10/10
direne 2008 febr. 04. - 11:32:14 10/10
(7/67)
Megnéztem a filmet.Elolvastam az összes kritikát róla.Nekem a kritikákból az jött le: ha rossz vége van egy filmnek,az mûvészet, ha jó, akkor az giccs, már bocs a sarkított konyhanyelves megfogalmazásért.
Tim Robbins(imádom)és Sarah Polley:tökéletesek a szerepükben.
És, hál'Isten, a végén Õk gyõznek a "mûvészet" felett! :-)
balbertimi 2008 febr. 03. - 18:31:48
(6/67)
Remélem, nem felejtem el megnézni. Rémesen tisztelem Sarah Polley-t, amiért sikerült a "Váratlan utazás" kislányos szerepbõl, "Az élet nélkülem" egyszerûen fenomenális, hogy tudnak emberek ilyen félelmetes filmeket készíteni?
Lottibaba 2008 febr. 02. - 11:55:47
(5/67)
Eszméletlen film. Mindenki, aki hozzájárult, zseniális: Sarah Polley, Tim Robbins és Isabel Coixet is. Amióta elõször láttam Az élet nélkülem c. mûvét egy spanyol moziban, ahol mindenki, még a pasik is zokogtak, mindent megnézek tõle... Néha újranézem õket, minden alkalommal van benne újdonság.
perry 2008 jan. 21. - 09:07:57 Előzmény Demolition Man
(4/67)
Számomra az utóbbi évek legjobb filmes kamaradrámáinak egyik legjobbja. Pontosan annyit ad magából a mozi ami még feszültségben tartja a nézõt, és mint harmadik "megfigyelõ" engem vonzásába kerít. Végtelenül eszköztelen, de annál inkább önazonos színészi játékkal. Az önazonosság akat természetesen a szerephez viszonyított színészi játékot értem. Amennyiben létezik színészi alázat a szereppel és a nézõvel szemben azt Sarah Polley és Tim Robbins messzemenõig gyakorolja ebben a moziban. Erõs de belül nagyon törékeny figurák vagyunk mindannyian és kevesünknek adatik meg az egymásra találás katarzisa. Ez a film ezzel az élménnyel ajándékoz meg.
Demolition Man 2007 okt. 26. - 19:50:27
(3/67)
Julie Christie is szerepelt a filmben!!!!!!!!!

A képen (Julie Christie a Doktor Zsivágó címû filmben)
10/10
kispalissaci 2007 szept. 27. - 00:54:46 10/10
(2/67)
Errõl az alkotásról csak rébuszokban tudok beszélni. Kb. 3 hónapja vásároltam meg a dvd-t és már háromszor megnéztem.TÖKÉLETES film, persze mint tudjuk olyan nem létezik, és ennek is van egy rész a vége felé, amit én egy az egybe kivettem volna (amikor elmegy a pszichiáterhez a T.R), de ezt leszámítva egy olyan alkotásról van szó, amely minden tekintetben lenyûgözõ!!!!!!!!!!!! Harmadik nézésre rájöttem arra is, hogy bizony mindennek szimbolikája van benne... na egyszóval, ez a film nekem hihetetlenül sokat adott, TOP 3-ban pedig örökre ott a helye :)
Wilospring 2007 máj. 07. - 18:31:23
(1/67)
Nekem isss:)) Szeretem az ilyen akciókat ,van még pár jó köztük.