2/10
snoopac 2008 ápr. 11. - 20:47:53 2/10
(36/136)
Van benne igazsag:)
Bar az Apadra/Vejedre utok jol sikerult filmek, igaz az is inkabb a jeles oregeknek koszonheto (De Niro, Streisand, Dustin Hoffman)
szilvus19 2008 ápr. 11. - 16:38:10
(35/136)
Hát sokkal de sokkal többet vártam ettõl a filmtõl.annyira örülök hogy amikor a barátaim mentek megnézni a moziba nekem dolgom volt mert pénzkidobás lett volna.nagyon gyenge.10/3,5
2/10
snoopac 2008 ápr. 11. - 16:04:18 2/10
(34/136)
Ebbe a filmbe Ben Stiller kellett, hogy eladhato legyen, de meg igy is gyenge.
7/10
bujka 2008 ápr. 11. - 13:20:06 7/10
(33/136)
Tipikus amerikai romantikus vígjáték egy tipikus szõke nõvel...:P
10/7
sipka 2008 ápr. 02. - 20:10:24
(32/136)
Én is az elégedetlenkedõk táborába tartozom :(
Tegnap sikerült szemrevételeznem ezt a vígjátéknak aposztrofált alkotást, ami után furcsa érzések keringtek szervezetemben (nyilvánvalóan a délben elfogyasztott étkek próbáltak feltörni a torkomon keresztül), illetve egyfajta csalodottság telepedett le, a bájos kis pofikámra...
Hiszen ebben a filmben, nem mással próbálták nevetésre ingerelni a közönséget, mint: A GUSZTUSTALAN JELENETEKKEL!!!
De kérdem én: Abba mi a poén, hogy egy csajnak az orrán keresztül jön ki a kaja?! EZ A VICCES?!
Vagy például:
(S most SPOILER-ezek.)
Van egy olyan jelenet, amikor Ben és a "vörös csaj" betérnek a városba. Meglátnak egy táblát, amire az van felírva: "Néptánc".
Azt gondolják ez jó muri lehet, így kifizetik a belépõjegy árát, és bemennek az állítólagos "néptánc müvelõk" közé... Majd egyszer csak azt látjuk, hogy Ben és a csaj, kirohannak az épületbõl...
Mivel kiderül, hogy nem más folyt odabent, mint egy: ember-szamár "szerelem".. (Remélem mindenki vágja, hogy mire gondolok :)
(SPOILER VÉGE)
Bakkker, amikor ezt megláttam, totálisan azt hittem, hogy valami egészen mást nézzek!! Hogyan kerülhet egy filmbe ilyesmi?! Oké, oké, tudom, hogy a "Shop-Stop 2"-ben is volt ehhez hasonló, botrányosnak nevezhetõ jelenet (bár egy Kevin Smith-es filmben ez nem igazán számit meglepõ fordulatnak :)
De egy olyan vígjátékban, amelynek a központi témája, mégis a szerelem.....én úgy gondolom nem igazán való. Fõleg úgy, hogy teljesen átverik a nézõket!!! Mert az elõzetesébõl azt szûri le az ember, hogy ez egy normális vígjáték, amelyben nincsenek "durva" jelenetek..
S eme balszerencsés tévedés miatt, a kis gyermekes családok is beülnek rá, azzal a gondolat menetel, hogy: "Most szórakozunk egy jót!".
S egyszer csak azt veszik észre, hogy a kislányuk azt kérdezi: "Apu!!! Az a szamár mi csinál a nénivel?!"...

Tehát végszóként röviden megemlitteném, hogy volt egy-két poén ami tetszett, de összeségében: NEM JÓ!!! Legalábbis alulmarad a többi Ben Stiller-es, illetve Farelly alkotástól.. Ez van :(

UI: Tisztába vagyok vele, hogy a Farelly filmekben sokszor elõfordulnak morbid jelenetek, de ez az állatos dolog, nekem egy kicsit...... FÚÚJJJJJ!!!! :D
csibiur 2008 márc. 18. - 22:36:34
(31/136)
Héj, azér ne ilyen elhamarkodottan.
Ez a film sztem minõsíthetetlenül gyenge volt, olcsó, undorító poénokkal az oké...dehogy Bennek ez a színvonala?? Azér ne felejtsük el a Zoolandert ami egy örök klasszikus és a maga nemében mestermû. Dehát néha ilyen szerepeket is el kell vállalni :)
1/10
wolody 2008 márc. 11. - 15:31:02 1/10
(30/136)
Ben Stillernek ez a színvonala. Nincs jobb/rosszabb filmje általában ugyan olyanok. Nekem nem tetszett, de nem is vártam sokat. Eleve hülyeség, hogy ennyire gyökeresen megváltozik a felesége, a végére már nem is maradt jó tulajdonsága... És szerintem is gusztustalan ágyjelenetek vannak benne, már vígjátékra sem lehet beültetni egy kisgyereket. Aki szerint az a vicces, hogy mi az a misszionárius póz? -az beteg.
hammer 2008 febr. 14. - 21:17:08
(29/136)
Lehet, hogy rovidebbre is ossze lehetett volna vagni, mert valoban voltak benne unalmas reszek, de igy sem volt rossz. Annyira gusztustalan jeleneteket nem talaltam benne, bar mindenkinek mas az ingerkuszobe. Teszi a dolgat: szorakoztat
6/10
G87 2008 jan. 31. - 11:48:59 6/10
(28/136)
Igen én is pont így voltam vele. Szerintem elég unalmas film. Mondjuk az adott pontszámok nem ezt bizonyítják. Lehet hogy bennem van a hiba, de én többet vártam, mert sokan mondták uhh ezt megkell nézni, nagyon jó film. Erre azt kell mondjam hogy nem volt igazuk...
9/10
kicsikakas 2008 jan. 04. - 00:24:04 9/10
(27/136)
nekem kifejezetten tetszett és ajánlom azoknak akik szeretnek és tudnak is jókat nevetni..
6/10
ferencgal 2008 jan. 02. - 17:49:27 6/10
(26/136)
Ha a hasonló kategóriájú "Keresd a nõt" 10-esre értékelném akkor ez a 6-ot is alig érné el.
Meg lehet nézni, de feledhetõ. Nem Ben Stilleren múlt. Õ kihozta belõle azt amit lehetett.
k11zoltan 2007 dec. 18. - 13:26:51
(25/136)
FIGYELEM!

Aki meg akarja nézni a filmet, az NE nézze meg, az elõzetesét, mert egyszerûen minden poént ellõnek benne!

A traileren én is röhögtem, de féltem, hogy belesûrítettek minden poént, hogy több ember nézze meg, és igazam volt. A filmben ezek a poénok 2. látásra, hallásra már nem voltak viccesek, így egy nagyon gyenge filmet láttam.
1/10
bambiszemuozike 2007 nov. 30. - 21:12:00 1/10
(24/136)
hát én Tikával értek egyet... erre pénzt pazarolni... lett volna jobb dolgom is! annyira szar volt hogy a 40. percnél már erõs kísértést éreztem arra hogy felálljak és kimenjek...:S:S:S:S
ritkaaa 2007 nov. 26. - 11:20:44 Előzmény zalan
(23/136)
na jó, hát akkor leírom a stáblistás poént, gondolom elég sokan láttátok már így senki nem botránkozik meg ha közkinccsé teszem :)
a volt feleség, - feltételezendõ - búfelejtésre visszautazik a szállodába és ugyanabban a szobában nagyon nagyon hajszolja az örömöt, de nem látod kivel :)
Tipp? neeem, nem az apukával
kérlek szépen, ugyanabban a fotelban, ahol pár hónappal azelõtt ben stiller ült összegömbölyödve, kissé katatón állapotban a fürdõ-köntösében ül egy LÓ!
itt a vége, fuss el véle....
hááát döntse el mindenki maga, hogy ez most mi :)
szerintem elég undi
10/10
sylvia 2007 nov. 24. - 17:26:01 10/10
(22/136)
Nekem kifejezetten tetszett a film, sztem érdemes megnézni.A poénok is jók voltak. Mindenki jól játszotta a szerepét. Lehet, hogy volt néhány gusztustalan rész, de nem tok olyan filmet mondani[rajzfilmeken kívül] amiben nincs.Mindenki maga dönti el, hogy milyen fajta filmeket néz szívesen. Nálam bejönnek az ilyen típusú filmek:)
agapi 2007 nov. 22. - 11:54:25 Előzmény Adina22
(21/136)
Nagy csalódás volt, sokkal jobbat vártam.
Nagyon erõltetett poénok voltak benne, és egy-két rész tényleg már inkább undorító volt, mint vicces.
10/10
Adina22 2007 nov. 18. - 20:22:48 10/10
(20/136)
Nekem sem tetszett:(Vontatott volt és sok volt a felesleges duma.A poénokat meg bemutatták az elõzetesben.Lehet,hogy szinkronosan jóbb...!!!!!
10/10
prunco 2007 nov. 18. - 15:54:40 10/10
(19/136)
Nekem tetszett. Bár az igaz, hogy a legjobb poénokat már az elõzetesbe bemutatták így ezek nem értek minket váratlanul. De szerintem egy vasárnap késõ délutáni "üljünk be a moziba egy kicsit kikapcsolódni" filmnek tökéletes. És Ben Stilert nagyon-nagyon szeressük...:D
zalan 2007 nov. 14. - 19:15:09
(18/136)
Én ma néztem nmeg sztem nagyon király!!!

Légyszi írdd már meg hogy mi volt a stáblista végén a poén mert én sajnos azt már nem vártam meg!
ELÕRE IS KÖSZI
ritkaaa 2007 nov. 12. - 00:02:58 Előzmény kissan
(17/136)
hát mi bent maradtunk a stáblistára (én kifejezetten szeretem és általában utoljára jövök ki a moziból) ha vki mostanában tervezi azt, h megnézi a filmet várjon egy kicsit a végén, mert még egy poén el van rejtve benne :) eléggé undi, mi tippeltünk, h mi lesz a végkifejlete, de nem olyan, amire számítottunk...:)