Redfield 2006 jún. 25. - 11:08:34
(7/67)
Tehát: lássuk mibõl élünk. Az Amerikaiak elõvesznek egy Francia klasszikust, és az egészet modernizálva, el-amerikaiasítják, az egyetlen dolog, ami még utal a franciákra az a röhejes akcentus, amit õk mondatnak az Amerikai színészeikkel, csak, hogy még hülyébb színben tûntessék fel a film eredeti "ötlet-népét". Hát, mondhatom, eddig is volt, most is van bõr a pofájukon. Ráadásul végig élnek a Horrorra akadva 4 szerû poénokkal, vagyis telerakják a filmet a sorozatos csetlés-botlással, ami egyre nagyobb hülyeség lesz, és így az akcentuson kívül lehet min röhögni még. Nem azt mondom, hogy nem szórakoztatott, de ugyanakkor nagyon bosszantott is a film. Steve Martin jól játszott, próbálta nem lemásolni elõdjét, és ez nagyjából sikerült is neki, de nálunk is a Szinkronosok vitték bele a legtöbb mulatságot... csak hát hánynom kell az amcsik stílusától. :(
Timke 2006 jún. 25. - 08:07:15 Előzmény MoziMami
(6/67)
Hasonló véleményen vagyok. Nekem nagyon tetszett ez a film, s egy pluszt jelentett Steve Martin ezzel a francia akcentussal. Kedvenc részem a hamburgeres szituáció. Picit durva, hogy ennyire nem tudja kimondani, de aranyos.:) Szóval ezt a filmet nyugodtan lehet ajánlani bárkinek, mert szórakoztató (s néhol picit fárasztó - gondolok a táncra abban a nevetséges "ruhában").
Timothy Marton 2006 jún. 25. - 02:42:19 Előzmény alexa
(5/67)
Nekem tetszt az egész én az angol verzijót láttam nagyon birom ahogy mondja hogy Sank You (Thank You) nagyon jó benne a humor igaz néhány egy picikét erõltetnek tünik például az idõ hogy: Amikor mondjuk az elején a pasi nem tudja mozgatni a kerekes székét erre összedugja a pozitvot a negativhoz és a negativott a pozitivhozz megamikor kinyitja az ajtaját a kocsinál és a fiú elszáll és akjkpr megelgázolja a földgömb.
Na jó most ennyi.
If zou reads this well then what should I saz Hmmmmmmmm.....Sank You.
Sziasztok
alexa 2006 máj. 07. - 15:38:41
(4/67)
Szerintem tök jó film volt! Nekem is nagyon tetszettek a franciás kiejtések, bár az egész jó volt!
MoziMami 2006 máj. 02. - 09:44:00 Előzmény Mac
(3/67)
Ezen a filmen jókat lehet kacarászni, de nem hahotázni. Volt benne néhány vicces jelenet, de azt hiszem hogy a film igazi humorát a franciás kiejtésnek, és az az elég durva raccsolásnak köszönheti.
Mac 2006 ápr. 18. - 23:44:29 Előzmény athius
(2/67)
Az elején kicsit eröltetett elavult poénok sokasága, de összegezve egyszer meg lehet nézni.
athius 2006 febr. 15. - 19:58:22
(1/67)
Akik lattak az eredetit azoknak ez is be fog jonni, Steve Martin jol hozza a bugyuta felugyelo figurat,, s bar a kulfoldi kritikak lehuztak erosen, sok poen van a filmben :D