sanjust 2011 márc. 14. - 17:56:40
(58/438)
Engem itt szakmányban fikáztak ,hogy a tartalmi leírás alapján megelõlegeztem a filmnek a gagyi minõsítést.Osztán látom ,hogy ,aki meg látta ,az erõteljesen igazolja az "elõítéletemet" Kivétel nélkül.
sanjust 2011 márc. 14. - 17:48:23
(57/438)
Ja és vicces ,amikor egy hozzád hasonló "ostobázik" ,bár kétségtelen ,hogy ez az ostoba emberek szokása:)
sanjust 2011 márc. 14. - 17:47:02
(56/438)
Figyelj mán,ne hidd azt ,hogy mindenki a falvédõrõl jött le .Elképesztõen álszent érvelésed még egy óvodás sem venné be:ha azt hiszed ,hogy nem tükröz az semmit ,és pusztán merõ véletlen ,hogy miközben én ezt afilmet sematikusnak jellemeztem ,mire Te mintegy "ártatlanul" azzal vágsz vissza ,hogy "akkor nézd a holokauszt filmeket!" Akkor sajnos Te vagy beteg ,és ráadásul tagja vagy a holokausztot állandóan elõrángató burkolt v. kevésbé burkolt zsidozóknak.
Igen az sajna Magyarországon egy felerõsõdõ tendencia ,erre céloztam ,hogy "tied a Tér " és teszek rá ,hogy kinek a slágerére hivatkozol ,nem tud érdekelni,mert a lényeg az ,amit írtam.Fel tudod fogni?
Thousand Lakes 2011 márc. 14. - 17:23:43
(55/438)
"Az idegenek semmi jelentõségük nincs"

Dehogynem, az idegenek megölésénél szégyentelenül örülhetnek maguknak a hõs katonák.

A film elsõ fele igazi unalmas szar, olyan gyatra klisékkel, mint az embereket mentõ helikopter lelövése.
A második felére azért egész izgalmas lesz, majdnem meghaladja a középszar szintet.
qqreeq 2011 márc. 14. - 15:13:38
(54/438)
Csak a látvány miatt tudom ajánlani, sajnos. Mindenképp nézd meg! Van egy-két kapaszkodós jelenet...

SPOILER!

A sztori ugyanaz mint a függetlenség napja. Egyszerûen meg voltam rökönyödve. Nem erre számítani a trailer alapján. Nem értem miért csinálja ezt Hollywood.
10/10
offtopic
miénkittatér 2011 márc. 14. - 13:17:42 10/10 Előzmény sanjust
(53/438)
Mondom, hogy frusztrált vagy:))) Aki leírja a holokauszt szót, mint egy példát, hogy ott is ugyan az a sztori ismétlõdik minden fimben , mint akár az inváziós ufós filmeknél az már náci "holokausztozó" Te beteg vagy komolyan.

A másik elképesztõ döbbenet, hogy a nickemet ami egy LGT dal címe , össze akarod mosni az Élettér elméletével, de beteg vagy:)

De legalább már nem az ostoba filmes meglátásaidat hangoztatod. Ez is valami:)
1/10
jean sol partre 2011 márc. 14. - 12:39:06 1/10
(52/438)
Amerikás, hazafis, de nem a mainstream amerikás-hazafisnak, hanem jófejséges, realisztikus hazafisnak látszódni akaró katonás, háborús, lövöldözõs film.
NEM SCI-FI!!!
Az idegenek semmi jelentõségük nincs, mint ahogy eleve értelmes történet, bármi mondanivaló, felvetett kérdések sem.
Nevetséges.
borkasztik 2011 márc. 14. - 09:59:12
(51/438)
Én csak arra vagyok kíváncsi hogy aki már esetleg látta a filmet az mondjon már róla pár szót, hogy érdemes e megnézni! Szóval a nagy látvány világon kívül azért története is van e meg izgalmas e ?:D

Engem nem is érdekel itt ezen a fórumon semmilyen politikai hozzá szólás meg körítés, meg flegmázás :D Csak arra vagyok kíváncsi milyen a film semmi több :D

Azokat meg én se szoktam végkép megérteni hogy ha nem látott még valaki egy filmet, saját véleményként hogy húzhatja le ennyire filmet vagy éppen ellenkezõleg isteníti vagy éppen szavaznák rá puszta hallomásból meg bemutatókból!

Szurkolok neki hogy jó legyen, a bemutatóval nagyon jó benyomást keltettek bennem,de általában az nem szokta tükrözni a teljes film értékelhetõségét :D Ezért is leszek majd kíváncsi olyanok véleményére aki már TÉNYLEG látta! Mert ha mondjuk 10 mûfajrajongóból már 8-9 azt mondja hogy csak nagy látványosság az egész de történet 0 akkor lehet benne valami!

A kritikusokról meg annyit, hogy általában nem szokott egyezni a véleményem a film értékeléssel kapcsolatban! :) Szóval ha nagyon lehúznak egy filmet a kritikusok én attól csak fellelkesülök mert általában tetszeni szokott az olyan :D Jó tisztelet a kivételnek :D
sanjust 2011 márc. 13. - 21:12:14 Előzmény Sirius111
(50/438)
Én aztán nem mentem el a témától,csupán megírtam ,hopgy az ilyen filmeket eleve gagyinak tartom .Ugyanúgy ,ahogy más pl megírta ,hogy nem szereti a westerneket.Mire jött a kioktató brigád,akiknek a legfõbb érve az volt ,hogy még nem is láttam .Erre írtam példának ,hogy ez bizony nem ritka afórumon ,hogy valakik még kérkednek is vele ,hogy egy mûsort nem néznek és úgy fikázzák,méghozzá velem ellentétben õk politikai indítatatásból ,ami nálam ugye itt szóba sem jöhet.Namost némelyeknek ha ebbõl az jön le ,hogy ez atopic nem politika helye:),akkor részvétem nekik,meg a fikázó brigádnak is.
sanjust 2011 márc. 13. - 21:02:32 Előzmény Albaeld
(49/438)
Hát én pedig levontam ,és mit tesz a véletlen ,aki látta az alá is támasztotta a véleményemet ,mily különös:)
sanjust 2011 márc. 13. - 21:01:08 Előzmény miénkittatér
(48/438)
Tényleg a tiéd itt a tér ,ahogy már valaki frappánsan írta ,mert ekkora tömény butaság nem semmi ,amit itt bizonyítasz.Ki írta le elõször a holokauszt szót ? Te és ebbõl ért ,aki nem hülye.Megjegyzem édes volt ,ahogy nem bírtad felfogni ,hogy az ilyen holokausztozókra gondoltam ,amikor azt írtam ,hogy nektek mindenrõl ez ugrik be .Hanem megjátszottad (ill nem is kellett megjátszani)a Papp Jancsit a sexxel:)
sanjust 2011 márc. 13. - 20:56:20 Előzmény Gay
(47/438)
Nem csodálom ,hogy félsz aválaszomtól ,hiszen annyira bugyuta dolgokat hordtál össze .Én zsidózok? Hát ezt ki írta?:"menj és nézz holokauszt filmeket!" Ez bezony burkolt zsidózás a részedrõl.A többi butaságra meg tényleg feleleges válaszolnom.
qqreeq 2011 márc. 13. - 14:02:48
(46/438)
Moziban néztem... Érdemes átnézni IMDB-re, ott van egy csomó információ. pl: Szerbiában is már adják a mozik.
qqreeq 2011 márc. 13. - 13:59:23 Előzmény nagyvixi
(45/438)
Londonban vagyok és itt 11-én volt a bemutató.
10/10
offtopic
miénkittatér 2011 márc. 13. - 13:33:02 10/10
(44/438)
Hát te tényleg jobban járnál azzal, ha csak egy szóval kritizálnál egy filmet, hogy jó vagy szar. Mert ,ha három mondatnál többet írsz, akkor olyan marhaságokat hordasz össze, hogy már nekem ciki olvasni. Nem egy komoly filmes fórum a Port.hu, de azért itt is ciki olyat írni, hogy pár soros tartalmi leírásból el lehet dönteni a filmekrõl, hogy jó vagy sem:DDD Ez fõleg úgy vicces, hogy pár hsz-szel ezelõtt írtál arról, hogy milyen fontos a mondanivaló az emberi konfliktusok ábrázolása, amiket ugye nem kapsz meg a tartalmi leírásból.

Az meg, hogy itt hozzászólások óta a holokauszton rugózól és lassan már le is nácizol engemet, az már tényleg az utolsó rúgások abba a romhalmazba, ami gondos munkával felépített nickneved helyén maradt az utóbbi hozzászólásaidnak köszönhetõen.

Tényleg döbbenet az a hozzáállás egy filmes fórumon , hogy fikázni látatlanba bármit lehet.De holokauszt filmre egy rossz szót se,mert náci vagy különben.

De hogy ezzel miért engem találtál meg azt nem értem, mert két holokauszt filmhez szóltam hozzá. És mindkettõben az ecseteltem, hogy az Élet szép-et tartom a legjobbnak.
ottofon 2011 márc. 13. - 13:31:23 Előzmény Joe Hallenbeck
(43/438)
Én se értem minek addig értékelni amíg nem látta valaki. Én akkor nézek meg egy filmet ha érdekel a mûfaj vagy a sztori miatt, esetleg ha sokan nagyon fikázzák vagy sokan nagyon dicsérik. Ezt a mûfajánál fogva megnézem. Aprimitiv vélemények meg hidegen hagynak. A rosszindulatú emberek véleménye számomracsupán igazolás jellemükre. :)
1/10
Gay 2011 márc. 13. - 12:18:32 1/10
(42/438)
sanjust: hahahaha
Sikerült lealacsonyítanod magad:)Nem szóltam le a holokausztos filmeket, nem írtam semmit a heti hetesrõl se. És nem itt kellene politizálni sem. A negatív véleményedre (fõleg, hogy nem láttad a filmet) sztem senki sem kíváncsi. Ilyen látatlanban fikázás már unalmas.
Shakespeare-t meg hagyjuk, mert attól még, hogy vki nem szereti, nem jelenti azt, hogy rosszabb ember lenne. Bár látom, hogy te ettõl tartod sokra magad, jah meg a heti hetes nézésétõl:) Zsidózást meg hagyd abba! További okoskodással csak magad járatod le (ha eddig nem tetted volna)!
Többé nem reagálok rád, szal ne is írj!
Albaeld 2011 márc. 13. - 12:14:14
(41/438)
Oké, akkor foglalj össze egy Shakespeare mûvet 5 mondatban, és mutasd meg valakinek, aki még nem olvasta. Kíváncsi vagyok, ha az 5 mondat alapján kellene az illetõnek véleményt alkotnia a mûrõl, mit mondana. Addig, amíg nem láttál/olvastál egy mûvet, egy rövid leírásból ne vonj le következtetéseket.
Sirius111 2011 márc. 13. - 11:44:15
(40/438)
Bocsi, hogy beleszólok, de kicsit mintha elmentetek volna a témától....a filmet még nem mutatták be itthon ( hivatalosan ), de nem úgy tûnik, mintha valamilyen mély politikai mondandója lenne....sztem egyszerûen egy sci-fi, és abból is remélem a jobbik fajta lesz, mert nagyon várom már....de addig nem mondok semmit róla, amíg nem láttam....Te meg hiába érdeklõdsz róla, mert más sem látta....szal kicsit értelmetlen a vitátok....már bocsi....
sanjust 2011 márc. 13. - 10:52:44
(39/438)
Figyelj mán :nem csodálkozom hogy nem jött be neked Shakepeare,ha ilyen okosakat írsz.Tájékozódni akartam ,hogy érdemes e megnéznem a filmet,és miután elolvastam a rezuméjét(rövid leírását),úgy döntöttem ,hogy sten ments ,és eme gondolatomat megírtam ,mert jogom van hozzá.
Egyébként a fórum tele van olyan hozzád hasonló holokauszt filmeken rugozóval ,akik saját bevallásuk szerint pl nem nézik meg a heti hetest ,de szakmányban fikázzák ,ráadásul politikai okból ,nem mûértékelési okból.Valamint ha meglátják leírva ,hogy az illetõ film izraeli,ill akár csak szerepel benne ,máris megnézés nélkül adják az 1 pontot.
Azok hasonlóan elfogulatlanok és okosok.Úgyhogy Te ne akarjál engem kioktatni,hanem nézz magadba!