olahmiki1959 2015 febr. 04. - 01:14:39
(4/144)
Szerintem ezt az ufós dolgot Meklód fia csak viccbõl írta.:D

Én viszont biztosan tudom, hogy Kennedy-t azért ölték meg, mert megtudta, hogy Michael Rockefeller 1961-ben valójában nem tûnt el Pápua Új Guineában, - róla készítették A dzsungel árnyékában címû filmet - csak el akarták hitetni a világgal, hogy megölték a kannibálok, mert minden vagyonát elveszítette a különbözõ szerencsejátékokon, összecsaptak a feje felett a hullámok, hatalmas adósságokba keveredett, és csak úgy tudott elmenekülni a hitelezõi elõl, hogy megrendezték az eltûnését, és megváltozott külsõvel, új személyazonossággal új életet kezdett valahol Dél-Amerikában.
Kennedynek ez az információ kapóra jött volna, hogy egy kissé megszorongassa ezt a gazdag, híres családot, tehát egy nagy sajtótájékoztató keretében akarta nyilvánosságra hozni ezt a szenzációs bejelentést, ami hatalmas botrányt kavart volna.
Viszont a Fehér Házba beépített emberein keresztül a család is megtudta, hogy Kennedy mire készül, ami a családra nézve nagyon kompromittáló lett volna, alapjaiban rengethette volna meg a pénzügyi és gazdasági helyzetüket, úgyhogy összehívták a nagy családi tanácsot, és sok vita, meg hezitálás után, úgy döntöttek, hogy egy néhány emberbõl álló, profi bérgyilkos csapattal eltetetik láb alól Kennedy-t...:)

A többit tudjuk.:DDD
Meklód fia 2015 febr. 03. - 20:43:57
(3/144)
ez már hanyadik ilyen mûsor?
Az igazság úgysem derül ki, de a legvalószínûbb elmélet szerint JFK túl sok információ birtokába került a földönkívüliekrõl, és megölték mielõtt bejelenthette volna azokat.
olahmiki1959 2015 febr. 03. - 17:15:03
(2/144)
"Jól indul" a sorozat...)P
Szegény Bitskey Tibor színmûvész váratlan halálával felborult a mûsor, és a Kennedy széria helyett, kegyeleti okokból - egyébként helyesen - a Rákóczi hadnagya címû, kosztümös filmet adták le.
Ez most elmaradt, remélem, a jövõ héten azért elkezdik vetíteni.:D
olahmiki1959 2015 febr. 02. - 04:45:04
(1/144)
Új topic!
Érintetlen, tele fehér, tiszta, teleírásra való lapokkal.:D
Készüljetek, indulunk!...:)