Papa13 2012 ápr. 01. - 22:28:08
(355/435)
Így van :)

Osama és Obama rokonok csak egy betût megváltoztattak, hogy ne derüljön ki. Biztos forrásból tudom
Papa13 2012 ápr. 01. - 21:37:09
(354/435)
Éjfélig bárki bármit mondhat büntetlenül :)
olahmiki1959 2012 ápr. 01. - 20:28:03 Előzmény dantonb
(353/435)
Szia, Dantonb! Eszembe jutott, hogy mi lenne, ha elfelejtenénk az eddigieket, és ezután "csak úgy", csevegnénk egymással. Könnyedén, csak a témákra koncentrálva, anélkül, hogy ki akarnánk készíteni egymást.
Elképzelhetõ, vagy teljesen kizárt?
offtopic
Sz. Péter 2012 ápr. 01. - 17:56:18 Előzmény dantonb
(352/435)
Pearl Harbor-nál is megtették (hagyták, hogy megtörténjen). Most miért ne tették volna?
olahmiki1959 2012 ápr. 01. - 16:36:50
(351/435)
Ha csak annyit sikerült elérned, hogy Dantonb egyáltalán hajlandó meghallgatni, és elfogadni a tényt, hogy lehetnek kérdõjelek, tisztázatlan körülmények, már nem dolgoztál hiába.
Elég nehéz szülés volt...
Papa13 2012 ápr. 01. - 12:47:33 Előzmény olahmiki1959
(350/435)
Velem is elõfordul, hogx elgurul a gyógyszerem és káromkodok, sértegetek. HELYTELENÜL TESZEM !!!


Ha figyelmesen elolvasod dantomb és én utolsó szóváltásainkat akkor látod, hogy sikerült....idézem dontombot......
" új lapot kell nyitni "

Miután fröcsögve rávettem, hogy megnézzen egy rövid videót ráébredt, hogy valóban.......idézem dantombot........ " lehetnek kérdõjelek."


...........“ amíg az ember törekszik valamire, hibázik is "........ (én is)


NEM MEHETÜNK EL 9/11 MELLETT SZÓ NÉLKÜL !
BEN1986 2012 ápr. 01. - 12:34:36 Előzmény madib
(349/435)
Teljesen normálisan ünnepeltem meg aznap a szülinapom bár akkor a TV ment a terrortámadás hírével kapcsolatban.
olahmiki1959 2012 ápr. 01. - 04:21:51
(348/435)
Szia! Látom, neked is sikerült bekerülnöd a fröcsögõ szélsõjobbos antiszemita neonácik klubjába. Te is elkövetted ugyanis azt a hibát, hogy megpróbálsz tisztázatlan ügyekben kérdéseket feltenni. De szerencsére itt van Dantonb kolléga, aki rosszalló tekintettel, ujját figyelmeztetõen felemelve rámutat álláspontod helytelenségére.
Közben meg nem veszi észre szegénykém, hogy már mindenki rajta röhög, mert a legnagyobb erõfeszítései ellenére sem sikerül neki az istennek sem összehoznia két értelmes mondatot.
Maradnak a szokásos jelzõk, rád is, rám is, és mindenki másra.
Nekem meg közben eszembe jutott, hogy olvastam valahol, hogy ha valaki állandóan másokra mond bizonyos dolgokat, másokra aggat rá jelzõket, az tudat alatt, frusztráltságában saját magát ostorozza a megoldatlan, elfojtott lelki problémái miatt.
Mi van, ha "barátunk" rejtetten, elfojtva, magát is becsapva, tulajdonképpen szélsõjobboldali elveket vall, vagy oda húz, csak még magának sem meri bevallani? És ezzel a folyamatos, végtelenül unalmas, állandó fröcsögéssel hárítja át másra a saját bajait, sikertelenségét, gátlásosságát, ahelyett, hogy szembenézne velük?...
Lehet, hogy a nõkkel is problémái vannak? De ebbe már tényleg ne menjünk bele...
Papa13 2012 ápr. 01. - 01:18:52
(347/435)
Az amerikai hírszerzés nyugalmazott tábornoka is elutasítja a hivatalos verziót:

http://www.youtube.com/watch?v=daNr_TrBw6E&feature=related
Papa13 2012 ápr. 01. - 00:55:01
(346/435)
Ha megfigyelted én nem politizálok mert nem tartom exakt tudománynak. Amerikai kormánnyal kapcsolatban meg csak annyit, hogy gyanúsak de ahogy õk mondják "innocent till proven guilty".
dantonb 2012 ápr. 01. - 00:46:24
(345/435)
Igen lehet hogy kettõnk vitájában új lapot kell nyitni ,ugyanis kétségtelen hogy talán nem eléggé figyeltem arra hogy kik az önmerénylet sulykoló Amerika fröcsögõ szélsõjobbos antiszemita neonácik ,akik kész téynként harsogják itt ezen topicban is az önmerényletet ,és kik a kétkedõk mint pl a Kennedy gyilkosság esetében is jogosan tették.Az elöbbiek dühre gerjesztõ elfogult idióták ,míg akétkedõk és vizsgálódóknak erre joguk lehet.Mintahogy nekem is hogy higgyek abban ,amíg valaki be nem bizonyítja feketén fehéren ,hogy ilyen aljas kormány nem létezhetett Amerikában ,aki ezt szándékosan megtegye ,és ,amit ezzel elért az az áldozathoz képest egyszerûen szánalmasan kevés lett volna.
Papa13 2012 ápr. 01. - 00:43:28
(344/435)
Itt egy tudós a világ másik felérõl aki alátámasztja az irányított robbantás elméletet:

http://www.youtube.com/watch?v=0Odg8nDgMQQ&feature=relmfu

Õ egy tudós a sok ezerbõl akik elutasítják a hiovatalos verziót !
dantonb 2012 ápr. 01. - 00:36:59
(343/435)
csak ezt jegyeztem meg mert annyira röhejes volt,úgyhogy ne bízd el magad.Éshát én pl megengedhetem magamnak hogy koca gépíróként ,ne faszakodjak a javítgatásokkal ,amikor a gondolat alényeg ,ami nekem van ,neked meg nincs.Ráadásul még ha nem tudnám is hogy mi van elütve mintahogy tudom ,még akkor is lehetne belõlem köztársasági elnök is.Az meg sokkal nagyobb ember mint egy olahmiki.Neked meg marad ez az egyetlen sikerélmény hogy próbálsz valamiben jónak látszani .Ha ez csak ahelyesírás ,akkor az nem egy nagy durranás .a szóhasználat és választékosság tekintetében pedig ha lenne róla fogalmad ,hogy mi a valóság,nem hoznád elõ ,mert abban nem vagy jobb egyáltalán.Ami meg még anagy erényed az láthatólag a szerénység,pedig lenne mire:)
Papa13 2012 ápr. 01. - 00:36:26
(342/435)
"Elismerem ,lehetnek kérdõjelek" BINGÓ Isten hozott a gondolkodók táborában

Ahogy a videóban szereplõ mérnök úr mondja úgy én sem állítom kategórikusan, hogy ez vagy az tette.

DE VÁLASZOKAT KÖVETEL Õ ÉS MÉG KÖZEL 2000 MÉRNÖK !
dantonb 2012 ápr. 01. - 00:29:17
(341/435)
Elismerem ,lehetnek kérdõjelek,de akkor sincs bizonyítva hogy akormány fundálta ki az egészet.Hogy került oda a törmelékbe nano thermit ? Igen sokféle módon odakerülhetett pl.Ebbõl leszürni azt hogy önmerénylet volt egy kicsit korai és ellentmond a józan észnek.A sci fi birodalmába tartozik.
olahmiki1959 2012 ápr. 01. - 00:25:47
(340/435)
Annak örülök, hogy ennyire megjegyezted a szövegeimet, hogy fejbõl tudsz belõlük idézni. Derék, tanulj, képezd magad, ha így folytatod, egyszer talán még kulturált vitapartner válhat belõled. Azt meg ne kívánd az olvasóktól, hogy kettõnk között döntsenek, ami az okosságot illeti, mert - és ezt nagyon õszintén mondom, - abból csak te jöhetsz ki rosszul.
Ha csak egy pillantást vet valaki a kettõnk helyesírására, nyelvhasználatára, fogalmazási képességére, már nem is kell, hogy tovább olvasson.
Én vagyok a Mercédesz, te a Trabant. Mindkettõ autó. De ezzel körülbelül ki is merül az azonosság a két jármû között. Remélem, érted a mondat szimbolikáját.
Papa13 2012 ápr. 01. - 00:20:17
(339/435)
ÉN ÉS A HOZZÁM HASONLÓK NEM ELMÉLETEKET GYÁRTUNK HANEM MEGVÁLASZOLATLAN KÉRDÉSEKRE VÁLASZOKAT KÖVETELÜNK !
dantonb 2012 ápr. 01. - 00:04:31
(338/435)
"Te nagyon okosnak képzeled magad, - ez a buta ember sajátja, jóindulatúan szólok "
Na egyszer igazat szóltál ,már ami azt illeti hogy mi a buta ember sajátja.Azt meg a nyájas olvasóra bízom, hogy megítélje hogy ki képzeli magát okosnak,én e vagy Te, aki állandóan azzal kérkedsz hogy hogy megállnád a helyed egy TV vitában és hogy mennyire egész életedben értelmiségi körökben forogtál :D Nekem ez természetes dolog,eszembe nem jutna elõhozni.
Azt meg végleg a nyájas olvasóra bíznám ,hogy melyikünk képzelheti magát alappal okosnak és melyikünk szeretne csak okos lenni:)
Tudod más az okos és más az okoskodó,két külön kategória.A sznobizmusra meg nem térnék ki ,bár lehetne.
Papa13 2012 ápr. 01. - 00:02:48
(337/435)
Ha beszélnél angolul és rászánnál 7 és fél kibaszott percet az életedbõl , hogy megnézd ezt a videót talán te is kételkednél és válaszokat követelnél.
http://www.youtube.com/watch?v=xkcxVdDSAY4
dantonb 2012 márc. 31. - 23:53:19
(336/435)
nem hanem mert egy csomót már megnéztem,köztük egy blõdlit is,amit egy másik kretén ajánlott,valami PPP elmélet kapcsán,de ezen topicban,ez kb 10 percemet elvette.úgyhogy osztom Proktor véleményét e tárgykörben.Nem hinném hogy bármi valóban új bizonyíték vagy érv jöhetne le ezekbõl ,mert akkor azt már rég harsogtátok volna 3 szóban összefoglalva.Amit idáig harsogtatok az elfogult fantáziálás szintjén nem ment túl.Már hogy mitõl omlott le a 7-es stb,sõt a két eltalált mitõl omlott le? tremészetesen erre csak szakember tud válaszolni és nem ti.de abban biztos vagyok ha a 7-es pl nem omlott volna le .akkor az agyasbubuk így szólnának:Na lám irányított robbantással omlott le a WTC,mert a 7-esre vigyáztak hogy ne omoljon le:D