9/10
Babinéni 2010 nov. 01. - 16:58:30 9/10
(104/144)
nekem nagyon tetszett... igazából nagyon sajnáltam õket a végén... igen, a férfi oda született és elõjött, hogy valójában õk azért jóval primitívebbek... hiába szerette a nõt. hogy tudott ránézni... abból látszott. szerintem szépen meg volt csinálva, a zenéje is nagyon tetszett... szép film no és nem egy hétköznapi történet. máskor is megnézem én is, tuti.
Zsizella 2010 nov. 01. - 15:57:19
(103/144)
Most beleolvastam,pár hozzászólásba és látom könyvben is megjelent.Én inkább filmkedvelö vagyok,és ha elém kerül a könyv akkor sem olvastam volna.Más kategoria.
Azért belegondolva,a fehér menyasszonyi ruha elfogadott volt,nem volt nagy ceremonia,esküvöi szokás bemutatása,ezt hiányoltam.
Zsizella 2010 nov. 01. - 15:41:56
(102/144)
Véletlen láttam,amikor filmet keresgéltem,mert a story müsorát utálom,mikor nem nézhetö a tartalom.
Nekem tetszett,átlagon felüli volt,maga a téma tálalása.Filmrevitel,pörgös volt végig.
A csajnak nagy szerencséje volt,hogy ki tudott lépni.Csodálom,hogy a ffi elsö lerohanása után,nem gondolkodott el,Kecske után,a fehér nõ,a sorrend,már engem ez is elgondolkodtatott volna.
Számunkra ez az életforma nem ismeretlen,de ledöbbentõ és ép eszü ember nem vállalja be.
Hamar kikupálodott a ffi--na meg az árubeszerzö stb.-- hamar megtanulta,ki a kurva,beletanult csókba is,de az orgazmus hangjaival nem tudott mit kezdeni.
Ebböl is látszik,hogy ez a fiatal lány milyen szinten volt.Azért mindent nem kell bevállalni,ha még van is tervünk,akaraterönk.
Szerintem a bennszülöttek elég lazán kezelték a dolgokat,rosszabul is járhatott volna.
Még egyszer szivesen megnézném idövel.
E-gon 2010 okt. 31. - 21:51:30
(101/144)
Döbbenetes, és nagyon jó film.

Hamarosan kezdõdik a StoryTv4-en.
3/10
vzdaniel 2010 máj. 26. - 18:53:17 3/10
(100/144)
Kemény film . De annyiból jó volt megnézni,hogy még inkább tudok ezután hálát adni,hogy ide születtem.
10/10
csabea88 2010 máj. 26. - 16:00:56 10/10
(99/144)
Nem kell sokat várni sztem és az is elõkerül:(
6/10
Aisa22 2010 máj. 25. - 23:26:09 6/10
(98/144)
Engem totál kiborított ez a film! Nagggggyon depresszív!!! Komolyan sokkolt!

A legdurvább benne a valóságtartalma! Hogy mennyire bemutatja az afrikaiakat! Nem kell ehhez a mentalitáshoz elmenni Afrika egy eldugott falujába! A Blahán összeszedett bármelyik feka pasi ilyen! :) Infantilis, buta, és hisztis, mint egy fürdõs k*rva! :)

Elolvastam az összes korábbi hozzászólást, és úgy gondolom, hogy a sok FÉLTÉKENY és RASSZISTA férfinak nem kéne lenéznie a nõket, ha fekete pasival kezdenek! Szánalmas, hogy majmokhoz hasonlítjátok azt a nõt, akinek a törzsi öltözet és dísz jön be... Jó, hogy a fajelmélet még nem jött elõ!
1/10
balazsxxxx 2010 máj. 25. - 00:50:40 1/10
(97/144)
5 perc ismerettség után nem létezik szerelem! A csaj nagyon unszimpatikus ribi benyomását kelti és megérdemli a sorsát! fõleg azt a 49másodpercest kutyapózban! LOL nagyon unreal és logikátlan az egész cselekmény, de ha valóban igaz történet... hát én már nem lepõdök meg semmin hisz sok a beteg ember... nézhetõ de mivel nem vok elég részeg nem tudok se nevetni se sírni ezen... LOL 10/3 at ér szerintem... voltam én is afrikában és jó néhány helyen és sajnos élettapasztalatom is nagyon sok és láttam csomó dolgot már és értem is a filmet, de ilyen nincs... lehet h megtörtént vm hasonló (megjegyzem sokkal több elõzménnyel), de ez már vm átírt, átformált verzió.. nem tetszett a film, fõleg a randa szõke ribi miatt LOL na most nyugovóra térek a jó öreg magyarországon.. ui: na jo lehet h van ilyen nõ aki képes erre(tegyük fel) de arra nem felnézni kell és dicsérni meg mittoménmi h harcolt a szerelméért LOL vicces, hanem épp ellenkezõleg... na nem fogom itt kifejteni és vitázni a sztorirol és h ki példakép ki nem.. a filmrõl volt szó, amit most ugy kell megitélni h mennyire élveztük.. hát én nem élveztem! :)
9/10
bjtiti 2010 máj. 24. - 23:06:03 9/10
(96/144)
Több mint 5 évet Afrikában dolgoztam, a legtöbbet Kenyában (Mombasaban és Nairobiban). A könyvet olvastam valamikor angolul, a filmet is láttam eredetiben. Az én szívemet sokszor nagyon megdobogtatta a film, várom, hogy újra menézhessem. Afrika nem felejt és Afrikát nem lehet felejteni, maga a történet nem egyedülálló jelenség de nekem ez csak másodrangú.
Hawk12 2010 máj. 24. - 22:32:24 Előzmény Rocco83
(95/144)
EGYETÉRTEK BAZKI!!!

Kurva mindenit, sok hülye picsa. Nem lenne jó ha Aids robbanás lenne, így is eléggé rá vagyok parázva, meg még sztem sokan..........de nem elegen...
bundi123 2010 ápr. 17. - 22:57:49 Előzmény Moldávia bánata
(94/144)
Hát igen bizony :D
A Jobbik ezerte szebb szövegeket ír :D mellettük Petõfi is elmehet a s*ggbe (Vagy moldáviába?) :D
Amúgy meg a filmnek a soundtrackja nagyon szép
bundi123 2010 ápr. 17. - 22:51:43 Előzmény Moldávia bánata
(93/144)
Próbáltam találni a hozzászólásaid között egy JÓ filmet amit szeretsz de sajnos a választásokon és a forma 1-en kívül mást nem találtam és amikor átmentem egy másik oldalra (random) akkor is csak a heti hetesrõl találtam hsz-eket :D
Hát ezek szerint ha ilyeneket szeretsz akkor nem is lehet már rád haragudni.
A film meg nagyon jó ,csak meg kell érteni.
Mondjuk lehet hogy valaki a 86,75-ös IQ-jával nem tudja felfogni ;)
1/10
Rocco83 2010 jan. 17. - 13:39:50 1/10
(92/144)
Az MTV-ben az esti és a reggeli hírmûsorok is komolyan foglalkoztak a Nemzeti AIDS Bizottság prognózisával, miszerint AIDS-robbanás elõtt áll Magyarország. A bizottság vezetõje a mai Nap-keltében kimondta, hogy az "afrikai partnerek" miatt elsõsorban a fiatal magyar lányok kapják el a vírust, akiknek gõzük sincs a fekete veszélyrõl. Elhangzott az is, hogy errõl a sajtóban nem mernek beszélni.

Sok idióta nõ.Ez kell nektek.
1/10
Rocco83 2010 jan. 17. - 13:35:29 1/10
(91/144)
Ennél undorítóbbat ritkán látni....
6/10
deadscott 2009 okt. 28. - 22:18:38 6/10
(90/144)
jó film. elég hitelesen bemutatja Afrikát. és még jobban bemutatja, hogy mennyire nem ismerjük ezt a kontinenst.
8/10
offtopic
Moldávia bánata 2009 aug. 16. - 19:48:01
(89/144)
Hát ja, nagyjából, a sok unalmas tõmondatból annyit mindenképpen meg lehetett állapítani, hogy a körülbelül 86,75-ös IQ-val rendelkezõ svájci nõ csokibránerre izgul, meg fel van háborodva, hogy az "õ maszája" nem foglalkozik az orgazmusával. Egyértelmûen belezúg, mert milyen gyönyörû a vörös (???) haja, meg igen szépek az ékszerei, meg a gyöngy a homlokán. Nem rossz.
A nõsténypáviánok is a hímpáviánok vörös hátsójára kezdenek párzási rítusokba.

Szóval csak annyit, hogy bár "sikerkönyv", ez senkit ne tévesszen meg, de tényleg! Igénytelen romantikán és Monika-show-n szórakozó hölgyeményeknek kitûnõ lehetõség az idõ eltöltésére.
9/10
mzungu 2009 aug. 16. - 18:40:32 9/10 Előzmény Moldávia bánata
(88/144)
Bár még a könyvhöz nem volt szerencsém (vagy inkább idõm?), de biztos vagyok benne, hogy nem az irodalmi értéke miatt szeretik annyian, hanem a története miatt. És lényeges különbség az Afrikai szeretõk és a ponyvák között, hogy ez igaz történet. Ez adja az értékét (azok számára, akik bármilyen formában kötõdnek a témához).
offtopic
Moldávia bánata 2009 aug. 14. - 21:43:59
(87/144)
Sikerült végigkínlódnom magam a Bürokrácia címû fejezetig. Ez az egész valahol átmenet a giccsbõl a ponyvába. Nora Roberts, Danielle Steel, Vavyan Fable stb. méltó párja ez a tömény értéktelenség.
offtopic
Moldávia bánata 2009 aug. 05. - 22:21:09
(86/144)
9/10
offtopic
mzungu 2009 aug. 05. - 17:03:03 9/10
(85/144)
Ezesetben már nagyjából az egész Föld HIV fertõzött lenne... Bár az tény, hogy egy bizonyos szúnyog faj nõstényeinek a csípése okozza a maláriát, ami tud halálos lenni. De az azért mégsem HIV fertõzés :)