Téma: Akira

ANTonov 2007 jan. 14. - 20:33:50
(13/53)
Az Akira eljön végre??!!! Mit kellett megmozgatni ahhoz h végre ide is eljusson.....a magyar felirat talán el is maradhat mert csak zavarná az embert s nem túl bonyesz a szöveg h ne értse mindenki, egyébként az angol szinkron elég jóra sikeredett, a legtöbb karakternek sikerült jól eltalálni a hangját.
Elég szomorú h egy ilyen világklasszis csak most és ilyen formában tudott csak eljutni hozzánk, pedig ha lenne olyan magyar szinkronstudió ,amely néhány kiváló anime mozifilmet hajlandó lenne felkarolni, tarolnának vele a magyar közönség soraiban.
x-tro 2006 márc. 05. - 10:58:54
(12/53)
Maxirulez odeon, és riszpekt.
odeon1 2006 márc. 04. - 19:38:48
(11/53)
Sziasztok!

Valóban moziban jön a film, 35 mm-es kópián, nem pedig DVD-n. Azért mutatjuk be ezt a filmet, mert úgy gondoltuk, hogy éppen itt az ideje, hogy ne csak az új, kicsit nyugatiasabb animék kerüljenek moziba nálunk, hanem az az alapmû is, ami utat tört ennek a mûfajnak.
A kópia egyetlen szépséghibája, hogy angol nyelvû (magyar felirattal). Ennek az az oka, hogy az elmúlt 14 évben kizárólag amerikai fesztiválokon játszották a filmet, így jó minõségû kópiát csak onnan lehetett beszerezni. Úgy gondoltuk ez egy elfogadható kompromisszum annak érdekében, hogy a rajongók láthassák vásznon ezt a fantasztikus filmtörténeti alapmûvet. Nyilvános díszbemutató március 12-én az Odeon-Lloyd moziban (Jegyek 8.-tól vásárolhatók az elõadásokra!). Körülbelül 1 hónapig lesz Budapesten a film, utána pedig vidéken fogják vetíteni, hogy a májusi DVD megjelenésig minél több helyen hozzáférhetõ legyen a film.

Odeon
x-tro 2006 febr. 27. - 10:03:05
(10/53)
foglalok, de popcorn és cola nélkülk, mert azokat utálom!! :))
Abraxas 2006 febr. 26. - 19:42:23
(9/53)
Nem, nem tényleg moziban jön ki,nem tévedés. eredetileg feb 24. volt a bemutató dátuma, dehát talán nem csoda, hogy csúszik.
Úgyhogy tessék félrereakni popcornra és kólára (na meg mozijegyre)
És valószínûleg heti 3szor fogja adni 2 mozi, úgyhogy helyet is kell mjad foglalni :)
Troglodyte 2006 febr. 24. - 17:03:39
(8/53)
Jaja, nincs ez annyira veszve Mo-n, mint egyesek gondolják. Pl. amikor volt a Titanic Filmfesztivál, nem is tudtam jegyet venni a Ghost in the Shell 2-re, mert már mind elkelt... :)
x-tro 2006 febr. 22. - 15:02:48
(7/53)
hmmm....

ja igazad van. dvd lesz az, bár mostanában bizonyos forgalmazó kattanni látszik az animékre, lásd pl. vándorló palota, stbbbb. lehet h õ próbálkozik...

nem anime ugyan, de a tabán mozi budán még tavaly is adta az idõ urai címû magyar-francia majdnem animét, pedig az legalább 30 éves... és volt közönsége is! (rajtam kívül is:)
Troglodyte 2006 febr. 22. - 13:24:25
(6/53)
Én nem fikáztam, csak annyit mondtam, hogy nem értem, hogy kerül a várható premierek cimszó alá. Legalábbis furcsáltam/furcsálom hogy egy 17 éves film a mozikba jön ki. Ilyenkor tudtommal dvd-n szokott csak megjelenni.
x-tro 2006 febr. 21. - 15:03:22 Előzmény Troglodyte
(5/53)
Ami baromi régi, valamikor még 1988-ban készült, annak már nincs létjogosultsága? Attól, hogy valami nem tegnap, vagy ma készült még lehet kurva jó. Te is mondod, ötször láttad és jó...nem értem akkor meg minek fikázod? Tuti van még a világon egy csomó dolog (anime vagy akármi más) amit még nem láttál, akik azokat már ismerik, nyugodtan fikázhatnának téged.
Troglodyte 2006 febr. 21. - 12:48:35
(4/53)
Szerintem igen, már láttam vagy ötször :)
Sundance 2006 febr. 16. - 10:46:24 Előzmény gunther von agens
(3/53)
És egyébként jó?
gunther von agens 2006 febr. 14. - 20:46:42
(2/53)
hammer nalunk csak most, es mar annak is orulni kell, h egyaltalan.
Troglodyte 2006 febr. 09. - 06:41:28
(1/53)
Nem értem, hogy miért került ez ide. Hiszen ez egy baromi régi anime, ami már rég kijött dvd-n a tengerentúlon :)