Téma: Albert Finney

offtopic
bourne 2009 jún. 22. - 15:04:54
(38/178)
ömmm ... az egyik egyiptomi meccset láttam .. ne kérdezd meg, h melyiket ... azt tudom, h kicsi muris pasik rohangáltak a pályán egy csöpp labdácska után :)))))

de aztán lemaradtam a közvetítésekrõl ... halaszthatatlan disznóvágásom volt és még Zsédát is meg kellett csekkoljam, arról nem is beszélve, h belevetettem magam egy baromfifeldolgozó mélyébe ... izgi volt ...

nem akarnám leszólni az olaszokat, de hát nekik mégiscsak nagyobb ciki, h nem jutottak tovább, nem ???:)))))) persze ezzel nem akarnám a CN-t hergelni :)))))
offtopic
bourne 2009 jún. 22. - 14:55:51 Előzmény Gabriella54
(37/178)
no akkor ABval tényleg rátapintottam a lényegre ... :))))
a Fiókban tényleg jó volt ... én egy filmjét láttam még amiben tetszett, az a Hollywoodland volt ... abban pedig, amiben azzal a bábuval idétlenkedett, no attól a falra tudtam volna mászni ...ráadásul prágáig menni miatta ??? ...no azt végképp nem ...
de tök jó, h vannak rajtam kivül is ilyen emberek, akik ilyen szinten képesek belelkesülni egy egy filmre ...
én is tudnék mesélni pár érdekes sztorit ... én a Let the right one in - el voltam így ... tavalyi svéd film ... egyetlen moziban adták már csak, amikor rákattantam ... csak aznap éppen egy csodás északi erdõ közepén voltam és felvételeket készítettünk egy magazinnak ... másfél óra volt a film kezdetéig ... azt a száguldást látni kellett volna ... rohantam h még legyen jegyem ... át sem tudtam öltözni, úgy ahogy voltam mocskosan bevágódtam a moziba --- 2 perccel a film elõtt ... 3an voltunk az egész teremben, érdemes volt sietni ... :)))) de megérte :))))
Rahel 2009 jún. 21. - 23:36:09 Előzmény bourne
(36/178)
Kedves bourne!!

-Most egálban vagyunk!!!

-Feltételezem, hogy szurkoltál legalább egyszer az olaszoknak, és Egyiptom sem játszott rosszul, viszont egyik sem jutott tovább!!:((

-Azt hiszem ez igazi fair play volt eredményben a mi szempontunkból!!:))

Jó éjt!
Gabriella54 2009 jún. 18. - 21:21:18 Előzmény bourne
(35/178)
Ezek szerint tényleg besokaltál a II. Világháborús filmekkel :)
Amikor elmegy Dorotával sétálni és megcsókolja a kezét, akkor AB végképp megfogott :)))
Azt hiszem, az összes filmje megvan, amihez idehaza hozzá lehetett jutni (sõt, kettõvel több is, ráadásul a kedvencemben, a Love the hard way címûben szívfájdítóan remek...)
De osztom a véleményedet, a Fiókban szenzációs! Boldogult ifjúkoromban - értsd négy éve :) - képes voltam elmenni Prágáig, hogy moziban láthassam a filmet!
offtopic
bourne 2009 jún. 18. - 08:50:21
(34/178)
akkor én meg a másik véglet vagyok ... :)))) összeveszni nem fogunk rajta, mert én meg pont akkor láttam a filmet, amikor már túl sok volt a II. Világháborús témából ... bár a könyvet nem olvastam, de röpke pár hónap alatt elolvastam Anne Frank és Mary Berg naplóját ... aztán Merletõl a Mesterségem a halált és Leon Urist úgy ánblokk ... és mindezek mellé sikerült pár filmet is hozzánézni ... akkor voltam azon a ponton, h talán elég lenne a témából egy kicsit ... utolsó nekirugaszkodásra pedig jött a Zongorista, mert hát "azt látni kell" csak én csömörlöttem meg a témától ... ezért is írtam, h nem akarnám lehúzni a filmet túlságosan, mert a filmekkel is úgy van, h meg kell találni hozzájuk a megfelelõ pillanatot ... no, nekem ezzel kapcsolatban nagyon nem sikerült ... és elhiszem, h teljesen okésan adaptálták a könyvet, de nekem ez is kevés volt ... ráadásul aztán próbáltam ABval megbékélni és direkt megnéztem pár filmjét ... a Fiók volt az egyetlen, amiben tetszett ...
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 17. - 22:27:10 Előzmény bourne
(33/178)
Össze ne vesszünk, bár nekem pont AB dobott rajta rengeteget! Igaz, valószínûleg az is közrejátszott benne, hogy olvastam a könyvet is, úgyhogy tényleg le a kalappal Polanski, Ron Harwood és AB elõtt, maximális hûséggel és alázattal vitték vászonra.
Inkább szívvel (meg persze szemmel, ha-ha-ha) nézek filmeket, mintsem aggyal, tehát nekem mondhatják, hogy hû de remek, stb, ha nem érint meg, felõlem besöpörhet 20 Oscar-t, akkor sem szeretem.
A zongorista viszont az a film, amin még mind a mai napig elbõgöm magam...
offtopic
bourne 2009 jún. 17. - 16:25:18 Előzmény Gabriella54
(32/178)
no, akkor azt hiszem h megvan a film, amin össze tudunk veszni ... egyszer láttam ... úgy maga a film nem volt rossz ... de amint megjelent AB, onnantól kezdve végem volt ... nem nem és nem ... egyszerûen nem bírta bevenni a gyomrom, h õ egy menekült ... nem akarom lehúzni nagyon a filmet, mert apalból jó volt, de amint megjelent õ, tényleg kész voltam ... számomra el is rontotta az egészet ...
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 15. - 15:43:13
(31/178)
Mit szólsz az egyik kedvencemhez? Polanski: A zongorista - nekem ez a film a "szent tehén" :)))
Amúgy általában a szívemre hallgatok, ha egy-egy film tetszik, vagy nem tetszik, ebben a kérdésben észérvek nem igazán hatnak rám!
bourne 2009 jún. 15. - 13:57:01 Előzmény Gabriella54
(30/178)
a francba ... :))))) pedig már éppen edzettem magam egy kis vitára ... de hát akkor ugrott a dolog ... ezek után nálad a labda, mondj egy filmet, hátha azzal ki tudjuk ásni a csatabárdot :))))))
Gabriella54 2009 jún. 14. - 18:18:36 Előzmény bourne
(29/178)
Ezek szerint most sem "csatázunk", mert ezeket én is nagyon-nagyon szeretem :)))
offtopic
bourne 2009 jún. 14. - 13:09:29
(28/178)
olyan is van ... amit bármilyen testhelyzetben képes vagyok megnézni az a Csinibaba és a Forrás ... õk szentek és sérthetetlenek :))))
szóval, akkor gyere, megharcolunk :)))))))
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 14. - 11:08:58 Előzmény bourne
(27/178)
Bocs, én voltam a nagyon nem normális :) Hiszen azt döngölném földbe, ami Neked sen tetszett :)
Olyat mondj, ami Neked hû de nagyon TETSZETT - azon talán találok fogást :)))
offtopic
bourne 2009 jún. 13. - 16:48:11 Előzmény Rahel
(26/178)
no, azért ne üldözzön, mert rohangálni nem szeretek ... :)))) azért pont egyiptom, mert ebben az esetben az esélytelenek nyugalmával szemlélhetem a mérkõzéseket ... ha nyernek, akkor csak örülhetek, ha kikapnak, akkor max megrántom a vállam, h hát várható volt ... :)))) de most már ha tényleg sikerül tv elé kerülnöm abban az idõben, akkor fix h nézni fogom :))))

mint ahogyan most is az Expresset ... ismétlés a tudás anyja vagy mi :))))
Rahel 2009 jún. 13. - 11:19:18
(25/178)
Kedves bourne!!!

-"ígérem, legalább egy meccsüket nézni fogom :))))) brazíliát biztosan kiverik majd :))))))"

-Micsoda kellemes meglepetés!!!:)))
-És ha ez igaz lenne, akkor örök hálám üldözne!!:))

-De csak akkor!!?DD

-És miért pont Egyiptom??
-Hát nem tudom, de a továbbiakban azért kívánok jó szurkolást és szórakozást!!:))
offtopic
bourne 2009 jún. 13. - 00:00:42
(24/178)
én Egyiptomnak szurkolok ebbõl a ligából ... ígérem, legalább egy meccsüket nézni fogom :))))) brazíliát biztosan kiverik majd :))))))
offtopic
bourne 2009 jún. 12. - 23:57:28
(23/178)
hûha ... ezzel azért most rendesen feladtad a labdát ... hirtelen nem is tudnék olyat mondani, ami annyira nagyon nem tetszett ... na jó ... kettõ olyan volt, ami tényleg nagyon megfeküdte a gyomromat ... az egyik a Nagy Sanyi volt - Colin F. szõkén ... katasztrófa ... majdnem elhagytam a mozit ... a másik pedig , annak még a címét sem tudom ... csak annyit h mostanság volt a tv ben és az Antonio Banderas rendezte ... azt 8as gyorsítással néztem végig ... még így sem volt izgalmas :))))))))

no várom a kritikát :)))))
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 12. - 23:05:58
(22/178)
Köszönöm szépen az aggódást :)))

Neked is szép hétvégét!
Rahel 2009 jún. 12. - 22:59:31
(21/178)
-Na ez a beszéd!!!:))))

-Már kezdtem aggódni érted, de most már látom, hogy nem kell!!!

-Újra itt a nyár, és meleg az idõ...
-Na okes, nem folytatom!!:DD

-Kellemes hétvégét!!:))
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 12. - 22:56:31
(20/178)
Mondj izibe' egy filmet, ami neked nagyon nem tetszett, ha nem láttam, megnézem, aztán úgy földbe döngölöm, ahogy csak kell :) Persze csak ha nekem sem tetszett :D
Gabriella54 2009 jún. 12. - 22:51:22 Előzmény Rahel
(19/178)
Ó dehogy búsulok :) És nem Albert Finney dobta fel a kedvemet, hanem David Boreanaz és Lorenzo Flaherty - muszáj nekem mindig az idõsebb korosztályt néznem? Elvégre azért ott még nem tartok... :) :) :)