8/10
greghouse 2011 júl. 11. - 11:09:04 8/10
(39/79)
Mint filmötlet nem volt ez rossz, csak kár, hogy semmi nem lett belõle. Zs kategóriás erõlködés. Még csak el sem mosolyogta rajta, egyetlen poén sem volt. Legalábbis az elsõ feléig, mert utána elbóbiskoltam majd kikapcsoltam.
apuska 2011 júl. 11. - 00:36:04
(38/79)
Sokáig úgy volt, az lesz a címe: Az 512-es nyomtatvány.... De, nem merték bevállalni.
offtopic
ceia 2011 júl. 10. - 23:46:50
(37/79)
Még a szeme sem állt jól - bár az osztálytársai sem tûnnek jógyereknek..
offtopic
ceia 2011 júl. 10. - 23:45:02
(36/79)
Ki hitte volna ekkor róla, hogy egyszer még akkora hatalma lesz, és annyi embert gyilkoltat meg?
offtopic
ceia 2011 júl. 10. - 23:40:59
(35/79)
Hitler egy seggfej volt, osztrák, és nem is hasonlított az általa nagyra tartott árja típusra. Hogy dõlhettek be neki a németek?? Egyszerû közkatonából birodalmi kancellár lett! Kb. olyan nagy hatalma volt, mint egy fáraónak, vagy római császárnak!
1/10
fetomy 2011 júl. 10. - 22:03:28 1/10
(34/79)
Inkább azt kellett volna kiírni, hogy vígjáték, nem azt, hogy színes fekete fehér film.
Mellesleg az ajánló alapján inkább szánalmas, mint vicces, ilyen alapon tényleg nem áll, hogy vígjáték...
1/10
offtopic
Gábor 32 2011 júl. 10. - 20:10:18 1/10
(33/79)
Elõzõ hozzászólásom mellé kitettem egy képet,amelyen Adolf Hitler látható, mégpedig az egyik híres angol újság,
a TIME címoldalán.
Mi volt ezzel a problémátok?

Tisztelettel megjegyezném,hogy ez volt az az újság,amely Hitlert az év emberének választotta 1935-ben.

Tudom,tudom...
Errõl nem szabad beszélni...
Hiszen "szólásszabadság" van...
Ford Mustang 2011 júl. 10. - 14:11:58 Előzmény RockerMartin
(32/79)
Azért annyira nem volt jó.
10/10
RockerMartin 2011 jan. 15. - 18:49:34 10/10
(31/79)
Mi az, hogy csak 2,7 pontot kapott?! Szerintem ez egy nagyon jó film volt. Érdekes film, és egy perc sem volt unalmas... Csak ajánlani tudom 10/10
4/10
johnny91 2010 máj. 27. - 17:23:43 4/10
(30/79)
milyen jo hogy a kommentekben qrvára nem a filmrõl írnak pedig jobb lenne sztem.a politizálást ha meg lehet oldani ne itt folytassák kérem!
offtopic
meszag 2010 márc. 31. - 06:57:27
(29/79)
Most hirtelen a 11, pontra. : nincs igazazad, a magyar vállakozó ogyanazt teszi, minimálbéren van a fele munkavállalaló behelentve.
Az adó vonatkozásában sincs igazad, csak társasági adókedcezménye van, egyébként fizet mindent, esetleg iparûzésire kap kedcezményt az önkormányzattól...
Az olcsó árura meg úgy túnik, van kereslet.
Dros 2010 márc. 30. - 21:51:35
(28/79)
Ez a legjobb végszó :D
Rahel 2010 márc. 30. - 21:50:05
(27/79)
-Nagyon jó film, olyannak ábrázolja ezt a szörnyeteget, amilyen valójában is volt: vagyis elmebetegnek, és köcsögnek!!!!!
-Remélem még sok ilyen film lesz!!
Dros 2010 márc. 30. - 20:07:20
(26/79)
Ja a 4-es metrót is befejezik és 20 év alatt õk lesznek azok akik azt is csinálják amit mondanak miközben egyikük se rak el magának egy kis zsebpénzt.
Igen Õk azok!
Bigpapa 2010 márc. 30. - 20:03:12
(25/79)
Az egyik legjobb barátom nagymamáját 19 évesen zárták gázkamrába a szüleivel és a többi emberrel.Ráestek az ájult emberek,amitõl eszméletét veszítette.Csak a káoszra,a keserû sírásra emlékszik,aztán a következõ emléke, hogy egy barakkban ébred.Õ túlélte.És csak azért,mert a halottakat a többi zsidónak kellett kipakolnia a gázkamrából.Õk vették észre, hogy él,és megmentették.
Nála élni akaróbb emberrel még nem találkoztam.Csodálatos családja van,becsületben,szeretetben élnek.
Amikor ezeket a butaságokat hangoztatod,az ilyen emberek életét köpöd szemen!Még fiatal vagy,ezért talán van esély, hogy idõvel tapasztalsz,okosodsz, és visszatekintve a mai önmagadra, rájössz,talán nem volt igazad.És annak az eszmének sem,amin most nagyon tetszik neked.
offtopic
Dros 2010 márc. 30. - 20:00:08
(24/79)
Mondtam én egy szóval is, hogy ez nem történt meg vagy jó, hogy megtörtént?
Nem.
A Zyklon–Brõl hallottál már amúgy?...
offtopic
Bigpapa 2010 márc. 30. - 19:45:59
(23/79)
Nekem nem halt meg senkim a II. Világháborúban haláltáborban.magában a háborúban biztos.
De képzeld el, hogy nem ismerhetnéd a családod történetét, a rokonaidat,mert egy hülye eszme miatt elhurcolták volna egy táborba,ahol elgázosítják.
Ha szerinted egy ház felépítése,egy híd felépítése, vagy nem tudom,mit tulajdonítasz nagy tettnek a nácik hatalmi idõszaka alatt,nagyobb tett annál, hogy semmisnek vegyünk több millió emberi életet, akkor súlyos gondok vannak nálad.

És mielõtt valaki megkérdezné,mi jogon pofázom így:
Több tízezer lemészárolt gyereket,nõt,öreget láttam Afrikában,akiknek "csak" azért kellett meghalniuk,mert egy elmebeteg,szadista,hataloméhes fazon kormányra jutott és tett arról, hogy a demokratikus választások soha se valósulhassanak meg,mert nem lesz,aki a másik oldalon szavazna.És az nem 50-60 éve volt,hanem 96-ban.De ez megy a mai napig ott.
És a legszörnyebb, hogy azt az elmebeteg szadista köcsögöt is éljenzi valaki.
offtopic
Bigpapa 2010 márc. 30. - 19:38:22
(22/79)
Édes élet...és ezt te komolyan is gondoltad,amiket leírtál! :)))))))))))
offtopic
Dros 2010 márc. 30. - 19:38:14
(21/79)
Miért kéne bármilyen érv azok ellen akik olyan embert védenek vagy dicsõítenek aki emberek millióit küldte halálba?
"õ látta egyedül tisztán, hogy mi folyik ebben a világban. Õrült? Érdekes kérdés. A zsenitõl csak egy hajszál választja el."
Na ez az álláspont nem ciki ez szégyen Dorkám.
Nagyon érv kell neked itt egy szép kép.
offtopic
Pampallini 2010 márc. 30. - 19:28:48
(20/79)
A filmrõl: láttunk rosszabbat is, és sok-sok jobbat. Bár a véleményem nem mérvadó, mert kórházban, kemoterápia alatt láttam...

Fura egy divat ez a zsidózás. De uraim, legalább okosan! ... Mert lehet, hogy Izraelben végigröhögnék a filmet, bár ebben sem vagyok biztos, de nem röhögték, mert ott be sem mutatták: http://www.imdb.com/title/tt0780568/releaseinfo
Na persze egy _vérbeli_ antiszemitát a tények még sosem zavartak a véleményalkotásban :)

Fura egy divat ez a kommunistázás. Azoktól is, akiknek lövésük nincs a baloldali mozgalmak történetérõl és törekvéseirõl, méginkább azoktól, akiknek van, de úgy tesznek, minths nem lenne. A kommunizmus egyrészt a történelmi szociáldemokrácia egy meglehetõsen súlytalan, utópista gondolati eltévelyedése, másrészt a Szovjetunióban kialakult politikai gyakorlat leegyszerûsítõ elnevezése, az is az ellenfelei oldaláról, noha ennek a gyakorlatnak csak a baloldali érdekek és értékek képviseletéhez, a kommunizmus eredeti -- és mint mondtam: homályos és utópisztikus -- elgondolásához, valamint a szociáldemokráciához nincs köze. [Kéretik egyetlen ma létezõ parlamenti pártot nem ide keverni, nevétõl függetlenül]. Aki nem hiszi, annak kedvéért hadd idézzek ide 3 pontot a Magyarországi Szociáldemokrata Párt 1903. évi pártprogramjának követeléseibõl:

8. A közoktatásnak állami, megyei, vagy községi szervezését. A községi iskolák terheinek állami fedezését. A felekezeti iskolák megszüntetését. A vallástanítás eltörlését a nyilvános iskolákban. Általános, kötelezõ, ingyenes oktatást és ellátást a népiskolákban; a felsõbb iskolákban azok számára, akik képességüknél fogva a további kiképzésre alkalmasaknak bizonyulnak.

10. Ingyenes igazságszolgáltatást és jogvédelmet. Az ártatlanul vádoltak, letartóztattak vagy elitéltek kártalanítását. A halálbüntetés eltörlését.

12. Az egészségügy államosítását. Ingyen orvost és a gyógyításhoz szükséges eszközöket. Ingyen temetkezést.

15. A köztulajdon fokozatos kiterjesztését: az erdõk, vízi erõk, bányák és a közlekedés nagy eszközeinek köztulajdonba vételét.

Hölgyeim és uraim, lehet gondolkodni, ehhez képest ki és mit akar Magyrországon, napjainkban ...