4/10
TSX 2022 ápr. 19. - 21:10:05 4/10 Előzmény napraforgó
(45/65)
Erről már írtam lejjebb! Nagiev egy showman, és önmagát alakítja!
napraforgó 2022 ápr. 19. - 20:04:49 Előzmény TSX
(44/65)
Bocs, de milyen fellépés? talán valami szinész, vagy zenész az étterem tulajdonosa?
4/10
TSX 2022 ápr. 19. - 19:21:52 4/10 Előzmény napraforgó
(43/65)
" Most már csak arra lennék kiváncsi, hogy került egy étterem tulajdonosa egy laktanyába, mi a fenét keresett ott? "
Hát ez azért van, mert másolták az Igen séf sorozatot, de hozzátettek némi újítást és egyszerűsítést amitől szerintem pocsék lett! Max/Milán az Igen séfben azt mondja hogy a hadseregben tanult főzni. (ugyebár oroszországban sorkötelesség van) Most visszanéztem, a tulajnak a laktanyában fellépése volt, és innen ered hogy megkóstolta Max főztjét!
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 18. - 20:07:02 Előzmény Lámai Dala
(42/65)
Köszi, látszik, hogy nem foglalkozok sportfogadással.
napraforgó 2022 ápr. 18. - 17:45:40
(41/65)
Milánt egy laktanya konyhájában fedezte fe a Monet nevű étterem tulajdonosa, ő hivta meg szakácsnak az éttermébe. Az, hogy a tulaj beleavatkozott a személyzeti kérdésekbe nem tetszik a főszakácsnak és a kollégáknak sem. Innentől az egész arról szól, hogy csesszenek ki Milánnal.

Most már csak arra lennék kiváncsi, hogy került egy étterem tulajdonosa egy laktanyába, mi a fenét keresett ott?
10/10
Lámai Dala 2022 ápr. 18. - 17:06:01 10/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(40/65)
Azért segített neki a séf, hogy +nyerje a fogadást, mivel mindenki Milán ellen tett. Így övé lett a zsé.
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 18. - 16:48:41
(39/65)
Nekem változatos, a mostani részt, ahol versenyzett Milán és Feri, nem teljesen értettem. Hiszen Viki/Győző megcserélte a tányért, így Milán tányérját hozták ki győztesnek, közben a csere miatt valójában Feri tányérját választotta. (már nem emlékszem pontosan). A lényeg, azt sem értem, hogy Győző miért is segített Milánnak? Ez a rész nem tetszett. Nati szerepe viszont igen, tetszett, ahogy ugrált a két srác között.
napraforgó 2022 ápr. 16. - 15:51:32
(38/65)
Bevallom, nekem az első 4 epizód alapján egyáltalán nincs jó véleményem a sorozatról. Jó, ez egy sitcom, de ahogy elnézem, igazából nem szól semmiről.
Egyetlen előnye Schneider Zoltán meggyőző játéka, valamint Dobos Evelin látványa, aki nagyon csinos női ruhában és göndöritett hajjal. Százszor csinosabb, mint a Keresztanyuban nadrágban és simára vasalt hajjal.
MMF 2022 ápr. 10. - 15:07:43 Előzmény zombi yack
(37/65)
Nekem is jobban tetszik az
5/10
zombi yack 2022 ápr. 02. - 23:02:51 5/10
(36/65)
Az orosz változat jobban tetszett!
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 02. - 21:57:44
(35/65)
Aki illetékes, annak üzenem, hogy nagyon hangos a háttérzaj, a háttérzene. Nem lehet érteni, hogy mit beszélnek a szereplők. Feljebb húztam a tévét, de így sem volt tökéletes. A múlt heti részben ezt nem vettem észre.
Pl. az ajánlóban nagyon lehetett mindent érteni, amikor a pincérlány, Kiss Anna a báránykáról beszélt a vendégnek, de most az adott részben szinte semmit sem értettem. Ha nem láttam volna az ajánlót 120x, nem értettem volna, hogy miről is van szó. És ez nem egy eset volt a mai részben.
offtopic
Pünkösdi Kató 2022 ápr. 02. - 21:54:39
(34/65)
Szerintem ez a hasonlítás olyan, mint amikor egy regényt filmre, színházba visznek. ott is ölre tudnak menni egyesek.
4/10
TSX 2022 márc. 29. - 18:26:31 4/10
(33/65)
Az Igen séf magyarul némelyik torrent oldalról letölthető! 4 évad van leszinkronizálva az 80 rész, és 1 film a z Igen séf - Konyha Párizsban! Nekem megvan, én ezt gyűjtöm! A magyar változat sokkal gyengébb, irritáló színészi alakítások, pl a tulaj valami katasztrófa. Az orosz változatban a tulaj Dimitri Nagiev játsza önmagát, ő egy színész műsorvezető! Itthon ez a név semmit nem mond, de neki van egy bizonyos kisugárzása, sármja, és időnként bohócot csinál magából! Na itt ilyen nem lessz, abban biztos vagyok! Pedig csak egy mellékszereplő! A többi orosz színész sokkal sokkal szimpatikusabb mint a magyarok! Az orosz változat Milánja, az Max, a Viki az Vika, Győző séf az Viktor (Vitya), pultos az Kosztya, pincérnők Sasha és Nasztya és a többiek mind mind jobbak, az orosz változatban! Nem véletlen van folytatása is az "Eleon Hotel" "Grand" stb csak oroszúl van! Ezt a mércét megütni, a magyar filmgyártásnak lehetetlen!
2/10
nikato 2022 márc. 29. - 16:32:05 2/10
(32/65)
Belenéztem a Kuhnya-ba, (többen írták a címet) hát a fiatal srác is hajaz, a göndör hajú csaj is ugyanúgy néz ki, minden történés pontról-pontra ugyanaz, szöveget nem értem, de a történet eljátszása ugyanaz minden, tulajdonképpen csak le kellett másolni az egészet, gondolom a szöveget is lefordították, átmagyarították kicsit aztán mehet... Vannak remake-ek, oké, hogy megcsinálják más országok verzióiban, de, azért valami újítás lehetett volna benne. Akkor miért nem vették meg az oroszt, szinkront rá aztán kész? 2. részben a rum eltűnése, 3. lesz a libás rész. Nekem semmi poénos nem volt még eddig a sorozatban. A 2 főszereplő sem szimpatikus, főleg a göndör hajú csaj, hihetetlen unszimpatikus.
offtopic
kovimari 2022 márc. 29. - 15:32:00
(31/65)
Bocsi a lentit kimásoltam, most látom van benne ismételt mondat. Így volt az eredeti cikkben is, de nem vettem észre..
offtopic
kovimari 2022 márc. 29. - 15:30:16
(30/65)


A Media1 tíz különböző rádióban is sugárzott podcastjának vendége volt Hámori Barbara, aki a nagysikerű Keresztanyu című napi RTL-es sorozat és a hamarosan érkező Hotel Margaret című napi krimisorozat producere és showrunnere*, a Scripted Productions gyártócég tulajdonosa, aki a tavaly végéhez ért nagy nézettségű tévészéria, a Drága Örökösök showrunnere is volt, akkor még a ContentLab&Factory színeiben.
Hámori Barbara, a Scripted Productions tulajdonosa, a Drága örökösök, a Hotel Margaret, a Keresztanyu és a Séf, meg a többiek showrunnere
Hámori Barbara, a Scripted Productions tulajdonosa, a Drága örökösök, a Hotel Margaret, a Séf, meg a többiek és a Keresztanyu showrunnere

* A showrunner felel egy műsor napi szintű működéséért, fontos vezetői titulust jelent.

Hámori Barbara a beszélgetésben sok érdekesség mellett elárulta azt is, hogy saját gyártócége, a Scripted Productions a hamarosan képernyőre kerülő balatoni sorozat, a Hotel Margaret mellett még egy másik újdonságon is dolgozik – a beszélgetésből kiderült az is, hogy ez nem más, mint a Kuhnya (Konyha) című sorozat magyar adaptációja, A Séf meg a többiek, amelyről a Media1.hu idén júniusban már közölt néhány információt és ami a Kolosi Péterrel, az RTL Magyarország programigazgató vezérigazgató-helyettesével készült interjúnkban is szóba került korábban. Hámori Barbara a Séf, meg a többiekről (a Kuhnya magyar adaptációjáról) is elárult néhány dolgot, és megismerhettük a Hotel Margaret főbb szerelőinek névsorát is.
9/10
offtopic
amiraa_daaa 2022 márc. 29. - 11:00:55 9/10
(29/65)
Szerintem a barbibaba az más koncepcio :)
9/10
amiraa_daaa 2022 márc. 29. - 07:13:59 9/10
(28/65)
Az alapsorozat volt nagyon népszerű és jo. ( Az Igen, Séf (oroszul: Кухня, angolul: The Kitchen) de ha belenézel az eredetibe rájössz hogy a magyar verzio miért is jo...
9/10
amiraa_daaa 2022 márc. 29. - 07:12:21 9/10 Előzmény Galambos László
(27/65)
én is végignéztem egy-két részt az eredeti sorozatbol , aki azt szerette annak ez a f... ezt eláirom nekem ez jobban bejön, de izlések és pofonok, az tény hogy a másik sorozat tüpontos "másolata" mert még időben is akkor van a beérkezése vagy reakcioja egy szereplőnek amikor az eredeti sorozatban.
9/10
offtopic
amiraa_daaa 2022 márc. 29. - 07:09:15 9/10 Előzmény luci87
(26/65)
mostani kutyanév választásnál meg sem lepődők :D az én kutyámnak is kemény férfi neve van :D