bourne 2008 aug. 18. - 20:57:30
(9/69)
szerintem az egyik legjobb animáció, ami készült eddig ... nem csak amiatt, ahogyan megcsinálták, hanem ahogyan életre keltették a figurákat ... szerintem teljesen életszerûek és bár szuperek mégiscsak földhözragadt emberek ... a többi meg már csak hab a tortán ...
spoiler
ahogy az elején leváltják a fõhõsöket az valami hihetelen poén... arról már nem is beszélve, amikor a kocsiban beszélgetnek ...
"de kisfiam mindenki különleges ... más szóval senki sem az"
és valóban az akciók néha nem gyerekeknek valók ... de én sem vagyok már gyerek, szóval nem kellett ráncigálnom nayukámat, h vigyen el :)))))
Nagy kritikus 2008 aug. 06. - 13:04:12
(8/69)
Én néhány hónappal ezelõtt láttam ezt a filmet DVD-rõl. Azelõtt már sokat hallottam róla, ám a moziban nem tudtam megnézni, mivel sajnos ritkán jutok csak el filmszínházba. Amúgy a film nagyon ötletes és izgalmas volt, én élveztem. Bár egy gondolatomat meg kell osztanom. Számítottam rá, hogy a filmben lesznek akciójelenetek, de azt nem sejtettem volna, hogy teljesen akciófilmszerû lesz az egész. Ezzel azt akarom mndani, hogy valóban nem nevezhetõ igazán mesefilmnek, mivel sok benne az erõszakos jelenet, amelyek nem is igazán gyerekeknek valóak. Amúgy olvastam valahol, hogy Amerikában a filmet korhatárosan vetítették :-O. Ez kissé megdöbbentõ, mivel tudtommal nálunk nem kapott korhatárt (még a DVD-re is rá volt írva, hogy "korhatárra tekintet nélkül megtekinthetõ") Nem tudom miért sorolták be itthon a gyerekek által is nézhetõ kategóriába (ahogy azt sem, miért írják azt korhatárra tekintet nélkül, mivel ez így pontatlan, úgy lenne helyes, hogy korhatárra való tekintet nélkül). Bár gondolom, mindemellett üzleti okok vannak: talán ha nálunk is korhatárosan vetítik, kevesebben nézik meg, és így kevesebb bevételt hoz. Hiába, a pénz uralja a világot!
10/10
Zempy 2008 júl. 23. - 22:10:10 10/10
(7/69)
Nagyszerû. Örök remekmû, akciófilmeket megszégyenítõ ötletekkel és jelenetekkel.
10/10
Semprini 2007 dec. 26. - 20:12:55 10/10
(6/69)
Az akciójelenetek elég durvák, fõleg, hogy a fõszereplõk közt gyerekek is vannak. A sztori elemei a Fantasztikus négyesbõl, a James Bond-filmekbõl és a Kémkölykökbõl vannak összeollózva, de mégis egyedi stílusú a film, ami elsõsorban az 50-es-60-as éveket idézõ "retró-dizájn"-nak köszönhetõ. Nagyszerû szórakozás, de szerintem nem igazán gyerekeknek való film!
9/10
sipka 2007 aug. 16. - 09:44:44
(5/69)
Ez a kép pedig bízonyítékul szolgál, hogy lesz "Toy Story 3". (Habár sok olyan ember van, aki feltesz valamit a hálóra, (például az alábbi képet) hogy félre vezesse a rajongókat.) De szerintem ez a kép hiteles, és nem valami hülye gyereknek a kreálmánya.....)
sipka 2007 aug. 16. - 09:37:24
(4/69)
Jó kis animációs film volt. Végre a Pixar csinált egy olyan egész estés betöltõ filmet, amely egy kicsit kapcsolódik, az én általam nagyrabecsült képregényekhez, vagyis a szuperhösõs világhoz. Már azt is örömmel fogadtam, hogy 125 percével ez a leghosszabb Pixar alkotás. S ha jobban belegondolunk, ez a cég még egyszer sem hibázott. (Már a filmjeinek színvonalára gondolok.) Mindegyik mû egytõl egyig kíválóak: "Toy Story 1-2.", "Egy bogár élete", "Szörny Rt.", "Némó nyomában", "Verdák", és bár még nem tekintettem meg, de a "L'ecsó" is biztosan besorolható ebbe a kategóriába. S úgy hallotam valahol, (vagyis inkább olvastam), hogy már készülõben van a "Toy Story 3"!!!! Bár azt mondják, hogy kb. 2010-re lesz kész, ami elég messze van :( De addig is bemutatják a szintén Pixar alkotást a "Wall-e"-t. Már kiváncsi vagyok rá :) Addig is itt egy kép a "Wall-e"-ból.
Vikke 2007 jún. 21. - 17:17:15
(3/69)
Mondjuk nekem a Toy Story és a Bogár élete is jobban tetszett de ez sem volt rossz. Aranyos mese.
Zotyipotyi 2007 febr. 08. - 23:53:41
(2/69)
Tényleg jó, és legalább van benne némi ötletesség/újszerûség is sok animációs filmmel ellentétben (lásd: vicces állatkák hû de jó pofa dolgokat csinálnak és mindent megúsznak)
mollo888 2007 febr. 08. - 16:33:10
(1/69)
azért ennyire nem nyûgözütt le, de tényleg jó.