oldindianboy 2008 aug. 02. - 10:55:13
(11/111)
Ez a film egy igazi vizuális orgia!
Dehát ugye a Hõs is az volt.
Nekem tetszik mindkettõ, bár a Hõs azért erõsebb alkotás.
Mindenesetre aki szereti a wuhszia mûfaját, és egy gyönyörû képekkel, és emberekkel (Ziyi Zhang az egyik legszebb színésznõ!) operáló filmre vágyik, az feltétlenül nézze meg ma este az m2-õn!
Petterson 2008 jún. 15. - 21:40:03
(10/111)
Azért az a visszhang tánc az elején érdekes volt, ha másért nem, ezért érdemes megnézni...
9/10
Crazy Horse 2008 jún. 03. - 18:45:38 9/10
(9/111)
Akkor fuss neki még egyszer, ennél azért bonyolultabb a történet. Biztos nincs elég tapaszalatod, *SPOILER* nélkül csak annyit írhatok, hogy egy kínai misztikus harcos filmben soha semmi(senki) sem az, ami(aki). (de már ez is SPOILER)
2/10
Hörcsögg 2008 jún. 03. - 15:39:03 2/10
(8/111)
20 percet néztem belõle addig amíg a csávó lenyilazza a 4 katonát, azok eldõlnek, majd 2 perc mulva felállnak, kihúzzák magukból a nyilakat amik csak a ruhájuk szélét találták el...
Nekem eddig elég volt belõle , 2/10
6/10
efes 2008 máj. 25. - 16:09:54 6/10
(7/111)
Én úgy gondolom, ez a film szépen, hosszan meghalt a szpségben. A vizualitás, a harcok koreográfiája, a tájak, az emberek csodaszépek, a CGI állat, de mindez nem menti a filmet (nálam). A film cselekménye, annak bonyolítása gyermekien együgyû, de még ez sem lenne baj -nem ez az elsõ kínai, sõt távol-keleti film az életemben-, ám az egyesek szerint romantikus, szerintem szentimentális máz az egész filmen engem émelyít. Ráadásul éppen ezek a jelenetek nyúlnak, nyúlnak, mint egy végeérhetetlen rizsmetélt... Egynek, vasárnap délutánra azért elment, hat a tízbõl.
verdeleth 2007 aug. 12. - 02:37:53
(6/111)
kicsit más mint a Hõs, de szerintem jobb is Bár kevesebb a képtelen mozdulat azért a végén van az is bõven De a romantikus szál nagyon viszi a sztorit A képekrõl nem érdemes beszélnem, magukért beszélnek A szinészek kivállogatása is jól sikerült, alakitásuk kitûnõ Szóval egy szép romantikus film, ami a végére igen véresre sikerül.Egy negativum, hogy a végén kicsit sokáig húzzák a lány haldoklását és a harcot, de a hatása elég erõteljes Igen ajánlott film
rea1 2007 márc. 04. - 06:02:55
(5/111)
Csatlakozom.Én azért kaptam kedvet hozzá,mert ilyen-olyan fórumokon olvastam a hozzászólásokat.Annyira jókat írtak a filmrõl,hogy a végén megláttam egy bevásárlóközpontban a polcon,és gondolkodás nélkül megvettem.:)
bbenjoe 2007 márc. 03. - 00:41:10 Előzmény boszorka
(4/111)
Én felirattal láttam a filmet és nagyon lenyûgözött. Nagyon jó film.

A harcok jól szerkesztettek és szinte semmi szuper képessége nincs az embereknek. A történet is megállja a helyét -a romantikus szál különösen tetszett. A rendezõ ráadásul nagyon jól játszik a színekkel.

Nagyon jó film.
boszorka 2007 febr. 09. - 10:15:50
(3/111)
Ki volt az aki elhitette a magyarokkal h a magyar szinkron világhírûen jó???? Felirattal szerettem volna megnézni, de szinkronnal sikerült. Pocsék! Igénytelen! Katasztrofális! Fejbecsapja az egész filmet! Ha már egyszer dolgoznak a szinkronon akkor meddig tartott volna igényes munkát végezni???
A film gyönyörû! Érdemes megnézni a werkfilmjét is! Ne magyar hanggal nézzétek!!!
zsebmaszat 2007 jan. 10. - 16:06:31
(2/111)
Nekem is nagyon bejön a film, pedig eleinte nem is akartam megnézni, de aztán kellemesen csalódtam(bár minden filmben kellemesen csalódhatnék!)
Különösen a szépsége miatt tetszett, a színek, a mozdulatok szépsége szerintem lenyûgözõ benne, és persze a színészekre sem esett rosszul ránézni.
amatõõr 2006 szept. 07. - 17:53:41
(1/111)
Nekem nagyon tetszett.