8/10
zsotya010 2014 aug. 14. - 14:13:14 8/10 Előzmény zsolesz88
(170/230)
15 perc akcióval indított a film, és ennyi biztosan volt a film derekán is meg a film végén is! Volt benne laza humor, három gonosztevõ, melybõl kettõ biztosan több szerephez jut a folytatásban, a látvány tûrhetõ, nálam beleesik a pozitív csalódás határába, a lassítások is elég gyakoriak, de úgy lettek kidolgozva, hogy nem rontják el az összképet. Meg azért volt pár dolog, amire nem lehetett számítani.
A zene nekem tetszett, Elektronál néha túl cicomás (látvány), meg Jamie Fox enyhén kritikusan sz*r szerepet kapott, de ezt leszámítva nézhetõ, látványos, humoros és képes fenntartani az érdeklõdést nagyjából! Aki szereti a Pókembert, meg úgy általában a Marvel cuccait, szerintem nagyot nem fog csalódni! Nálam ér 10/8-at.
1/10
xardarab 2014 aug. 14. - 14:10:33 1/10
(169/230)
Népbutító amerikan lóf*s!

"drááága" fõhõsnõnk(Gwen)szinkron hangját rohadtul nem találták el, egy kiégett rekedtes ribanc hangjára hasonlít, ***SPOILER PÓTOLVA***jó hogy feldobta a talpát a végire, mert már nem bírtam hallgatni!***SPOILER VÉGE PÓTOLVA***

10-5
tobywong 2014 aug. 14. - 12:42:21
(168/230)
Az, hogy Jamie Foxx rohadtul nem illik ebbe a filmbe, az hagyján.
De a film szerint Norman Osborn akarta óriásgyíkká változtatni a várost. Amit az elsõ részben Dr. Curt Connors akart. Õ volt a gyíkember.


AKKOR HOGY IS VAN EZ????
4/10
Sadenal 2014 aug. 12. - 23:19:32 4/10
(167/230)
Nagyon megrázó filmélményben volt részem, mikor megnéztem ezt. Erõltetett poénok, sza* forgatókönyv, Garfield meg az elsõ részben sem volt szimpi pókember. Felesleges idõpocsékolás volt, arról nem is beszélve hogy hagyni kellett volna a végét, hogy az új gonoszok majd csak a 3. részben jöjjenek elõ. Itt meg csak sejtést kapjunk erre nem elõ jön már az elsõ? Rettenet....



4/10 de csak mert volt benne 1-2 jó effekt.
7/10
Atis88 2014 aug. 12. - 16:20:59 7/10
(166/230)
Sokkal jobb lett mint az elsõ rész. Látszik hogy hosszú távon gondolkoznak és szépen kidolgozták a leendõ ellenfelek karaktereit + hagytak elég idõt a mostaniaknak is, bár zöld manó nem volt túl sokat vásznon még.
Minden esetre igen ígéretes a 3. rész.

7/10.
pihes 2014 aug. 12. - 16:10:09
(165/230)
Az elsõ 15 perc után, az elsõ gondolatom, ki ez a csodálatos idióta? Késõbb sem változott véleményem, de végigszenvedtem.
4/10
9/10
Charlie Sheen 2014 aug. 06. - 14:07:53 9/10
(164/230)
SPOILER
Na ezt, hogy a fenébe???
Hát lezuhant a magángéppel, megmentette valami másik szuperhõs, vagy mi?
Amúgy eredetileg benne lett volna Mary Jane is, akit Shailene Woodley alakít. Remélem ezek a jelenetek fönt lesznek a blu-ray-en, vagy valami.
SPOILER VÉGE
9/10
Charlie Sheen 2014 aug. 06. - 12:25:47 9/10
(163/230)
Nekem ez a második rész valahogy kimaradt a moziban nézõs filmek listájáról, valószínûleg ennek az elsõ része lehet az oka, ami egyenesen gyerekfilm volt.

Most ezt így hajnali fél egy fele, vágás után, mondom belekezdek, talán nézhetõ. Hát az is! Nagyon!
Az össszes jelenet baromijól megrendezett és koreografált, a szereplõk baromi kellemes játszottak, és az egésznek volt egy humoros lökete. Rhino karaktere beszarás jó volt, már az a 6 perc amennyit kb szerepelt. :D Csak is angolul! :D Paul Giamatti amiket üvöltözik, az zseniális.

Elektro szintén jó volt (ez várható volt Jamie Foxx-tól) , akárcsak Green Goblin, mondjuk nem értem minek erõltetni azokat a gonosz karaktereket, amiket már láttunk eddig az elõzõ Spidey trilógiában. Na mindegy.
Ami pedig csillagos 5-ös az Hans Zimmer, ugyancsak megint zseniális munkája. Hihetetlen mennyit dob rajta a zene.
Az új Spider-man theme szerintem marhajó lett: https://www.youtube.com/watch?v=uddmvx5zvwU
Gwen halála a végén kellõen drámai volt, kár, hogy 4 év a következõ rész.
Legalább addig lesz egy Sinister Six film 2016 novemberében, és egy nõi Spider-man film 2017 nyarán! :)

Ez nekem egy 10/9 mert végig lekötött.
9/10
Charlie Sheen 2014 aug. 06. - 12:25:35 9/10
(162/230)
Nekem ez a második rész valahogy kimaradt a moziban nézõs filmek listájáról, valószínûleg ennek az elsõ része lehet az oka, ami egyenesen gyerekfilm volt.

Most ezt így hajnali fél egy fele, vágás után, mondom belekezdek, talán nézhetõ. Hát az is! Nagyon!
Az össszes jelenet baromijól megrendezett és koreografált, a szereplõk baromi kellemes játszottak, és az egésznek volt egy humoros lökete. Rhino karaktere beszarás jó volt, már az a 6 perc amennyit kb szerepelt. :D Csak is angolul! :D Paul Giamatti amiket üvöltözik, az zseniális.

Elektro szintén jó volt (ez várható volt Jamie Foxx-tól) , akárcsak Green Goblin, mondjuk nem értem minek erõltetni azokat a gonosz karaktereket, amiket már láttunk eddig az elõzõ Spidey trilógiában. Na mindegy.
Ami pedig csillagos 5-ös az Hans Zimmer, ugyancsak megint zseniális munkája. Hihetetlen mennyit dob rajta a zene.
Az új Spider-man theme szerintem marhajó lett: https://www.youtube.com/watch?v=uddmvx5zvwU
Gwen halála a végén kellõen drámai volt, kár, hogy 4 év a következõ rész.
Legalább addig lesz egy Sinister Six film 2016 novemberében, és egy nõi Spider-man film 2017 nyarán! :)

Ez nekem egy 10/9 mert végig lekötött.
5/10
Kefir123 2014 aug. 05. - 20:02:53 5/10
(161/230)
Ez a film egy szóval jellemezve: unalmas. 2 órán keresztül az égvilágon semmi sem történik.
Van kb. 5 különbözõ történetszál, amiknek semmi közük sincs egymáshoz.
10/5
zsolesz88 2014 aug. 02. - 14:28:52 Előzmény xzsoltzsoltx
(160/230)
Sziasztok!

Nos mint ígértem leírom a véleményemet. Rövid leszek mert nincs mit írnom mert ez a film nézhetetlenül pocsék 15 perc akció 110 perc dögunalom enyelgés nyálfolyatás. Senkinek sem ajánlom magam sem fogom soha többet megnézni. Kerüljétek messzire mint a pestisest.

Üdv.
xzsoltzsoltx 2014 júl. 30. - 00:11:19
(159/230)
ja,egyetlen pozitívum a film zenéje a pörgõs részeknél ( fõleg Elektronál).
xzsoltzsoltx 2014 júl. 30. - 00:08:53
(158/230)
Úristen, mi volt ez a xentxar? Ha kiveszem a csöpögõs, érzelgõs, szerelmi nyáladzásos részeket, marad a filmbõl fél óra! Kb a két fõellenségre jutott 20 perc, a többi meg a csajjal enyelgés. Hát, kösz nem, soha többet!
zsolesz88 2014 júl. 26. - 17:23:08 Előzmény spidermeeen001
(157/230)
Sziasztok!

Hát kinek a pap kinek a papné. Rengeteg film van ami nem tetszik másnak meg igen.Élõ példa a Lone Ranger vagyis A magányos lovas. Majdnem mindenki szidta hogy megbukott és hogy xar. Szerintem meg jó. Need for speed is olyan tény hogy mint film nem ér sokat mégis jó és fogyasztható ráadásul ez is az is többször nézõs. Ezt sajnos nem volt szerencsém megnézni de amint lesz rendes blu-ray verzió meg fogom nézni. Az elsõ része is sokkal jobban tetszett mint a régebbi 3 részes széria valahogy ez a pókember emberibb. Majd leirom a véleményemet is a filmrõl amint lesz lehetõségem rá.

Üdv.
spidermeeen001 2014 júl. 22. - 09:50:22
(156/230)
Ez egy ritka gagyi, még a fantasztikum világában is.
Egy szuperhõs aki végtelenül flegma, aki a saját viccein jót szórakozik, miközben a teherautó 200 autót lezúz ezzel 300 személyi sérülést okozva, de õ csak poénkodik tovább.
Én inkább gátlástalan pókembernek hívnám. Ez a film csak árnyéka a sci-fi filmeknek. Tele dobálták olyan poénokkal amik inkább fárasztóak mint viccesek.
A pókember animáció is...pff mintha visszament volna 20 évet a technika.
Ez még amerikai filmként is szégyen...annyira gagyista hálivúdi szennyre sikeredett.
Ez a véleményem 15 perc után...eddig bírtam. Majd 10 perces részletekben megnézem talán végig.
10/10
tomka97 2014 jún. 10. - 19:09:58 10/10
(155/230)
Szerintem annyira gáz, hogy a legkisebb hibára,bakira felfigyeltek. Soha nem volt tökéletes film ami mindenkinek tetszik és mindig valaki azt fogja figyelni ,hogy mennyire poros a gép/vagy a labor. Szerintem örüljünk , hogy Marc Webb próbál valami ''értelmes'' dolgot kihozni a régi pókemberes filmekbõl. Szerintem mind a két része tökéletes volt, és a szerelmi civódás is jó volt. Bár a vége... hát igen! DE biztos megvan az oka 2016 júniusában megtudjuk.
Muya 2014 máj. 26. - 10:35:09 Előzmény botta-melinda
(154/230)
Semmi köze nem volt hozzá szerintem, csak ki akarta próbálni, hogy hátha segít a Pókember vére. Meg hát kellett valami indok, hogy megutálja Õt :D
Lesz még folytatása a filmnek gondolom, és lehet abból is megtudunk még dolgokat. A képregénybõl alkotott filmek mindig sok kérdést vetnek fel. Mindig kitalálnak valamit, amin törhetjük a fejünket :)
2/10
botta-melinda 2014 máj. 25. - 17:56:18 2/10 Előzmény Muya
(153/230)
Tehát a többi fiúból sosem lehet pókember. De mi köze volt ennek ahhoz, hogy megmentheti-e a vére a barátját? Valami kutatási anyagot nem akart volna inkább hátrahagyni? Pl. másnak a DNS-ét is be lehet még oltani másik pókba, nem? Vagy nem terem már több tudós a Földön, csak ott maradt az a bazi nagy kutatóintézet sok taggal? Számomra lezáratlan maradt minden olyan szál, ahol bárkinek is segíthetett volna.
Muya 2014 máj. 22. - 08:22:26
(152/230)
Akkor megnyugodtam, hogy nem a cseh kettõt néztem :D
Muya 2014 máj. 19. - 10:45:10 Előzmény botta-melinda
(151/230)
"Az apa életének utolsó pillanataiban üzenetet küld az utókornak, amit merõ véletlenségbõl talál meg a fia, és nem következik belõle semmi, ezt a titkot nyugodtan magával vihette volna a sírba. "

Most lehet én vagyok hülye, de nem az derült ki, hogy az apa a saját maga dns-ével kísérletezett, ezért csak az Õ leszármazottjaira hat a szer? vagy valami ilyesmi? Nem? Ha nem így volt, akkor nem tudom mit néztem :D