Téma: A Fiú

10/10
Don X 2016 febr. 06. - 07:58:01 10/10
(8/68)
Egy remek film. Aki misztikus thriller,horror kategóriát szereti jól fog szórakozni. Baráti társasággal mentünk megnézni és mindenkinek nagyon tetszet. Remek a hangulata az egész filmnek, nálam 10. Ezek után már nem csodálkozok, hogy az amerikai mozikban is szárnyal a film.
gyereamozibabe 2016 febr. 05. - 13:38:50
(7/68)
Kár! Pedig az ötlet nagyon beteg volt. A bébiszitter vigyázzon egy porcelán babára... ami életre kel. Lehetett volna ebbõl egy újkori Chucky.
1/10
B. Cvalda 2016 febr. 05. - 10:25:27 1/10
(6/68)
A film végén pedig, amikor felállt az egész közönség, azt hallottam mindenkitõl, hogy szitkozódik, hogy ez mennyire sz*r volt.
1/10
B. Cvalda 2016 febr. 05. - 10:05:43 1/10
(5/68)
Nem is láttam még talán ennyire alja horrort, bár ezt nem nevezném horrornak. Az egyetlen értékelhetõ benne számomra a képi világa volt, de attól még sajnos ez egy pocsék film volt. Ezzel a porcelángyerekkel lehetett volna operálni ügyesen, ehelyett elpocsékolták a játékidõ nagy részét a konkrét semmire, amikor pedig kezdett mozgalmas lenni a vége felé, akkor darabokra törtek az illúzióim, nagyon dühös voltam. Aki jót akar magának, és megkímélné ettõl az óriási csalódástól, olvassa tovább.

SPOILER
Az egyetlen komponensébõl a filmnek, ami miatt horror lehetett volna, és nyomasztó atmoszférát teremthetett volna, a film utolsó harmadában egyszerûen leleplezik, hogy a porcelánbaba igazából nem csinál semmit, csak bujkál a srác a házban és õ mozgatja, amikor nem látja senki... Azt hittem agyvérzést kapok, egészen addig arra vártam, hogy végre történni fog valami, mert odáig semmi más nem volt azon kívül, hogy elvett pár ruhanemût a lánytól, meg odébb került a baba a házban valahova... Mikor pedig elõkerül a srác, onnantól kezdve önmaga paródiája az egész. Addig pedig a film nem szól semmirõl, megtudunk pár sablonos dolgot a karakterekrõl, de nincsen benne semmilyen értékelhetõ drámai pillanat sem.
SPOILER VÉGE

Bánom, hogy kiadtam pénzt erre a szemétre.
10/10
csabanah 2016 febr. 01. - 14:10:02 10/10
(4/68)
Hi! Nyertem eme film premier elõtti vetítésére páros belépõt holnap (kedd - február 2.) 20:00 órára. Budapesten lesz a vetítés. Nem fogunk tudni menni, ezért elpasszolnám. Ha bárkit érdekel és szívesen megnézné, akkor írjon ide - csabanah@pofa.be
Egy összegben megegyezünk és küldöm a részleteket.
4/10
nikato 2016 jan. 29. - 15:20:44 4/10
(3/68)
Akik eddig pontozták az elõzetes alapján? :D Már az is hátborzongató. Várom! :)
frenchbullie 2016 jan. 23. - 06:21:27
(2/68)
Üdv! Láttam már jó néhány rémmesét hasonló témában, mégis azt hiszem, moziban - nagyban és nagyon hangosan - ütõs és szórakoztató filmecske lesz... Aztán, majd meglátjuk:-)
i'mperfect 2016 jan. 23. - 00:27:42
(1/68)
Ezt sosem merném megnézni :)