5/10
dzsordzsi 2007 dec. 09. - 23:15:06 5/10
(26/146)
Alapvetõen jó volt, de félelmetesnek szánt jelenetek nagyon kiszámíthatóak.
efes 2007 nov. 08. - 17:17:54
(25/146)
tömörített avi formátumú. a homok- és ködfelhõk zavaróan maszatosak, de az állóképek élesek. a hang megfelelõ.
Geri23 2007 nov. 08. - 16:25:58
(24/146)
Most töltöm le, nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz! :-)
zsozso89 2007 nov. 04. - 19:14:36
(23/146)
szerintem nagyon jó volt. az volt a baj, hogy kevés volt benne az akció, és alig lehetett rajta parázni. Tényleg húzták a sztorit meg tényleg nem olyan hangulattal nézi az ember mint az elsõ kettõt, ez sokkal lightosabb, mintha nem is azoknak a folytatása lenne. De a vége az nagyon tetszett:) Aki nem látta az ezt ne olvassa: kár hogy a Carlos meghalt, a nigger csávót nem sajnálom, az az elõzõ részben is csak idegesítõ volt:)
kritikakirály 2007 nov. 04. - 13:26:22
(22/146)
Szerintem egy nagy rakás lócitrom vlt a film. Unalmas, primkcsi, és egy nagyon gyenge alkotás. Valószínûleg a rendezõ többet költött vörös vérpatronokra mint a többi dologra. Én tutira bojkotálom a filmet. Ki van velem?!
10/10
zalan 2007 nov. 02. - 18:53:48 10/10 Előzmény styx___
(21/146)
Ma néztem meg moziban nekem nagyon tetszett tök jó csak lehetett volna benne több akció!!!!!!!De azért király!!!
styx___ 2007 nov. 01. - 23:25:58
(20/146)
érdemi változás; Milla hajkoronája valami egész unikális /hmm megkockáztatom; természetes/ lett ebben a mai állandósultan elb@szott, trendi világban;

hölgyek, a jövõben több ilyen, hasonló hajkoronával keretezett arcocskával szeretnék összefutni, mer ezek a végletekig kiegyenesített, lenyalt frizurák vezsettül taszítóak/unalmasak/rondítanak /köszönöm/ ;P ;)))
Abaddon 2007 nov. 01. - 21:59:59
(19/146)
Én láttam moziban. De csak pénzkidobás volt. Maga film még a 2. részt is almúlta. Pedig már az sem tetszett. Na és hogy zárult a 2. rész? Ami a 3-ban elég durva hiba. Gondolattal ölt. Ha gondolattal tud embert ölni, minek neki pisztoly? Fõleg, hogy valahogy a 3. részben már csak a telekinézis maradt meg.
Szóval történet lapos, effektek laposak, helyszín túl unalmas. A film semmi újat nemhozott a Resident Evil részekhez, mármint effektvilága is teljesen az elsõ rész. Unalmas volt nézni, mikor lent valaki sétálgat a kaptárban és mutatják ,,hõkamerásan" az már szerintem túl lerágott csont.

Amúgy az a zombis baki szerintem nem oylan nagy mint ami az elsõ részben volt. Mikor elmennek leállítani a vörös királynõt. Mikor levágja lézer a nõ fejét a lézer végig egyenes volt, de mégis a nõ feje ferdén esik le. Még ha ferdén is vágja, akkor a copfját is le kellett volna vágnia.
Meg érdekes módon a vöröskirálynõt leállító alkatrész karcolás nélkül ,,túléli".
fruzsi20 2007 okt. 27. - 11:57:59
(18/146)
Aha.Köszi!De az tuti h lesz 4 mert nagyon befejezetlen lett a vége,érdekes.
Andal 2007 okt. 26. - 21:10:31 Előzmény fruzsi20
(17/146)
Vmi olyasmi lenne a magyarázat, hogy a doki kétségbeesésében "túladagolta" magát az Alice-klónból kikísérletezett szérummal (magába nyomta az összeset). A korábbi kísérleti zombi irányíthatatlan maradt, azon csak normál adagot próbáltak ki, de "fejlettebb" lett a csoszogó zombiknál.
fruzsi20 2007 okt. 25. - 19:31:32
(16/146)
Sziasztok!Én nem vagy nagy Kaptár rajongó,de érdekelt a film.Sztem nem volt rossz,de vmit nem értek,lehet nekem nem jut el az agyamig,de zavar ugyh vki lécci adjon választ!szval:a doki pasiból ugy lesz a mutáns szörny h Mila vérét fecskendezi magába?Ha igen akkor meg mível Mila vére a gyógymód (mondják a filmben,többször)h a zombik vissza változhassanak vmiféle emberré,akkor amikor a zombin kisérletezett a doki és az rövid ideig emberi lett aztán vissza változott,akkor az miért nem lett mutáns?meg a doki mér lett mutáns ha õ az un gyógyszert fecskendezi be magának nem kis mennyiségben?!Please írjatok!Ha én nem értem ne leygetek durvák velem:)
Okos Tóni 2007 okt. 17. - 17:51:00
(15/146)
Ja, és bakit véltem felfedezni a filmben, forgatási bakit, amit úgy kategorizálnak külföldi oldalakon, hogy "crew visible".

Ugyebár a zombik ha ennivalót látnak, akkor észnélkül rárohannak és elkezdik zabálni.

Ennek ellenére valamikor a Las vegasi jelenetek egyikében, amikor M Jovovich felmegy a tetõre végezni a doktorral meg a katonákkal, a nagy mészárlás utáni háttérben kivehetõ a messzeségben a földön két ember, amint visz el valamit, kábé úgy ahogy egy tekercs szõnyeget szoktak vinni. Zombik ugyebár nem lehetnek, mert azok ha kaját látnak egybõl rárohannak, nem pedig ketten, szándékegységben elviszik a kaját máshova.
Okos Tóni 2007 okt. 17. - 17:44:03
(14/146)
Nem volt valami marha nagy ez a film, de rossz sem volt. Tetszettek az effektek, a zombik is, stb. A történet elég gagyi volt, de láttam már szarabbat is.
Garcon fiú 2007 okt. 17. - 01:36:00
(13/146)
Húúúúú! Én imádtam a film elején azt a hangszigetelõ drótkerítést a kis viskó körül.
A végén a turbóval ellátott lift se volt semmi.
10/10
Sztike88 2007 okt. 16. - 18:26:02 10/10
(12/146)
Imádom!!!Én szombaton megyek meg nézni!!Nagyon kíváncsi vagyok, milyen lett!!!
Andal 2007 okt. 13. - 17:31:37
(11/146)
Nem vagyok RE rajongó, de túl nagy elvárásaim sem voltak a filmmel kapcsolatban, ami szvsz vérgagyi lett. Egy kis mad max koppintás, egy kis alien koppintás (klónozásos rész), "feszültségkeltõen" csapkodnak az ajtók meg sisteregnek a kábelek, a különbözõ helyszínek lényegében köpésnyire vannak egymástól, a zombik nem tudnak átmászni vagy a tömegüknél fogva benyomni egy vacak kerítést stb. A logikában tényleg teljes pusztulás volt, a sztori szinte bármely pontján.
Karolka 2007 okt. 12. - 22:51:04
(10/146)
Nálam ez még mindig nem teljes pusztulás!:D lesz ebbõl még valami...nem volt rossz! DE nálam még mindig az elsõ rész a befutó! Aki kedveli a mûfajt, nézz e meg!
pisszi 2007 okt. 11. - 14:19:49
(9/146)
Ha másoknak nem is, a Mila-rajongóknak biztosan tetszene ez az invázió... :)
mozizozo 2007 okt. 10. - 15:30:34
(8/146)
Nézhetõ a film. Jobb lett mint a második, emberközelibb történések. Ott azt hittem már befullad sztori. Mondanivalót már nem is vártam egy ilyen kategóriájú filmtõl, de legalább egy kis történetet. Volt akció, zombiírtás meg minden, de viszonylag kevés helyszín, szál volt. Már látom is a negyedik részt: Milla az új telekinetikus képességét magtanulja uralni és a Millák serege élére állva szétzúzzák a maradék zombikat (persze természetesen ahelyett, hogy gyógymódot keresnének az emberbõl zombivá való morfózis visszacsinálására:-). És a Végén már csak Milák élnek a Földön, a többi faj kihalt, mert nem bírták a tempóthhhhhhh......
zsoccca 2007 okt. 04. - 23:09:32
(7/146)
jahjj istenem! Már csak Ashanti miatt is meg kéne nézni:)