Téma: A Nagy Duett

10/10
kazsagx 2014 márc. 17. - 02:07:03 10/10
(731/851)
Ezt a tyukeszü Klarikat nem tudom miert eröltetik? Akos sem egy olyan valaki szerintem akit annyira kedvel a nezö,nincs a pasival bajom,de nem is tudom....Kasza meg mar a csapbol is folyik,az a baj,hogy mar ö is "elcelebesedett",regen jobban kedveltem!
1101825 2014 márc. 17. - 00:13:50
(730/851)
Nos nem tudom mi a A nagy duett koncepciója, mivel korábban nem néztem az adást. Most is csak a Pokorny-Dolhai páros miatt nézem a mûsort. Személy szerint nem szeretem az ilyenfajta mûsorokat (fõleg a zsûrizés miatt). Ami ennek a mûsornak a zsûrijét és zsûrizését illeti, hát õk minden várakozást alulmúlnak! Szóval nem tudom mi a mûsor hivatalos koncepciója, ha úgy tetszik mi az amit ki akarnak belõle hozni a betelefonáló rajongókon tehát az anyagi hasznon túl. Mégis a mûsor címe azt sejteti, hogy az éneklés talán egy ici-picit fontos. A már említett zsûri a showt említette meg egy párszor a produkciók értékelésében. Irritál azonban, hogy az énektudás semmilyen szinten nem képezi az értékelés tárgyát. A másik dolog amit kritizálok a zsûriben az az, hogy egyáltalán nem következetesek. Ami hiányzik az egyik adásban nekik, azt egyáltalán nem értékelik a másik adásban. Konkrétan a Pokorny-Dolhai páros a korábbi adásokban megkapta, hogy valami hiányzott az elõadásukból, ma viszont (2014. márc. 16.) az volt a probléma, hogy túl sok volt a színház. Azt kiemelték, hogy a Lia jól játszik (de ezt is csak úgy említették meg, hogy hát az neki könnyû, mivel színész), de egy szóval sem említették meg, hogy jól is énekelt. Mint ahogy azon is csodálkozom, hogy a páros mûfajbeli sokoldalúságát sem emelték ki egyszer sem. Pedig minden produkciójukban megújulnak úgy mûfajban mint játszásban. Feltûnt, hogy a zsûri mintha elfogult lenne a tehetségtelen férfiversenyzõkkel szemben. Szerintem nem szabadna elõnyben részesíteni azokat a versenyzõket sem, akik nem magyar származásúak. Egyedüli szempontnak az értékelésben szerintem a teljesítménynek kellene lennie. Ja és még egy: túl sok a zsûri. Úgy értem, hogy jól elviccelõdnek magukon, a versenyzõkön (már-már ízléstelenül, gunyorosan és rosszindulatúan, majd hogy nem piszkálódóan), ami nem hiszem, hogy olyan sok nézõt elszórakoztat. Szóval igazságosabb, ha kell objektív és pozitívabb értékelés több jóízlésû nézõt ültetne le a képernyõk elé így vasárnap esténként.
malvinkicska 2014 márc. 16. - 22:01:46
(729/851)
Király Viktorék érnek legtöbbet, Fekete Laciék is szórakoztatóak, hiszen ez errõl szól.
fogjunkössze 2014 márc. 16. - 16:38:46
(728/851)
Nem tudom, miért kellett a Ferit, meg a Gigit kiejtetni. Kiváncsi lennék, hogy a Fekete, meg a Hien, meg Pokornyi mit fog énekelni kétszer! Itt aki valamit is ér az a Dundika Király Viktorral, a többi mehet a levesbe.
Mivel nincs Feri, nem nézem tovább, meg szerintem sokan vannak így!
6/10
nikato 2014 márc. 10. - 17:22:43 6/10
(727/851)
Radics Giginek miért kell Rn'B hangon elénekelni egy rock számot?! Szegény Kunos forgott a sírjában. Még a Feri hangja az elején hasonlított is Patakyéra.
8/10
mulao 2014 márc. 10. - 01:19:35 8/10
(726/851)
Gigiék: Bár önmagukhoz képest nem volt rossz a produkciójuk, de a mai adásban a leggyengébb, várható volt, hogy õk esnek ki, eddig volt érdekes a párosuk. De legalább ma Gigi nem énekelte le annyira Ferit. Egyébként nem különösebben illettek össze, ami érdekes, mert olyan érzésem van, mintha eddig olyan párok estek volna ki, akiknél a kémia nem feltétlenül mûködött jól.

Cserpesék: Nekem az egyik kedvenc párosom, jó ötlet volt, hogy nem magyarul meg nem angolul énekeltek, kell mindig az újdonság. A párosuk erõssége, hogy jó muatatnak együtt, ez is fontos. És jól is énekeltek ma mindketten, Gesztesi szépen fejlõdik.

Nótár Mary-ék: Ma tetszettek, amennyit tudtak annyit újítottak. A Soha se mondd jó választásnak bizonyúlt. Meglátjuk mivel készülnek jövõ héten.

Király Viktorék: A legprofibb párosnak tartom õket, eddig mindig tudtak újat mutatni magukból, vagy legalábbis nem mindig ugyanolyannak lenni. Dundika már nem énekelel olyan fülsiketítõ hangon és magabiztos a színpadon, ez is sokat számít. Csepesékhez haonlóan a kémia is jó közöttük, és akárki akármit mond, ez se mindegy egy ilyen mûsorban a párosoknál.

Hienék: A legszórakozatóbb párossá léptek elõ, nem tudom a következõ adásokra tudnak-e még jobbak lenni. Nagyon jó úton haladnak, kezdem megkedvelni õket. Akár a top3-ban is ott lehetnek.

Dolhaiék: Talán az egyik igen csak fejlõdésnek indúlt páros, ha olyan dalt kapnak, ami a stílusukhoz illik, akkor jól teljesítenek. Lila hangjának most jól állt a dal és nem játszotta túl magát, sõt még egész tisztán is énekelt. Szóval meglátjuk meddig jutnak el.
malvinkicska 2014 márc. 09. - 21:20:46
(725/851)
Fekete Laci Nótár Mary szórakoztatóak Hein és Cooky nagyon jók, ma este sok az ismétlés.
1/10
southwind 2014 márc. 09. - 20:06:45 1/10
(724/851)
hahaha ma este gigi az amatör :) ilyen falsan még soha se hallottam kornyikálni... ma hujber leordította a szörnyû gigit, remélem kiesnek
10/10
kazsagx 2014 márc. 04. - 21:11:56 10/10
(723/851)
Szerintem meg Cookiek és Király Viktorék a legszórakoztatóbbak....engem Gigiék párosa kifejezetten irritál!
Cordelia 2014 márc. 04. - 12:00:44 Előzmény napraforgó
(722/851)
:) én meg nem kérnék pénzt azért mert felöltöztetnek, kisminkelnek, megtanítanak énekelni és táncolni:)

kár, hogy civilekkel nem csinálnak ilyen mûsort, mert azt nem nézné senki, legfeljebb az ismerõsök, barátok (röhögnének)
napraforgó 2014 márc. 03. - 15:35:32
(721/851)
Hát, lehet, hogy heti egymillióért én is csinálnék bolondot magamból....
2/10
pneklara 2014 márc. 03. - 11:23:22 2/10
(720/851)
Ha lehetne az értékelésen változtatni, még levennék egy pontot.
Tilla kifáradt, kényszeresen próbál vidám lenni, de küzd a feladattal.
Nótár Mary elmehetne egy gégészhez, mert határozottan romlott a hangszíne.
Ugyanez Szandira is vonatkozik. Tegnap gyenge volt. Bár neki jó füle van, de nehéz lehet úgy tisztán énekelni, ha mellettünk egy "félre kotta, jön a hang" adja az alapot.
Junior már tehetetlen: ahogy Kata megszerzi a "biztonságot", egyre rosszabb. Ezek szerint kiestek? Túlzás lett volna, ha továbblökdösik õket.
Le a kalappal Dundika, azaz Majoros Hajnalka elõtt. Csinos, stílusos. Csak a párválasztásán csodálkozom.
Pokorny Liáék bekerültek a "nagy család"-ba, s két oldal között ingadoznak: gagyi mûsorban vesznek részt, de magas színvonalon akarnak teljesíteni, ezért olyan kettõs a teljesítményük.
Gesztesi Mátét és Laurát hallgatva mindig az az érzésem, hogy Laura a tanítvány. Erre a képességre Mester rangot adni, bátor gondolat.
Hien jó "bõr" lett, énekelni is tud, Cooky-ban meg óriási ambíció, így figyelemreméltó, amit produkálnak.
Minden adva van Giginél, hogy szerethetõ lenne: engedelmes, tapintatos, kedves, eminens jó kislány, jól énekel,szolgálatkész, de.... A jó kislány és a rossz fiú, és valahogy nem az igazi.
A zsûri szeretné megszolgálni a pénzt, de izzadságszagú, amit mûvelnek. Különösen a Klárikától jobbra ülõ, nem jut eszembe a neve....
Claudia nyaktól lefelé elmegy nekem, de ha megszólal, az kínos.
almart 2014 márc. 03. - 10:45:43
(719/851)
vagy Cookie??? :D
almart 2014 márc. 03. - 10:43:54
(718/851)
Ezzel-marmint,hogy ide enektudas kell-,nem feltetlenul ertek egyet.

Ez egy szorakoztato musor,ahol nem magan az enektudason,hanem az osszkepen van a hangsuly. Az enektudas a zenei tehetsegkutatokhoz kell.

Epp a mar emlitett szorakoztato jelleg miatt nekem is Fekete Laciek ill. Cookyek a kedvenceim.
Pokorny Liaek keptelenek ellazulni,ha meg megkiserlik,akkor inkabb hatnak mesterkeltnek,tuk "szinhaziasnak" a szinpadon.
Gigit sose birtam,koraven,annyira tokeletes akar lenni,meg a szajmozgasat is ellenorzi,nem tud hulyeskedni o se. A tegnapi duett alatt nekem is zavaro volt,hogy nem neztek egymasra meg veletlenul se,elenekeltek egymas mellett.

Sarka Kata es Hajdu Peter abszolut nem kedvencek nalam,de a musorban kedveltem oket,vettek a lapot.

Osszessegeben viszont a musort nagyon szinvonalasnak tartom,Liptai Claudia es Tilla nyero paros. Beleillenek a musorba,bolondoznak,van onironiajuk es remekul improvizalnak.
Nem ugy,mint Lilu es Istenes B. az X-Faktorban,ahol meg a koztuk lezajlo parbeszedek,"poenok" is betanultak,elore megirtak voltak.
Cordelia 2014 márc. 03. - 08:49:48
(717/851)
hien és cookie mit énekeltek, melyik dalt?
Cordelia 2014 márc. 03. - 08:46:54
(716/851)
cserpesék mûsorszáma elõtt aludtam el
tényleg kiestek kakatáék? hurrá, ez a mai reggel híre (a másik, hogy a szerelõ mégsem hozza el a mosógép alkatrészt)

pokorni lia és dolhai két kiváló színész, de nem tudnak hülyét csinálni magukból, nem való nekik a mûfaj, túl komolyan veszik :)
napraforgó 2014 márc. 03. - 05:34:18
(715/851)
Jujj, de únom, hogy egyesek állandóan a kémiát emlegetik egy-egy párossal kapcsolatban. Nem kémia kell ide, kérem szépen, hanem énektudás!
Mondjuk azt sem értem, hogy volt ember, aki Sarka Katát kiválasztotta erre a mûsorra, ráadásul horribilis fellépti díjért (mert úgy rá van szorulva õnagysága).
Ennek a nõnek nincs semmi énekhangja, a fülei meg csak dísznek vannak a fején! Rejtély, hogy miért hagyták eddig fajulni!
Hogy a nézõk szavazták tovább? Talán akartak még röhögni valakin, aki abszolút tehetségtelen a világon mindenben.
A nõnek nagy önbizalma lehet és semmi önkritikája. Én is kb. ilyen szinten tudok énekelni, mint õ, de még a rokonaimat is megkímélem az "élménytõl", nemhogy a világot.
8/10
mulao 2014 márc. 02. - 22:33:50 8/10
(714/851)
Gigiék: Én különösebben nem voltam elájulva tõlük, nagyon zavaró volt, ahogy Gigi nem törödõtt Hujberrel és ennyire nem fogta visszamagát, ennyire leénekelte. Nem hinném, hogy a top3-ban eljuthatnak.

Cserpesék: Szerintem az egyik legjobb páros, mind kémiában, mind produkciókban. Végre Gesztesi is feloldódott, jól lették, hogy rock-ot énekeltek, újat tudtak mutatni magukból.

Sarkáék: Nem túl meglepõ, hogy kiestek, Kata rendesen hazavágta a produkcójukat ezzel a nulla színpadi jelenlétével. Ez sokkal zavaróbb volt, mint a hangja, túl esetlenül mozog a színpadon. Talán nem is volt jó kémia se közöttük.

Nótár Maryék: Nyílván õk alegcukibb páros, de szerintem kezdenek átmenni unalmasba, nem tudnak újítani, igaz talán a párosuk nem is nagyon ad módot másfajta produkciók elõadásra. Kezdetben õket tartottam a legesélyesebbnek a nyerésre, de már nem vagyok biztos benne.

Hienék: Õket tartom most a legnagyobb fejlõdésen átesett párosnak, Hien nagyon jól énekel és Cooky lazább lett és adásról adásra jobban teljesít. Akár a top3-ra is esélyesnek tartom õket, ha így folytatják tovább.

Dolhaiék: A komfótzónából talán sikerült kilépniük, de én annyira nem éreztem ezt viccesnek, pedig a dalt bírom. Mindensetre Dolhai nagy kedvencem, így örülök, hogy továbbjutottak. Liát viszont én sose kedveltem.

Király Viktorék: Azt hiszem mégmindig az egyik legprofibb páros, jól is illenek egymáshoz. Azt hiszem eddig mindig sikerül újat mutatni magukból, ha továbbra is sikerül, akkor top3-at jósolok nekik.

Összeségében jók voltak a pordukciók és még mindig A Nagy duettet tartom a legjobb showmûsornak a Sztárban sztár és a Szombat esti láz mellett.
olahmiki1959 2014 márc. 02. - 21:37:53
(713/851)
Pokorny Liáék hiába kaptak 30 pontot, nekem abszolút nem szimpatikusak.
A közönség végre hazaküldhetné már õket.
malvinkicska 2014 márc. 02. - 21:36:47
(712/851)
Tillát öltöztetik, az se normális aki férfira otthonkát ad, szerintem feje tetején áll a világ amúgy a mûsor szórakoztató, van akinek nagyon jól áll a bohóckodás.