malvinkicska 2015 jún. 30. - 21:40:33
(661/721)
Köszi ,hogy írtál az a sok mocskos féreg benne bûnhõdjön, Amador, Vinicio, az a két ringyó Rebeca Nora. lábbal kellene õket fel akasztani, amiket csináltak. Milagros is megéri a pénzét ott is van valami titok a férje körül.
10/10
kikelet54 2015 jún. 30. - 20:25:52 10/10
(660/721)
Alakul a sorozat, alakul. Ez a mai rész érdekes volt.

Vinicionak a napjai meg vannak számlálva, idõ kérdése és elkapják. Amador körül is szorul a hurok.

A két féltékeny Liba hozta a szokásos formáját, de úgy gondolom, hogy Nora ezután a baleset után még hülyébb lesz. Szépen elbánt Richardoval, na nem mintha nem érdemélné meg a büntetést, de elég lett volna jó hosszú börtönévek.

Szegény Letyt sajnálom, alig hogy összemelegedett az apjával, el is veszíti.
malvinkicska 2015 jún. 30. - 11:06:49
(659/721)
Nagyon sok a felesleges történet benne pl, a gyerek betegsége, Tera megerõszakolása, ez mind idõ huzás, egy esküvõre ennyi idõ alatt készülnek nem lesz abból semmi a bolond Nora meg akadályozza, ahogy szokta azok meg olyan buták, majd hisznek is neki. A nézõk itt már rég palira vagyunk véve ennyi képtelenség ami ebben van, az a vicc határán, itt lehet ölni rabolni, büntetésnél nélkül. Rebeca mindig mindenbõl jól jön ki. alig várom a végét.
malvinkicska 2015 jún. 29. - 19:54:34 Előzmény suxel
(658/721)
Köszi szépen az elõzetest.
10/10
Milibindi 2015 jún. 29. - 17:33:18 10/10
(657/721)
Köszi az elõzetest!

SPOILER
Na mondtam én Brigida a Hõsök terén aludt, amikor így szembe szállt Amadorral!
10/10
kikelet54 2015 jún. 29. - 15:09:08 10/10
(656/721)
Nagyon köszönöm az elõzetest, így azért sokkal jobb, mint eredetiben csak nézni és nem érteni.

Érdekes, izgalmas hét elé nézünk, lesz izgalom bõven. Mindjárt gondoltam, hogy ezek a féltékeny macák bekavarnak Marcelo és Lucia esküvõjébe.

Így a vége felé szerintem egyre érdekesebbek lesznek a részek.
7/10
suxel 2015 jún. 29. - 14:26:14 7/10
(655/721)
SPOILER A HÉTRE

Mialatt Marcelo és Lucia az esküvõjükre készülnek Vinicio elrabolja Teresat és meg akarja erõszakolni.
Rebeca meg akarja zsarolni Clarat, de úgy néz ki a nõ nem akar kötélnek állni, így megfenyegeti, hogy micsoda pokol vár majd rá és a beteg fiára, ha nem tesz eleget a kérésének.
Lucia fogadja Romant, és elmondja neki, hogy ismét összejött Marceloval, amitõl Roman szeme könnybe lábad.
Lalo rájön, hogy Vinicio ölte meg Dona Trinit és dulakodásba kezdenek egymással.
Daniela felkeresi Luciat, és felpofozza, majd közli, hogy ne higgye, hogy jól alakulhatnak a dolgai Marceloval.
Nora felkeresi Ricardot, aki közli vele, jobb ha elhiszi, hogy Rebeca képes ölni is azért, hogy az érdekei ne sérüljenek.
Lety bánatosan közli az anyjával, hogy az apja elmegy Pueblából és õ többet nem fogja látni.
Nora hirtelen felindulásában véletlen megöli Ricardot, majd mikor csuromvéresen távozni akar a lakásból szembekapja Alfredot.
Alfredo értesíti Rebecat, hogy jöjjön gyorsan Ricardo lakására, mert nagy baj van, ami Noraval kapcsolatos.
Nora számonkéri az anyján, hogy Alfredo a szeretõje, mostmár elhiszi Danielanak a mondottakat.
Milagros közli Marceloval, hogy sohasem fogja elfogadni Luciat, mert a testvére gyilkosa a családjában lakozik.
Milagrost feldühíti, hogy a fia képes azt hinni, hogy megölte az apját, és felpofozza miatta.
Lucia igennel felel Nora kérdésére, hogy másnap megházasodnak Marceloval.
Brigida közli Amadorral, hogy Rodrigoval megy és el fog neki mindent mondani. Ekkor a férfi neki esik a feleségének, elkezdi fojtogatni, és megkérdezi, úgy akar-e járni, mint Ligia.
Daniela felhívja Marcelot telefonon, hogy nem tud nélküle élni, majd egy lövést hall a telefonon keresztül a férfi.
malvinkicska 2015 jún. 27. - 13:41:14
(654/721)
Claudia Ramírez mérgezésem van a véleményem , nem írom le mert nyomdafestéket nem bírna ezért megtartom magamnak.
malvinkicska 2015 jún. 27. - 07:08:17
(653/721)
A Zorro nekem tetszett, nagyon jók a szereplõk is,a Luz Maria a neten néztem tudom hiányos de egy szép történet, utána néztem, írják is. Azt mindenki maga dönti el mit néz meg, mert különbözõek vagyunk, más, más érzéssel.
mijud 2015 jún. 26. - 22:21:20
(652/721)
Én annó néztem a Zorrot és megéri végig nézni. A férfi fõszereplõ nagyon jól alakít végig, de hát egy jó pasi, lehet azért vagyok elfogult. A Luzmaria annak idején a tv2-n ment, jelenleg nincs fent végig sehol, vagyis én nem találtam. Imádtam azt a sorozatot.
10/10
kikelet54 2015 jún. 26. - 21:33:48 10/10
(651/721)
Mi mindent kell még elviselnie Luciának és Marcelónak? Remélem Daniela ennyiben hagyja a szakítást!!
Az várható volt, hogy ez a ribi Rebi pénzt ajánl Clarának a hallgatásáért. Vajon él-e ezzel a lehetõséggel, hiszen a gyermekéért egy anya bármit megtesz.


OFF

Neked mi a véleményed a Zorróról? Érdemes végig nézni?
A másik kérdésem, Te hol nézted a Luz Mariát? A sorozatbaráton csak 40 részt találtam, de a wikipedián 176 részes, igaz, hogy ez 45 perces, az elõbbi meg kb. 90, de még így sem jön ki darab szám.
malvinkicska 2015 jún. 26. - 18:57:11
(650/721)
Teljesen osztom a véleményed az említett színészekkel kapcsolatban, Cristan a Luz Maria fõszereplõje, volt isteni benne, Erick láttam a Zorrot ez a pali nem mû, természetes és sokat tesz, egyszer már leírtam milyen romantikus hogy kérte meg a felesége kezét egy repülõtéren, egyszóval a karakterhez adottság kell ennek van.
10/10
kikelet54 2015 jún. 26. - 17:23:20 10/10
(649/721)
.............. OFFTOPIC ............

Erick Elíasnak a filmjei közül csak egyet nem láttam még, így belenéztem a ZORRO sorozat fórumába. Itt aztán ért egy meglepetés,

összesen 41531 hozzászólás

volt rajta 2008. augusztusa óta.
Elkezdtem kutakodni, de ekkora érdeklõdést még egy fórumom sem láttam, ami még kiemelkedõ az Árva angyal 34899 hozzászólás. Természetesen rögtön megkerestem a sorozatot, elkezdtem nézni /nem mintha nem ismerném a tartalmát/, hogy ez a sokadik (11.) feldolgozás, miért kapott ekkora érdeklõdést.
Van benne egy-két ismerõs szinész Arturo Peniche, Osvaldo Ríos, Harry Geithner és természetesen Erick Elias. A fõszereplõ páros hölgy tagjáról már hallottam , a férfi fõhõs, Christian Meier teljesen ismeretlen számomra. De amikor megnéztem az elsõ részt, kezdtem érteni a rengeteg hozzászólást. A fõhõs elsõ ránézésre is megér egy misét, de miután már túl vagyok több részen, az alakítása is szuper. Fõleg az arcjátéka kifejezõ.

No de, visszatérve Erick Elíasra , egy pozitív figurát, egy cigány fiút alakít, itt is rendkívül jól néz ki, hosszabb a haja, gyönyörû a mosolya, és természetesen jól játszik.
Keresek egy képet is róla.
10/10
kikelet54 2015 jún. 26. - 16:05:28 10/10
(648/721)
Nagyon jól írtad, "adtak az érzelmeknek", tényleg szuper volt. Sajnos, nem sok ilyen volt a sorozatban. Már várom az esti részt, hogy összeházasodnak-e, mielõtt visszamennek a városba.

Azt hittem Daniela nagyobb balhét csap, és világgá kürtöli.
Annak a hülye Norának meg már nagyon-nagyon elgurult a gyógyszere. Szerintem az anyja nem Norát akarja védeni a titkolódzással, hanem saját magát. Már nem sok ember van aki szóba áll vele, és ha kiderül az igazság, Nora is meg fogja gyûlölni.
malvinkicska 2015 jún. 26. - 11:45:23
(647/721)
A vége fele Lucia és Marcelo adtak az érzelmeknek, nagyon jól alakítanak csak értük nézem, igazán. Az borzasztó mindig félni kell attól a kis vipera Noratól az egy elmebeteg, mindenki kapcsolatát szét romboló dög, nagyon várom mi lesz mikor haza megy L. Az a ribanc Rebeca, most meg elveteti magát Alfredoval, annyira tud neki bájologni, szinte hihetetlen, mikor rendes hangnemben beszél, mert csak ordított végig. Ami zavar eddig Alonso volt az ok, hogy ne tudják meg miért ölte meg magát Marcelo tesója, most már ez a kis cepe, szóval ez egy fúra történet. Amit õk követtek másokkal azt el kellet viselni, ezt meg miért félteni hülyébb, már úgy sem lesz.
malvinkicska 2015 jún. 25. - 16:25:30
(646/721)
Írtam már engem nem zavar sõt õrülök neki, elõre tudom mire számíthatok.
10/10
kikelet54 2015 jún. 25. - 15:34:59 10/10
(645/721)
Bocsi, már megint nem figyeltem, de olyan jó volt látni Luciát és Mardelót, muszáj volt azonnal leírnom, hogy milyen aranyosak voltak, mennyire szerették egymást.

Lassan helyre kerülnek a dolgok, Richardo mindenkit kiborít, Amadortól mindenki elfordul, Rebecának már Nora se nagyon hisz. Szerintem a nagy összecsapások még ezután jönnek, ha Marcelo és Lucia visszatérnek a tengerpartról. Igaz, Nora most nagyon maga alatt van, de biztos feléled még, nehogy Lucia vagy bárki boldog legyen.

Nagyon várom a mai részt, a Daniela - Rebeca- Alfredo hármas magyarázkodását, de mint mindig, a ribi Rebi biztos most is kimagyarázza magát.
malvinkicska 2015 jún. 25. - 08:08:24
(644/721)
Végre volt benne egy kis romantika nem csak kiabálás ahogy, nézem csendes fojtogatás folyik benne lassan õrlik fel egymás idegeit. Ami tetszik Nora szenved a legjobban, mivel olyan , minta kurvinca anyukája, mindenki kapcsolatát tönkre akarja tenni, ami sikerült is neki sokszor. Rebeca meg olyan aki megkéri feküdjön le vele nem tud ellent mondani azt tartja, õ teleli, õ nyaralja annak adja akinek akarja , most épp Alfredo a soros.
malvinkicska 2015 jún. 24. - 20:01:48
(643/721)
Legszebb ideje a romantikának, hiszen róluk szól, csak sok minden bezavart, reggel felrakják megnézem.
10/10
kikelet54 2015 jún. 24. - 19:42:25 10/10
(642/721)
Imádom az ilyen nagy kibéküléseket, tenger, homok, éjszaka, jó zene, napfelkelte, kell ennél több?
Boldogság... pár napig, mint, ahogy Lucia mondta, mert ha visszatérnek a tengerpartról biztos robban a bomba, látva Daniela és Nora reagálását.
Vajon Alfredo és Rebeca, hogy magyarázzák ki az együttlétet Danielának, holott õ már mindent tud Rebeca múltjáról??

Nekem ez a mai rész nagyon tetszett!!!!