Téma: A Hangya

offtopic
stdotranger@gmail.com 2015 júl. 07. - 13:35:53 Előzmény Ottofan1
(17/77)
Ki a pitypang az a TOM HOLLAND? És ha már itt tartunk ki az a másik John Watts.
offtopic
Ottofan1 2015 jún. 23. - 18:59:31
(16/77)
TOM HOLLAND AZ ÚJ PÓKEMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!
John Watts rendezi.
Ottofan1 2015 jún. 20. - 10:15:15
(15/77)
Tudom, senkit nem érdekel, de én azért leírom a gondolataimat a filmrõl :D.

Hát, az elsõ trailer megvett kb. 20x már megnéztem :D. A másik trailer is jó volt viszont egy problémám volt vele: az egész olyan össze-visszaságnak tûnt. Remélem a film nem lesz ilyen.
Nos, de amiért a legjobban várom ezt a filmet az az, hogy valami más lesz mint az eddigi Marvel filmek. (remélhetõleg) Nem fognak városok ledõlni, gyilkos A.I. hadseregek rohangálni mindenhol, hanem egy kicsi, visszafogott filmecske lesz. Edgar Wright könyve állítólag nagyon jó volt, viszont Paul Rudd és Adam McKay átírták. Azt mondták a film egy picit agresszívabb lett, és raktak bele egy nagy akció-jelentet is. Érdekes, hogy a stáblista Wright-ot és Cornish is feltünteti mint társ-forgatókönyvírókat ez azt jelenti, hogy Rudd és McKay nem csináltak nagy változtatásokat. Ezt Evangeline Lilly is megerõsítette, hogy a szkript majdnem ugyanolyan mint eredetileg. Az elõbb említettem, hogy remélem a film kicsi lesz, ezt az egyik színész Bobby Cannavale megerõsítette azzal, hogy a film forgatása szinte ugyan olyan volt mint ha egy független filmet forgattak volna.
Rudd-nak nagy rajongója vagyok (amiben szerepel azt mindig megnézem) szintúgy mint McKay-nak (Anchorman 2 az egyik kedvenc vígjátékom). Ami a többi stábtagot illeti: Evangeline Lilly-t eddig csak a Hobbit-ban láttam, Michael Douglas igazi bad-ass, Cannavale-t csak a Blue Jasmine-ban láttam, Pena-t pedig már sok filmben.

Szóval nektek mik a gondolataitok és elvarásaitok ezzel a filmmel kapcsolatban?
9/10
offtopic
mro26 2015 jún. 16. - 15:52:18 9/10
(14/77)
... és sajnos még várod 1 jó hónapig :( :D
9/10
mro26 2015 jún. 15. - 19:17:03 9/10
(13/77)
Én ismerem a képregényeket, de ezt a hõst pont nem annyira. Szóval számomra érdekes lesz. Na meg szerintem nagyon érdekes az ereje is, hogy kis méretben emberfeletti ereje lesz, tuti jó megoldások lesznek így, ez jó lehetõséget ad az akciójelenetekre.

SPOILER

Az Amerika Kapitány 3-ban is jelen lesz a Hangya és ott már nem csak összemenni tud, hanem 4-6 méteresre is megnõhet

SPOILER VÉGE
filmimádóó 2015 jún. 15. - 17:43:31
(12/77)
Egyetértek veled :) én is Hangyát csak a képregényekbõl ismertem meg, de azt sokan nem olvasnak képregényt :)
9/10
mro26 2015 jún. 15. - 15:15:47 9/10
(11/77)
Én az május óta 4x láttam az elõzetesét a mozikban és úgy "hallottam a többiektõl", hogy jó pofának találták, nevettek (fõleg a játékvonatos résznél a végén), "aztáztak". Meg én is meg vagyok elégedve az elõzetessel, pedig annyira nem hozott lázba ennek a hõsnek a film adaptációja. Szerintem nem lesz bukás. Csak az emberek nem ismerik annyira mint Vasembert vagy Amerika Kapitányt.
Ottofan1 2015 jún. 15. - 09:27:35
(10/77)
Hát, tegnap a Jurassic World elõtt levetítették az elõzetest. A nézõk reakciói nagyon semlegesek voltak. Talán tényleg ez lesz az elsõ bukásuk?
Aki moziba látta az elõzetest: nektek is feltûnt hogy a kép elég sötét volt?
9/10
offtopic
mro26 2015 jún. 12. - 16:30:21 9/10 Előzmény Ottofan1
(9/77)
A hivatalos MCU idõvonalából

Azelõtt én is úgy gondoltam, hogy talán a kapitány második filmje után játszódik, mert úgy van értelme...de rácáfoltak erre.
Ottofan1 2015 jún. 12. - 14:09:15
(8/77)
És honnan tudod, hogy nem a Winter Soldier után játszódik a film?
9/10
mro26 2015 jún. 12. - 12:05:45 9/10
(7/77)
Tudom, de annál még nem volt annyira zavaró ott volt kapitányon kívül még Sólyom, Özvegy, Hill, Fury, õk meg tudták oldani a helyzetet.

Spoiler

De mikor a Vasember 3-ban úgy hitték, hogy Tony Stark meghalt és még a SHIELD sem bukkant fel azért az érdekes volt, nagy hiba.
Fõleg, hogy a második részben ráértek fánkozni a kajáldába, de mikor elvileg meghalt sehol senki. Na meg elrabolták az AMERIKAI ELNÖKÖT és semmi :D A Vasember 3 csak úgy állná meg a helyét, hogyha a Tél katonája után játszódna idõrendben.

SPOILER vége

Szerintem erre rájöttek a Marvelnél is, ezért is lesz annyi szereplõ a Polgárháborúban, ezért ez a poénkodás a Hangyában, hogy hívni kéne a Bosszúállókat (szóval ha mondták is hogy nem szólnak a szóló filmekben a többinek ezt már ezzel megcáfolták). Szerintem már a következõ filmekben mind lesz benne 1-2 Bosszúállós tag.
9/10
mro26 2015 jún. 12. - 09:07:55 9/10
(6/77)
"I think our first move should be calling the Avengers."

Végre egy értelmes fõhõs akinek eszébe jut ez :D Vasember 3 épp ezért is volt gáz mikor ott kb. lesz*rták ezt a dolgot :)
Tebby21 2015 ápr. 13. - 15:10:47
(5/77)
filmimádóó 2015 ápr. 02. - 21:47:30
(4/77)
Már jó régóta várom ezt a filmet, nagyon kíváncsi vagyok rá :D
Ottofan1 2015 márc. 21. - 13:38:14
(3/77)
,,Szélhámosfilm" o.O
Ettõl függetlenül várós film.
moderator5 2015 jan. 15. - 11:35:55
(2/77)
Kedves fórumozok,

kérlek, kerüljétek a személyeskedést és ragaszkodjatok a topic tárgyához.
A nem ilyen jellegû hsz-kat törölni fogjuk.

Köszönettel
a moderátor
somersby 2015 jan. 07. - 14:05:41
(1/77)
Ahogyan megígérték, megérkezett az elsõ elõzetes a Marvel Ant-man (Hangya) filmjéhez, ami idén nyáron érkezik a mozikba, és egyben le is zárja a 2. fázisban készült filmjeit a stúdiónak.

A film fõszerepét a fõképp romantikus és vígjátékszerepeirõl ismert Paul Rudd kapta, õ alakítja a Scott Lang nevû, börtönt is megjárt tolvajt, aki, miután kiderült, hogy kislánya súlyos betegségben szenved, egy utolsó akcióra szánja el magát: Dr. Hank Pym laboratóriumába betörve megszerzi annak speciális hangyaember ruháját, hogy kiszabadítsa fogságából az egyetlen embert, aki segíteni tud lányán. Miután sikerre vitte tervét, Scott visszaviszi az öltözetet eredeti tulajdonosának, Pym azonban arra kéri, hogy tartsa meg, és egy teljesen új utat neki.

A Peyton Reed rendezésében készült film további szerepeiben Evangeline Lilly, Michael Pena, Corey Stoll, Judy Greer, David Dastmalchian, John Slattery és Bobby Cannavale lesz látható.

Official Teaser Trailer #1 - http://www.youtube.com/watch?v=IEVE3KSKQ0o

Bemutató dátuma: 2015. július 17.