Téma: A Nagy Duett

6/10
nikato 2016 máj. 09. - 08:01:27 6/10
(791/851)
Még annyit akartam írni, hogy Cooky elég idegesítõ, még ha néha vicces is. Ez ahogy próbálja a szavakat kimondani, holott már elég régóta Magyarországon lakik. Mondták, hogy fesztiválon ott volt és nem is volt akcentusa, de a rádióban meg a tv-ben megjátssza, meg rátesz pár lapáttal, mert ez hozzátartozik az imidzséhez.
6/10
nikato 2016 máj. 09. - 07:58:18 6/10
(790/851)
Berkiéken, Demcsákékon kívül mindegyik páros jó volt! Keletinek semmi hangja..XD Rékáékon is sokat nevettem. Pachman is nagyon jó volt!!! De szerintem a szám választás is sokat számít!! A tegnapi adásba '70-'80-as évek számokat válogattak be, ez tök jó volt!! Hozzáteszem Pachmanra ráférne egy kis torna. :D

Demcsák az valami borzalmas volt! Nem is lehetett érteni amit "énekel", csak suttogott valamit. Egy ronda banya.


A többiek nagyon jók voltak. Hevesiék lehengerlõek voltak! Nagyon jól hozták a stílust, Edinának alapjárat jó hangja van, Hevesi meg kidobhatna egy új lemezt végre, nyugodtan! :D
napraforgó 2016 máj. 09. - 06:21:35
(789/851)
Ötödik adás:
Kucsera és Dér Heni kezdett, nem is volt rossz. Kasza és Majka elég sokat fricskázták, talán, mert még nem látták a többi számot! 27 pont.
Keleti Andi - neonzöldben, Srámek kanárisárgában Hands up! Andi inkább táncoljon, mert énekelni nemigen tud. A végén benyomták a magyar változatot is, a Józsi, hol vagy Józsi-t is. A hangulat emelkedik, a zsûri -igérete ellenére, mármint hogy szigorú lesz, szórta a 10 pontokat.
Schobert Norbi-Kersztes Különben dühbe jövünk. Ildikó némileg kitömve hagymás babot kevergetett végig, Norbi is jó volt, õk ketten mindig csinálnak valami sztorit 3 perc alatt, ez tetszik. Ennek ellenére csak 26 pont és ezzel sereghajtók.
Rubint Réka iés Pintér Tibor szintén szép történetet adott elõ, a királyfi megküzdött a sárkánnyal a királylánért, aki cserébe elsárkányosodott. Réka felszabadultan játszik, 30 pont.
Kulcsár Edina és Hevesi Tamás AC/DC számát nem is ismerem, nem a kedvencem ez a stílus, de pusztítóak voltak, szintén 30 pont.
Demcsák és Pál Dénes Pretty Womanje inkább érdekes volt, mint jó. Pál Kitûnöen énekelte a szólamát, Demcsák meg kitûnõen vetkõzött az áttetszõ függöny mögött. A jó alakja az egyetlen érdeme. De ez 28 pontot ért.
Pachman és Péter Szabó Szilvi a Hair betétdalával - bár Pachman Péter nem épp egy borzas Treat Williams, de a szám nagyon rendben volt, a legtöbb versenyzõnél sokkal jobb és Szilvi csak olyan másodhegedûs volt Péter mögött. 30 pont.
Végezetül Berki és Fésüs Nelly a túlélésért küzdött az I Will Survive-val, ami maga volt a borzalom. Berki fölvette az arany alsógatya fölõrészét, az arany atlétatrikót egy lila gatyóval és ki tudja miért egy görkorival. Énekelni ugye még most sem tud, de a hangjával sikerült Nellyt is elvinnie a hamis hangok irányába. Ennek ellenér 26 pontot kaptak - sajnos nem minuszban.
És mit ad isten, a kiesõ pozicióból is megmentette õket a közönség. Ilyenkor mindig elgondolkodom, ki az, aki ezt az istencsapását még látni akarja, hisz minden mûsorból egyébként is õ folyik. Arra jutottam, hogy talán a falusi kocsmák törzsközönsége, mert - "hehe, ez még nálunk is hülyébb".
Kiesõk Demcsák Zsuzsa és párja, Pál Dénes, ez utóbbiért kár, neki szép hangja van.
1/10
77zsuzsi77 2016 máj. 08. - 19:00:22 1/10
(788/851)
A második adást láttam. Ezt a mûsort akkor sem bírnám nézni, ha fizetnének érte! De ez igaz a Tv2 összes csatornájára. Ugyanazok a celebek, minden mûsorukba! De legalább ne látszana rajtuk, hogy pénzért lépnek fel! (van kivétel, de az is csak azért, hogy a szabályt erõsítse)
Mia1234 2016 máj. 04. - 13:50:13 Előzmény Vinnie731
(787/851)
Azért ne essünk túlzásokba. :)
Edina az ordító egerek közt kitûnik (tudod, vakok között a félszemû a király), de igazi énekesek között hamar elvérezne. Az nem elég, hogy eltalálja a hangokat.
Mia1234 2016 máj. 04. - 13:47:38
(786/851)
Ami azt illeti, a legtöbb "ének" olyan szörnyû, mintha krétát csikorgatnának egy táblán.
Az, hogy showelemeket kerítenek mellé (már amelyik), az nem feledteti, hogy a legtöbb versenyzõ úgy vonyít, hogy fáj hallgatni. Akinek jó hallása van, az konkrétan fejfájást kap tõle egy idõ után.
Ennyire rossz felhozatal eddig még nem volt.
Kulcsár Edina az egyedüli, aki legalább eltalálja a legtöbb hangot.
Kuroshio 2016 máj. 04. - 12:58:06
(785/851)
Abszolút korrektül pontoz, ami az õ hangja és munkássága mellett nagyon jóindulatú is tõle. Én csak azt vettem észre, hogy mindig olyan tekintettel nézi a produkciót, mintha valaki kényszerìtette volna, hogy zsûritag legyen...
napraforgó 2016 máj. 04. - 12:25:48
(784/851)
Némelyik versenyzõ úgy bõg, mint a szamár, szerintem Szulák Andreának épp elég, hogy kénytelen végighallgatni õket. Amúgy meg kicsit sem szigorú, 8 pontnál még nem adott rosszabbat.
A zsûri pontozását látva elég is lenne a 8-9-10-es pontok alkalmazása, a többi, 1-tõl 7-ig úgyis csak elvi lehetõség.
Kuroshio 2016 máj. 04. - 12:13:25
(783/851)
Jó lenne, ha a Szulák Andreának finoman jelezné valaki, hogy bár valóban nem születik sok hibátlan produkció a mûsorban, de azért annyira rossz sem, mint amilyen tekintettel az összeset végignézi. Szörnyû látni, milyen flegma fejjel nézi végig mindet.
Vinnie731 2016 máj. 02. - 20:58:45
(782/851)
Edina szerintem egy megasztárban is simán eljutna legjobb 3-ig. Hevesivel tényleg elõnyben vannak a többiekkel szemben.
Ez az applikációs szavazás egy nagy kaka, majd pont azért fogok 10 percenként fellépni a netre, hogy elküldjek egy kézjelet... Vissza az SMS rendszert!
offtopic
-csengõzoli-- 2016 máj. 02. - 09:46:20
(781/851)
Ér ez a mûsor ennyit szerinted?
A résztvevõk nem foglalkoznak vele annyit,mint te egy ilyen elemzéssel :)
napraforgó 2016 máj. 02. - 06:45:32
(780/851)
Negyedik adás:
Keleti Andi és Peter Srámek kezdett igen jó tempóval. Andi csinos volt és fantasztikusan mozog, mozgása feledteti az énekbeli hiányosságokat. Kár, hogy eddig nem hagyták mozogni... (de hát istenem, õ a rivális csatorna táncolós mûsorában tûnt fel....) Meg is kapták a 30 pontot.
Markó Robi és Lola Britney Spears számával nekem jobban tetszett, mint a zsûrinek. Lola pont annyira volt szexis, amennyire egy iskoláslánynak kell, Robi meg helyes volt idétlen kamasznak. 26 pontot kaptak.
Demcsák Zsuzsa és Pál Dénes - Zsuzsa a múltkor odavolt, hogy kevés az anyag a ruhájában, kilátszott a lába (egyébként jó lába van...), most kapott egy olyan húzott cigányszoknyát, amiben legalább 6-8 méter anyag van, ha nem több. Zsuzsa mikroportja menet közben levált, ami nem nagy kár, Zsuzsa hangját tekintve. A mozgása, illetve annak hiánya is hát....., a szoknyáját lengette ugyan, de se a csípõjét nem riszálta, sem a vállát nem rázta, ahogy kellett volna. A nem túl érdekes produkció ennek ellenére 29 pont.
Berki és Fésûs Nelly kacsatánca - velük aztán jól kitoltak, mert az igaz, hogy ez az ének még a tehetségteleneknek sem jelent túl nagy kihívást, de olyan idétlen, hogy csak esküvõkön és kellõ mennyiségû alkohol elfogyasztása után szokták bevetni. Ehhez képest a páros megjelent hülye kacsajelmezben, Berki szakállát világító neonzöldre színezve. Az egy dolog, hogy a celeb nyilván nem volt hajlandó még ideiglenesen sem megválni a szõrzetétõl, de miért kellett erre felhívni a figyelmet a világító zöld színnel? Ha legalább sötétzöld lett volna... Õ lehetett volna Moha bácsi, na nem a törpe, inkább óriás a "Miska bácsi levelesládájá"-ból. A borzalomra a zsûri ennek ellenére 26 pontot adott.
Jött Rubint Réka Pintér Tiborral és hont foglaltak, lóval. Réka felülmúlta magát minden tekintetben. Kivételesen egész jól és tisztán énekelt, én csak az utolsó részben fedeztem fel kis bizonytalankodást (de nekem botfülem van). Réka legyõzte a lótól való idegenkedését is hiszen nemcsak fölpattant Pintér mögé, de a ló hátán állva ment körbe a porondon! És még énekelt is! A felkészülési idõ rövidségét is figyelembe véve, le a kalappal elõttük. 30 pont.
A mûsort Keresztes Ildikó és Schobert Norbi folytatták a Bad-del, ami nem volt rossz. A koncepciójuk szerint Michael Jacksont úgyse tudnák utánozni, hát nem is próbálták, õk egy utcai bandaharcot imitáltak suhogós tréningruhákban. Lehet, hogy a West Side Story filmváltozatában jobb bandaharcot mutattak be, de ide nekem bõven elég volt.
A zsûri mégis a jellegzetes Jackson figurákat hiányolta, Cooky még meg is mutatta, õ mit szeretett volna látni. Sajnos méltatlanul le is pontozták õket, még a Berki-féle borzalomnál is kevesebb, 25 pontot kaptak.
Sajnos innentõl a szolgáltatóm mintegy két és fél órára szüneteltette a szolgáltatását, se TV, se Internet, se telefon, így a maradék mûsort már csak reggel a netrõl tudtam megnézni, mikor visszaállta szolgáltatás.
Kucsera és Dér Heni - a csajok nagyon üzletasszonyosak voltak, csodásan mozogtak, Kucsera meg nagyon béna volt. Az, hogy nem tud énekelni, bõg, mint a szarvas, egy dolog, de mozogni sem tud a szerencsétlen. Ennek ellenére a zsûri szerint leesik tõle a nõkrõl róla a bugyi, fõleg, ha nem csinál semmit, vagyis nem énekel és nem táncol. 26 pont.
Pachman Péter és Péter Szabó Szilvi Rocky imitációjára nem nagyon tudok mit mondani, Pachman azért nem volt annyira meggyõzõ bokszoló, de nem is gondoltam, hogy egy hét alatt profit faragnak belõle. Ennek ellenére megkapták a 30 pontot. Jobban megérdemelték, mint azok, akiket méltatlanul felpontoztak...
Kulcsár Edina és Hevesi tamás - õtõlük mindig sokat várunk, és valóban jók is voltak. Nekem most Edina szebb volt, mint az éneke, és bátor is volt, bevállalta a késdobálást is. Ennek ellenére csak 29 pont.

A zsûri viszont érdemel némi kritikát, bár 1-tõl 10-ig pontozhat, a 8-nál alacsonyabb pontszámot nem is ismeri, csak úgy szórta a 10-eseket, még 9-es is csak kevesebb volt. 8-as meg csak elvétve. Egyáltalán minek a pontozás, hiszen gyakorlatilag rábízták a nézõkre a döntést a szavazással.

Kiesõk: Markó Robi és Lola (szerintem Berkiéknek már rég nem lenne ott a helyük, de még Kucseráék is gyengébbek voltak, Robi "jóvoltából"., sõt Demcsák Zsuzsa sem termett a színpadra.

Sajnos azt nem láttam, a jövõ hétre kinek mit osztottak, de nem árt a meglepetés.
napraforgó 2016 ápr. 25. - 07:26:52
(779/851)
A harmadik forduló:
Berkiék kezdtek, az Aranyesõvel. Nellyke mosást imitált valami tekenõben, Berki valami szalmabálák alatt heverészett, aztán hirtelen rákezdtek. Mit lehet mondani? Gyõri Zsófia újságíró laikus anyukáját idézve: "Erre csak annyit tudok mondani, hogy Kodálynak nem volt teljesen igaza, mikor azt mondta, bárkit meg lehet tanítani énekelni". Az egyetlen pozitívum, hogy Breki nem póbálta az izmait, meg az alsógatyáját mutogatni.
Markó Robi és Lola egész jó volt, a srác kitûnõen táncol és tûrhetõen énekelget, Lola csinos, szóval elmegy.
Aztán jön Keleti Andrea Srámekkal, hát.. Nem tudom mit csináltak Andrea hajával, de borzasztó lett, egyszerûen öregíti ez a frizura. Úgy néztek ki, mint amikor anyu elment a nagyfiával bulizni.
Rubint Réka és Pintér Tibor nem hagyott mély nyomot bennem, mindketten dilettánsanak tûntek, pedig jó lett volna, ha Pintér hangja kicsit dominál. Merthogy Rékának meg nincs.
Növényi Norbert és Nika Bye-bye Szásája inkább vicces volt, mit jó.
Demcsák és Pál Dénes - hát... egy fura páros. Demcsáknak mélyebb az énekhangja (már amennyi van), mint Pál Dininek. Pál Dénesbõl egyébként csodás bonviván lehetne, a következõ 20-25 évre biztosítva lenne a jövõje, ha úgy döntene. Csodás telt hang, nagyszerû megjelenés, 45-50 éves koráig õvé lehetne az operettszínpad. Talán még jobban meg is érné, táncdalénekesekbõl Dunát lehetne rekeszteni, de egy jóképû bonviván!... Kis tánctanulás és menne. Bár a tánc inkább a táncos-komikus mûfaja, úgyhogy még azt se kéne túlzásba vinnie. Demcsákra visszatérve, talán nem kéne erõltetni a macsás nyávogást a magas hangon, inkább abból kéne erényt kovácsolni, ami van. Ha férfihangja van, hát akkor azt kéne karikírozni. Miért nem õ énekli a férfiszólamokat? Meglepõ és mulatságos lenne, fõleg, ha Dénes képes lenne magsabb hangokat is produkálni.
Kucsera és Dér Heni - számomra felejthetõ, Kucsera össze-vissza kaszált a "frissen kinõtt kezeivel", a hangját alig-alig lehet éneklésnek nevezni.
Pachman Péter és Péter-Szabó Szilvi viszont megint nagyot alakítottak a Surda-dallal, bár Péternek kereshettek volna egy nagyobb méretû kalapot. Pachman maximalistának tûnik, kitûnõen megtanulta a nehéz szerb szöveget, holott ennek a számnak van magyar nyelvû verziója is. Õk méltán megérdemelték a maximális pontszámot.
Kulcsár Edina és Hevesi is remekelt egy korai Tina Turner számmal és láthatóan élvezték is az elõadást.
Végül Keresztes Ildikó és Norbi, Hát bizarr látvány volt Norbi frakkban és a fehér sport(?)cipõben, Keresztes meg az esküvõi habcsók-ruhában, de a szám egész jó volt, Norbi még fejlõdött is valamit az elõzõ rész óta, mármint hangilag.
Kiesõk: Növényi Norbi és Nika - talán NN szövegtévesztésének is köszönhetõen. Berki annyit azért dolgozott, hogy mégse õk legyenek a kiesõk, Erre rátett Fésûs Nelly erõfeszítése is a jól megcsinált cigánytánccal. De ami késik, nem múlik. Remélem.
2/10
pneklara 2016 ápr. 24. - 19:26:20 2/10
(778/851)
A konklúzió:a gyengék a jó/nak mondotta/kat is lehúzzák a maguk szintjére. Biztos, hogy a hangmagasságot, hangterjedelmet lefele kell vinni a sok képzetlen "énekes" miatt, így Fésüs Nelli, Lola hangja is fénytelen volt.
Csinos/?/ a Claudia ruhája:))) Nem bírja kivárni az idõt, mikor már magától rövidül a szoknya eleje?Eszembe jutott a népdal: Aranyos Bözsikém,Mi bajod érkezett, A szoknyád eleje Úgy megrövidedett?-Szabó nem jól szabta, varró nem jól varrta, Az az adóleány Reám nem jól adta." Bocsánat! Pedig jól néz ki a fekete és a pink együtt.
1/10
southwind 2016 ápr. 24. - 19:10:09 1/10
(777/851)
na jó...ennyi volt, azért az egyiknek legalább lehetne, de lolának se megy.....én itt feladtam
1/10
southwind 2016 ápr. 24. - 19:02:30 1/10
(776/851)
nem tudom, hogy fésûs nelly mirõl híre, énekes? színész? stb, de hogy berkivel egy szinten van az tuti, nem úgy van, mint az elõzõ mûsorban volt, hogy az egyik legalább profi? Lemaradtam valamirõl?
fricsi01 2016 ápr. 24. - 18:19:25
(775/851)
Nekem az a szomorú és aggályos ebben az egész szörnyûségben, hogy nem is a nézõnek csinálják, hanem saját maguknak, meg legfeljebb a pereputtynak. Szántak rá egy rahedli pénzt aminek lényege, hogy valamilyen címen felvegyék, hát idétlenkednek érte néhányszor. Mert, hogy ez minden, csak nem szórakoztató mûsor az is tuti. (A más csatornánál lévõ reklámidõ alatti kapcsolgatás közben elég az az 1-2 perc, hogy ezt látni lehessen itt) És nem is érdekli õket a temérdek negatív vélemény csakazértis megcsinálják, mert van az a pénz... És ami még durvább, hogy minderre eszköz egy egész TV csatorna és a fõmûsor ideje.
1/10
Qksika 2016 ápr. 24. - 16:06:51 1/10
(774/851)
Sajnos arról nem tudok mit mondani, még sosem láttam. Egyetlen percét sem!
Mia1234 2016 ápr. 18. - 16:38:46
(773/851)
Minden egyes betûddel maximálisan egyetértek. :)
6/10
nikato 2016 ápr. 18. - 15:13:44 6/10
(772/851)
Ciki az egész. 2 évaddal ezelõtt még jobb párosok voltak benne. Berkit a mai napig nem ismerem. Ki õ, mit csinált, mi a foglalkozása, hogy a Tv2 ennyire isteníti. Undorító és szánalmas ember, az arany gatyájával együtt! Sok helyen írnak bundáról, hogy miért is õk maradtak bent?! Demcsák is nagyon rossz!!