loopie 2008 jan. 20. - 14:49:02
(18/78)
sztem meg hülyeség mást hibáztatni a saját a hibád miatt. legközelebb esetleg nézz utána a filmnek, amiért 2300!!!! ft-ot fogsz kiadni, és ami elveszi a szombat estédet.

Jótanács: ha ennyire nem tetszik a film, felállsz még az elején, és akkor a szombat estédet megmentheted. hihi.
JSanya 2008 jan. 19. - 23:16:09
(17/78)
Nagyot csalódtam, hogy ilyen suttyó módon vették el a pénzemet (2300 Ft)

Barátnõmmel vígjátékot kerestünk szombat estére, rátaláltunk a "A bárányok harapnak" c. filmre, -gondoltam, valami jóféle horrorparódia lesz, nevetünk-izgulunk-stb...

Ehelyett a film a 80-as években, VHS-en látott Farkasember ötletét keverte a zombifilmek primitívségével.
Az operatõrök szakmailag jót alkottak, de a forgatókönyv, nagyon-nagyon suttyó, primitív.
Gyakorlatilag története alig van, FÕLEG UNDORKELTÕ JELENETEKBÕL ÁLL A FILM: birka eszi az ember beleit, sokszor mutatnak megy konyhában félkész húsételeket - filmmontázs széttépett emberekkel.
-szóval, ennyi erõvel egy esõs délután a Budapest járdáin cseppfolyósuló kutyakakik stádiumait is lefilmezhetnék valami professzionális filmfelvevõvel...

ENGEM VALÓJÁBAN AZ A CSALÁS BOSSZANT IGAZÁN, HOGY ERRE A HULLADÉK FILMRE A VÍGJÁTÉK JELÖLÉST VOLT POFÁJUK KIÍRNI, CSAK AZÉRT, HOGY LEGYEN VALAKI (BALEK), AKI ELMEGY ÉS MEGNÉZI.
ÉN PEDIG, MINT FOGYASZTÓ NEM CSAK AZÉRT LETTEM MEGKÁROSÍTVA, MERT 2300 FT VOLT A KÉT JEGY, HANEM MERT ELLOPTÁK A SZOMBAT ESTÉMET.

Ui: bekaphatja az összes mozi, aki ilyesmi marketinggel csalogat be nézõket, remélem, hamarosan tönkremennek...
7/10
salyka 2008 jan. 19. - 16:04:32 7/10
(16/78)
ohh, nem kell a dvd-re várni, megy már a mozikban is. :D volt szerencsém megnézni, és sajna valóban a vígjáték vonalát lehetne kiemelni (nagyon gyökér poénokkal van tele). pedig reménykedtem, hogy ijesztõ lesz, és véres, és a beles, de nem annyira az. vagyis az, de... mindegy, a lényeg, hogy nem para a film, viszont van benne egy-két vicces rész. :)
Ancsibaba 2008 jan. 17. - 12:27:25
(15/78)
Én még tavaly töltöttem le a filmet...angolul...érdekes volt, de szerintem a film legnagyobb pillanata, amikor a végén begyújtják a birka-fingot és felgyullad az egész kóceráj...nekem ott kicsordultak a könnyeim a röhögéstõl! :) Bár a film nem hagyott mélyebb nyomokat bennem, de ez a birkapuki azóta is visszatérõ poén!
9/10
Siliana 2008 jan. 16. - 08:43:17 9/10 Előzmény gombos
(14/78)
Nhah tegnap sikerült premier elõtti bemutatón megnézni és mi jó nagyokat nevettünk. Igen, pont ilyen vizsgaidõszakos kikapcsolódás, de komolyan nem érdemes venni. Ha van egy-két vérengzõs rész utána mindig jön egy nagy röhögés. legalábbis ahol mi néztük, elég jó volt a hangulat a teremben. És nem hasonlítható a gagyi horrorparódiákhoz. Ez vhogy teljesen más kategória.
Kikapcsolódásnak tökéletes. Én utálom a horrorokat, meg a hasonlókat is, de ezt élveztem. (Lehet, birka vagyok?! Jááj) Nah le lehet szólni, de nekem és a barátaimnak is tetszett. bár azt nem tudom, ha fizetni kéne érte, megnézném-e ugyanis nyerni sikerült a jegyet. :)
gombos 2008 jan. 07. - 19:47:34 Előzmény Zsütz
(13/78)
Én simán megnézem, akármekkora gagyi, pont azért, mert két vizsga közt az agyamnak ez kell! Kár, hogy moziban nem adnak mellé sört meg egy kis pacalt.
2/10
Zsütz 2008 jan. 04. - 19:43:04 2/10 Előzmény notme
(12/78)
Egyetértek... ENNEK semmi értelme nincs. Egyszerûen HATALMAS baromság. Ezt csak tényleg az képes megnézni, akinek birka-agya van. (bocsi, juhok)
baadu 2007 dec. 13. - 03:53:36
(11/78)
Nem kell lehúzni annyira a filmet. Nem érdemes összehasonlítani más filmekkel, ez vérbárányos film. Tagadhatatlanul az "agyatlan szórakozás" kategóriába sorolom én is, de a világmentõ akciófilmek érzelmi szintjét ez is megüti. A Planet Terror trailerei között láttam és hallotam róla elösször; érthetõ árukapcsolás. Sokszor nem nézném meg, de 2sör és egy jó társoság mellett szorakoztató volt, egyszer.
notme 2007 dec. 09. - 13:34:36
(10/78)
ez az egyik legótvarabb film amit valaha láttam. és ezzel nem vagyok egyedül.
sipka 2007 dec. 06. - 21:49:00
(9/78)
2008. január 17.-én fogják nálunk is bemutatni!!!!! S ez már 100%-ig biztos!!! (Azt hiszem...... :)
teerminator 2007 dec. 06. - 21:35:10
(8/78)
nos tud valaki egy biztos bemutatóidõpontot? :)
7/10
norton15 2007 dec. 04. - 22:06:14 7/10
(7/78)
Engem ez az egész film a Gyalog galoppra emlékeztet. Ott volt a vérengzõ nyúl.:) És igen, a bárányok hallgatnak.
teerminator 2007 dec. 04. - 21:34:07
(6/78)
hát.. azért én megnézem :D de nem tud vki egy biztos dátumot mondani? mert valahol azt írják, hogy december 13-án, meg a CINEMA ujságban is, de máshol pedig azt, hogy január 18, ahogy itt is. most melyik igaz?
1/10
never_assimilate 2007 dec. 02. - 14:00:34 1/10
(5/78)
a napokba láttam ezt a filmet és be kell valljam ez volt életem eddigi legroszabb filmje amit láttam
sipka 2007 okt. 31. - 12:48:31
(4/78)
Amúgy ezt a filmet a hazai mozikban is lefogják (állítólag) adni!! (Mivel azt hittem, hogy már csak DVD-n fog megjeleni... Na mindegy.) Amúgy a leforditott címe nem a "Fekete bárány" lett, hanem az, hogy "A bárányok harapnak" :DD Mint ne mondjak ötletes ez a magyar cím :) Amúgy december 13.-án adják le nálunk... Ha jó kritikákat fogok olvasni róla, én biztosan megnézem...
baadu 2007 okt. 02. - 19:06:16
(3/78)
trailer: http://www.dejavurl.com/trailer/black_sheep
hivatalos honlap: http://www.blacksheep-themovie.com/

"Vérbárányos trash-múvi" remélem vizsgaidõszakra már lesz dvd-n...

amugy a sztori röviden: Új-Zéland birkái egy genetikai kísérlet folyományaként gyilkos fenevadakká változnak, és embereket kezdenek mészárolni. A helyzetet súlyosbítandó pedig a megharapott lakosok birkaemberekké változnak.
sipka 2007 aug. 16. - 14:25:16
(2/78)
Szerintem ez egy olyan film lehet, mint például a "Mérges pókok", vagy a "Haláli hullák hajnala". Szóval egy igazi "B" kategóriásnak kinézõ, nagyszerû horror-vígjátéknak találom. (Legalábbis ahogy a plakátját elnézzem, én erre a következtetésre juttotam.) Mozikban nem hiszem, hogy adni fogják, úgyhogy várhatjuk a DVD megjelenést. Én biztosan kikölcsönzöm majd :) (Bee-eeeesz#rok, emberevõ birkák!!!! Hát ez marha jó!!!! :D
7/10
salyka 2007 jan. 19. - 15:26:44 7/10
(1/78)
Hát igen... Inkább horror, semmint vígjáték, mindenestre szerintem érdekes megközelítés az új zélandi birkákról horrorfilmet készíteni. Én ezen akadtam le leginkább, hogy birkás horrorfilm. Biztosan megnézem.