Téma: A legyek ura

StJust 2007 szept. 21. - 17:12:18
(4/44)
De megnézném,nagyon érdekelne,hogy,hogyan oldották meg!
A könyvet kötelezõ elolvasni,nagyon nagy mû!!!Nekem az volt a mázlim,hogy elõször a Legyek urát olvastam,és csak utána próbálkoztam a piramissal,ami nagyo nem volt frankó nekem,tényleg nagyon nehéz! A Legyek ura garantáltan tetszeni fog,úgy emlékszem,hogy valahol kötelezõként elolvastatták áltsuliban is,úgyhogy tényleg érthetõ!
verdeleth 2007 szept. 21. - 11:28:55
(3/44)
hát nem tudomA többit nem olvastam de a Katedrális jó lehet De a legyek urát olvasni az nem mindennapi Én mondom nem fogsz benne csalódni Vedd ki könyvtárból és ha nem tetszik nem került semmibe De oda a fél ujjam hogy nem le lennél nyûgözve
Redfield 2007 szept. 21. - 08:52:28
(2/44)
Szívesen elolvasnám, de befürödtem két másik Golding-könyvvel, amit megvettem kemény pénzért, mert számomra iszonyú nehéz, és unalmas az olvasata. Erre már félek kiadni bármennyit is. A filmet viszont láttam, és valóban nagyon jó alkotás.
verdeleth 2007 szept. 21. - 08:46:37
(1/44)
Egyik kedvenc regényembõl készült zseniális alkotás Talán az egyik legjobb adaptáció Teljesen olyan minden ahogy elképzeltem a könyvben Egyedül talán a két tábor kialakulásának menete nincs eléggé kihangsúlyozva, illetve túl gyorsan zajlik le a filmben de ezen kivül nem találtam benne hibát Fantasztikus