Rowen 2008 febr. 27. - 21:17:52
(41/81)
én nagyon szeretem a sorozatot is,de a film szerintem sokkal jobb volt.Majdnem megfulladtam a röhögéstõl :DD
10/10
kandk 2007 dec. 30. - 21:30:58 10/10 Előzmény Peter005
(40/81)
SZERINTEM A VILÁG LEGJOBB FILMEINEK EGYIKE!!! HALÁLRA RÖHÖGTEM MAGAM!!! KÖSZÖNÖM AZ ALKOTÓKNAK
10/10
kandk 2007 dec. 30. - 21:29:26 10/10 Előzmény Peter005
(39/81)
SZERINTEM A VILÁG LEGJOBB FILMEINEK EGYIKE!!! HALÁLRA RÖHÖGTEM MAGAM!!! KÖSZÖNÖM AZ ALKOTÓKNAK
10/10
Peter005 2007 dec. 06. - 17:51:48 10/10
(38/81)
FANTASZTIKUS! FENOMENÁLIS! ÓRIÁSI! KÖSZÖNÖM! Nem tudok szavakat találni arra, hogy mennyire, mennyire fantasztikusan jól összerakták a kedvenc rajzfilmsorozatom filmváltozatát. Olyan lett ez a film, mintha a világ mindenfajta poénjainak legjobbjait belesûritik másfél órába. Aki itt nem talál magának röhögnivalót, az vessen magára, mert annak valószínüleg nagyon komoly problémái vannak az élettel. Sok filmet néztem mostanában, amiket olyan hihetetlen poénosnak tartottak, de mindegyikben csalódtam kissebbet-nagyobbat (pl. Borat, A minden6ó, Horrorra akadva 4.). Ez viszont minden várakozásomat felülmúlta. A szinkron egyszerûen fantasztikus, jobbnál jobb jelenetek követik egymást és a happy end is nélkülöz mindenfajta plusz sablont. Minimum OSCAR mint legjobb animációs díj, és remélem a fordítók itthon is kapnak valamiféle díjat (pl. az VOXCar díjátadón). És kérek még belõle! Sokat!!!!
Dodi13 2007 nov. 02. - 21:43:58
(37/81)
Szerintem is nagyon poén ez a film!!:)Halálra röhögtem magam a moziban=)
8/10
zee944 2007 nov. 02. - 18:44:19 8/10
(36/81)
A film szerintem remek. Én speciel nem tudom, hány éve láttam utoljára olyan filmet, amin ennyit tudtam volna _õszintén_ nevetni a moziban - és mellesleg az egész terem is.
Nekem a 'mondd, hogy buzi vagy!' mondat adta meg az alaphangot.

Egy valamit nem értek, a pókmalacos poént. A poént magát persze igen, de hogy ez miért volt olyan hatalmas, hogy ennyien emelgetitek? Tele volt a film sokkal jobb poénokkal, ezen lehet, hogy el se mosolyodtam.
8/10
zee944 2007 nov. 02. - 18:40:29 8/10 Előzmény orrontó_firkász1
(35/81)
Te most bolondozol-mókázol? Ez elég jól elõ volt készítve és el volt magyarázva a filmben.
orrontó_firkász1 2007 nov. 01. - 23:25:35
(34/81)
VESZÉLY! CAUTION! ACHTUNG!
Az alábbi kritika a történet cselekményét és/vagy végkifejletét tartalmazza. Ha nem szeretné ezen adatokat megtudni, kérem, NE olvasson tovább.

Még van visszaút.


Én szóltam.

Tényleg hihetetlenül jó film, bár sajna moziban még nem volt alkalmam megnézni, csupán otthon, DVD-n. Nem szeretném a legjobb poénokat felsorolni, hisz az túl hosszú lenne, csak lenne egy kérdésem: Van a filmben egy kis logikai hiba: Homer és családja lakhelye felé üvegbúrát emeltek, igaz? És, miután a "Disznószar-siló" a tóba esett, el kellett menekülniük. De mégis, hogy jutottak ki a búra alól. Hisz csak annyit látunk, hogy Homer megnyeri a furgont, elindulnak, megállnak a benzinkúton, néhány poén után megint elindulnak, aztán hirtelen Alaszkában vannak. Hogy jutottak ki a búra alól, kérdem én?
Redfield 2007 szept. 08. - 17:17:54
(33/81)
Jaja, nekem is tetszett. Poénáradat megállás nélkül. :)
Bov 2007 szept. 05. - 20:18:20
(32/81)
pedig a pókmalac az hatalmas volt :) sztem aki nézte a sorozatot, az ne hagyja ki...
totoja 2007 szept. 04. - 21:00:00
(31/81)
Háát...filmnek gyenge,de a sorozatban elmenne. Simpson fan vagyok,de ez a film nem jött be.(a pókmalac se !) :s
10/10
Peter005 2007 szept. 04. - 10:58:36 10/10
(30/81)
Na, emiatt ém is kiakadtam. Én is kaposvári vagyok, és ha már premierre nem teszik be, ugymond már megszoktam, de az a hihetetlen, hogy a moziünnepen se tették mûsorba, bezzeg a Mert azt mondtam címû 0%-os szir-szar rögtön fõmûsor lett. Amúgy hosszan tudnám sorolni a várva-várt filmjeim kaposvári elmaradásait az utóbbi hónapokban: Az ember gyermeke, Felforgatókönyv, Grindhouse, Vaskabátok, Zodiákus, Disturbia és most A Simpson család. Helyette jöttek olyan blõdségek, mint a Vadidegen, a Bazi nagy film, a Norbit, a Fedõneve:Pipõ, A tíz csapás, A 23-as szám, a Vigyázz, kész, szörf! és most a Mert azt mondtam. Nem értem a kaposvári multiplexeseket, miért hiszik, hogy az utóbbiknak nagyobb a közönsége, mint az elõbbiknek. ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓriási fekete pont, és szeptemberben követelem a A Simpson-családot, valamint a Terrorbolygót és a Zuhanórepülést.
Sammie 2007 aug. 30. - 14:31:21
(29/81)
Szia! Nem, az ég világon semmien képesítésem sincsen csak egyik barátom dolgozik náluk és õt bízták meg a dologgal Õ meg engem mert azt mondta hogy õ egyátalán nem ismeri a sorozatot én meg nagy rajongó vagyok... Amúgy igen! Télleg túl dicsérem a filmet...
Sammie 2007 aug. 30. - 14:30:40
(28/81)
Szia! Nem, az ég világon semmien képesítésem sincsen csak egyik barátom dolgozik náluk és õt bízták meg a dologgal Õ meg engem mert azt mondta hogy õ egyátalán nem ismeri a sorozatot én meg nagy rajongó vagyok... Amúgy igen! Télleg túl dicsérem a filmet...
Sammie 2007 aug. 30. - 00:51:14
(27/81)
Felkértek a Vasárnapi hírektõl hogy nézzem meg és írjak 1 kritikát. Megírtam, ráment 1 éjszakám, elkültem és a rohadékok nem közölték le. Hát én úgy berágtam hogy most ide írom :) :

„Hát ez eszméletlen jó volt. Biztos, hogy megint meg fogom nézni.” Hasonló mondatok és hangos nevetés közepette vonult ki a tömeg a moziból a Simpson család film után csütörtökön, és igazuk is volt, mert tényleg nagyon jó volt és tényleg újra meg kell nézni.
Tizennyolc hosszú évet kellett várniuk a rajongóknak, hogy kedvenc családjuk a TV képernyõrõl a mozivászonra kerüljön. Megérte! Valószínûleg az alkotók nem azért vártak ilyen hosszú ideig, mert féltek, hogy nem lesz nézetsége, hanem mert a maximumot akarták kihozni a dologból. És valóban, a tizenegy forgatókönyvíró nagyon megdolgozott a pénzéért.
A sorozatban megismert egyedei humorral, a jól megszokott szereplõkkel, rengeteg sárga emberrel valamint egy pókmalaccal várják a nézõket. A történet alapvetõen egy átlagos amerikai családról szól, akik talán mégsem annyira átlagosak, hiszen hétrõl hétre különbözõ kalandokba keverednek, és nem kímélnek sem színészt, sem politikust de még a rajongókat sem, hiszen a családfõ Homer már a film legelején leszögezi, hogy mindenki hülye aki pénzt ad valamiért, amit otthon ingyen megnézhet a TV-ben. Na de a film közel sem azok számára élvezhetõ, akik jól ismerik a sorozatot! Mindenki kedvence, Homer Simpson aki kellemes keveréke Al Bundynak, Flinstone Frédinek valamint Micimackónak, gyorsan belopja magát minden nézõ szívébe. Ez a szeretni való idióta miután egy általa elõidézett globális környezeti katasztrófa következtében kivívja magának egész városkája, de még családja ellenszenvét is, keményen megküzd, hogy újra befogadják. Ez nem könnyû, hiszen az USA frissen megválasztott elnöke (Arnold Schwarznegger), és a környezetvédelmi hivatal mindenre elszánt ügynökei is állandóan a nyomában vannak…
Az egyetlen hibának talán csak azt tudnám említeni, hogy az események és a poénok olyan sebességgel pörögnek, hogy nincs is idõnk két vicc között levegõt venni. Külön öröm, hogy ellentétben más, magát sorozatból mozivá kinövõ rajzfilmmel (South park, Spongya Bob) ez esetben, a TV-ben megszokott szinkronhangokkal élvezhetjük a filmet.
A sorozat és a film lényegében egyetlen nagy társadalomkritika, amelyben szinte minden emberfajtát kiparodizálnak a szentfazék szomszédtól, a korrupt polgármesteren át az agresszív, tahó csaposig.
Megismerkedünk továbbá a család többi tagjával is. A minden lében kanál elsõszülött fiúval. (Aki rendszerint az õrületbe kerget apját, és fordítva). A már-már tökéletes szeretõ anyukával. (Akinek KB egy méteres, égbe nyúló, kék kontya már alapból komikus). A tudálékos, környezetvédõ hugival, Lisaval. (Akirõl nem könnyû megmondani hogyan is került a családba, figyelembe véve a többieket) Valamint a még beszédre képtelen legifjabb Simsonnal, Maggievel is.
Mind barátnõvel, családdal vagy haverokkal is egy remek esti programot nyújt ez a nagy sárga film. És ne feledjék: „Vigyázz, ha jõ a Pókmalac!”
Bigpapa 2007 aug. 19. - 10:34:22
(26/81)
Azóta már 4x láttam a filmet és semmivel sem röhögtem kevesebbet. Hihetetlen. A pókmalac, meg ahogy megkérdezi, hogy "Lehet, nekünk is csókolóznunk kéne?"...kész vagyok. Most, hogy egyre többször láttam, veszek észre a háttérben olyan apró poénokat, amik elsõre nem szúrtak szemet. Csináltam hozzá egy újabb borítót. Használjátok egészséggel :)))) Megtaláljátok, ha elolvastok..
http://images.netbag.hu/20070818/17203219754.jpeg
leahla 2007 aug. 17. - 22:14:35 Előzmény palosgabor
(25/81)
Na jól van, mostmár tényleg meg kell néznem :)
paceface 2007 aug. 17. - 19:27:08
(24/81)
A sorozatod nézed amúgy? Mert szerintem a mozi még annál is egymilliószor jobb volt...:D:D:D:D:D:D:D:D Annyi minõségi poén volt benne, mint a szemét és lehet volt benne egy-két erõltetett, de azok is úgy tálalva, hogy muszáj volt röhögni... Egyszerûen zseniálisan vicces volt. Fõleg az elsõ félóra, ott végig röhögtem sírva az egészet...
Rider94 2007 aug. 15. - 20:45:10
(23/81)
Ja igen a pókmalac az tényleg csúcspont a filmben.
Rider94 2007 aug. 15. - 20:43:51
(22/81)
Szerintem ez egy óriási film! Már maga a 20th Century Fox felirat is jól ki lett találva. Meg persze a tragédiába fúló Green Day koncert :))) Meg Homerahogy megmássza a burkot. Ja és persze a GTA paródia. Csak kicsit sok benne az érzelgõs rész.