10/10
akos98 2012 ápr. 14. - 21:26:31 10/10
(12/32)
SPOILER SPOILER SPOILER

A befejezésben, amikor a gyerek a képpel a kezében térdel a kerítés elõtt, tükrözõdik benne egy alak, hogy jön felé! A gyerek azt mondja: Apa?... aztán mögötte megjelenik még egy szörny. A tükrözõdõ alak tuti, hogy nem a mögötte lévõ szörnyet mutatja, szerintem életben maradt tényleg az apjuk!

Spoiler vége

Másodjára néztem meg ma, már összeállt a sztori a fejemben. A múltkor csak fél füllel hallgattam, és õszintén gagyinak tûnt, de most azt kell mondanom annyira nem lett rossz film, sõt jó lett.
1/10
kenee 2012 jan. 17. - 00:55:10 1/10
(11/32)
Nagyon szar film, csak Kevin Costner miatt néztem meg. A vége az meg kiakasztó, nem is értem mi itt a lényeg...
6/10
Ze74 2011 márc. 20. - 13:34:36 6/10
(10/32)
Bõven nézhetõ,bár én krimire számítottam,mert nem olvastam bele a tartalmába,de így sem unatkoztam rajta,sõt voltak részek amin kifejezetten izgultam.
zsuzsi76 2011 márc. 13. - 23:16:40
(9/32)
Rég láttam ilyen szörnyû filmet, gyenge történet, és a tartalom alapján abszolút nem egy ilyen undorító és értelmetlen filmre számítottam.
Max 1-est tudnék adni rá.Esetleg az elsõ 20 percre egy 2-est.
thesaint 2011 febr. 09. - 15:33:12
(8/32)
Engem végig lekötött, nincs benne üresjárat. Inkább misztikus thriller-nek mondanám. Tulajdonképpen ez olyan lett, mint aminek szánták. Végül is van benne fantázia, nálam: 6/10
7/10
Salinas 2011 febr. 06. - 13:47:35 7/10
(7/32)
Némi apró SPOILER elõfordul benne:
Nekem nagyon vegyes érzelmeket váltott ki ez a film! Végig nagyon élveztem a hangulatát, leszámítva, hogy Én sem voltam kibékülve az irracionális cselekedetekkel! Ezt a kiütés-hányás témát pl. simán el lehetett volna intézni valami kontár kisvárosi orvossal, hogy hihetõbb legyen. Azt sem igazán értettem, hogy miért kell ilyen baromi korán lelõni a poént?! Én azt a tetõmászást nem tettem volna bele semmiképpen!
Szóval egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem. Egy kis szombat esti borzongásnak mindenképpen megfelelt. Vagy, hogy rávegyük újdonsült barátnõnket, hogy két kézzel markolja a karunkat és hozzánk bújjon! :)
A végkifejlet sztem mindenkit meglepett legalább 1 kicsit, úgyhogy semmiképp nem nevezném kiszámítható filmnek!
nikoXXX 2011 febr. 05. - 14:03:59
(6/32)
unalmas film,ijeszto ez,a baratok koztben amikor magdi anyus szelleme megjelenik az ijesztobb,unalmas,vontatott,kiszamithato,s honnan a szornyek nem embereknek kellett volna lenniuk,na mind1 ennel roszabbat is lattam,de legyunk optimistak a jokhoz hasonlitva sehol sincs!!!
Naphinel 2011 febr. 02. - 15:17:50
(5/32)
Juj, ez... a vége ütött. *Döbbenten ül, és próbálja felfogni*
Ez sem horror, ennek ellenére nagyon jó - bár asszem egy jelenet volt, amin fogtam a fejemet. :)

Érdekes film, jó a sztori, bár a szokásos történet, mégsem laposodik el sehol, végig élvezhetõ.
7/10
anetta982 2011 febr. 01. - 15:09:17 7/10
(4/32)
Annyira azért nem volt rossz film. Én kifejezetten végigrettegtem, pedig ez nagyon ritkán fordult eddig elõ velem horrornál :D

Az pedig, hogy kiszámítható a vége nem mondanám. Igaz voltak benne unracionákis lépések, de egy jó kis horror/thrillernek elmegy! :)
3/10
túróbogárka 2011 jan. 27. - 11:00:10 3/10
(3/32)
lehet velem van a baj, de én nem igazán értettem a végét, mondjuk a felétõl már szenvedtem, mert az eleje valóban jó volt, aztán kezdett átmenni uncsiba. legalábbis számomra. de ahogy látom a többiek sem dobták magukat hanyatt tõle :)
3/10
Wolfeinstein22 2011 jan. 24. - 00:49:20 3/10
(2/32)
A legfõbb hibát, amit én felfedezni véltem a filmben, hogy az apa cselekedetei abszolút nem voltak realisztikusak. Egy dolog, hogy a lányom pubertál, de ha elkezd furán viselkedni elbeszélgetek vele, elküldöm max pszichológushoz vagy teszek valamit, de semmiképp nem hagyom annyiban. Ha pedig látom, hogy hány és kiütésekkel teli a tarkója, azonnal orvos. Ebbõl itt semmi, mint egy jó oknyomozó: "várjuk ki a végét".
A vontatottság, a film befejezésének amatõrsége stb. tényleg elrontja, az alapból jó színészi munkát és a kitûnõ háttérzenét és tájképeket. Csak 3 pontot tudok rá adni a 10-bõl.
5/10
Viki1080 2010 okt. 01. - 09:29:01 5/10
(1/32)
Amilyen jól indul a film,olyan pocsék és kiszámítható a befejezése.
Az elején akárcsak egy jó kis thriller,bemutatja egy megtört család költözését X-bõl Y-ba:2 gyermek és apuci,anyu elhagyta õket.A lány tini a fiú meg egy zárkózott,apucihoz bújó kisfiú.A lány nagyon lázad,de mi mást is tenne egy tini egy új helyen,ahol senkit nem ismer és amúgy se akart odamenni.
Ez eddig egy jól kidolgozott kiinduló pontja lehetne egy jobbfajta thrillernek,de saja itt jön a cink...Jön a tipikus-ratyi horror elegy vagyis h keverjünk bele egy jó kis..
SPOILER SPOILER SPOILER
..Jaj,szörnyek vannak itt,akik a gyermekemet akarják és én,mint hõs apa,megmentem a gyermekeimet...
SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE
És ezzel meg is ölték a filmet.Az eleje simán 10es a vége 1es így az átlagholt 5ös is túlzásnak tûnik nagyon,de ez csak személyes vélemény nem több:)