Téma: A vihar

KLOPCSIK69 2013 okt. 21. - 17:52:35
(50/250)
Sziasztok!

Nekem tetszik a sorozat, pedig Levy-t aztán egyáltalán nem kedvelem mint magánembert, bár a színészi teljesítményéért sem vagyok oda de ez a sorozat teszik. Nem értem miért húzták le ennyire, bár azért belenéztem az eredetibe is és a szinkron tényleg sokat javít rajta.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 21. - 17:48:52 7/10
(49/250)
Sajna én csak neten nézem és beletekerve,mert 5 részt nem bírok végignézni egyszerre,így a kommentekbõl értesülök az eseményekrõl.Lenne néhány kérdésem.Feltehetem? Válaszol valaki?
malvinkicska 2013 okt. 21. - 17:29:51
(48/250)
A mai részben már elég jól alakulnak a dolgok Marian titokban szerelmes Fabre kapitányba jól el utasította a nyomulós Hernant szóval lehet ez még ezután jobb is Willy munkáját nem vitatja senki csak most nem a megszokott szép fiu mint a többi sorozataiban szerintem ha le vágatja a haját teljesen meg fog változni a mosolya stílusa ugyan az.
kamilll 2013 okt. 21. - 15:17:18
(47/250)
A sorozat annyira nem bejövõs de maga a sztory sem.Willt nem mondanám öregnek hiszen csak 33-éves korai még ez a kijelentés.Inkább más szerep kellene neki, nem csak a jófiú baromi unalmas lehet mindig ugyan az.A Mujeres Asesinas /Gyilkos nõk /egyik epizódjában szerintem jól állt neki a negatív karakter is többet is lehetne hasonló szerepe.Összeszedné magát és jöhetne egy ütõs sorozattal ....bár én sem mindig szeretem ,de nem olyan rossz õ ahogy állítják ..

http://www.youtube.com/watch?v=cWrRmL0qhKw
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 21. - 09:41:04 7/10
(46/250)
Megnéztem az elsõ 9 részt.Nekem tetszik,majd ha unom szüneteltetem. Engem nem érdekel a színészek magánélete,ha érdekelne nagyon kevés filmet/sorozatot néznék ,hisz botrány/botrányos viselkedés néhány világsztártól sem idegen,ez azonban nem befolyásolja azt,amit a filmvásznon nyújtanak a nézõk szórakoztatására.Ez az én véleményem.
3/10
suxel 2013 okt. 19. - 16:49:25 3/10
(45/250)
:D :D
napraforgó 2013 okt. 19. - 16:36:28
(44/250)
Amennyire tudom, WL is szereti a fiatal, tini korosztályt lányokban... Már több liliomtiprási ügye volt, amit csak jó sok pénzzel lehetett elsimítani. De egyszer csak találkozik egy zord atyával, aki nem hagyja lefizetni magát...
3/10
suxel 2013 okt. 19. - 16:24:55 3/10
(43/250)
Igen, az RTL2 adja, a csatorna általában 3 premier sorozatot vetít: így most vetíti Az örökséget (La Patrona), A sors hullámaint (Natalia del Mar) és a La tempestadot (A vihar).
A cím pontos jelentése: Az úrnõ.
Röviden: egy fiatal bányászlányt, hogy megszerezzék az örökségét, és elválasszák a szeretett férfitól, bedugják egy diliházba hosszú évekre, miután kiszabadul, álnéven és meggazdagodva tér vissza, hogy megtorolja az ellenségein a sérelmeit, s õ legyen a bányászváros új úrnõje.

A PEAM az TV2-s sorozat és nem RTL-es, és ott már volt korábban is példa rá, na meg az alcsatornák esetében is. Amit az RTL Klub abbahagyott az Az éden titkai volt, bár maradtak lezáratlan szálak, de a 3 évadból az elsõt végig levetítette azért.
Az egy dolog, hogy nem nagy szám WL, de biztos lesz rá nézõbb, a fiatalabb, tini korosztályból tutira kerül ki, vagy akivel megszerettette magát azzal is. Én szerintem jobb számokat produkál majd itthon, mint az elõtte lévõ Sors hullámain telenovella. Bár ettõl még nem fog változni a minõség szerintem.
malvinkicska 2013 okt. 19. - 12:08:16
(42/250)
Napraforgó igazad van William Levyvel kapcsolatban ebben a sorozatban ahogy ki néz az már borzalom olvastam hogy a rendezõ se nagyon tudta kezelni a forgatásokon sem akart meg jeleni sok probléma volt az õ elõzõ sorozatai sem voltak oda kint olyan sikeresek mint itt velünk el hitetik csak sajnos sok szórakozási lehetõség nincs mert olyan mûsorokat csinálnak hogy arra nem mindenki vevõ saját magamról is beszélek inkább nézem az agyament sorozatot mint pl Gyõzikét.A mûsorok színvonala dönti el mit nézünk mert újabban X faktor Csillag születik hol kell kis hazánkba ennyi énekes le megy a mûsor és legtöbbjük eltünik.Lehet ez csak az én véleményem de én így látom.
napraforgó 2013 okt. 19. - 07:54:40
(41/250)
Ne felejtsd el, hogy a PEAM-ot is el akarta tüntetni, csak a népharag akadályozta meg...
Akkor egy sokkal gyengébbel miért ne tennék meg?
William Levy meg nem nagy szám, mindig ugyanazt játsza, ugyanúgy, és már nem is olyan szépfiú, mit 5-6 éve... A magánélete meg enyhén szólva igen zûrös, ezt meddig fogja neki elnézni a rajongó közönség?
napraforgó 2013 okt. 19. - 07:51:33
(40/250)
Az Örökséget is a RTL II. adja? Valahol már belefutottam a fõcímébe - La patrona - igaz? valami olyasmit tesz, hogy A gazda.
Nem olvastam róla semmit, de most egy idõre elegem van a sorozatokból, fõleg az elkezdett és félbehagyott telenovellákból.
Pedig jólesik néha egy-egy romantikus, rózsaszín sori, ahol tudom, hogy a végén csak egymáséi lesznek a szerelmesek, a gonoszak meg megbûnhõdnek....
De azt útálom, hogy vadászni kell a megkezdett történet további részeire, akkor inkább el se kezdem.
malvinkicska 2013 okt. 19. - 07:51:09
(39/250)
Suxel köszönöm szépen a linket.
3/10
suxel 2013 okt. 19. - 07:47:46 3/10
(38/250)
Miért vették meg? Egy William Levy sorozat esetében szerintem Magyarországon ez nem kérdés. :D Jah, meg van itt még Cesar Evora, meg (Daniela Romo is, bár utóbbit csak zárójelben jegyzem meg).
Nem hiszem, hogy eltüntetnék, viszonylag kis csatornán van, s az RTL-re ez nem jellemzõ, hogy csak úgy eltüntet, valahol úgy is lead.
3/10
suxel 2013 okt. 19. - 07:44:25 3/10
(37/250)
Az a probléma, ha itt a porton keresed az RTL2 mûsorát, akkor semmilyen mûsornak a tartalmára nem tudsz rákattintani, ránagyítani, mint pl a Story5 esetében, s emiatt nem igazán foglalkoznak vele, hogy mi megy az adott csatornán. Ahol automatikusan van részletezés, mint tv2, rtl klub, story4 és a többi, ott rögtön lehet topikolni és magyar cím is.
http://port.hu/pls/tv/tv.prog?i_date=2013-10-19&i_ch=241&i_ch_nr=5&i_layout_id=0

Nekem spec ez a sorozat nem tetszik, én Az örökséget favorizálom nagyon, de lehet azért, mert ott a kedvenc színésznõm Aracely Arambula, bár a sorozat is tetszett nagyon. Egy klisékre épülõ sorozatot sikerült szerintem nagyon igényesre kivitelezni, nem számítottam rá a kezdetben, hogy ennyire fog ez sikerülni.
napraforgó 2013 okt. 19. - 07:29:13
(36/250)
Én ezt a sorozatot nem nézem, így csak félve, és zárójelben "ugatok" bele.
Szerintem, ha egy csatorna még le sem fordítja a sorozat címét, topicot is csak többszöri könyörgésre indít - hát... szóval õk maguk sem veszik komolyan.
Nem csodálkoznék, ha pillanatok alatt eltûnne a mûsorból. Fõleg, hogy nem is olyan jó, ahogy olvasom a viusszajelzéseket.
Fölmerül a kérdés, hogy akkor meg miért vették meg? Miért fizettek a fordításért, szlnkronizálásért, stb?
3/10
suxel 2013 okt. 19. - 06:48:15 3/10
(35/250)
Itt a közvetlen elérhetõségi link. :) http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=3356968&highlight=3356968#3356968 Persze az örökséghez.
3/10
suxel 2013 okt. 18. - 22:25:55 3/10
(34/250)
a topik címét már igazán át lehetne írni a viharra. Köszönöm
3/10
suxel 2013 okt. 18. - 21:43:07 3/10
(33/250)
oldalt lathatod a kereses a film forumban rubrikat, s oda ird be, hogy az örökség, s keress rá. Negy talalatot fog kidobni, s az egyik lesz kozule, keves komment van a topikjaban, en irtam bele az elsot vagy 12 lehet benne. Remelem igy mar megleled.
malvinkicska 2013 okt. 18. - 20:04:23
(32/250)
Sorozatkedvelõ igazad van Az örökség sokkal jobb pedig mikor elkezdtem nézni még abba is hagytam most már izgalmas van benne jó és rossz pro és contra azt olvastam futólag valahol van topikja de én nem találom.További szép hétvégét.
7/10
sorozatkedvelõ 2013 okt. 18. - 18:33:14 7/10
(31/250)
Az iker -szál engem is zavar,nem tudom,hogy Mexikóban ilyen sok az iker,hogy állandóan megjelentetik a sorozatokban,és egyik gonosz a másik jó,ami ikreknél nem egészen így van-szerintem.
Már annyi szerelmes ,könnyes történetet láttam a telenovellákban,hogy valami mást szeretnék,olyat,mint a Zárt ajtók mögött,A dél királynõje.....