Tilda36 2013 ápr. 11. - 21:28:29 Előzmény mentolosboci
(389/589)
Sejtjük, de nem akadunk fenn a többi "szappanopera betéten"! :)
Tilda36 2013 ápr. 11. - 21:25:00
(388/589)
Sandra anyja meg már annyira bugris, hogy már fáj!!!!!
Õ az "elõkelõ nõ" bemegy a férje munkahelyére, nem köszön és kiabálva mondja el a férjének a lányával kapcsolatos idióta véleményét utána sasszézik kifelé a bankból, utána meg hisztizik mintha számítana a véleménye a bõven nagykorú lányával kapcsolatban!

Sandra inkább az apjával maradna a házasságkötésig, vagy menne valamelyik barátnõjéhez, de kár az anyjával maradnia.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 11. - 17:22:38 10/10
(387/589)
Rosendonak valoban elmondhatna ha tenyleg ö az apja,es csak nem bantana.
Ivana es az anyoskaja kezdenek egymas idegeire menni. :)
Tilda36 2013 ápr. 11. - 15:55:04 Előzmény kazsagx
(386/589)
Arra én is kíváncsi lennék, hogy a Dög az eltelt hónapokkal hogy fok tudni elszámolni J.M-nek?
Mire bekapja a legyet eltelik 3-4 hónap....persze majd kitömi a hasát! :-D
Tilda36 2013 ápr. 11. - 15:48:26 Előzmény kazsagx
(385/589)
Szerintem J.M. Rosendo fia!
Legalább Leonornak lehetne annyi esze, hogy ezt elárulja Rosendónak, akkor nyilván nem akarná megölni a saját fiát!
Igaz mennyire szeretheti a fiát ha rá akarja erõltetni ezt a fehérmájú dögöt Ivanát!
Egyébként semmivel nem tudja megindokolni miért utálja Valentínát...vajon mit remél Ivanatól???
10/10
kazsagx 2013 ápr. 11. - 14:27:07 10/10
(384/589)
Nekem is ez a gyanum. :) Csak idegesit a butasaga,nem is kicsit.
1/10
csikosi 2013 ápr. 11. - 11:52:59 1/10 Előzmény kazsagx
(383/589)
Szerintem bele van zúgva még most is Rosendo-ba, mivel õ volt a leánykori szerelme.
Lehet, hogy csak nem engedték a kapcsolatukat annak idején.
Tudja azt is, hogy õ ölte meg a férjét és mégis védi, odaveszi intézõnek.
Nagyon gyanús a stori! Lehet JM-is tõle van??
Üdv: Csiki
mentolosboci 2013 ápr. 10. - 14:09:03
(382/589)
Ha tudnátok mi minden lesz még itt,nem akadnátok fent ezeken a tipikus szappanopera betétekben...
10/10
kazsagx 2013 ápr. 10. - 01:26:53 10/10
(381/589)
Leonornak persze,hogy nincs eszébe a kölcsönt megadni,hülye lenne! Számító egy dög nõ!
Engem ezek a mérhetetlen felesleges félreértések szoktak zavarni,amibõl ügyeket csinálnak Pl: Mikor Valentina felívta J.M.-t a hotelben és akkor a nõci mondta,hogy a feleségével tartózkodik ott,(már nem tudom pontosan)és akkor is Valentina teljesen bepöccent... Most is együtt vannak az egészségházban, akkor miért nem kérdez rá,hogy Ivanaval hogy állnak az esküvõvel? (Közben meg csak V.hiszi ezt) szóval ezek a dolgok bosszantanak,de amúgy bírom a filmet csak na! :D
Leonor meg egy idióta, már azt sem értem,hogy hogyan fogad oda egy olyan embert,mint Rosendo,értem hogy birtokfelvirágoztatás,meg V.bosszúellenes hadjárata,de akkor is! :D Na nem keresem a logikát! :) De abban igazad van,hogy még most keres Ivana a gyerekéhez delikvenst...mikor lesz még abból valami? :D
Tilda36 2013 ápr. 09. - 21:43:34 Előzmény suxel
(380/589)
Egyetértek ami a mondanivalód második részét érintik. (Alonso és fia kapcsolata!)

Nekem a mai résznél az szúrta a szememet, hogy se J.M-nek sem Leonornak esze ágában sincs megadni a kölcsönt Valentínának...ráadásul nagy összegrõl van szó!!!
Mi a véleményetek?
10/10
suxel 2013 ápr. 09. - 17:53:24 10/10
(379/589)
persze, hogy van dns teszt, s ilyen rongy erkolcsu riherongyoknal kotelezo lenne. Mondtam is, hogy nehezen emesztheto itt ez a hazasodjunk meg a pulya miatt esemeny, mert eleg muvelt, ertelmes ember jm.
Na meg azt se felejtsuk el, hogy nem csapzi felelotlen 19-20 eves kolykokrol beszelunk.

Azt hiszem innentol kezdve visszakapcsolodok a sorozatba, mert jonnek az alonso-santiaguito reszek. Na mar megint egy olyan tn, ahol mas jellegu jelenetekerdekelnek, mint a fohosok szenvelgesei.
Tilda36 2013 ápr. 09. - 16:19:36
(378/589)
Suxel drága, azért van DNS vizsgálat is a világon. J.M. elég értelmes ahhoz, hogy ne hagyja magát zsarolni még akkor sem, ha tényleg tõle lenne a gyerek! Az is röhejes, hogy pár hete volt az a hót maxos jelenet az állítólagos szexszel és Ivana most keres pár hét után szexpartnert a leendõ terhességéhez, ami legalább + egy-két hónap mire kiderül!
Tilda36 2013 ápr. 09. - 16:16:10
(377/589)
Leonorral kapcsolatban az nem butaság tõle, hogy a gazdag, elõkelõ, tisztességes Valentínát gyûlöli, ugyanakkor az õ pénzébõl él, de feleségnek a hazug, nincstelen prosti útját egyengeti a fiához! Leonor imád luxus módon élni és ezt csak Valentína mellett tehetné meg...micsoda ellentmondások vannak ebben a sorozatban!

Ennyi bukováré után igazán mindketten befoghatnák a bagolylesõjüket, de nem veszik tudomásul, hogy J.M. már egyiknek sem hisz!!! Spoiler: majd nemsokára kiderül a tolvajlás is, de Ivana még ekkor is szentül hiszi, hogy J.M. feleségül veszi! Ennyi idiótát egy rakáson Enriquitával együtt! Spoiler vége!
10/10
kazsagx 2013 ápr. 09. - 15:19:21 10/10 Előzmény Tilda36
(376/589)
En is furcsaltam,hogy a cseledek ott vannak a villaban,de minek?max a hazat tartjak karban.
Ismet ez a gyerek mizeria,jajj... de ez is...senkitöl nem terhes meg Ivana,aztan gondolom megint egy doki lesz lefizetve vagy mi? ezt a vonalat unni szoktam a sztorikban.
Ez a hülye Leonor meg odafogadja azt,aki megakarja ölni a fiat. Buta egy nö.
1/10
csikosi 2013 ápr. 09. - 13:22:20 1/10
(375/589)
Lebukhatna már igazából végre ez a ringyó IVANA.
Körülötte mindenki ZÜZÜ ??? Nem értem.
Csiki
10/10
suxel 2013 ápr. 07. - 21:17:17 10/10 Előzmény Tilda36
(374/589)
mexikoban nagy kulonbsegek vannak az egyes tagallamok kozott a jogrendszerekben, vagy a szokasokban is. Na most ez a rohanjunk az oltarhoz aterhes novel es vegyuk el, egyetlenegy helyen fogadom el, ahol egy kicsiny zart falurol van szo, ahol erosen elnek a hagyomanyok.

DE itt: oke, hogy egy falu veszi korul oket, de mindojuk varosban nevelkedett emberek,s erre messze a foszereploknek fittyet kellene hanyni. Azert a nagy kozossegekben, fejlett telepuleseken nevelkedett embereket masfajta felfogasnak kellene jellemezni, mert ott szinte mindennapi esemeny sajnos, nem ugy mukodik,mint hogy a faluban meglelik a parjukat egyesek, higy marpedig pl a helyi fodraszlany a boltos fiaval fog osszejonni.

Ahol foleg metropoliszokban jatszodo telenovellakban megjelenik az ilyen erosen nevetsegesnek lelem. Ez ugyan egy porfeszek korul jatszodik, de elvileg muvelt tanult varosi emberek a kozponti szereploi.

Es akkor jose miguelnek miert nem kellett elvennie arcelia olivarest, ha meg gyereket is hazudtak neki?

Na majd meglatjatok ki lesz ivanita szeretoje, szerintem most meg elkepzelni se tudjatok, ha esetleg nem olvastatok elore.
Tilda36 2013 ápr. 07. - 16:40:17 Előzmény kazsagx
(373/589)
Lebukott a drága, de még mindig tervezget!:-D
Most épp kell valakit keríteni aki teherbe ejti, mert akkor J. Miquel összesz.rja magát és rohan vele az oltárhoz, hogy örök hûséget fogadjon neki!:-)))

Apropó szerintetek J.M. miért szállodában lakik ha Mexico városba megy miért nem a saját házában? Bezzeg Ivana Valentína villájába vonult sértõdöttségében, ahol még mindig szorgoskodnak a cselédek...igaz, hogy senki nem lakik ott, üres a ház!
malczikaantaika@gmail.com 2013 márc. 31. - 20:39:52 Előzmény mariejoel
(372/589)
Egyetértek, szerintem is a legszebb nõ!
mariejoel 2013 márc. 29. - 15:51:53
(371/589)
Ó te jó ég, ez a Crisanta mekkora gyökér...ezzel a szinkronhanggal kombinálva meg még rosszabb. Nem is tudok mit hozzáfûzni...Mondjuk szinte a legszebb nõ a sorozatban, ez viszont már a színésznõ érdeme. :)
10/10
kazsagx 2013 márc. 26. - 00:28:01 10/10 Előzmény mariejoel
(370/589)
Ezert irtam mar itt egyszer,hogy az elet az picit masabb e teren! :)