10/10
offtopic
csikosi 2013 júl. 30. - 10:58:20 10/10
(357/477)
Ez már undorító, amit csinálnak.
Ma 14,30-kor adják a sorozatot.
Hajrá a sport, mivel itt mindig csak ezt adják, biztos ingyen volt.
Ráadásul olvastam máshol, hogy ami ÉLÕ-adás, hát az nem.
10/10
esa962 2013 júl. 27. - 12:29:55 10/10
(356/477)
Sziasztok!

Mibõl maradtam ki!
Egyetértek veletek, jó, hogy korábban lesz a sorozat. Én szeretem nézni, mert szórakoztat, mert sokszor megnevettet, vannak benne szerethetõ szereplõk, mint az öreg Martin. Cseppet sem érdekel, hogy napraforgósuxel hülyének néz-e, vagy sem.
juan-ZSU 2013 júl. 25. - 19:09:17
(355/477)
Ezt a telenovellát nem kell komolyan venni és mindig a magyarázatot keresni benne. Ez miért történt úgy? Az emberek miért olyanok stb.? Sok karakter el van túlozva mint egy karikatúrában és nem kell gondolkodni rajta vannak-e ilyen emberek a való életben. Itt van egy rakás bolond, akiken nevetni lehet és kész. Nem több. Kikapcsolódásnak pont jó és attól nem leszek hülye, hogy engem épp szórakoztat.
Olyan mint az Abismo de pasion vagy a Mi pecado csak komolytalan és vicces kiadásban. Ezt azért írom mert vidéken játszódnak, van régimódi szülõ, sok helyre lóval mennek stb.
10/10
csikosi 2013 júl. 25. - 11:39:17 10/10
(354/477)
Szia!
Én is kedvelem ezt a sorozatot és nem bánom, hogy korábbra tették, legalább nem marad el a sok sportközvetítés miatt.
10/10
syuzi 2013 júl. 24. - 14:12:17 10/10
(353/477)
nagyon jó kis sori
jövõ héttõl korábban lesz
kivi leszek Gabriella mit szól ha nem lesz pénze mert Fernando elveszi tõle:D
4/10
suxel 2013 júl. 21. - 21:53:12 4/10 Előzmény egyer
(352/477)
nezi a brant.
Irtam nyaron amugy sincs idom tv-t nezni. Amugy azt se tudom ki az a dinora. Lattam az elso 5 reszt, azota max egy felet lattam csak, viszont olvasom a topikot, mert szeretem a telenovellakat
Skizofreniaban en sem szenvedek meg, ha eszrevetted akkor az egyik sorozatot o harom pontozta, en meg 10. O inkabb negativ kommentekkel jellemzi, mig en a pozitivumokat, jo jeleneteket latom meg, s megis megvagyunk. Velemenyem szerint kulturaltan irtuk le velemenyunket, miert kell egybol tamadasnak venni. Kulturaltan a negativ kritika is kritika. Nem lehet mindent csak isteniteni. Amugy is ritkan szolo, hozza ehhez a topikhoz, es ahhoz szolok, amihez en akarok.
Erdeklodesi korom szeles, s ha ugy vesszuk, akkor most speciel ehelyett a sorozat helyett kerestem masat akkorra, amikor nem dolgozok, pont ma kezdtem el a downton abbey-t. S en sem csak telenovellakat nezek, nagy kedvencem pl a zold ijasz is.
Gyenge sorozatnak talalom, ez mino igaz, de van ettol is lentebb 3-2-1 pontokert. 3-mal dijaztam pla bunos szerelmet, eggyel meg az ejjel-nappal budapestet.
1/10
napraforgó 2013 júl. 21. - 18:22:25 1/10
(351/477)
El vagy tájolva. Nem ezen az egy vackon dühöngök, hanem azon, hogy a tv - minden csatorna - szemetet sugároz, dögivel. És a közszolgálati legalább adhatna magára annyit, hogy közepesnél rosszabbat nem ad le. De lead.

Amúgy meg nem vagyok azonos Suxel-lel. Ha azonos lennék, skizofrén módon magammal társalognék több fórumon. Nézd meg az adatlapunkat, õ egy fiatal, egyetemista fiú, kiterjedt érdeklõdéssel, melybe a telenovellák is beletartoznak. Én meg egy "fiatal" nyugdíjas vagyok, aki szeretné elütni a délutánonként szabadidejét. De kevés értelmes mûsor van, és nincs mindennap kedvem a bálnák vándorlása tanulmányozásához.

Egyébként meg nem gyûlölöm, vagy utálom ezt a szerencsétlen sorozatot, egyszerûen csak ócskának tartom. És nagyon nehezen tudom elhinni, hogy van értelmes ember, aki képes rajongani egy ostobaságért. De lelked rajta, ha tetszik, hát.... úgy kell neked. Rajongj csak nyugodtan.
10/10
offtopic
csikosi 2013 júl. 21. - 15:58:40 10/10
(350/477)
Nézi Õ, csak fikázza.
Mindent tud az egész sorozatról.
Engem PL. érdekel és nézném, ha nem tolnák ki decemberig.
Attól még más is leköt, de biztos nem ez a sok szemét reklám a többi kereskedelmi adón.

Üdv:
egyer 2013 júl. 21. - 08:00:14
(349/477)
Ahhoz képest, hogy nem nézed, elég jól ismered. Nem értem ezt dühöt, miért dühöngsz azon, ami nem érdekel, és nem nézed. Miért kéne csak azért szeretnie, vagy utálnia mindenkinek ezt, vagy azt a filmet, mert Te azt mondod? Azonkívül miért, és mi jogon ítélkezel mások felett?!! Úgy gondolod, mindenki felett állsz?!
Azonban feltûnt valami, Te és Suxel együtt tûntök fel ezen az oldalon, (több másikon is ) ugyanaz a véleményetek, nem futsz két néven véletlenül?
offtopic
zenepalota 2013 júl. 20. - 20:40:44
(348/477)
Na , ja, igazad van,, és õszintén szólva ettõl nem lettem boldogabb..
offtopic
zenepalota 2013 júl. 20. - 20:38:48 Előzmény malvinkicska
(347/477)
A mai humornak nevezett valami mások leszólásából áll,, én sem találom viccesnek,,, néha rákeresek a humor szóra, de amit kapok az csupa minõsíthetetlen szófolyás
1/10
napraforgó 2013 júl. 20. - 18:50:00 1/10 Előzmény zenepalota
(346/477)
Köszi, hogy megértesz.
A kézõ azt kajálja, amit kap. Mint az iskolások a menzán. Ha hozzászoktatod õket egyfajta kajához, már azt fogják követelni, mégha nem is egészséges. (lásd Jaimie Oliver kilátástalan küzdelmét egy amerikai általános iskolában a kövér gyerekek egészséges kosztra szoktatásánál) Az egyetlen szempont, hogy a táplálék olcsó legyen.
Ez van a szellemi tápláléknál is. Ha moslékot kapsz, talán fanyalogsz egy ideig, aztán megeszed....
Ha kultúrával etetnék a nézõt, akkor arra lenne igénye, arra szoknának rá. Csakhát az drágább a sok szemétnél....
malvinkicska 2013 júl. 20. - 13:19:10
(345/477)
Igen lenne igény normális film vagy operettek vagy bármi aminek mondanivalója van és nem ripacsok szerepelnének benne nézétek meg a csatornákat kik szerepelnek igazi mûvész ritka mint a fehér holló csak a sok képzetlen celeb ugra bugrál mert ez az olcsó hol itt a kultura.A camedisek is csak vulgáris dolgokat mondanak azt hiszik vicesek szegény Hofi meg forog a sírjában jobb híján ere fanyalodunk, hogy a sok agyament sorozatokat nézzük vagy nem.
offtopic
zenepalota 2013 júl. 20. - 08:03:24
(344/477)
Szervusz
Fontos az amirõl beszélsz.
Miért ilyen igénytelen az emberek egy része?
Mi az oka, hogy mehet bármi is a tv -n leülnek elé, és nézik áhitattal,, megbeszélik az eszement jeleneteket a pénztárnál,olyan hévvel, beleéléssel, mintha az életük függne attól amit láttak.
Azt vettem észre mennyire meghatározó számukra,, némelyik szereplõ olyan mint egy követendõ példakép.
Minden hibájukat valami hihetetlen örömmel akár magukra is érvényesítik,, mert ez klassz.....
Miért jó a közszolgálatnak, hogy ilyen semmi, üres , értéktelen folyik a nézõk elé, és õk miért fogadják ezt be??
Van igény itt jobbra?
1/10
napraforgó 2013 júl. 20. - 07:20:30 1/10
(343/477)
És még valami. Én bizony bûntetném azt, aki ilyen szemetet behoz az országba.

Mert telenovella és telenovella között is van különbség. Azért vannak ennél jóval nívósabbak is.
Csak sajnos a csatornák úgy vannak vele, hogy darab - az darab. akinek ez a szemét kell, az csak nézze.

És hogy õk maguk mennyire nem törõdnek vele - csak arra jó, hogy 2-3 reklámblokkot belepakoljanak - a példa rá, hogy az egyiknél a sugárzásnál véletlen ugrottak egy hetet és még csak észre sem vették! (mert ízlésük azért nekik is van, csak ezt le kell tenni munkába menet).

Szóval nagyon sajnálom, hogy pont a közszolgálati TV választott így bele a silányabbjába. Mert ez egy huszadrangú csatornán még elment volna a többi ócska közt, de a köztévének kellene adni annyit magára, hogy nem a leggyengébbek közül válogat.

Talán, ha valaki elõre megnézné? És nem a hat mondatos szinopszist olvasná el? Mondjuk, ha ettõl függne a fizetése? Vagy a renoméja?
1/10
napraforgó 2013 júl. 20. - 07:11:07 1/10
(342/477)
Nem nézem! illetve csak annyit, amennyit a hírmûsorokra várok. meg a reklámját, ha épp bevágják. de az is elég.
Én tudom, hogy a telenovellák sztorija általában olyasmi, ami a valóságban nemigen történik meg. Vagy esetleg sok-sok különbözõ életbõl gyúrták össze az ötleteket.
De amit itt összeraktak, olyan sehol, soha nincs!
Hol van ilyen bolond anya, mint ez a Gabriela? Ilyen fehérmájú, rámenõs nõszemély, mint ez a Dinora? Ennyi tökkelütött bandita? Ilyen mániákus öregasszony, mint Franco hitvese, Eduvinaa, és ugyanaz fiatalban?
És ennyi bolond énekesnõ? Na majd pont olyan fickókért fognak vaszkõdni, mint ez a nyikhaj senki.
És az a sok bolond szülõ? mert nem csak az Elizondo lányok anyja hülye, hanem a Dinoráé is. Mert még el is hiszik, hogy a "kislányuk" makulátlan.
És azon a vidéken csak ilyen hülye, ütõdött birtokosok élnek?
Na ne! hacsak a tizedét el lehetne hinniennek a sok sületlenségnek, nagy jóindulattal, már jó lenne.
De ebbõl még csak véletlenül sem tudok egy percet sem elképzelni még az ábrándosabb pillanataimban sem!
Aki meg képes erre, arról meg megvan a véleményem.... IQ-ja a béka popsija aklatt...
egyer 2013 júl. 20. - 05:55:31
(341/477)
Napraforgó, Suxel
Már bocs, de, ha utáljátok, minek nézitek?! Nem kötelezõ, de, ha nézitek, minek panaszkodtok?!
4/10
suxel 2013 júl. 19. - 14:35:13 4/10
(340/477)
jo nekem abbol a szempontbol, hogy pont nyaron nincs csomorom beloluk, ilyenkor nagy szerencse reven el-elcsipek egy vagy egy fel reszt az egyik masik sorozatbol, de semmi tobb. Amugy meg az ev masodik feleben ugyis potolom, olyan magyar nyelvu ujdonsag meg pont nincs, amit ne lattam volna, ne ismernem, vagy veszettul erdekelne
malvinkicska 2013 júl. 19. - 14:14:47
(339/477)
Egyszerû nem kell nézni mindegy hogy melyik szinte egy kaptafára íródnak mexikói gyerek rablás amnézia stb atöbbi verekedés becsapás hazugság garmada vagy a Telemundóé drog bárós pénz mosás öldöklés úton út félen bordély házak ez a felhozatal van akinek tetszik van kinek nem embere válogatja sajnos annyira semmi most a szórakoztató ipar hogy ilyenekkel kell be érni ez a véleményem lehet más másképp látja azt is el fogadom.A nézhetõ a szív parancsa az is tele van hiteltelen öldöklésekkel az erõszak dominál mindent ököl jogán akarnak rendbe tenni tehát az is egy agy szüleménye erre vagyunk vevõk.
1/10
napraforgó 2013 júl. 19. - 12:46:04 1/10
(338/477)
Most inkább nem. valahogy torkig vagyok a latin-amerikai telenovellákkal. Lehet, hogy a brazilok jobbak a mexikóiaknál, de nekem, most egyik sem hiányzik. Már alig várom, hogy a többi is véget érjen. (bár az egyik tetszik, a másik meg vicces, de valahogy túl sok, túl hosszú, miért nem tudják ezeket fele annyi idõbe sûríteni? a harmadik meg hiába izgalmas, ha egyetlen szó sem hihetõ el belõle. Minek 90 rész hazug marhaságokból?)