10/10
tyrichie 2011 szept. 12. - 01:43:38 10/10
(221/301)
Nekem ez a rész tetszett a legjobban.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 10. - 18:30:35 8/10
(220/301)
most akkor a héten jelenik meg a dvd, vagy 09.21-én mert a port.hu szerint ezen a héten van a dvd premier
pillangókisasszony 2011 szept. 05. - 07:53:42
(219/301)
Amúgy a szirén az mióta sellõ? ...
edyking 2011 aug. 31. - 09:53:40
(218/301)
hova vitte a sellõ a papot:D:D:D kajak érdekel:D
8/10
punkfy 2011 aug. 27. - 17:43:46 8/10
(217/301)
Megkésve, de most néztem meg és nekem tetszett, ahhoz képest,
hogy csomóan lehúzták...nekem a 3. rész nem jött be, ezért
kicsit kételkedve vártam ezt a részt, de hálistennek
pozitívan csalódtam :)
svetecztibi 2011 aug. 26. - 23:53:32
(216/301)
Elõször is felhívom mindenki figyelmét, hogy a szövegben elõfordulhatnak spoilerek, csak saját felelõsségre olvasd el! :D Ma délután láttam a filmet elõször. Furcsának tartottam, hogy a 3. rész végén Jack Sparrow egy csónakkal, egy térképpel és egy üveg rummal elindul a fiatalság forrásának kutatására, a 4. rész elején, pedig már Londonban (?) vagyunk és Gibbs ítéletére várunk. Kicsit szétszabdaltnak éreztem a történetet (bár az eddigi részek sem függtek nagyon össze), holott "úgyhiszem" ennek a két résznek igencsak össze kellett volna passzolnia. A filmbõl ezen kívül hiányoltam még az elõzõ részeknél megszokott "humorkészletet". Jóval kevesebb poénos jelenet volt a legutolsó részben, mint amit elvártam/vártam volna. A történet is kicsit zavaros volt, hogy mindenki a tengeren a forrást keresi, a spanyoloktól elkezdve, az angolokon és Fekete Szakállon át, Jack Sparrowig. Azonban nagyon jó ötletnek tartottam, Angelicát, Jack volt kedvesét. Ez már hiányzott nekem a történetbõl! A negatívumok mellett, azonban rengeteg pozitívumot is felfedeztem a filmben, amiket most nem tudnék leírni mert annyi van! Véleményem szerint egy szerethetõ kalandfilmet kaptunk ismét a stábtól, a régi rendezõ filmjei jobban tetszettek, de majd az új rendezõ stílusával is megbarátkozunk idõvel! Én 10/7-re értékelném a filmet! Köszönöm, hogy végigolvastátok!
7/10
Sasha Wins 2011 aug. 25. - 22:47:21 7/10
(215/301)
Tegnap este mikor megnéztem, elég fogcsikorgatva sikerült át vergõdnöm magam rajta. De ma egész nap ez járt a fejemben, úgy hogy nem rossz kis film ez. Vannak benne dolgok, amik elég érdekesek, hirtelen a semmibõl ott teremõ ember aki meg ment, túl érzelgõsre sikeredett Barboza karaktere is, ezt nem néztem volna ki belõle, furcsa volt, Sparrow az hozta magát, talán már egy kicsit unalmas is, Angelica meg olyan semmilyen, nem igazán illet a képbe, nem hozta Will Turner és Elizabeth szerepét, próbálkozott õ olyan lenni, de nem jött össze. Új rendezõ, új elképzelés. Az egész olyan volt, mintha valami Kincses sziget bolyongás lett volna megfûszerezve plusz egzotikummal és Johnny Depp-el. Fekete szakáll se hozta a korábbi részek kimagasló nívóját, pl Davy Jones. Azért egy 6 max 7-et megér. És nagyon kilátszik egy újabb cafat ebbõl, Karib 5.
cica543 2011 aug. 18. - 19:48:51
(214/301)
Hát szerintem nagyon jó lett a film igazi remekmû én imádom igaz mindenkinek más más a véleménye de én imádom Johhny Deppet és nagyon jól alakitott Penelopé -val én szerintem õ is jó szinész .Remélem az 5. részben is benne lesz és Johhny Deppel láthatom:)Én nagyon szeretem a filmet !!!!
9/10
Bob19 2011 júl. 25. - 18:11:03 9/10
(213/301)
Szerintem meg hülyeségeket beszéltek!
Volt olyan jó mint a 3. rész! Vagy még jobb is! Jobban követhetõ volt.
***SPOILER***
Angelica meg engem egyáltalán nem zavart, annyira nem volt erõs az a szerelmi szál, hogy észre lehessen venni. Azt hittem, hogy irritálni fog a jelenléte a filmben, mint a Las Bandidas-ban, de nem így történt hála az égnek.
A Syrena név sem zavart egyáltalán, nekem kb. 5 perccel késõbb jutott eszembe a sziréna szó, már annyira megszoktam mint nevet. Szerintem egy szép név. (még jó, hogy nem fordított Szerénára) Csak kíváncsi lettem volna, hogy menti meg a papot. Talán sellõ fiúvá változtatta? De hátha az 5. részben kiderül.
d112 2011 júl. 20. - 10:01:42
(212/301)
Nekem nem tetszett, az pedig idegesítõ volt hogy egyes jelenetek az elõzõ rész helyszínei vagy díszletei voltak,sztem a történet jó volt csak kreatívabban kelet volna megoldani.3d-ben nem nagy szám mivel konvertált.
Összegezve egyszer nézõs, az elõzõekhez képest gyengébb film.
garamba 2011 júl. 16. - 08:36:42
(211/301)
SPOILER VESZÉLY! szintén egyetértek a pár elõttem szólóval, szerintem is illuzióromboló h Jack szerelmes Angelicába ez annyira nem vall rá, inkább a flörtölés mint Elizabethel meg a 2 tortugai libával. A napokban olvastam h Depp aláírta a szerzõdést az 5. részre ami 2013-ban jön ki és állítólag már 5. és 6. részt terveznek amik egybelesznek mint a 2+3, persze leht h ezek pletykák. Én kiejteném Cruzt, szerintem nem volt egy nagy szám, ráadásul a karaktere is tenyérbe mászó lett. Azt azért bírnám haa z 5. részben azért megjelenne (mert ha már a keridt után volt a jelenet h megtalálta a vodoo babát akkor varrják már el a szálat) bosszút forral Jack ellen mert megölte az apját és valaki kinyírná (mondjuk Jack). :P Azt meg duplán remélem h nem terhes, mondjuk a film legnagyobb poénja lenne Jacket úgy látni h pelenkát cserél vagy rumot ad a gyereknek tej helyett. LOOOL! Csak hülyülök. :D Egyébként tényleg hiányérzetem van a filmel kapcsolatban, nekem hiányzott Ragetti és Pintel meg úgy általában a régi csapat dehát ez van. Ebbe a részbe nem sikerült nekik annyi szerethetõ karaktert betenni, Jack, Gibbs és Barbossa a legnagyobb pozitivumok.
fruzsanna12 2011 júl. 15. - 17:46:33
(210/301)
SPOILER
Naaa..siekrült megnéznem..végre..Nem tudom eldönteni igazából, hogy tetszett-e...ha az elsõ három részt nem láttam volna, akkor nagyon jó filmnek tartanám..Így viszont..hm..nem kellett volna ez a negyedik rész. A sztori szerintem nagyon gyenge volt, eléggé kiszámítható( a spanyolokat kivéve, akik a végén romboltak). Penelope Cruz látszott, hogy csak úgy be lett nyomva a sztoriba, mert " mégiscsak kell oda egy csaj szereplõ".Nem volt rossz a játéka, de a karaktere szerintem elég idegesítõre volt megírva.Egyet értek azzal a véleménnyel, hogy Jack-nek nem kell szerelmi szál..legalábbis nem ilyen.Megvolt a sztori nagy egymásra találós része is, ami kifejezetten nyálasra sikerült...Az egész részbõl nekem végig hiányzott Orlando, Keira, no meg az a két kis hülye kalóz,a faszemû, meg a haverja..Gibs se sokat szerepelt.Az az ötlet meg, hogy Barbossát kinevezték a királyi flotta vezérévé nekem nem tetszett. Johnny a kedvenc színészem, fantasztikusan játszott, mint mindig, viszont szerintem nem voltak olyan poénosak a beszólásai, mint az elõzõ részekben.
Összegezve: az egész film közben olyan érzésem volt, hogy a trilógiától egy teljesen különálló filmet nézek.
Marad az elsõ három a kedvenc kategóriában, nekem azok egy szinten vannak. Ez a negyedik pedig bekerül a "nézhetõ, nem rossz filmek" dobozba.
SPOILER VÉGE
Sophie915 2011 júl. 15. - 11:29:09
(209/301)
Nem tetszett, fõleg azért mert nincs vége a filmnek. Van benne humor,Johnny Depp megint alakított, mint mindig.
Penelopé nem volt jó, Keira sokkal jobb.Viszont a sellõ lány gyõnyörû. Egyszer meglehet nézni. 10/6
Sirius111 2011 júl. 09. - 18:21:10
(208/301)
Hááát.....remélem nem köveztek meg, de ez iszonyat gyenge lett.....az elsõ rész tényleg bombasztikus volt....utána már kicsit eresztett, de a sztori, a humor és Johnny összetartotta a filmeket és illett a folytatásba....de ez....khmm....kiesett a sztori és sajna Johnny is és a humor kevés egy ilyen filmhez...mivel ez nem vígjáték...
Õszintén szólva nagyon megbántam a sok pénz kidobását...
fruzsanna12 2011 júl. 08. - 17:18:16
(207/301)
Lenne egy olyan kérdésem, hogy kb még meddig adják a mozikban a filmet?..csak mert még nem sikerült megnéznem, de nem szeretnék lemaradni róla:).köszi
10/10
Flóra_kisasszony 2011 júl. 08. - 09:40:07 10/10 Előzmény Jedi Lovag
(206/301)
Mert õ egy kalóz!
8/10
Jedi Lovag 2011 júl. 07. - 10:38:17 8/10
(205/301)
Ja, volt benne románc is bõven, de nem tudom megérteni hogy miért hagyta ott Sparrow Angelicát egy lakatlan szigeten! :S
Idokolatlanul tette hiszen végig arról volt szó, hogy még mindig szereti a csajt.
10/10
RockerMartin 2011 júl. 06. - 23:09:13 10/10
(204/301)
Nagyon tetszett, ahogy a többi is. Fantasztikus látvány, humor, akció, románc, minden, ami kell egy filmbe... :) 10/10
tobywong 2011 júl. 05. - 11:05:29
(203/301)
Én úgy ültem be barátnõmmel a filmre, hogy egyik részét sem láttam. Szerintem egy oltári jó film, fõleg 3D-ben. Nagyon jól szórakoztunk rajta, ami arra késztetett, hogy nézzem meg a többit is!!!!! 8/10
Csekély értelmû medvebocs 2011 júl. 04. - 11:33:53 Előzmény Cleo.
(202/301)
Van-e még olyan személy aki nem látta a filmet?