Papa13 2012 márc. 31. - 00:44:49
(295/435)
Feltettem egy egyszerû kérdést. BESZÉLSZ ANGOLUL ?
dantonb 2012 márc. 31. - 00:41:44
(294/435)
A Boeing nem, de zuhanni az is tud akár fél méter magasságban is.
dantonb 2012 márc. 31. - 00:40:48
(293/435)
Tûzvész + teljes sebbességû repülõgép becsapódás miatt ,ami megfelel akár egy bombának is.
dantonb 2012 márc. 31. - 00:38:52
(292/435)
"Ezek" kb 5ször adtak rá türelmes választ ,annak ellenére hogy Papa et. nem volt képes felfogni azt.de arra már ne számíts hogy az összes szöveget értelmezni nem tudó alaknak újra meg lesz ismételve .Önerõbõl kell képezned magad,hogy megérts triviális dolgokat,leírt szövegeket.Ez hasznosabb lenne mint itt egymást erõsítgetni a hülyeségeitekben ."Ezek" nem válaszolnak,ezek nem hajlandók elismerni ,amit pedig olyan szépen kifundáltak az Amerika hivatásos fikázók,mindössze a józan észnek mond ellent,dehát ezen túl kell lépni azzal hogy hova lettek az aranyrudak meg a dollárok az áldozatok tetemei stb stb .Miközben atûzoltók csapata visszaszámlált aszándékos robbantás miatt,ma ez is el van sumákolva.Ha valaki elkezd nyomozni ,akkor az véletlenül meghal.Nos annyira nyilvánvalóan blõd és átlátszó szokásosan hülye összesküvéselmélet ,hogy tényleg inkább egy értelmes négylábúval kell társalogni ,mint azokkal ,akik ebben hisznek.
Papa13 2012 márc. 31. - 00:37:11
(291/435)
Nem kettõ. Három.Az ominózus hetes épület: (Nem támadta meg semmi)
http://www.youtube.com/watch?v=LD06SAf0p9A
madib 2012 márc. 31. - 00:37:06
(290/435)
Az enyém tudja , bár sokszor a fogával teszi :((
madib 2012 márc. 31. - 00:35:19
(289/435)
Nem kell komolytalankodni.

A Pentagonba becsapódó "repülõgépet" felvette a közeli benzinkút kamerája és tisztán kivehetõ egy rakéta farkszárnya. A rakéta tud a föld felett 5 méterrel közlekedni , egy Boing nem.
Papa13 2012 márc. 31. - 00:34:18
(288/435)
Igen. Bár ne állnék szóba ezekkel. Csak nem bírok magammal:) Beszélgetni próbálok agyhalottakkal
olahmiki1959 2012 márc. 31. - 00:31:12
(287/435)
Abban sem vagyok szakértõ. Egy dolgot viszont tudok. A Föld nevû bolygón még soha, sehol nem omlott össze felhõkarcoló tûzvész következtében. Kettõ meg pláne nem.
Ez tény. Minden más csak mellébeszélés.
olahmiki1959 2012 márc. 31. - 00:27:00
(286/435)
Nem emlékeztem pontosan hol, ezért visszakerestelek az oldalak között, te voltál az, aki nem tudom hányszor feltetted a kérdést, hogy mitõl omlott össze a 7-es épület. Mondanom sem kell, "természetesen" soha nem kaptál érdemi választ tõlük, viszont személyeskedést, hideget-meleget azt annál inkább.
Így néz ki egy kulturált vita, észérvek ütköztetése "ezeknél".
Papa13 2012 márc. 31. - 00:24:27
(285/435)
Beszélsz angolul?
dantonb 2012 márc. 31. - 00:22:08
(284/435)
Sebaj viszont arobbantásban és az épületstatikában nyilván prof vagy kvázi mint a sok szélütött önmerényletcsámcsogó is nyilván.
dantonb 2012 márc. 31. - 00:19:58
(283/435)
Hát igen pedig ott vót neked akutyád is társalogni,hogy idézzem tanult és intelligencs elvtársatok pszeudo Einstein szavait és kedvenc szlogenjét,ha tudod mit jelent:)
dantonb 2012 márc. 31. - 00:17:50
(282/435)
:D látható hogy nem veszed komolyan a kommentelést ,azért írod le a Máté evangéliumát meghaladó terjedelmû kis mosakodásodat.nem megyek bele a sok nyilvánvaló butaságba ,csak egyet írok ha már feszegeted akülönbséget köztünk,hogy sajnos te az igazságot személyes sértésnek veszed ,és erre válaszolsz sértegetéssel.azaz Te nem sértegetésre válaszolsz,hanem az igazságra sértegetéssel.
Papa13 2012 márc. 31. - 00:03:35
(281/435)
Nem kell megvédd magad. Ezektõl?
Én is elkövettem egy óriási hibát. Szóbaálltam velük...
olahmiki1959 2012 márc. 31. - 00:01:43
(280/435)
Saját bevallásom szerint is ugatom a témát. Persze, megint nem figyeltél, ugyanis amikor ezt írtam, akkor a geopolitikára gondoltam, amelyrõl véleményem ugyan van, de olyan mélyen nem ástam bele magam, meg nem is érdekel, hogy állást foglaljak ilyen kérdésekben. Ezt meghagyom az olyan felkent szaktekintélyeknek, elemzõknek, az összefüggéseket olyan csalhatatlan biztonsággal látó szakértõ politológusoknak, mint te.
A reális kérdésekre adandó racionális válaszokat viszont változatlanul várom, akár tõled is, bár lehetetlent azért ne kívánjunk.
olahmiki1959 2012 márc. 30. - 23:31:44
(279/435)
Kivételesen most elengedem a fülem mellett a személyeskedõ megjegyzéseidet, és csak annyit mondok, nem vagyok azonos semmilyen isti nevû nickkel, augusztus végén vezették be hozzánk az internetet, elõtte nem volt, egyelõre "tanulgatom" a számítógép kezelését is, az elõzõ számítógépem olyan régi volt, hogy nem volt rajta bemenet az internet kapcsolat számára.
Az, hogy én a komcsikat hibáztatom a sikertelenségem miatt, az érdekes, ugyanis én meg azt vettem észre, és nem csak én, hanem aki egy picit figyelmesen olvasgatja a hozzászólásaidat, azt látja, hogy ha indokolt, ha nem, ha kell, ha nem, neked jut eszedbe mindenrõl a szélsõjobboldal.
A hozzászólásaim stílusa, - ezt én magam is sajnálattal konstatálom, - idõnként keményebb annál, mint szeretném, de sajnos, ti kényszerítetek rá. Ti olyan minõsíthetetlen, alpári, a legkisebb objektivitást is nélkülözõ stílusban támadtok mindenkit, többek között engem is, hogy kénytelen vagyok megvédeni magam. És a jövõben is ezt fogom tenni.
Nem én kezdtem, - eddig egyetlen egyszer sem. Ti talán hozzászoktatok ahhoz, hogy ha megszólaltok, akkor mindenki más csendben, áhítattal hallgat titeket. Én nem tartozom ezek közé.
Ja, az "MSZP bérenc" tõlem az VÁLASZ volt DrProktor barátod "Fidesz csahos" megjegyzésére, amit rám mondott.
Rögzítsd magadban, és mindig tartsd észben, hogy minden egyes titeket irritáló megjegyzésem csak VÁLASZ a ti piszkálódásaitokra. Emlékezz vissza, te kezdted el annak idején a kötözködést, aztán szerintem százszor megbántad, mert amit válaszként kaptál, azóta sem tudtad mentálisan feldolgozni.
Sorry, hamarabb kellett volna meggondolni! (Hogy az uborkafára felkapaszkodott, munkásõrségbõl kizárt, álobjektív, elkenõ, valójában vérjobbos, álmûvelt, buta mivoltomat egy külföldi kifejezéssel próbáljam leplezni, persze sikertelenül).
Tudod mi a különbség kettõnk között? De most komolyan! Én remekül szórakozom rajtad, meg a többi fröcsögõn, amíg te halálosan komolyan veszed ezt az egész kommentelést.
De nem baj. Mindenki úgy teszi tönkre a fizikai és mentális egészségét, ahogy akarja...
dantonb 2012 márc. 30. - 22:58:34
(278/435)
Hát a zõd emberkék a fejükön antennával:)
dantonb 2012 márc. 30. - 22:56:28
(277/435)
Azért nagy elõdödnek ennél változatosabb volt a szókincse,vagy már ez is egy nagy eredmény?:P
Albert12 2012 márc. 30. - 22:48:56
(276/435)
Tudom nehéz levegõnek nézni az ilyeneket.De hidd el célravezetõ.Én sem próbálom meg a "náci":) kutyám olyanokra tanítani ami nyilvánválóan reménytelen.Például beszélni.......