borzi84 2016 jún. 15. - 20:30:23
(18/118)
Ezt én sem értettem.
Azt én sem tartom valószínûnek, hogy Guido próbálta volna megölni, mert a fájdalma valóban õszintének tûnt. (Szerintem az is volt!)
Az elsõ rész tetszett, úgyhogy biztosan nézni fogom, s kíváncsian várom a fejleményeket! :-)
borzi84 2016 jún. 15. - 20:25:38
(17/118)
A 3. rész pedig július 5.-én! :-)
Letty72 2016 jún. 15. - 20:24:33
(16/118)
Szerintem irányítja a fiát.

Az elsõ résszel kapcsolatban nem értem, hogy a gróf miért nem engedte meg a húgának hogy õ nevelje fel Clarat? Az a hölgy, aki ajánlkozott erre a feladatra?
Letty72 2016 jún. 15. - 20:19:52
(15/118)
június 28-án.
napraforgó 2016 jún. 15. - 19:05:10
(14/118)
Én is rájuk tippelek. Annak az unokabátynak a szeme sem állt jól. És a kedves édesanyja is egy dög, aki csak úgy elsinkófál egy csecsemõt.
Bár mondjuk a nagynéni mit keresett az erdõben, épp ott és épp akkor? Nem olyan erdõjáró fajtának nézem.
marcsika1155@gmail.com 2016 jún. 15. - 14:15:16
(12/118)
mikor lesz a következõ rész?
Letty72 2016 jún. 15. - 12:00:30
(11/118)
Tuti, hogy nem Guido lökte a folyóba, biztos a nagynéni és az unokatestvér állnak a háttérben.
Letty72 2016 jún. 15. - 12:00:03
(10/118)
Tuti, hogy nem Guido lökte a folyóba, biztos a nagynéni és az unokatestvér állnak a háttérben.
Letty72 2016 jún. 15. - 11:58:29
(9/118)
Sziasztok!

Nekem is tetszett az elsõ rész, és tuti, hogy Mateo az elszakított ikertestvér.

Guido és Clara házassága viszont a kezdeti nehézségek ellenére biztos,hogy mûködni fog, hisz egy gyereket összehoznak, és a férj nagyon zokogott a sírnál, és Clara a kislányát is vissza akarja szerezni.

Kíváncsi vagyok nagypapi mit szól majd, ha a hõn áhított fiúörökös helyett "csak" egy leányunoka érkezik a családba.

Mateo szerintem azzal a barna hajú lánnyal fog összejönni, aki az õket befogadó család vér szerinti gyermeke (talán Anna a neve?)
Evita99 2016 jún. 15. - 11:15:57
(8/118)
Sziasztok! lemaradtam az elsõ részrõl. Szeretném visszanézni, de a médiaklikken nincs fent. Tudná valaki, hogy hol tudom ezt visszanézni? Köszi elõre is!!!
offtopic
ildimix 2016 jún. 15. - 09:32:35
(7/118)
Nekem tetszik a sorozat nem bántam meg, hogy elkezdtem nézni. Kíváncsi leszek a lány mikor tudja meg, hogy a fiúval testvérek és vajon a fiú élete hogy alakul majd?

Várom a 2. részt.
napraforgó 2016 jún. 15. - 05:48:38
(6/118)
Kinek hogy tetszik az elsõ rész?

A tartalomismertetõ szerint egy gróf felesége ikreket szül, de a gonosz nagynéni a két baba közül a kisfiút lelencházba dugja, nehogy õ örökölje majd a birtokot, hanem az õ fia. A gróf kétségbeesik, hogy lánya született és a felesége meg belehalt a szülésbe. Meg se tûri a lányát maga mellett. A lányát az intézõ neveli fel a saját gyerekeivel együtt - akik mellé, ki tudja miért még kihoz egy fiúcskát a lelencházból. (A romantikus történetek szerint minden bizonnyal ez a kisfiú maga az elveszett ikertestvér - habár a kisfiú úgy 3-4 évvel idõsebbnek látszik a lánykánál! Ja és kezdetben barna hajú, de úgy 10 év múlva felnõttként már szalmaszõke....)
A gróf vagy 20 év elteltével visszatér és megismerkedik a nagyon is öntudatos lányával. Úgy tûnik, tervei vannak vele, és ezért a parasztosan nevelkedett lányát magával viszi a városba és igyekszik kikupálni. A lány a birtok fennmaradása és barátja/testvére megmenekülése érdekében hajlandó követni az apját és engedelmeskedni neki.
Hangulatos olasz sorozatnak tûnik, de azért én biztos jobban odafigyeltem volna, hogy a grófi sarjak gyerekként jobban hasonlítsanak a felnõttkori énjükre. Mert itt kb. úgy nézett ki, hogy fogtak két tetszõleges gyereket és azt mondták, hogy na, õk azok.

A tartalomismertetõbõl megtudhatjuk, hogy a gróf férjhez kényszeríti a lányát egy számára nem kívánatos férfihoz, a már megismert léha Guidóhoz. A házasság nyilván nem sül el jól, sõt a kezdõ jelenetek szerint egy idõ után olyannyira tarthatatlanná válik, hogy a nõ megszökik a férjétõl, és ki tudja ki - a férj?, vagy a gonosz unokabáty, esetleg a gonosz nagynéni a folyóba löki a nõt. Így mindenki halottnak hiszi õt. De a grófleány - lefátyolozva visszatér és - ki tudja milyen kísértésbe fog. Gondolom kíváncsi arra, ki is akarta megölni és miért....

Kíváncsi vagyok, mi valósul meg az elképzelésembõl.
yuri 2016 jún. 14. - 21:23:46
(5/118)
Mint már más helyen is említettem, milyen szerencse, hogy van egy m4-es csatorna, amit kifejezetten a sportközvetítésekre "találtak ki". Így teljesen logikus, hogy a más csatornák mûsorait a foci-Eb miatt zavarják össze!
Letty72 2016 jún. 13. - 10:44:18
(4/118)
Jó hír, hogy a 2. rész, 2 hét múlva 28-án lesz! Innen viszont van esély, hogy heti sorozat lesz, mivel az Eb "csak" július 10-ig tart.

Engem speciel hidegen, hagy az eb, így nem tudom, hogy július 5-én lesz-e közvetítés, vagy sem. Az utolsó héten nem minden nap meccs, ezt viszont tudom.

Ha nincs akkor visszaáll heti sorozatnak, ha igen legrosszabb esetben 12-én vetítik a 3. részt.
napraforgó 2016 jún. 09. - 11:42:00
(3/118)
Ne örüljetek elõre, az EB miatt szünetelni fog.
mamucili 2016 jún. 08. - 23:30:49
(2/118)
12 részes és kedd esténként kerül adásba.Csodálkozom, hogy az uborkaszezonban kezdenek sorozatokat, hiszen most kezdték a Szerelemben, háborúban címû török sorozatot is. De nem baj, én szívesen nézem ezeket a romantikus, kosztümös sorozatokat.
offtopic
ildimix 2016 jún. 08. - 21:59:50
(1/118)
Sziasztok!

Valaki látta ezt a filmet?

Hány részes lesz?

A leírás alapján jó lehet.