5/10
ondok 2009 márc. 29. - 22:00:45 5/10
(191/231)
Róna Péternek van igaza ,minden program szar,mindenki a kisembert akarja még jobban kiszipolyozni.,a Fidesz meg egy csõdtömeg lila fingja nincs ,hogy mit kéne csinálni.
Deszpina 2009 márc. 29. - 10:38:14
(190/231)
Kíváncsian várom, mit tud ma mondani Lendvai Ildikó?
5/10
ondok 2009 márc. 22. - 20:28:19 5/10
(189/231)
Tekintsünk el attól ,hogy máshol az is szempont ,hogy egy TV személyiség megnyerõ legyen,de afõbaj az vele ,hogy megjátsza az elfogulatlant ,de közben ,aki egy kicsit is ésszel néz az rögtön látja ,hogy nem az .van akikkel bájosan csücsörítõ mikrofonállvány ,másokkal meg tud szinte nyeglén agresszív lenni.persze azt sem zárom ki ,hogy jól felfogott érdekbõl ilyen ,hogy kielégítse a mûsorigzgatót,(volt itt egy hozzászólás ,ami ezt részletezte is :)),nade ne legyünk rosszmájúak),akkor meg pláne nem szimpatikus.
1/10
Marcy63 2009 márc. 22. - 20:12:39 1/10
(188/231)
Igaz. Szilvi. Nem tehet errõl. Nem bírom és kész.
5/10
offtopic
ondok 2009 márc. 22. - 20:10:57 5/10
(187/231)
Szilvi,:)De vigyázz ,mert hiába ellenszenves mindenkinek, lesz egy rögvest regisztráló nick ,aki megtámad ,hogy szegényt nem szabad bántani.:)
1/10
Marcy63 2009 márc. 22. - 20:08:15 1/10 Előzmény ondok
(186/231)
Nem bírom krizsó saroltát...vagy kit
5/10
ondok 2009 márc. 08. - 22:54:41 5/10
(185/231)
Haha,de humoros -:)
5/10
ondok 2009 márc. 08. - 22:21:07 5/10
(184/231)
Szegény az Te vagy kutika,mert ha nem vetted volna észre én nem a Te stílusodban irogattam a kritikámat ,hanem meg is indokoltam ,hogy miért.Te pedig itt agyatlanozol stb. ,amivel szépen magadat sorolod abba a táborba ,amit másoknak szánsz:)Megnyugtatlak ,nem nézem a mikrofonállvány szakmailag nulla mûsorát,akiktõl még annyi eredetiség sem telik ,hogy a Friderikusztól lenyúlt címet megváltoztassák.
Itt egy mûsor szereplõirõl ,azaz közszereplõkrõl van szó ,akikrõl bizony bárki megírhatja ,hogy nem tetszik ,akár külsõleg ,akár szakmailag.Én még csak azt a határt sem súroltam ,amit másvalaki megtett ,hogy ecsetelte ,hogy Krizsó a nyelvével kinek milyen élményt okozhatott,amire érdekes módon nem reagáltál.Nem ,én csak olyat írok ,amit bizonyítani is tudok.Úgyhogy mielõtt nagy dörgedelmedet levágtad ,jobb lett volna ,ha elgondolkodsz ,hogy vajon megütöd e azt a szintet ,amivel szólni lehet.Hacsak nem KRizsó vagy ill. a rokona ,mert akkor értem.:))
kutikata 2009 márc. 08. - 20:31:19 Előzmény ondok
(183/231)
Ondok, Te szegény!
Amit Krizsóról írtál...nem ég a képed?
Úgy látszik, az agyad a szemednél véget ér-ha szép, jó, ha nem, vasorrú! Irigyellek is, egyszerû lehet az életed. Javaslom, ne nézd a szólást...inkább az RTL-t, COOL-t vagy hasonlókat. Jobb lenne ha az agyatlanok portáljára húzódnál, fel se tudod fogni, hogy az is ember, akit megbántasz. Te is az vagy, vagy valami szörnyike?
tiborz007 2009 febr. 22. - 21:42:33
(182/231)
Ez a nõ sosem a lényeget kérdezi
5/10
ondok 2009 febr. 11. - 22:33:45 5/10
(181/231)
E.T. az az ûrlény, nem et. akar lenni
5/10
ondok 2009 febr. 11. - 22:31:39 5/10
(180/231)
Hallom Baló ET-t Krizsó váltja,aki egyre inkább hasonlít a vasorrú bábára.Mondjuk szakmailag is csak értelmesen csücsörítõ mikrofonállványok voltak,mert Krizsó már volt egy ideig Friderikusz után,akkor sem vált be.Friderikusz kitalálta a sokadik mûsorát ,aztán nincs ,aki normálisan folytatni tudná.Akkor meg legalább kellemes arcokat nézetnének az emberrel.Egyszer rákapcsoltam az orosz TVre,hát ott pl tudják ,hogy milyen külsõ dukál egy Tvs személyiséghez.Nálunk meg féllábú is lehet balettáncos,ráadásul akkor sem tudott táncolni ,mielõtt féllábú lett.:)
neugassaman 2009 febr. 08. - 21:33:09 Előzmény baviki
(179/231)
Talán, igen - nem volt ennyire gátlástalan O.V, és mint politikus, egyenesen zseniális - ez tény! Persze ez még önmagában nem dícséret!
Meg az is igaz, nem így éltem abban a 4 évben, de itt fejezem be, mielõtt még beszáll a vitába (beszélgetésbe) valami krakéler barom, aki nem látja a fától az erdõt, mert a gerenda benne van a szemében, és a füle mögül egy szakajtó vaj fröccsen ki...
baviki 2009 febr. 08. - 19:57:58
(178/231)
De azért az tény, hogy Orbán a négy éve alatt nem rontott a gazdasági helyzeten, sõt Medgyesy mondta, hogy az államkassza olyan helyzetben van, hogy 2008-ra bevezethetõ az euro.
Még ha voltak is kifogásolható döntései, akkor sem rontott M.o. helyzetén.
Amit a bal oldal Orbán szemére vet, õk hatványozottan követték el mocsokságaikat! Többek közt 800-900 milliád forint befektetése Indonéziában...
neugassaman 2009 febr. 08. - 19:37:16
(177/231)
Én ma magarországon sajnos egyetlen hiteles politikust, sõt szinte közéleti személyiséget sem tartok nyilván!
Vannak jóra hajlók, de sajnos kevesen, ráadásul, elõbb-utóbb bennük is gyõz a rosszabbik én!
Teljesen mindegy hogy a Feri, vagy a Viki - mindkettõ elég hiteltelen, és abban sem vagyok biztos Orbán nem-e ugyan itt tartana a vezetésével...
Nem tudom, ezt már kár is feszegetni - a tény az, ami most van, és az már-már megríkatja az erõsebbeket is!
Hol lesz még ugyan a vége, amit eltûrünk, amit elviselünk, és amit a magunk részérõl is, mint erõsen szükséges belsõ-reformot halasztgatunk, és bujkálunk a saját felelõsségünk alól is!!!
Ha háború dúlna ...
Végül is dúl, csak ez egy ocsmány gerillaháború!
Észrevehetetlen bérgyilkosok vadásznak ránk, és az étvágyuk - kielégíthetetlen!
tiborz007 2009 febr. 08. - 19:32:15
(176/231)
T. Baló úr azért nem tesz fel kellemetlen kérdéseket nehogy zavarba hozza a vendégeit? Pedig szerintem ez lenne a dolga!Végezze jól!
baviki 2009 febr. 08. - 19:02:17
(175/231)
Nem úgy érzem, hogy magamra kellene vegyen a jelzõt...
Valahol igazad van, de szerintem több a becsületes ember!!!
Csak amíg egy hazug kormány uralkodik...
S hidd el, ha M.o.-ot Orbán juttatta volna ebbe a lezüllött helyzetbe, ugyanezeket írnám vele kapcsolatban, mint amiket most gyurcsótányra írok...
neugassaman 2009 febr. 08. - 15:48:53 Előzmény baviki
(174/231)
Tudod, ne vedd magadra, de ez egy köcsög ország, rengeteg köcsöggel! Nem csupán a tisztelt házban ténykedõk azok, hanem rengetegen azon kívül is!
ha nem én élem meg nem hiszem el, de van még olyan ember aki szerint nagyon is jól élünk ma! és ez nem csak egy a 100-közûl! Sajnos!

Amikor felkelsz, -indulhatsz uy hogy ma sem fogok ártani senkinek sem, fõleg meg nem szándékosan!
Illetve ugy, hogy ma is ami csak belefér, annyit fogok lopni, csalni, hazudni, kihasználni, hogy a saját aljas ostoba önös érdekeim minél nagyobbra duzzadjanak, és sokkal "többre" vigyem mint a rohadt szomszéd!

Ha nem ez volna általános ebben az országban, nem mondanám a 40% miatt sem hogy köcsög, de a mai fennállás szerinti erõs 65-70% miatt, nem vonom vissza a jelzõt!

Ha Téged csupa pozitív, jóakaratú ember vesz körbe az adott környezetedben, és ebbõl amit mondok nem tapasztaltál meg semmit, akkor ritka szerencsés vagy, és kívánom hogy ne csalódj soha!

Viszont amit írtam, nem azért írtam mert szeretek vagdalózni a szavakkal, és nem lenne mögötte konkrét tapasztalat!

Persze vannak még itt sokan jóravaló, tisztességes emberek, és nekem is sok ilyen ismerõsöm van, de tény hogy nagyon sokat szenvedünk a nem tisztességes, és rosszindulatú köcsögöktõl!
offtopic
baviki 2009 febr. 01. - 21:18:24
(173/231)
Szerinted az ország a k*csög? Szomorú! Nem az, aki most szerepel a Szólás...-ban?
neugassaman 2009 febr. 01. - 17:12:51 Előzmény Miki1900
(172/231)
Na igen...
És ma ebben a köcsög országban 2 év jár egy tojásvetésért, gyilkosságért meg 10év, amibõl jó magaviseletért néha csak 6-7et kell ülni!
He he he he he!
Genny ez az egész!