Téma: A jogász

10/10
paroczip 2013 nov. 16. - 20:04:09 10/10
(11/151)
A trailer alapján más filmre számítottam, de nekem nagyon bejött. Semmit sem rág a szádba, rengeteg mindent csak sejtet vagy még azt sem. Nagyon sok mindent a nézõre fantáziájára bíz. Aztán vagy összekapcsolod a dolgokat vagy nem, bármit is képzelsz mögé az is helyes lehet, és annak az ellenkezõje is.
Szerintem ezért briliáns.

Amit írtok, hogy van ahol 1/10 és van ahol 9/10... igen, a maga mûfajában 9/10, aki nem szereti a filmekben a megmagyarázatlan dolgokat, annak 1/10. Nem azért nincsenek felvezetve a szálak mert gagyi, hanem ez a film lényege.

Nem egy könnyû film, nincs kinyalva a nézõ segge, csak szösszeneteket mutat az egészbõl, a többi már a nézõ képzelõ erej... Nekem nagyon tetszett
Sonic8 2013 nov. 16. - 12:18:56
(10/151)
Hát baszki. Baromira vártam ezt a filmet és leginkább Ridley Scott miatt. De bazmeg egyik oldalon olvasom 10/9 Év egyik legjobb filmje másik oldalon meg hogy ez mekkora okádék 10/1. Hát baszod. Ilyenkor mit csináljon az ember?

IMDb-n 6,0. Erre nem megyünk el.
3/10
Lina5 2013 nov. 16. - 00:50:30 3/10
(9/151)
Teljesen egyetértek Bigpapa véleményével!
Óriási csalódás! Életem 2. legrosszabb filmje moziban.Pedig úgy vártam, jó színészek, jó rendezõ, bejött az elõzetes, ami alapján egy pörgõs thrillerre számítottam..na ennek ellenére még film sem volt, csak jelenetek összessége, egy kis moralizálással... Az utolsó pillanatig vártam h történik vmi, de persze semmi :)
1/10
Bigpapa 2013 nov. 15. - 23:36:30 1/10
(8/151)
EZT NE NÉZZÉTEK MEG MOZIBAN!!!!!!

Általában nem beszélek le senkit a filmekrõl, mert ízlések és pofonok! De! Kb. 30 ember jött ki a filmrõl, én ott álltam és csak azt hallottam
Ez milyen egy ki**szott szar film volt...., ezt a g**ci szarságot.....egy ruppót nem ér. És komolyan, tömören ezek elmondták az én véleményemet is.

Belecsöppenünk egy történetbe, ami
1. nincs elmagyarázva, sem visszatekintésként bemutatva.
2. qrvára nem tudod, ki kicsoda, ki kivel van és egyáltalán mi a büdös szarról van szó! Higgyétek el, nem ez volt életem elsõ filmje, és nem ez volt az elsõ lassú és "bonyolult" film amit láttam, de ez úgy fos, ahogy van!
3. SENKI sem fog meg, így nem érdekel kivel mi lesz
4. a végén se tudod, ki kicsoda, mit miért tesz, és nincs vége a filmnek! Kitépik a gépbõl és menj haza. Le vagy szarva nézõ. Mi ezt adjuk neked 1500-ért! WTF???


SPOILER


Nem történik semmi, és kiderül, valamit ezek már csináltak. Az, hogy mit (sejtjük), azt hogy hogyan,azt nem tudjuk meg, és azt sem, hogy mikor. Ott van Diaz, aki geci, de nem tudjuk, miért, és kicsoda. Honnan van ennyi pénze, mit miért csinál. Ki a sittes picsa, ki a fia, kik akik kinyírják, kik, akik azokat nyírják ki

SPOILER VÉGE

...szóval szerintem qrvára nem volt rendes forgatókönyv és azt hitték, 4-5 sztárral eladható a film. És gecire igazuk lett, mert elmentünk és FIZETTÜNK ezért az okádék szarért! Elnézést, de ez kihozta belõlem.

Javier a filmben végig sárga. Nem barna, hanem narancs sárga :DDDDDDDDDDDDD Senkit sem mutatnak be ,így azt se tudod, ki a jogász, ki a nõje, ki a Diaz, Ki a Javier de akit a legjobban nem mutatnak be az a Pitt. Az csak jön, megy, szórja a faszságait közhelyekkel tele....és a film felénél eret akarsz vágni magadon!

1/10 ezt a filmet, ha lehet, kitöröltetném az agyamból is!
Muya 2013 nov. 15. - 07:34:43
(7/151)
Nem tetszett!!! Nagyon Nem! Azért, mert a túl nagy komolyságával egy giccset csináltak belõle. Túljátszották, és néha azt sem értettem mirõl beszélnek...? A nagy megmondó mondatok, amik mögött semmi sincs. Két rész tetszett az egész filmben, és az kb. 5 perc összesen. Ennyi.
A Szereplõk? Õk sem tetszettek. Cameron Diaz túljátszotta.. Amúgy tudja valaki, Minek ment el gyónni??? Mi értelme volt annak a jelenetnek???
Brad Pitt: hagyni kéne Õt inkább gyereket nevelni!
A többirõl már írni sem akarok...
10/10
Motyka 2013 nov. 14. - 23:38:02 10/10
(6/151)
Szerintem meg nagyon jó film, bár én is mást vártam, de amit kaptam attól leesett az állam.
Amiben nagy volt a film az pont az amit az elõttem szólók negatívumként értékeltek: nem rág mindent a szánkba, csak apró mozaikdarabkákból építi fel a történetet és hagy elég lehetõséget a saját fantáziánknak, így mindenki beleszõheti a saját morális dilemmáit, félelmeit, stb
4/10
berkenyke 2013 nov. 14. - 15:28:56 4/10
(5/151)
egyetértek, sajnos. erõtlen lett a film. sokkal többet vártam egy ilyen csapattól, beleértve a rendezõt és a forgatókönyvírót is
ez a vég nélküli moralizálás, bölcselkedés nagyon idegesítõ és abszolút hiteltelen
számomra az sem derül ki, pontosan mi a fenét vállal be ez a jóember, ami miatt tönkremegy az élete. nem derül ki, ki ez a nõ mellette, nem tudjuk meg, ki mit akar... még Bardem figurája a leginkább épkézláb karakter.
kár azért a másfél óráért!
230e 2013 nov. 14. - 09:24:18
(4/151)
Tegnap láttam moziban.
Nem akarom elvenni senki kedvét, de:
- Lassan indul be, és pár akciójeleneten túl sok a lelkizés, és a kidolgozatlan mellékszál.
- Halvány utalások történnek a múltra úgy mintha errõl a nézõ tudna és látta volna már, pedig nem, és ez idegesített.
- Kicsit olyan volt a film, mintha egy elõzményfilm második része lenne.
- Az akciójelenetek úgy elszórva heverésznek, és igen véresek.
A szereplõk:
- Fassbender egy robot
- Brad Pitt mintha beragadt volna a Ocean-ben megismert szerepébe
- Penélope Cruz olyan semmilyen
- Javier Bardem nagyon jó, egy paradicsommadár
- Cameron Diaz zseniális


Az írótól és a rendezõtõl többet vártam volna. Hasonlít egy kicsit a szintén a McCarthy által írt Nem vénnek való vidékre, de az ennél jobb volt, lehet hogyha létezik normál regényben az jobb.



















SPOILER:
- úgy végzõdik, mintha lenne folytatása, azaz se eleje se vége
- Egy kerti partin egyszer csak megjelenik az ügyvéd egyik ügyfele és elõad egy apró történetet, amirõl nem tudunk semmit, de jó lenne érteni. (Toby Kebbel a Spílerbõl egyébként)
- Fassbender állandóan rinyál, Bardem lelkizik, Brad Pitt meg tolja az álkeményfiút.







SPOILER
1/10
Bigpapa 2013 okt. 01. - 18:10:40 1/10
(3/151)
Tegnap láttam moziban az elõzetesét, hát életem Top 10-es okádék elõzetes közt elõkelõ helyen van. Az alapján 100%, hogy nem nézném meg! Szarok a jelenetek, a zene,ami a bemutató alatt megy kifejezetten ocsmány és szerintem valami 12 éves retardált gyerek vágta össze, mert szörnyû!
Remélem a film jó lesz, mert ha olyan,mint a bemutatója, eret vágok magamon :)
karlitomarsh 2013 aug. 13. - 18:16:58
(2/151)
Ekkora castot már rég láttam, legendás író, legendás rendezõ, a színészeket nem kell bemutatni, mi lesz itt?

http://rewatch.blog.hu/2013/08/13/az_elmult_het_5_legizgalmasabb_elozetese
emirates82 2013 máj. 06. - 19:45:20
(1/151)
Érdemes lesz megnézni,már csak a csöcsös-segges Niki Minaj miatt is.Azért egy trailert felrakhattak volna ide.