10/10
Serutekin 2014 nov. 21. - 12:32:39 10/10
(365/485)
Na kicsit hozzászólok mert sok az egy fõre jutó fogyatékos megint.

A film a maga stílusában nagyon jó. Látványos és remek akció jelenetek vannak. A sztori kicsit sablonos, de nehéz volt ilyen rövid idõ alatt bemutatni a karaktereket és még belepréselni valami akciót is. A filmet szerették az emberek remek bevételt ért el és a kritikusoknak is nagyon bejött lásd:

https://www.youtube.com/watch?v=eaQC76WejJ8

SEMMIKÉPPEN nem egy Transformers... Aki meg komolyabb mûfajra vágyik, annak is megvan a filmje: Cloud Atlas, ami hatalmas mondanivalóval bír és ennek megfelelõen bukás is lett. Szóval marad nektek a könyv :)
jani-wan 2014 nov. 17. - 20:41:43
(364/485)
Nem hozza a többi Marvel mozi szintjét. Ez gyerekfilm lett. Kár érte.
7/10
mudibarát 2014 nov. 16. - 21:23:38 7/10
(363/485)
Szerencsére csak idõt költöttem erre a filmre, pénzt nem.
Ha meglátom egy filmnél, hogy MARVEL, tudom, hogy semmi komolyra nem számíthatok, ami nem lenne baj, ha nem próbálna meg úgy tenni, mintha az lenne. A komolynak szánt részeket nem lehet komolyan venni, gyengék. Az eddigi filmjeik alapján pedig nem kell aggódni, nem ölnek meg senkit, vagy ha igen, visszahozzák. Beteges, kiszámítható, és unalmas. Tõlük egyedül a Vasember elsõ része és a Bosszúállók jó, a többi film nem ér semmit.
Ez meg? A két kezemen meg tudom számolni, hányszor mosolyodtam el. Néhol lehet rajta nevetni, de egy beszélõ mosómedve és egy egymondatos fa nekem kevés. Sajnálom. Legalább a mosómedve viszonylag okos volt, csak nem következetesen :D
A történet pedig elnagyolt, olyan, mintha egy vázlatot vittek volna filmre.
1/10
zsolesz88 2014 nov. 16. - 13:19:34 1/10
(362/485)
Hát csatlakozom ennél ócskább film kevés van azt hittem az újabb Transformers förmedvényeket nem lehet ûberelni de kiderült lehet. Feleslegesen eltöltött 2 órám ment el rá. Senkinek nem ajánlom a zajok miatt 1-re értékelem azok nélkül egy nagy 0.
10/10
Serutekin 2014 nov. 14. - 17:50:16 10/10
(361/485)
Ez hatalmas volt 10/10 :) rég élveztem ennyire filmet.
offtopic
Sz Peter 2014 nov. 14. - 11:47:46
(360/485)
Komolyan nem tudod felfogni, hogy léteznek a világon dolgok amik neked nem tetszenek de másnak igen?
lszb19 2014 nov. 14. - 11:08:45
(359/485)
Ennél szarabb, ócskább filmet rég láttam. Ez 8.5 az IMDB-N???? Nooormáááááális????? A csillagok háborúja 8.7!
Zéró story, zéró poén, zéró izgalom. Komolyan ez valakinek tetszett?
borkasztik 2014 nov. 14. - 10:41:49
(358/485)
és leírnád hogy miért? :D mert ez nem kritika hanem vélemény :D
borkasztik 2014 nov. 14. - 10:41:19
(357/485)
Egyet értek xd :D
offtopic
Sz Peter 2014 nov. 12. - 23:26:53
(356/485)
Kíváncsi vagyok hány forgalmazó fog a véleményed alapján dönteni. :)
izom 2014 nov. 12. - 23:07:47
(355/485)
erre nincs más szavam,esz elkurták nem kicsit nagyon.

szerintem vhs vagy betán adják ki.
Thorstein222 2014 nov. 01. - 11:14:11 Előzmény Sz Peter
(354/485)
Ne aggódj, neki a Másnaposok szerencséje az -idézem õt- "Isteni, isteni, isteni!" :D Remélem, pontos voltam. :D :D Ezek után nincs mirõl beszélni!
borkasztik 2014 okt. 30. - 17:17:53 Előzmény robinho1983
(353/485)
Pedig sokan megnézték és a bevételi adatok mind azt tükrözték többször is megnézték :)
borkasztik 2014 okt. 30. - 17:15:19 Előzmény robinho1983
(352/485)
Akkor velószínûleg nem egy filmet néztünk mert már csak az elsõ félórában tele volt akcióval meg történesekkel :)
Spiler:
Kapásból azzal kezdõdik ugye hogy a kisfiú anyja meghal, azután rögtön elviszik amikor kirohan. A következõ jelentben már ott vagyunk hogy megakarja szerezni a gömböt amit késõbb mindenki megakar szerezni tõle stb stb.
Soiler vége

ha valami nem tetszik az egy dolog szíve joga mindenkinek de azért hülyeséget mégse kéne írni.
2/10
robinho1983 2014 okt. 28. - 19:03:32 2/10
(351/485)
Ez a film hozott sok száz millió dollárt? Ez egy lóf...sz. Kérdés: Mikor kezdõdik el? Már fél órája néztem és még semmi nem történt. Csak láttam egy csomó kék embert (Avatar), egy csávót Vasember szerelésben, meg egy zöld nõt. Ja a mosómedve, meg a fa nem nagyon tudott lekötni. Ez egy kalap sz...r. Szerintem a várost is meg tudták volna különbül csinálni már 20 évvel ezelõtt. A Star Wars elsõ részében jobban nézett ki egy jövõbeli vagy idegen város. Nevetséges, hogy erre pénzt költ valaki és elmegy többször megnézni a moziba, mert nem létezik, hogy ennyien megnézték. Túl sok olyan hülye van, aki sokszor megnézte moziban. Szerintem a nézõk sok %-a az elsõ fél óra után felállt és lelépett, mikor elfogyott a kóla meg a popcorn. (Úgy mint én.) A két pontot azért kapta, mert jó volt a trailer, meg jól volt megcsinálva a mosómedve. 1+1 2/10
borkasztik 2014 okt. 08. - 22:12:07 Előzmény Steel89
(350/485)
De ez a felvázolt forma amit írsz, hogy az Avanagerstõl lopták az ötleteket baromság. Mert ezt már az Avangers elõtti filmekben is klisé volt amit te most itt kritizálsz ebben a filmben a másikban meg elfogadod.
Itt csak az a különbség hogy ez egyértelmûen vígjáték kategória is az izgalmas történet mellet, valamint itt több a felvázolt ûrbeli világ és lény mint a Bosszúállókban. Én mind a kettõt szeretem de itt én jobban feltudtam szabadulni a film alatt mint a Bosszúállóknál. Egyfolytában vártam na most milyen újabb helyszínt és világot látogatnak meg most megint mi fog történni. Egyszerûen imádtam a karaktereket és izgultam értük.
Szerintem nem véletlen ez a IMB magas pontszám, tekintve hogy ilyenkorra már sokkal alacsonyabb szokott lenni. Szóval ennél a filmnél szabadjára kell engedned a fantáziádat és hagyni hogy magával sodorjon.
Sz Peter 2014 okt. 07. - 10:48:43
(349/485)
Látod még csak nem is értetted amit írtam.
Azzal semmi probléma ha leírod valamirõl, hogy nem tetszett ezért vagy azért.

De mikor "idegesít (ezen már felkacagtam), hogy ez a film az imdb-n 8.5 és ezzel a legjobb marvel film" na ez pont téged minõsít mert nem tudod elfogadni, hogy esetleg másoknak jobban tetszett mint neked - esetleg pont a poénok miatt.
6/10
Steel89 2014 okt. 07. - 00:38:14 6/10
(348/485)
Gratulálok, sikerült egy szövegrészletet(szófordulatot) kiragadnod a kontextusból és egy teljesen más szövegkörnyezethez kapcsolni, körülbelül ezt csinálják a kereskedelmi tv-k híradói is ha manipulálni akarják a közönséget.


Érdekes, hogy te írsz nekem arról, hogy ne idegesítsen engem ha másnak különbözõ ízlése van, miközben egyértelmûen téged talál be legjobban, ha ezt a filmet kritizálják, mert minden számodra nem tetszõ hozzászólásra reagálsz. Ennek az oldalnak pont az lenne a lényege, hogy mindenki megoszthassa a véleményét a filmmel kapcsolatban nem pedig, hogy egy-két akaratos ember mindenki másra ráerõltesse az álláspontját.
Sz Peter 2014 okt. 05. - 19:05:34
(347/485)
"Ami legjobban idegesít"

Ne idegesítsen ha más(ok)nak nem ugyanazok a poénok jönnek be mint neked. ;)
6/10
Steel89 2014 okt. 05. - 18:58:16 6/10
(346/485)
SPOILER

A film sztorija ugyanaz, mint az Avengersé csak ûrlényekkel eljátszva. Adott 5 hõs, akik elõször utálják egymást és balhéznak egy jót, de a közös cél érdekében mégis együtt kell maradniuk aztán jön a megalomániás ellenség, aki elakar pusztítani egy bolygót, mikor már minden elveszettnek látszik ezek összefognak és gyõznek.

Annyira klisés a film, hogy egy cseppet sem izgulok akkor se ha halálközelben vannak a hõsök. Ugyanazokat adják el amiket a többi marvel filmben, már majdnem meghal mikor nem hal meg, ellenségekbõl barátok, muszáj volt persze egy jó nõt is berakni, dehát ahogy Nick Fury halálát se merték meghúzni a tél katonájában itt is Groot-ot újra elültetik és ezzel tovább él.

A film zsigeri szinten szórakoztat, a poénok erõltetettek, viszont a látvány az jó és a zenét is szépen összeválogatták.

Ami legjobban idegesít, hogy ez a film az imdb-n 8.5 és ezzel a legjobb marvel film, pedig jobb ennél a 6-7 filmmel elõkészített Avengers, az Iron Man és a legújabb X-men filmek is erõsek, ez pedig egy átlagos akciófilm.

6/10