Téma: A Nagy Duett

Cordelia 2011 ápr. 09. - 20:14:57
(111/851)
:)))
Cordelia 2011 ápr. 09. - 20:14:30
(110/851)
Nem Iszák Eszter írta a Sexy Back címû dal szövegét. Így van megírva a dal, hogy némelyik sort hatszor el kell ismételni. Ilyen elõfordul magyar dalszövegekben is... Fõleg, ha rap. Nem szereted a rap-et?

(Viszont abban igazad van, hogy Árpa Attila szépen énekelt és nagyon igyekezett.)
CsizmásPandúr 2011 ápr. 09. - 14:59:26
(109/851)
"különös kiképzésû az álkapcsa" xD xD Igen, az a Kasza Tibi, az a beszédhibás. Van egy feje...
Pünkösdi Kató 2011 ápr. 09. - 14:27:06
(108/851)
SP-ék miben voltak jók? Ha lehúzom a hangot a produkciójukról, akkor esetleg, nekik volt mozgásuk, mint Tóth Gabinak. De több jó nem volt a mûsorukban. A csaj legfeljebb kinéz valahogy, de nem volt egy értelmes sora a dalban...
Inkább énekelnének magyarul, vagy a párjuk egyik dalát, akkor még a jogdíjjal sem kell foglalkozni, de hogy olyan dalokat énekeljenek, amit nem lehet érteni...
Ja, Falusi Mariannékat nem is említettem, õket is lepontozta a tisztelt zsûri, pedig Attila szépen énekelt, átérezték a dalt, nekik is drukkoltam. Szóval, a legjobb páros nálam Trokán Nóri és Caramel. Legfeljebb majd visszakeresem a dalaikat a neten.
Pünkösdi Kató 2011 ápr. 09. - 14:23:38
(107/851)
Én is megnéztem a tegnapi, de az utolsó volt... A zsûri idõnként vagy be volt rúgva vagy más mûsort nézett, de össze-vissza pontoztak... Aki nagyon jó volt, Trokán Nóriék, õket lepontozták, de a végefelé volt vmelyik csapat, amelyik 30 pontot kapott, de nem emlékszem már, hogy ki volt... Gianni is nagyon tetszett, neki legalább hosszú szövegei voltak, amit egyedül sikerült elénekelnie nem úgy, mint Isztók Esztinek, aki 2-3 szót érnekelt vagy 30x, esetleg csak ohhhh-ozott... Borzalmasak voltak SP-vel, egy nullák. Cini jó lett volna, ha nem ezt a borzalmas ruhát adják rá. Jó, nem nádszálvékony, ne is legyen, de nem igaz, hogy egy hordót kellett belõle csinálni. Zoltán Erika is leszokhatna már az asztalterítõstílus ruháról, ezt én mondom, mint korábbi rajongója. Még most is kedvelem, szeretem a dalait, de ez a stílus borzalmas... Orosz Barbi kritikán aluli volt az énekével, nulla mozgás, egyhangú ének, amit alig lehetett hallanai és még pontot is kaptak... Hajdú Petya úgy volt jó, ahogy. :)
Jövõ héten színházba megek, így még ha akarnám se tudnám nézni a mûsort vagy én is be lennék rúgva, mint a zsûri, legfeljebb majd megnézem az uccsó félórát vagy még annyit sem...
Korábban volt a korcsolyás és a táncos mûsor - lehet, rtl klub? Nem tudom. Ezek jók voltak, ebbe volt látvány, munka, látszott, hogy felkészültek, nagyon tetszettek ezek a mûsorok, de ez egy nulla.
Cordelia 2011 ápr. 09. - 13:33:55 Előzmény Agnesmagnes
(106/851)
Nnna igen, Fásy Ádám valszeg emelte volna a színvonala.

Zoltán Erikán meglepõdtem. Volt valaha hangja és most elment, vagy eddig sem volt?
Cordelia 2011 ápr. 09. - 13:32:16
(105/851)
melyik a beszédhibás a zsüriben? Csak nem az, akinek olyan különös kiképzésû az álkapcsa?
Cordelia 2011 ápr. 09. - 13:23:54
(104/851)
Klaudia Pugacsova-ra meg biztos haragszik a sztájliszt, mert hasonlóra maszkírozták, mint Balázs Klárikát, aki lassan olyan döcögõsen beszél, mint Gyuri bá.
Cordelia 2011 ápr. 09. - 13:20:03
(103/851)
fogalmam sincs ki ez az SP meg a szép copfos kislány, de õk annyira jók voltak, hogy, remélem, összeállnak énekelni máskor is.

Senkire sem emlékszem a tegnapi mûsorból (Caramell és Trokán Nóra is kiemelkedõek voltak)rajtuk kívül.
CsizmásPandúr 2011 ápr. 09. - 11:47:20
(102/851)
Sp-vel kapcsolatban jutott eszembe: Amikor megkérdezte SP-t az énektanár, hogy "tudjátok-e izgatni egymást?" és SP áll mint egy balf.sz, hát akkor elárulta magát. Inkább úgy mondom, hogy nem hazudtolta meg magát :D :D
CsizmásPandúr 2011 ápr. 09. - 11:43:35
(101/851)
Én nem tudok kedvencet mondani, szinte minden produkció nagyon szórakoztató volt. Ha ki kellene emelni párat: Azt a beképzelt kis mocsok SP-t mindig rühelltem, de be kell vallani nagyon jók voltak! Tilla is jó volt, Gabinak jó hangja van, de nagyon gusztustalan egy nõszemély. Rákóczi és Hajdújudú fenomenális volt :D
Pellerék is jól nyomták. Orosz Barbi meg roppant csinos, nem is emlékszem a produkcióra :P A többiek nem voltak annyira kiemelkedõek most pénteken, de még nem kell õket leírni.
informacio 2011 ápr. 09. - 11:01:04
(100/851)
Aki nem látta a tegnapi adást, az itt megnézheti: http://nagyduett.com
Nekem a Tóth Vera – Rákóczi Ferenc páros tetszett a legjobban, bár SP sem volt rossz!!!!!!
Alicante 2011 ápr. 09. - 10:23:54
(99/851)
Kis befektetéssel nagy pénzt akar kaszálni a TV2, hisz kiköltekeztek a Negyvenmillás játszmában, de kíváncsi lennék ki szavazott a rettenetes hamis kappanhangon nyivákoló Kalácsképû Hajdúra?
Egyébként én is lezártam, mert annyira gyenge a "mûsor", a mezõ nem kevésbé.
Roxer 2011 ápr. 09. - 10:20:43
(98/851)
Nem láttam végig,az utolsó 3 párosba belealudtam,de azt hiszem nem leszek élnézõje ennek a mûsornak!
Caramelék voltak a legjobbak,Tilláékon meg Hajdúékon legalább lehetett röhögni,a többi siralmas,langyos víz!
A zsûri szintúgy Klárikával,meg a beszédhibással!
Barbie24 2011 ápr. 09. - 09:53:37
(97/851)
Ebbõl is csak a pénzt zsebelik be. Kérdem én mi értelme van ennek. Nagy valami az Év duett párjának lenni :S Komolyan mondom elég vicces volt, szerencsétlenkedtek ott. Persze a Tv2 üdvöskéi jóhogy tovább jutnak, fogadjunk Hajdú vagy valamelyik nyeri meg. Sok pénzt kapnak ezért nem hiába bohóckodnak a színpadon, annyi pénzért én is lehet elbohóckodnék. :S
elizabeth 2011 ápr. 09. - 09:50:36 Előzmény Cordelia
(96/851)
Liptait Tillán kívül más nem vállalta!!!!!!!!!
elizabeth 2011 ápr. 09. - 09:45:19 Előzmény Semprini
(95/851)
kire gondolsz?
Zsuu_szav 2011 ápr. 09. - 09:12:56
(94/851)
Sp és Iszak Eszti volt a legjobbb <333.
Lojzee 2011 ápr. 09. - 01:19:09
(93/851)
Egyértelmû a csalás. Gianni egész jól énekelt, Cini hangja se rossz (bár úgy nézett ki, mint egy krumplis zsák, és alig bírt lépkedni a magassarkúban), de nem nekik kellett volna kiesni. Hajdú naná, hogy bent marad (talán végig?), hisz õ a TV2 "arca" "üdvöskéje" nehogy má' kiszavazzák. Ma néztem elsõre és utoljára, többet nem fogom!
1/10
Agnesmagnes 2011 ápr. 09. - 00:56:29 1/10
(92/851)
Ja..és aki Hajdúra szavazott,azt kizárjuk a fórumról!!!..XDDD

(Meg akik az összes többire szavaztak,azokat is!:)