3/10
r0b33 2012 szept. 09. - 23:26:24 3/10
(42/122)
Bocs srácok! Megnéztem. Ígérem, többé nem fordul elõ.

Megértem, hogy negyedik bõr, meg volt egy (ehhez képest mindenképp, de amúgy is) színvonalas, erõs alap, amit a trilógia adott, és azt nehéz túlszárnyalni, megértem hogy Robert Ludlum csak az elsõ három sztorit jegyzi (van még ezen kívül 6!!!), és az eredeti szerzõt is nehéz, hacsak nem lehetetlen túlszárnyalni, de... Adottak nagy nevek, adott volt hozzá egy nagy kalap pénz, és sikerült egy olyan filmet csinálni, ami Alaszka, és egy fülöp-szigetek-i belvárossal, és egy autópályával kifújt... cselekmény lapos, az operatõri munka gyatra, a vágás ugyanaz, a rendezõt lassan Uwe Boll-al lehet egy lapon emlegetni... tudnék róla sok rosszat mondani, de csak azért nem teszem, mert ízlések, és pofonok, de színvonalban sehol sincs az elõdeihez képest. Ismét egy film amit a címe, és a szereplõk neve próbál eladni, mert más nem nagyon fogja... Döbbenet a 7/10-es értékelés... kapott is egy 4-est...
2/10
Baggio82 2012 szept. 09. - 23:09:24 2/10
(41/122)
Még egy ilyen rakás xart nem láttam. Az egyik kedvenc trióm volt a bourne és ezt is sikerült elbaxni. Kb mint ahogy az Indiana Jones -nál itt is csak a név volt a régi. Valahogy ezek a 4. részek mindig félremennek.
4/10
JerkovicsAndras 2012 szept. 09. - 15:28:10 4/10
(40/122)
Bélsár.
4/10
Vöri89 2012 szept. 09. - 15:10:37 4/10
(39/122)
Nyugodt szívvel láttam, hogy sokan hasonló véleménnyel vannak a filmrõl mint én.. ez a film nem szól semmirõl.. csak azért csinálták hogy még egy bõrt lehúzzanak a Bourne-s sztoriról, egy kalap szar, és tényleg csak annyi akció van benne mint az elõzetesben.. nem is tudom hogy tudták ezt 130 percig húzni!
10/10
ginihu 2012 szept. 09. - 12:11:53 10/10
(38/122)
Bár én csak az elsõ részt láttam valahogy nem tudtam hinni a Matt Damon-nak, ezért nem is néztem meg a többit, az elsõbõl pedig már csak a történetre emlékszem, lehet hogy emiatt, de nekem bejött ez a film. Igen vannak benne logikai bakik, de azért az új Emlékmásnál 100-szor jobb, és bár a Feláldozhatók 2-ön jól mulattam, azért nem lehet õket egy napon említeni.
1/10
Újvállalkozó 2012 szept. 09. - 03:35:21 1/10
(37/122)
Számomra is csalódás, akció szinte semmi, talán még az eredeti Bourne filmben is több van (amiben Richard Chamberlain játszott). A szinészek jók voltak benne, csak maga a történet, akció egy kalap ***. Ez még az Emlékmásnál is nagyobb csalódás volt. :( A Feláldozhatók 2 100-szor jobb. :)
Bigpapa 2012 szept. 08. - 21:18:21 Előzmény Csodakapitány
(36/122)
Örülök,hogy nem csak nálam verte ki a biztosítékot a kamerarángatás. Majdnem epilepsziás rohamom lett tõle. Pedig láttam életem során pár szarul felvett üldözési jelenetet. Eddig azt hittem, a Transformers volt a csúcs,amikor a robotok püfölik egymást,és a kamera 2cm-rõl mutatja mindezt. (mármint úgy rajzolták meg,mint ha 2cm-rõl kameráznák).

Így,két nap távlatából ,hogy leülepedett, egy fos film volt. A fõszereplõ nélkül ez egy uncsi RTL-es, szerdai film,este 23 órakor,amit átszundítok :)
bittermoon1992 2012 szept. 08. - 14:50:11
(35/122)
Az elsõ három rész hangulatát egyedül a záró fõcímdal villantja meg, sajnos... A fõszereplõ férfi viszont nagyon jól játszott. Jeremy Renner-t a Jessie James meggyilkolásában kedveltem meg, de a Tolvajok városában is nagyon tetszett az alakítása.
7/10
Gaben26 2012 szept. 08. - 14:32:05 7/10
(34/122)
nem lett rossz de nem is eget rengetõ van benne pár idegesítõ dolog egy két szerep túl van játszva,
fülöp-szigetek nyomortelep és nem kell 1 nap és megtalálják õket???ugyan már, másik fülöp szigeteki autópálya kamerákat nézegetnek AMERIKÁba??ugyan már....mûhold kép pont ott és akkor épp elcsipte" erdõ a nõ lakását felgyújtva"???ugyan már
a film tele van logikai és értelmetlen hibákkal lehetetlenségekkel....1szer nézõs, az eleje picit uncsi volt.
Semmi köze Bourne elsõ 3 részéhez csak említik valahol 1-2 rész körül veszi fel a fonalat.......
Nem csak hogy köze nincs de értékelés szempontjából is csak rossz a filmnek hogy volt elötte 3 rész Mattel.....
A sok ez aztól eltekintve 10/7 jó indulattal :)
jogitomi 2012 szept. 08. - 04:32:45
(33/122)
Aki látta az elsõ hármat, ne nézze meg a negyediket! A bevezetõ jelenet legnagyobb dobása, hogy a "fõhõs" egy tóból felhoz egy termoszt. Ez aztán a mutatvány?! A bemutatónak semmi köze a filmhez. Egy nagy átverés az egész. Tényleg annyi másodperc akció van a filmben, mint a bemutatójában. Ez van elnyújtva 2 óráig. Az elsõ három rész szereplõi, akik felbukkanak a bemutatóban nem is szerepelnek a filmben, csak 10-10 mp erejéig. A vége pedig ... Mintha nem lett volna pénz befejezni ... Egyszóval szörnyû! Az elsõ hármat bármikor meg lehet nézni, akár össze-vissza sorrendben is, de ezt ... Legalább akkora csalódás mint az új Emlékmás.
Csodakapitány 2012 szept. 07. - 17:24:50
(32/122)
Túl közeli kameraképek és kamerarángatás fél percig tovább tart én kijövök hogy ne hányjam el magam.
Av ége tiszta elkapart macskafos.
1/10
cellasto 2012 szept. 06. - 23:52:54 1/10 Előzmény Bigpapa
(31/122)
ez a "kamerarángatás" már a második részben is elõjött,a harmadikban pedig már fejfájást is okozott..
ezért láttam csak egyszer a harmadik részét
de szerintem is az elsõ a legf@szább rész :)
Bigpapa 2012 szept. 06. - 23:29:56
(30/122)
Na,megnéztem a filmet.

Hát....,ez nem sikerült valami jól. A film elsõ fele dög unalom,és ráadásul azt se tudtam,ki kivel van.Pedig láttam az elsõ három részt (mondjuk nem a bibliám),de akkor is,csak kapkodtam a fejem.
Weisz baromi idegesítõ ebben a filmben.Amúgy se csípem,de itt még szarabb,mint általában. Jeremy jó,nagyon jó,de a film nem az.
A filmnek úgy van vége,hogy sehogy.Csak pislogtunk.A bemutatóban látszik egy motoros üldözés...Nos!Ez qrva idegesítõen van felvéve.Mindenre úgy ráközelít a kamera,hogy nem lehet nézni,mert zavaró.Aztán rángatják a kamerát,majd vissza és az egész vásznon egy segget látsz,aztán egy motor kerekét,majd megint egy segget.Az operatõrt agyon kéne lõni,mert ez élvezhetetlen volt

6/10
Bigpapa 2012 szept. 06. - 13:01:16
(29/122)
Jeremy Renner és Daniel Craig nekem olyanok,mint ha tesók lennének, nem? :)))

Az elsõ Bourne film valami isteni volt, aztán a másodikban voltak fenntartásaim,és a harmadik, az hullámzott,de nagyon jó volt.
Nekem azért jött be Dammon,mert tök hihetetlen,hogy egy ilyen "kisfiú" a gyilkológép, és pont ez volt az, ami hitelessé tette a filmet.Mert pont az lehet a legjobb bérgyilkos,akirõl nem is feltételezzük. Milyen lenne egy fekete napszemcsis,fekete öltönyös,hegedûtokot hurcibáló manus a tetõn. Ki gondolna arra,hogy egy koncertre készül?

A Bourne filmek Damonnal úgy voltak egy egész,ahogy a harmadik részt lezárták. Itt a sztoriba új faszit szõttek,ami érdekes lehet.Mondjuk elhiszem,ha valaki agybajt kap,én is sírva fakadtam az új Terminátor megváltáson,aminek az volt a legnagyobb megváltása,hogy vége lett és kijöhettem a moziból. Remélem,itt jól veszik fel a szálakat és Jeremy Renner hozza a szokásos kiváló alakítását. Ma este nézem meg.
1/10
cellasto 2012 szept. 04. - 23:00:51 1/10 Előzmény fszubjektiv
(28/122)
részemrõl matt nélkül nincs bourne film..és ez így is marad. :)
ialpek 2012 szept. 04. - 19:52:58 Előzmény fszubjektiv
(27/122)
IMAX-ben nem játszák???
fszubjektiv 2012 szept. 03. - 22:59:19
(26/122)
A Bourne hagyaték nem folytatás, nem reboot, szépen beleillik a sorba. Szerintem a rajongók sem fanyaloghatnak, részemrõl erõsen ajánlott kategória!

Csak spoilermentesen a filmrõl : http://ow.ly/dqUXA
antimason 2012 szept. 02. - 23:07:20
(25/122)
Nekem nem hiányzik Maci Laci...
Tomi71 2012 szept. 01. - 20:14:35
(24/122)
Nem tudom, én sajna azok táborát erõsítem akik hiányolják belõle matt damont! Ez olyan mintha a Rocky-t leforgatnák Sly nélkül, vagy a Die Hard-ban nem szerepelne Bruce Willis. Tehát ez miatt számomra már nem érdekes!
1/10
offtopic
cellasto 2012 aug. 31. - 18:51:28 1/10
(23/122)
bourne..y-nélkül :D