illegal racer 2014 máj. 20. - 10:47:00
(595/795)
Na jó, de azért Deathstroke-ot így megalázni...
illegal racer 2014 máj. 19. - 20:44:28
(594/795)
Akkor véleményem az évadról. SPOILERes, de úgyis elolvassátok, úgyhogy mindegy.

Szóval az egész évad rohadt jó volt, nagyszerû fordulatok történtek a részek végén, hol sikítottam és felállt a szõröm, hol meg nem bírtam megszólalni.

Szereplõk :

BLOOD - Nagyon tetszik, hogy a végén végre jóra fordult, és Oliver oldalára állt. Szóval, tényleg õ az a városért mindent megtenni akaró ember, aki csak jót akar, csak rossz módszerrel. Nekem tetszett az évad során.

VADÁSZNÕ - SOKKAl-SOKKAL több jelenetet és harcot vártam tõle. És nem azt a befejezést, hogy gyászolja az apját, és börtönbe jut. ROHADTUL NEM!

ÖNGYILKOS OSZTAG - Bronz Tigris eszméletlen volt a 2-3 feltûnésénél! Ami Deadshotot illeti, több cselekményt vártam tõle, de most nem õ a fõgonosz. Ja, és tetszett, hogy az õ igazi célját is megmutatták. Viszont a csapattól a végén SOKKAL TÖBBET vártam, minthogy csak fegyvert fognak Amandára és kész. Esetleg harc Slade katonái ellen?

HARLEY QUINN (cameo) - Szart se várok tõle a következõ évadban.

VERTIGO - Tökéletes játék és karakter. De az mi, hogy Oliver megölte csak azért, mert kitalálta a személyazonosságát, közbe meg "õ aztán nem gyilkol"!

ROY - Végre neki is több szerepet hoztak az évadban, sõt mi több, Oliver felvette õt maga mellé. Az is jó volt, mikor beadták neki a Mirakurut, és egy gyilkológép lett belõle. Az is epic volt, hogy habár elvesztette az erejét, mégis õ lett a Vörös Íjász.

NYSSA - Nem vártam tõle többet. Majd a 3.évadban megtudjuk a múltját. De úgyis meg fog halni.

THEA - Sokkal jobb, mint az 1.évadban. Tetszett, ahogy mindig utálta az anyját. Remélem, az apja nem csinál belõle is harcos nõt, mert a végén már nem lesz a sorozatban, aki ne lenne szuperhõs.

LAUREL - HÁT ÉN MÉG ILYEN NYAFOGÓS, NYOMORÉK, IDEGESÍTÕ KARAKTERT MÉG NEM LÁTTAM!! Örülök, hogy nem szerepelt olyan sokat az elején, de a végén is visszafoghatták volna magukat a készítõk. Fõleg, hogy Oléiverrel kezdett el eggyütt akciózni, az nagyon rossz döntés volt. SLADE, MIÉRT NEM ÕT ÖLTED MEG?! Amikor a végén ráadták a bõrdzsekit, remélem nem arra utaltak, hogy õ lesz a Kanári, mert fejbelövöm magam. Valahogy mellõzzék a szerepét, és ne csináljanak belõle szuperhõst.

MOIRA - Utálatos karakter, nekem már az 1. évadban sem tetszett, arra vártam, Oliver mikor ereszt belé egy nyilat. A végére viszont egy példaértékû anya vált belõle, és az önfeláldozásával hatalmasat nõtt a szememben.

FELICITY - Se többet, se kevesebbet nem vártam tõle. Viszont az tetszik, hogy nem akar lemaradni a társai mögött, és keményen küzd ezért.

DIGGLE - Hát a francot érdekli a múltja, mikor még katona volt! Semmi jelentõsége nincs! Azt a szerelmét is végre eldobhatná, úgysincs ideje rá. Ja, és tetszettek a harcai.

MERLYN - SOKKAL TÖBB HARCOT ÉS FELTÛNÉST VÁRTAM TÕLE, hiszen az 1. évadban nagyon ott volt a karaktere. Tökéletes fõellenség volt, és a visszatérése EPIC volt. Ja, és tetszett, hogy Thea iránt apai szeretete van. Na nem baj, majd a 3. évadban...

BARRY - Nagyon keveset szerepelt, és túl sok ideig volt kómában. Oké, hogy az a két rész csak felvezetõ a sorozatához, de legalább a végén feltûnhetett volna cameoban.

SARAH - Nagyszerû, hogy túlélte a hajó süllyedését, még nagyszerûbb, hogy õ lett a Kanári Laurel helyett. Jó karakter.

AMANDA - Még mindig nem mutatták, de én azt hiszem, hogy Fyers neki dolgozott. Az a nõi láb, amit az 1.évad végén mutattak, biztos hogy az övé volt. Feltételezésem szerint õ lesz a sorozat legfõbb gonosza. Látszik, hogy gonosz, hiszen tudta, hogy Oliver és Slade a szigeten vannak, mégis csak Slade halála után ment érte. (Ezt most nem részletezem, hogy jöttem rá). Biztos, hogy az 5.évad végén az õ mocskos tettei is napvilágra kerülnek.

SLADE - Egyszerûen csak egy szó. MAXIMUM EPICNESS (igen, ez kettõ). Kiváló fõgonosz, kiváló színész, tökéletes karakter. A szigeten is már imádtam, de amikor feltûnt a jelenben, hát arra leesett az állam. Csak a vége nem tetszett. 1. Jóval nagyobb és keményebb harcot vártam az Íjász ellen 2. Az mi, hogy az ütni nem tudó Felicity csak úgy beledöfi hirtelen az ellenszert Slade-be. KÖNYÖRRGÖM, DEATHSTROKE-NAK SZUPERHUMÁN REFLEXEI VANNAK! Nem lehet csak így legyõzni! Ja, az meg a másik, hogy én tökéletesen megértem õt. Nem kellett volna ilyen gonosznak beállítani, hiszen csak bosszút akar állni. És az a hülye Oliver komolyan azt hitte, hogy Slade-t csak a Mirakuru hajtja, mikor a bosszú hajtotta végig? Ugyan, meg kellett volna ölnie õt! És az mi, hogy SLADE-t egy egyszerû zárkába csak úgy bezárják?! Egy ilyen embert nem lehet csak úgy megállítani! Nem baj, biztos, hogy a 4. évadban visszatér.

OLIVER - Tudom, hogy õ a fõszereplõ, mégis a 2. legjobban utált karakterem. Az Íjászt szeretem, nagyon jó szuperhõs. De Oliver... Már az elsõ évadban is elcsalta a legjobb barátjától azt a lányt, akit megcsalt korábban. SZÉP KIS ERKÖLCS! És a 2.évadban otthagyja Laurelt megint a szarban, és kavarni kezd avval a nõvel, akivel megcsalta korábban. És akkor még csodálkozik, hogy Laurel nyafog. Nagyon tud kurvázni ez az Oliver! XD
Ja, és mit szól bele, hogy ki kit öl meg?! Oké, hogy õ nem öl meg senkit, de nincs joga mások bosszújáról dönteni! Helenát is ott cseszteti, hogy ne ölje meg az apját. Mert õ még sohasem ölt? Meg Nyssát, miután eltörte Isabel nyakát, ráfogta az íjat, mintha neki is megtiltaná az ölést. Mit avatkozik bele a mások dolgába?

A harcokat a végén nagyon elkúrták. Emlékszem, a legelsõ Mirakurus fertõzõttel Oliver is alig bírt el. És akkor a végén, az a harcolni alig tudó Roy simán kiüti õket a Mirakru ereje nélkül. Oké, hogy Oliver edzette, de azért nem fogja Roy utolérni az Íjászt. Ahogy Sara sem. Túl könnyen kiütötték a fertõzõtteket. A Slade elleni harc... Hát amikor hallucinációban feltûnt és szarrá verte Olivert, azt jobban élveztem, mint ezt a szánalmat a végén. Meg a visszaemlékezésben, mikor nem öltze meg, csak átszúrta a szemét, hadd szenvedjen. Ezt a faszságot!

Na, hát ez a véleményem. Sokkal fordulatosabb volt, mint az 1. évad, ugyanakkor az alaptörténet nem érte el a szintjét az elõzõnek.
Tebby21 2014 máj. 19. - 13:02:24
(593/795)
SPOILER

Gondolom a bizottság új vezetõt választott Isabel után. Mert Oliver igen ki lett véglegesen rakva legalább is a 18-ik részben valami ilyen volt be se akarták engedni az ülésre! :D A fináléban meg Felicity mondja Olivernek, hogy munkát kéne keresnie. :)
Tebby21 2014 máj. 18. - 20:33:57
(592/795)
SPOILER

Egyértelmûen a másikat mert a klub már nem az övé! :D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 17. - 21:47:14 10/10
(591/795)
A másikat.
Tebby21 2014 máj. 17. - 12:08:37
(590/795)
Csak újra kell akkor nézni :D
Tebby21 2014 máj. 16. - 17:33:22
(589/795)
Pontosan :D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 16. - 11:44:47 10/10
(588/795)
Ebbe semmi új nincs, ami meg új információ lehet, az az, hogy Thea "szövetségre" lépett Malcolm-al, de aki látta az évadzárót az ezt is tudja.
10/10
_Freddy_ 2014 máj. 16. - 10:09:16 10/10
(587/795)
Most olvastam, hogy Malcolm állandó szereplõ lesz az Arrow 3. évadjában, ez nem azt jelenti, hogy minden részben benne lesz, hanem azt, hogy 3 részenként biztos feltûnik/szerepelni fog.

Stephen Amell meg a Flash pilotjában fog vendégszerepelni, azaz Oliver.
10/10
_Freddy_ 2014 máj. 15. - 23:41:25 10/10
(586/795)
Nah nem kellett sokat várni erre, kegyetlen jó, és a sorozat is remélhetõleg ennyire jó lesz.
Amúgy itt van a tartalma a Flash sorozatnak (hátha valaki még nem olvasta), bemásolom:

"Arrow-spinoff, mely az anyasorozatban megismert Barry Allen történetét viszi tovább, akibõl 9 hónapos kóma után egy balesetben szerzett természetfeletti képességeinek köszönhetõen a világ leggyorsabb embere válik. És ha már így alakul, akkor fel is vesz egy szuperhõs-alteregót, aminek segítségéve többek között gyerekkorában megölt anyja gyilkosát is megpróbálja megkeresni, ugyanis meggyõzõdése, hogy az apját ártatlanul dugták a tettért börtönbe. Persze a balesetben nem csak õ kapott szuperképességeket. És nem mindenki használja adottságait jó célokra."
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 15. - 23:39:19 10/10
(585/795)
Jólvan, láttam már párszor és nem 2 perces harc van benne. Nekem az a véleményem, hogy az elsõ évad végén kétoldalú harc volt. Itt a 2. évad végén meg mondhatni egyoldalú könnyed gyõzelem és "mészárlás".
shaca 2014 máj. 15. - 22:59:48
(584/795)
Remélem, hogy az Íjász többet fog szerepelni benne. Legalább az elsõ részben.
Tebby21 2014 máj. 15. - 18:56:26
(583/795)
Jaja ez az eltemetéses dolog jogos na de ennyi baj legyen. :)
A Flash sorozat iszonyatosan jó lesz Zöld Íjász & Flash ááá. :D
6/10
cardas 2014 máj. 15. - 17:59:49 6/10
(582/795)
No megnéztem az évadzárót, és azt kell mondjam, nem érték be kevéssel. A szereplõk egymás hegyén hátán, mindenki feltûnik, mindenkivel történik valami, és jól volt összerakva, ahhoz képest, hogy az egészre alig volt negyven perc.

SPOILER
Viszont az sosem jött be, ha megöltek valakit egy rész végén, és a kövi részben kiderül, hogy igazából nem halt meg, csak félbevágták a jelenetet.
A Theás dolog pedig, akármilyen ügyesen meg van csinálva, nem nyerte el a tetszésemet. Egy az egyben Lex Luthor története a Smallville-bõl, ahol Lex folyton kér mindenkit, hogy avassák be a titkaikba, és õ kitart majd mellettük, de aztán addig titkolóztak elõle (megjegyzem, szerintem igazságtalanul), hogy belefáradt, és végül ez okozta a jó oldalának a bukását.
Az a kettõs csavar Felicity és Oliver közt viszont eszméletlenül jóra sikerült. Mivel arra számítottam, hogy úgysem jönnének össze, úgy számoltam, hogy meg kell haljon, de szerencsére jobb megoldást találtak.
SPOILER VÉGE

Várom a következõ évadot, a Flash meg jó lesz majd hiánypótlónak késõbb, de azt nem fogom tudni olyan komolyan venni, mint az Arrowt.
Tebby21 2014 máj. 15. - 11:59:52
(581/795)
Remélem, hogy tényleg igazad lesz és a 3. évadban ellenség lesz. :D
shaca 2014 máj. 15. - 11:47:28
(580/795)
Még nem olvastam vissza.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 15. - 11:34:19 10/10
(579/795)
Ezt már kétszer is belinkeltem. xD De 3 a magyar igazság.
shaca 2014 máj. 15. - 11:09:26
(578/795)
10/10
offtopic
_Freddy_ 2014 máj. 15. - 10:30:17 10/10
(577/795)
Aha, Harley-t én is vártam, de nem jött, lehet azért nem mutatták mert õ lesz majd a 3. évad egyik gonosza és nem akarták elspoilerezni, hogy õ is ottvolt az Argus-ban. :D Bár aki figyelt a Suicide Squad-os résznél az úgyis észrevette. :D
Tebby21 2014 máj. 15. - 08:38:02
(576/795)
Freddy ez csak teaser trailer még egy rendes bemutatónak jönni-e kéne nem? :D
De amúgy ez is nagyon jóra sikeredet a két tesó sorozat. :D

SPOILER!

Jó is volt meg nem is :D
Ami harc volt benne jó volt Thea elmegy apuval még jobb tuti ki lesz képezve. :D Most hogy Slade elvesztette az erejét kíváncsi vagyok mi lesz vele vajon jön egy erõsebb gonosz, aki majd kiszabadítsa vagy megszökik, magától majd kiderül. Tuning a szigetes dologban igazad volt, mert most meg Hong Kong-ban vannak, ott biztos Oliver megnöveszti a szakállát és visszadobják a szigetre xD :D
Ami viszont szemét húzás volt a CW-tõl azaz hogy kivágták a sorozatból azt, hogy Diggle kiengedi Harley Quinn-t a börtönbõl.