1/10
mikehodges 2008 febr. 27. - 21:40:32 1/10
(203/383)
Megnéztem,mit mondjak?...Rossz,mint a bûn...miért is nem tudtam megnézni valami kalózfelvételrõl inkább?kemény 850ft-om bánta ezt a "filmet",amire még 100 ft-ot is sajnálnék...nem gondoltam,hogy ilyet fogok mondani,de az elsõ rész ehhez képest gigantikus jóindulattal még "jó"-nak,vagy inkább elfogadhatónak is tekinthetõ.Ott legalább a látvány rendben volt,itt számomra még az sem volt oké.a lényekrõl nem láttam(kivéve a predatort)jóformán egy darab ép-kézláb beállítást sem,ennyi erõvel már akár ki is maradhattak volna a filmbõl...úgy rángatták a kamerát,hogy idegbeteg lettem tõle.ez egy Z-kategóriás fércmû.Elnézést azoktól,akiknek tetszik....Legalább a szõke csajt meghagyhatták volna,jó fejnek tûnt...ha lesz 3ik rész,azt már nem nézem moziban...A rendezõk egyesre vizsgáztak rendezésbõl,menjenek vissza a visual effectekhez.:P
10/10
willcat 2008 febr. 24. - 00:50:57 10/10
(202/383)
Nekem nagyon tetszett a film.Ez mindig is látvány film volt az Alien és a Predátor is.Ez is az maradt!
Engem viszont érdekelne milyen részek maradtak ki?mert igazából nekem is fura volt a vége.egy ismeretlen kínai nõ,aki egyik részben se volt soha.És egy plakáton a film elején tesznek említést csak a kiborgokra. szóval ki mit is tud a hiányzó részekrõl?
Asys 2008 febr. 23. - 18:58:22
(201/383)
Már mit?
rat 2008 febr. 23. - 18:51:55
(200/383)
Ez igen, ez egy esztéta! Hol olvastad?
Asys 2008 febr. 23. - 18:38:09
(199/383)
Hogy mi tetszik benne?1.A Predator szemszögébõl látni az ,,egészet",aki ráadásul egy beavatott,profi harcos!2.Végre:) 21. századi,mai környezetben láthattuk ,,kedvenceinket"!3.Látványban és akcióban jobb volt ez a rész,mint az elsõ!4.Egyedül az emberi karakterek ábrázolása nem tetszett,de én (és a legtöbb normális horror-rajongó) már tudtam,a movie megnézése elõtt,hogy a legtöbbjük potenciális áldozat;ugyan miért szeressem meg õket?!Így is szép számmal (4-en) életben maradtak...
Sokan nem tudom,hogy mit vártak?Hogy Leonárdó Dikábrió rózsaszín falak elõtt,aknavetõvel írtja a lényeket?
Egyszerû,akinek nem tetszik,Ne nézze!A gyerekek haláláról meg annyit:nem válogatnak az Alienek!Ez van,a szomorú az,hogy sokszor a valóságban mi,emberek sem nézzük õket...:(lásd. terrorizmus,éhínség,háborúk,stb.)
Lesz AvP 3 és Predator 3 is,a fanyalgóknak írom...A két lény filmtörténeti legenda.Kettejük kapcsolata és harca a lényeg...
2/10
vanessa 2008 febr. 23. - 17:12:57 2/10
(198/383)
Ez tök igaz,én is ilyen elven gondolkodom,izlések és pofonok,ilyen az ember!De hát most kivételesen nem értem,hogy akinek tetszett ez a rész ,ugyan miért???De nem pocskondiázom többet a filmet!
2/10
vanessa 2008 febr. 23. - 17:03:03 2/10
(197/383)
természetesen emberekre gondoltam....akkor is szar,ha mellék szereplök ha nem!!Remélem ha lesz folytatás,nem lesz ilyen fostalicska,mert nagyon szerettem az alien és a predi sorozatot is!
robidusin 2008 febr. 23. - 03:29:43
(196/383)
Van akinek nem tetszett, ez így helyes, nem vagyunk egyformák! Ha nem is "örökké", de azért elment!
Ettõl sokkal rosszabb filmek mennek a TV-ben nap, mint nap és nézzük!
2/10
vanessa 2008 febr. 23. - 01:23:39 2/10
(195/383)
Hello!Nem olvastam a többi hozzászólást ugyan de szerintem nem lessz sokkal eltéröbb a véleményem a többieknél!!Szóval 2 napja volt szerencsétlenségem megnézni ezt a szart!!!Még jó hogy nem moziban,mert én még az 50ft-os DVD-t is sajnáltam rá!!!!Hát kimondhatatlanul pocsék,se vége se hossza,nem jöttem benne rá hogy ki kicsoda és miért ök vannak benne!!Az egész filmben csak azt láttam,hogy az alien kinyirdos benne pár embert,és a predi leönti öket kék szósszal!!Kb ennyi maradt meg a filmböl,közelébe sem megy az elsö résznek,én nem ajánlom senkinek,mert tényleg nagyon nagyon szaar!!!Az elözö résznek legalább volt története,és izgi is volt a maga modján,arra adnék egy 10/8,5 de erre a fekáliakupacra még 10/1-est se érdemel!!!Kár érte..:S
1/10
kriszti79100 2008 febr. 22. - 20:50:54 1/10 Előzmény Hasys
(194/383)
Teljesen igazad van.Ez egy nagy ....volt.Izgalom helyett arra mentek minél gusztustalanabb legyen.Fõ lényege:terhes nõk kibelezése,bébik kinyírása.Értelmetlen sok szálon futó történet lényege.Hol van ez a 1 és 3-dik résztõl.Az elözõ nagyon király volt,hogy tudtak ilyen rosszat csinálni???????
Asys 2008 febr. 19. - 17:18:57
(193/383)
AvP forever!!!
F_E_B 2008 febr. 19. - 11:35:42
(192/383)
Semmi nem utal ra, hogy a ceget a vegen W-Y-nak hivnak.

Megneztem moziban is, semmivel sem tetszett jobban, mint a kalozfelvetel. Sajnos pocsek
7thSea 2008 febr. 18. - 15:58:20
(191/383)
A néger gyerek harca az alagútban tényleg találó. Egyszerûen rohadtul nem láttam semmit, pedig amikor épp fényben voltak a lények, látszott, hogy nagyon jól meg vannak csinálva. A történet kifelyezetten sz*r volt, olyan volt, mint egy verzió ami elsõnek született meg az író agyában, de elvetette mert "áhhh, ennek semmi értelme, és semmi sem függ az elõzõ jelenettõl, és egyátalán nem az alienek és a predator harcáról szól, aminek reményében elmegy a moziba a sok alien vs predator fan". Az egész történet alapja, hogy az alien kinyírja egyedül a predatorok hajóját (ami már így is elég fura), és errõl tudomást szerez egy predator, aki fogja magát, és minden segítség, vagy egy egyszerû ok nélkül elindul h bezúzza az alieneket. Mindent lehetett elõre sejteni, és a végén persze gyõzött a jó, ráadásul a túlélési arány is jelentõsen megnõtt. Eddig jó esetben is csak Ripley hadnagy élte túl, most meg szinte az össze fõszereplõ túléli. a történet közepén rángatnak elõ olyan embereket, akikrõl azt se tudjuk h kik és miért vannak egyátalán ott. Az emberek úgy viselkednek, mintha tudnák hogy ami rájuk támad az egy csomó alien, holott sejtelmük sem lehet róla. Olyan mint egy kereskedelmi csatornán adott, délelõtti, negyedosztályú õsrégi, sablon, amerikai film, vagyis egy szutyok. Alien fanoknak kötelezõ megnézni, csak ne várjatok tõle többet, mint a rambo 4-tõl.
Hasys 2008 febr. 17. - 23:49:19
(190/383)
Ennyire filmbe én még nem csalódtam....há valami ritka nagy fos ez a film.Olyan fasza lehetett volna,erre...Giga nagy nulla a történet,a párbeszédek egyszerüsége pedig bosszantó."-én vezetek-jó" azt se tudja ki a másik ember,vagy h mér menekül,de azér vezessen csak....vagy "ne menjünk város közepébe,ott biztos sokan vannak" mi a f*szok vannak sokan?nem is tudják még h mi az ami elõl menekülnek,azt pláne nem hogy több is van belõlük.....valami félelmetesen szar egy film.Mérges voltam h erre idõt pazaroltam.
de Niro 2008 febr. 17. - 14:24:41
(189/383)
Néger gyerekek harca az alagútban....Kb így jellemezném a filmet, amit sajnálok, mert annyira jó dolgokat lehetett volna belõle kihozni, nem is értem, hiszen a szörnyeket sem kellett volna megtervezni....Ehhezképest semmi. Az elsõ felében semmi sem történik, kb felvázolják a szereplõket,de minek???Valami nagyon nem volt jó...Kidolgozatlan és összecsapott...Ilyet a reketklubbon szoktak adni, moziban eddig nem volt divat...ÁÁÁÁÁÁ!!Fárasztó volt és unalmas!!És még lesz folytatása? Amúgy ez nem valami rendezõpalánta vizsgafilmje? Kb olyan volt!!És akkor kapát neki!!!!Menjen ruhatárosnak az ilyen!!DDDD(de ne gyûlöljetek...:))
10/10
Tomor 2008 febr. 16. - 20:35:09 10/10 Előzmény Solten
(188/383)
Valki tudja hogy hívták a fõszereplõt a filmben?
10/10
Tomor 2008 febr. 16. - 20:30:35 10/10 Előzmény Solten
(187/383)
Valki tudja hogy hívták a fõszereplõt a filmben?
1/10
mikehodges 2008 febr. 16. - 18:22:50 1/10
(186/383)
Pontosítás:ez az elsõ olyan Szörny-film,amivel úgy találkoztam,hogy direktmódon Karácsonyra szánják.
1/10
mikehodges 2008 febr. 16. - 17:13:59 1/10
(185/383)
Fölöttébb gusztustalannak találom,hogy az USA-ban ezt a filmet Karácsonyra idõzítették,olyan szlogenekkel és plakát feliratokkal,mint:"This Christmas there will be no peace on Earth."...illetve marhára kiakasztott,mikor az elõzetesében,a végén karácsonyi dalocskát dúdolnak.:P:S,szerintem ez annyira groteszk és bizarr,hogy már-már vicces..:)..eddig ez az elsõ olyan film,amivel így ebben a formában találkoztam,hogy direkt Karácsonyra dedikálják..ilyen filmeket kell gyártani Karácsonyra?könyörgöm..elnézést kérek,lehet hogy ezen az "apróságon",ilyenmódon csak én akadtam fenn.:P..meg lehet hogy túl maradi,s konzervatív vagyok,s csak én érzem úgy,hogy ez a mai világ picikét elvan durvulva...a Csillagok háborúja,a Gyûrûk Ura,meg Harry Potter még bõven ideális Karácsonyra,de ez?ezeket mindenképpen a nyári szezonra idõzíteném..s semmi párhuzam a karácsonnyal!!
a filmet egyébként még nem láttam,szerintem nem vesztettem sokat..de azért ha nem is többet,egy megtekintést majd valamikor szánok neki,elvégre kamaszkorom legszeretettebb filmjeinek szörnyecskéi szerepelnek benne..:)
Solten 2008 febr. 15. - 21:04:56 Előzmény Dantes
(184/383)
Bár nem a jövõben játszódik, nálam érzõdött a feeling és ne feledjük a predator-t is bele kellett "gyúrniuk" a készítõknek.. :)