Téma: A Kód

10/10
laller86 2013 jan. 28. - 08:46:03 10/10 Előzmény nikato
(135/155)
Ennyi van. :d
10/10
offtopic
laller86 2013 jan. 28. - 08:44:31 10/10 Előzmény nikato
(134/155)
Nikato, igen, ennyi van.
10/10
laller86 2013 jan. 28. - 08:43:25 10/10 Előzmény elizabeth
(133/155)
Szia Elizabta és mindenki! Tényleg csúcsok voltak, az egyszer biztos. Ilyen emberkék kellenek. A pánikmezõ túl sok, az is biztos.
ÜdvözletteL:
Lali
elizabeth 2013 jan. 24. - 21:03:15
(132/155)
Sajnálom hogy nem nyertek mert nagyon szimpatikusak voltak a lányok, jól is játszottak,de nagy pechük volt a pánikmezõkkel. Nem is értem hogy ha megoldják a pánikmezõt miért nem jár érte pénz.Külön örültem hogy van a mai fiatalok között is Erzsébet mert nagyon ritka szerintem.
7/10
nikato 2013 jan. 24. - 19:57:46 7/10
(131/155)
Most komolyan ennyi pánikmezõ van??!!
7/10
nikato 2013 jan. 22. - 19:56:14 7/10
(130/155)
De idegesítõ folyton ez a "Nem tudom TESÓM!"
Komolyan elgondolkodom, h ebbe a mûsorba nem a tudás alapján kerülnek az emberek, hanem, h ki milyen bátor a kamerák elõtt, és ki tud nagyon show-t csinálni.
fogjunkössze 2013 jan. 16. - 19:04:57
(129/155)
Nincs dörzsölés, most jó a mûsor!
-csengõzoli-- 2013 jan. 14. - 21:32:18
(128/155)
Ennyire rá vagy kattanva? :)
fanaticus 2013 jan. 14. - 20:54:04
(127/155)
Köszönöm szépen csengõzoli és Sovngarde!

Valaki nem vette fel véletlenül a szekeres pánikmezõst, mert nekem ott pont el ment a jel?
Feltehetné youtubra azt a részletet, vagy screenshotokat feltöltethetné valamelyik fájlmegosztó oldalra.
Elõre is köszönöm!
-csengõzoli-- 2013 jan. 13. - 19:48:41 Előzmény fanaticus
(126/155)
A baloldali a Men in Blackbõl van.
Az õ testébe kerül bele egy ufó a bogár fajból, valami ilyesmi. (3.kép)
http://transfesser.blog.hu/2008/05/02/men_in_black_sotet_zsaruk_1997
A jobb oldali pedig a Paul c. filmbõl Paul.
http://www.menslife.hu/kultura-es-szorakozas/126-kultura-es-szorakozas/3362-paul-ket-jobarat-es-egy-ufo-kalandjai
fanaticus 2013 jan. 13. - 17:02:09
(125/155)
Véletlenül nem tudjátok az alábbi két fiktív karakternek melyik filmbõl valóak, mert beírom a gugliba nem tom elõhalászni?
olahmiki1959 2013 jan. 11. - 07:26:25
(124/155)
Szia!
Nem tudom, hogy miért pont engem találtál meg, de elég sok marhaságot írtál, amiket tisztázni kell.

"még raccsolva is okosabb, értelmesebb, szimpatikusabb, rátermettebb, mint pl. a fiacskája, vagy a Mádai Vivien, vagy a Liptai Klaudia, és sorolhatnám."

Márminthogy Istenes László ilyen erényekkel rendelkezne?
Na ne már!...
Az meg, hogy szimpatikusabb lenne, mint a felsoroltak?
Már akinek...
Nekem például kifejezetten antipatikus és irritáló az egész ember, úgy ahogy van.
(A fiacskája és Mádai Vivien esetében egyetértek veled.)

Liptai Klaudia azonban egy egészen más kategória.

"Liptai egy adásban 30-szor téveszt, hülyeségeket beszél."

Ez egészen egyszerûen nem igaz. Klaudia az egyik olyan mûsorvezetõ, aki mindig nagyon talpraesetten, frappánsan nyilvánul meg, téveszteni gyakorlatilag nem szokott, - ellentétben például a szerencsétlenkedõ Peller Mariannal, és másokkal, - egyedülálló humorral és beszédkészséggel rendelkezik a magyar médiában, a mûsorvezetõk 99 százaléka a tanítványa sem lehetne ilyen téren. Istenes Lászlót is beleértve.

" Na és Csintalan Sándor,"

Csintalan Sándor példája azért nem jó, és nem aktuális, mert már ÉVEK ÓTA! nem vezet televíziós mûsort, régen eljött a Hír tv-tõl.
(Szerencsés lenne, ha elõbb kissé tájékozódnál, ha valamihez hozzászólsz.)

"Ébredj már föl!"
Ezzel a stílussal meg eltévesztetted a házszámot.
Elõbb tanulj meg helyesen írni, és ne egy betûket írjál ott, ahol kettõs betûket kellene, ("Had ne soroljam -helyesen - Hadd ne soroljam...) és még azután se akard elõírni nekem, hogy mit csináljak, mert nem vagyunk egy súlycsoportban.
Egy beszédhibás ember pedig ne vezessen mûsort se a tv-ben, se a rádióban.
Ennyi...
Hajreddin Barbarossza 2013 jan. 10. - 21:56:56
(123/155)
Hát tényleg nem volt túl szimpatikus, fõleg ahogy nekiállt alázni a társát, hogy miért nem tudott kijönni...

Mondjuk ennél nevetségesebb már csak az egyik legnagyobb hazai internetes sportoldal tudott lenni, mikor még az adás vége (de valószínûleg a kérdés helyes megválaszolása) elõtt megjelentetett egy fikázós hangvételû cikket arról, hogy az RTL Klubnál milyen tudatlanok dolgoznak, hogy még csak azt sem tudják, hogy a Fradi jelmondata három E betûs szóból áll, így nem lehet az "Egység, Épség, Egyetértés", hiszen azt már egy általános iskolás is tudja, hogy az E nem azonos az É-vel... :)

(Aki esetleg nem látta a mûsort, a kérdés az volt, hogy melyik futballcsapat jelmondata a fent is említett "Egység, Épség, Egyetértés", a válaszlehetõségek pedig Vasas, Újpest, Ferencváros, Kispest voltak, a játékos a Vasast jelölte, a helyes válasz az Újpest lett, erre pedig megszületett a de béna az RTL, hogy még az ABC-t sem ismeri cikk...)
vonatsin 2013 jan. 09. - 21:39:17
(122/155)
Hát azért, mert énekelt abba a hülye x faktorba és róla csámcsog a tv meg a sajtó attól még nem lesz valaki híres.
Én nem azt mondtam, hogy ne legyenek viccesek, természetesen kell hogy is legyen az ember. De más az ha humorosak, mint az hogy idétlenkednek, meg sikítoznak, a játék közben szerintem. Meg itt elsõsorban a tudás számít nem az hogy mennyire viccesek.
Tamáss11 2013 jan. 09. - 18:22:19
(121/155)
Számodra nem híres, de az RTL-nek igen.. hiszen X-faktoros, velük van tele a fókusz, a híradó, újságok, miért ne kerülhetne bele egy ilyen mûsorba. Akik pl. eddig nem nézték a kódot de szeretik Adélt biztosan leültek megnézni a mûsort, aki meg nézi a Kódot nem fog felállni elõle, mert Adél lesz benne.
Aki sokat tud, de nem vicces, csak a kérdésekre válaszol azt már megunja a nézõ egy 15perc után.. viszont ha keveset tud, de legalább vicces, lehet rajta nevetni akkor az ott tartja a nézõt a tévé elõtt.. jóformán senkit nem érdekel ki mennyit tud egy ilyen mûsorban, csak, hogy legyen mirõl beszélni.
vonatsin 2013 jan. 09. - 17:52:14
(120/155)
Hát ezen már én is sokat gondolkoztam, hogy mi alapján mond fix összeget. Néha tök jól
játszanak a játékosok, normálisak és még a negyedét sem ajánlja fel. Akik meg tök hülyék,
végig bohóckodják az egészet azoknak meg többet. Az tényleg nem volt szép, hogy ennek a beképzelt picsa
Adélnek felajánlotta a felét mikor semmit sem tudott szinte, csak játszotta az eszét. És õ egyeltalán nem
híres azért mert eljajgatott néhány pocsék dalt ezen a borzalmas hangján. Remélem az egész pénz az alapítványnak ment
õk abszolút nem érdemlik meg. És nem illet ilyen semmire kellõ nõszemély ebbe a király mûsorba mint az Adél. Meg a barátja se õsem különb sokkal.
fogjunkössze 2013 jan. 09. - 05:25:43 Előzmény Citromlé
(119/155)
Citromlé,- elmondanád?-mert én ilyen sókat, nem nézek! De azért van pozitívum is, lehet, hogy olvasta az írást, mert már nem dörzsöl!!-és így már egész jó a mûsor!!!!
olahmiki1959 2013 jan. 09. - 04:02:20
(118/155)
Valaki felvetette már, hogy teljesen érthetetlen és megfejthetetlen az a szisztéma, amelynek alapján Balázs a fix összeget fel szokta ajánlani a végén, az arénában maradt játékos kint álló partnerének.
Amikor Csobot Adél és Istenes Bence játszottak, akkor 2 millió forintra 1 milliót ajánlott, az összeg 50 százalékát.
(Rendben, ott jótékony célra ment a pénz).
De ma például 5 millió 500 ezer Ft-ra 1 milliót ajánlott!, ami még az összeg 20 százalékát sem érte el.
Ez így rendben van?
Hogy lehet ilyen aránytalan különbség a játékosok, illetve a felajánlott összegek között?
Tényleg hasraütés-szerûen, vagy szimpátia alapján ajánlják fel az összegeket a játék szervezõi?
Mert ezzel csak azt érik el, - szerintem, - hogy a nézõkben marad egy rossz érzés, egy rossz szájíz, hogy már megint kiszúrtak valakikkel, ráadásul a szemünk elõtt...
olahmiki1959 2013 jan. 09. - 01:30:27 Előzmény -csengõzoli--
(117/155)
Ez igaz.
Arra meg már gondolni sem merek, hogy esetleg azért van ott, mert valakinek a valakije. És akkor már teljesen mindegy, hogy esetleg ért-e ahhoz, amit csinál, vagy sem...
-csengõzoli-- 2013 jan. 08. - 23:34:48
(116/155)
Ó, hát ez a legkevesebb. Ma már majdnem mindegyik tévés szejpít, raccsol stb. A kutyát nem érdekli tud-e beszélni. A lényeg, hogy totál gátlástalan legyen az illetõ, ez a legfõbb kritérium.