Téma: A Hangya

Petrucc 2016 jan. 06. - 12:26:12
(57/77)
Csak úgy kérdezem, nem kell válaszolni... Miért kellene egy képregénybõl készült filmnek a realitások talaján maradnia?! Szerintem Te ne nézz Marvel filmeket, ezek szerint nem érted a lényegét.
Torolt Felhasználo 2015 dec. 27. - 16:13:20
(56/77)
Abszolut limonádé, de van benne Judy Greer!

Btw, azzal hogy logikus, folyékony és semmi rossz alakítás/rendezés nincs benne, manapság már így is kiemelkedik a tömegbõl. Ami sokat elmond a 2015-ös filmtermésrõl.
7/10
Sadenal 2015 dec. 12. - 22:35:12 7/10
(55/77)
Amikor kisiklik a gõzmozdony, az volt a legjobb rész. Valószínûleg csak ez fog megmaradni bennem, meg a miniemberek kicsinynek tûnõ óriási összecsapása, de amúgy marveles tucatfilm. :D


7/10
5/10
stupek2 2015 dec. 07. - 12:06:39 5/10
(54/77)
A film nézése közben ilyen filmek jutottak eszembe, hogy: Toy Story, Fantasztikus négyes, Drágám a kölykök összementek, Mission Impposible, A légy, Thomas a gõzmozdony.
Szilveszterkor nézzétek, mert semmi életszerû nincs a filmben, de pár feles után senki nem keresi az értelmet, csak a látványt.
Szóval nem krimi, inkább vígjáték, amely átmegy gyerekfilmbe. Nem is tudom Michael Douglas miért vállalta el?
5/10
pihes 2015 dec. 01. - 15:46:10 5/10
(53/77)
Kinek készült ez a film? Akik szórakozást találnak, ezekben a lényekben...
Már a történet is fantasztikus, sok realitást ne várjunk.
9/10
Halember 2015 nov. 29. - 21:05:34 9/10
(52/77)
Aki ismeri valamennyire a Bosszúállók történeteit és szereplõit képregényekbõl, az bizonyára tudja, hogy ki is az a Hangya.Ez a film egy modernebb és egy újragondolt bemutatása a szereplõnek, de azért valamennyire hasonlít az eredeti karakterhez.
9/10
nikato 2015 nov. 29. - 13:56:09 9/10
(51/77)
Én végig azon gondolkoztam, hogy Ben Afflec-e a fõszereplõ, (csak kicsit leöregedve). :D Jó film, sok benne a humor! :D De a rövid haj-frufru verziós nõi frizurákat, amit ebben a filmben is látni Hope-on, nem kéne erõltetni. Borzalmas!
1/10
lori80 2015 nov. 28. - 23:56:47 1/10
(50/77)
Hat a fantasztoikus negyes utan ez lenne a kovetkezo,amit soha senkinek nem kivannam,hogy vegig nezzen..
Az ilyen filmekkel vallatnak keleten.
Unalmas semmitmondo,es kiszmithato film..
10/2
8/10
ammok001 2015 nov. 27. - 22:08:17 8/10 Előzmény trikaja
(49/77)
Neked nem jött át ennyi,nem korhoz kötött.35 vagyok,és végig vigyorogtam a filmet.Teli van poénokkal,látványos,a színészek jók benne.Michael Pena-n belehet szarni :D Most néztem meg vagy 5.ször és még mindig,nem unom.8/10
8/10
beo71 2015 nov. 20. - 19:08:49 8/10
(48/77)
Mivel számomra igen fontos a humor, nem kérdés, hogy nem bántom a filmet, mert minden közhelyre jut egy vicces hangulat. Michael Douglas jót tesz a filmnek, akárcsak, annak idején Robert Redford, azért színészek is kellenek néha.
Szórakoztató volt, 8/10, rendben van a film, azért én meglestem volna az Edgar Wright féle változatot is. Inkább.
zivot 2015 nov. 13. - 20:33:57
(47/77)
ez egy igazán nagyszerü film wvel dán , gúd dzsáb
caseyjones 2015 nov. 01. - 19:46:01
(46/77)
"A Marvel a hivatalos oldalán jelentette be néhány órával ezelõtt, hogy folytatást kap A Hangya, méghozzá már 2018-ban! A film címe Ant-Man and the Wasp (A Hangya és a Darázs) lesz, a pontos premierdátum pedig 2018. július 6."

Forrás: Tesseract
9/10
medjai 2015 szept. 26. - 22:36:52 9/10
(45/77)
Elég vegyes véleményeket olvastam itt a porton, ezért tartottam egy kicsit a filmtõl. De nekem nagyon bejött, pedig elég válogatós és kritikus tudok lenni filmekkel kapcsolatban. Szerintem ez kategóriájában egy nagyon jó mozifilm, végig szórakoztam rajta, sõt a képregényfilmek közül nálam a jobbak között van, szerintem jól sikerült a szereplõválasztás is (fõleg Rudd, Pena). Persze, lehet hibákat találni benne, de kikapcsolódásnak teljesen jó. Tele van poénnal, viccesebb az átlag képregényfilmnél, és jó a szinkron!
zegorias 2015 aug. 21. - 09:35:28
(44/77)
A marvel filmek fõ erõssége nyilván nem a sztori hanem az akció, ez erre a filmre is érvényes de a zsugorodásos téma különlegessé teszi ezt a látványvilágot, illetve ez a film jobban ki van hegyezve a poénokra, mint a többi marvel adaptáció.
Delta4444 2015 aug. 19. - 11:36:11
(43/77)
Az elõzõ hozzászólóhoz hasonlóan én is szívesen nézek szuperhõsös (elsõsorban Marvel) filmeket. Nem a minõségük (pl. nincs különösebben érdekes történetük) és nem is a mondanivalójuk miatt. Ezek a filmek tökéletesek arra az esetre, amikor a nézõ nem akar gondolkodni, csak hátradõlni és kikapcsolni az agyát. És én is csak egy gondtalan másfél órát vártam a Hangyától, amikor beültem a terembe.
Sajnos a film idõnként túlságosan is komolyan veszi magát (ilyen jelenet például amikor Douglas elmondja a lányának, hogy hogyan is halt meg az anyja). Helyenként viszont a film humoros jelenetei olyan igénytelenek, hogy én éreztem magam rosszul a szinészek helyett (ilyen jelenet Lang lakótársának a "sztorizgatása"). De hihetetlenül rosszul lett megoldva az is, amikor Darren élõ szöveten (a kételkedõ munkatárs) teszteli a zsugoritást.
Inkább térjünk el a kisebb jelenetektõl, hiszen a film nem emiatt rosz. A legnagyobb probléma, hogy a film nagyon érdektelen. Nem esik le a szánk a csatajelentek alatt (momdjuk a Thomas, a gõzmozdonyos rész nagyon ötletes lett) úgy mint szinte bármelyik másik Marvel filmben. A fõgonosz pedig nem fenyegetõ, nem éreztem, hogy neki tényleg pusztulnia kellene, szemben pl. a Bosszúállók 2 fõgonoszával.
A film öszzességében számomra messze egy minimum igényszint alatt helyezkedik el. Akinek viszont még az ezelõtti Marvel filmek is túl komplexek voltak, az nyugodtan tegyen próbát a Hangyával.
1/10
magicvoice 2015 aug. 18. - 12:46:59 1/10
(42/77)
Szeretem a szuperhõsös filmeket, ennek a témája is érdekelt, de maga a film egyszerûen nézhetetlen. Kb. 1 órát bírtam, azt is végig feszengve. Ott szakadt el a cérna, amikor és ahogy a doktor elmesélte a lányának az anyja halálát. Michael Dougles rutinból még csak-csak hozta ezt az idióta jelenetet, de a csaj valami óborzalom volt. Vele egyébként se voltam kibékülve. Röviden: rosszul kiválasztott szereplõk, sablon forgatókönyv, bugyuta párbeszédek, áltudományos halandzsa.
[Spoiler] Maga a zsugorítás érdekes téma, és valóban megoldható, mert az atomban lévõ proton/neutron-elektron távolság megváltoztatható, ha a részecskék tömegarányát megváltoztatjuk, amire voltak is már sikeres kísérletek.[/Spoiler]
tamast2 2015 aug. 13. - 22:37:44
(41/77)
Hatalmas baki van a filmben! Az atomok közelebb kerülnek egymáshoz, a sûrûsége ezzel együtt megnõ, ezt el is mondta az egyik pofa a filmben. Tehát a tömege nem változott meg. Ahoz képest elég könnyen emelgetnek ott 70 - 80 kg-ot két újjal :) Erre figyelniük kellett volna.
Muya 2015 aug. 13. - 13:50:02
(40/77)
Kellemes csalódás volt ez a film. Azt hittem nyomába sem érhet a képregényes filmeknek és a bemutatója sem tetszett,ezért gondoltam,h nem lesz számomra kedvenc. Hát tévedtem. Jó kis film lett belõle. A Hangyát alakító szereplõrõl sem gondoltam,hogy megállja a helyét ebben a szerepben a sok bugyuta romantikus f@szság után,de korrektûl hozza az elvártakat. A szinkron is jól sikerült szerintem. A látvány is nagyon tetszett nem volt idegesítõ kamerakapkodás és kesze-kusza csata sem. 3D-ben biztos nagyon f@sza lehet. A sztori az olyan képregényes,de a végsõ csata az valami teljesen más volt,mint amit láthattunk eme mûfajban. Mondhatni szuppi volt. Thomas a hõsmozdony
6/10
trikaja 2015 aug. 12. - 18:18:38 6/10 Előzmény Larvitar
(39/77)
Én elsõre mikor mondogatta, hogy többé nem hordhatja azt hittem, hogy túl sokszor változott át és ha még néha használja olyan lesz, mint az az emberke: "egy vércsepp a sloziban".
6/10
trikaja 2015 aug. 12. - 18:15:47 6/10
(38/77)
Nem a legjobb film. Múltkor néztük 3D-ben és eléggé sötét volt néhány jelenet sõt volt, ahol alig lehetett látni a bogarakat. Mindegy elég volt belõle egyszer. Az ilyeneket tényleg a 12-18 korosztálynak rendezik. Nem gondoltam volna, hogy felnõtt fejjel másként fogok ezekre a szuperhõs filmekre tekinteni.