Csodakapitány 2008 febr. 05. - 19:59:03 Előzmény maximus
(143/383)
De remélem nem lesz olyan jó mint a barátok közt. 2000rész
Dantes 2008 febr. 05. - 17:50:56
(142/383)
Nincs megértés, és nem a véelményed ha nem a stílusod miatt.
Az hagyján ,hogy buta vagy.
De, vegyél vissza. El lehet halkan is mondani hogy neked tetszik, legyen ha ez számodra jó, legyen.

DE! Ne mond azt hogy húzzam meg magam! Ugyan annyi joga van itt mindekinek mint neked! Én elfogadom más véleményét te nem!
És attól még nem barom, meg hülye valaki, mert nem ért veled egyet, ezt megtanulhatnád már.
Tudod, ideje lenne felnõni.
5/10
Karolka 2008 febr. 05. - 17:22:13 5/10
(141/383)
Hát nekem nem igazán tetszett! Olyan, mintha kesze-kusza lenne! Nem teljes egész... nekem ez jött le! Nem kellene még húzni-vonni, de úgy néz ki... azt is meg fogom nézni, egyszer mindenképp!!
3/10
Hilfy 2008 febr. 05. - 16:34:08 3/10
(140/383)
Szeretném ha igazad lenne, õszintén.
De ezt nem hiszem, hogy félre lehetett érteni:
""Ez egy folytatás !!milyen történet kell?? AVP1be elmesélte a srác! Semmivel nem volt gagyibb mint az elõzõ filmek! látszik nem láttad a filmeket vagy csak egyszer nézted õket! Olvasd el normálisan amit leirtam mert az az igazság! "
Az elsõ részben volt történet, tehát itt már nem kell egyáltalán :(
Attól félek a fiatalember leginkább egy 2 órás videojátékra ült be, nem filmre.. Annak végülis jó lett volna, csak akkor hiányzott a konzol :)
3/10
Hilfy 2008 febr. 05. - 14:53:14 3/10
(139/383)
Örülök, hogy neked tetszett, nézd meg még sokszor! Komolyan! De én véleményt írtam, ami nekem is lehet, meg neked is. A különbség annyi, hogy én nem nevezem az enyémet Igazságnak :)
Igazad van, csak egyszer néztem õket, mert nekem ennyit ér a mûfaj. Bár úgy rémlik az AVP1-et tán kétszer is megnéztem. Tudom furcsán hangzik, de az általános vélekedés szerint egy film általában attól IS lesz film, hogy van története.
Jó, ha lesz Alien5, meg Predator3, akkor azokat is megnézem, csak jó eséllyel nem moziban, hanem majd csak dvd-n.

Klassz, a "duma tök fölös".. na erre most azt hiszem inkább nem írok semmit :)
És talán nem hallottál negatív véleményeket a filmrõl élõszóban mikor Te nézted, de itt is csak vélemények vannak, olvasgass. Ettõl még neked tetszhet, persze. Csak a fröcsögésbõl vegyél egy picit vissza :)

_____________________________________________________________________

"Ez egy folytatás !!milyen történet kell?? AVP1be elmesélte a srác! Semmivel nem volt gagyibb mint az elõzõ filmek! látszik nem láttad a filmeket vagy csak egyszer nézted õket! Olvasd el normálisan amit leirtam mert az az igazság!
Majd lesz Predator3(mert készülöben van) és lesz Alien5 és remélem azokra nem találtok vmi hülye kifogást!
Szerinten nagyon király volt és élethû is, majd nézétek dvdn akkor többet láttok belõle!
A Világ fejlõdik és jó h uj dolgokat vittek bele, mer máskülönben uncsi lenne már ha olyan let volna mint az Alien 1 amibe szinte semmi para nincs!

legalább nem volt unalmas a film,sok filmbe anyi a rizsa meg a fölös beszéd meg a nyálas jelenet h az kész! Ez a film legalább a lényegre koncentrált nem volt benne anyi rizsa, ami tök fölös!
A hülye magyar mozisok meg megvágták a filmet és a szinkron miat elég sokat késet a film, nem beszélve h 16os karikát kapot amikor az elsõ rész kapot annyit amibe nem volt vér!
Az uj rambo filmet 18karikával reklámozzák, kérdezem mi a ráknak csak emberek lesznek benne és csak lövöldöznek!! Ez a szánalamas!

Érdekes módon pesten akármerre nézek szinte minden helyen az avpr van kiplakátozva és akik látták a filmet(akiket kérdeztem) mindnek tetszet(a moziba se halottam még sugdolózni se emberek h fú milyen x*r volt v ilyenek!), és jótékonycélra csináltak egy vas alient is a film idõszakára+ egy rakás akció figura jöt ki a filmbõl!!

A Star warsot meg a harry gagyit meg a gyûrûk urát gyorsan elfelejtik majd! Star warsot má szinte el is!
Az Alien és Predator filmeket soha mert már történelemmé váltak és mindenki tudja kik a lények!



**moderálva**
elmondom nektek h ugyis lesz folytatás mert többen szeretik a filmet mint utálják! "
Asys 2008 febr. 05. - 09:30:11
(138/383)
Xenomorph-kutatóktól kérdezem!:)
Predalien-a ,,kikelõ" Alien fejlettségi foka az áldozattól függ?Ilyen fokozott evolúció,mutáció elképzelhetetlen!
Mondjuk az is jó kérdés,hogy lehet olyan fejlett technológiája egy olyan idegen társadalomnak,ahol a lényeg a vadászaton van és a harcon?(Predatorok)
Emberi szemmel nézve,a Ragadozók ugyebár eléggé primitívek...Mégis plazmával meg fényelhajlító álcával nyomulnak...:)
ghalghalu 2008 febr. 05. - 09:28:52
(137/383)
szegényes, fantáziatlan embereknek tûnhet különlegesnek a befejezés... akinek minden mindegy. de tényleg. vér se volt az elvárt mennyiségben, izgalom se, mégcsak meg sem ijedtünk. egy faék izgalmasabb, mint ez a film. nagy csalódás, tényleg. tényleg, amikor a falhoz szegezték a csajt volt az egyetlen olyan rész benne, amire azt lehet mondani, hogy fasza, látvány. ahogy smárolt az predalien azzal a terhes nõvel... meg úgy az egész. nem ezt vártam. mondták, hogy szar, de azért én reménykedtem, hátha nem. nem ért 1000 forintot a mozi, bár szerintem egy 60 forintos dvd-t sem ért volna meg... mindegy, várom a Saw IV-et, bár arról is csak sz*rt hallottam. mondjuk a III-ról is, de az viszont f*sza volt.
Asys 2008 febr. 05. - 09:20:24
(136/383)
Azt a betyármindenit!
Srácok,tényleg ennyire kaki ez a film?10 kritikából 7-8 negatív!Most 7végén akarom megnézni a moziban,de úgy néz ki nem érdemes!Azért megnézem ám!:)
Rengeteg regényt,képregényt (sõt Aliens vs. Predator vs. Terminator-t is) elolvastam már!Minden részt vagy tízszer láttam...Nekem ez a legenda a horror-akció-sci-fi területén!A Star Wars ehhez képest ratyulás!
Aztán pár éve láttam az elsõ AvP-t!Kellemes csalódás volt!
Maga a történet nem volt rossz,a trükkök sem!Szerintem pár évet várniuk kellett volna a filmkészítõknek;kicsit összecsapták az elsõ részt,a másodikat meg úgy ,,nézem",totál...
Tényleg,miért nem dobták le a bombát már a film elején?
(Ja,persze,mert akkor csak 5 perces lenne a movie!:))
ghalghalu 2008 febr. 05. - 09:04:33
(135/383)
ez a film rettenetes. nincs sztori, nincs látvány, nincs izgalom, nincs semmi. a predalien gagyi, a többi is gagyi. tényleg semmi értelme. a befejezés meg annyira fantáziatlan, hogy elképesztõ. hidrogénbonba. hát ez így tényleg a legalja. kritikán aluli... :(
Dantes 2008 febr. 05. - 08:50:18
(134/383)
Ja és ha ennyire bánt, akkor nem fórumozz, és meg naponta ezt filmnek nem nevezhetõ vacakot.
Dantes 2008 febr. 05. - 08:48:24
(133/383)
Szóval aki történetet vár egy filmben az hülye? Érdekes...
Szerintem te vagy a *moderálva*, el tudom képzelni, egy 13 éves kis vérpistike lehetsz.
3/10
Csacsa88 2008 febr. 04. - 23:22:03 3/10
(132/383)
Az elsõ rész után nem mertem sok jóra számítani, de azért titokban reméltem, hogy ez egy kicsit komolyabb lesz, félelmetesebb. Még így is csalódtam. Nem értem hogy hogy mer valaki ilyen munkát kiadni. És még pénzt is kérnek érte, ahelyett, hogy szégyellnék magukat. Jó sok hozzászólás van itt, és már elegen rávilágítottak a hatalmas hibákra, én csak csatlakozni tudok ezekhez a véleményekhez. Adtam rá 10/3-at, három jelenetért: 1."kislányom nincsen szörny az ablakon túl" 2."a kormány nem hazudik az embereknek" 3. a szöszit felszögezték a falra. Az utolsó kettõnél hangosan nevetett az egész mozi (na nem voltunk sokan). Ezek a jelenetek legalább megnevettettek, de egyébként a film naggyon elkeserítõ.
xchriss 2008 febr. 04. - 21:30:29
(131/383)
Lehet beszélni az AVPR-rõl is? :D
Nekem bejött a film, bár sokan lehúzzák, h semmi sztori meg bla-bla... Egy jó kis hentelõs horror. Sajna nem hozhatja a régi Alien sorozat egyedi hangulatát, már a helyszín miatt sem, de szorakoztató volt.
pollux 2008 febr. 04. - 20:47:26
(130/383)
Ez a film 1 katasztrófa.
zozie 2008 febr. 04. - 20:43:50
(129/383)
Szerintem se volt nagy szám a film. Véleményem szerint semmi extra nem volt benne. Hiányoltam belõle a megragadó történetet, és a komplex vonalvezetést.
10/10
TEXAS 2008 febr. 04. - 19:20:53 10/10
(128/383)
ja elnézést! IMPOSSIBLE
10/10
TEXAS 2008 febr. 04. - 19:18:48 10/10
(127/383)
De azzal én se értek egyet hogy a Star Wars-t meg a Gyûrûk Urát hamar elfelejtik majd!!!!!Az Inpassible!!!!!!
10/10
TEXAS 2008 febr. 04. - 19:09:15 10/10
(126/383)
Hát nem tudom!!!!Nekem tetszett a film ezért most ne vessetek meg,de én egy horror filmet akartam megnézni és azt is néztem.Az tény ,hogy volt benne egy néhány necces jelenet, de nekem akkoris tetszett!!!!(csak hogy valaki jót is mondjon róla).
gaboka 2008 febr. 04. - 18:09:10
(125/383)
Most már azért is!!:))
gaboka 2008 febr. 04. - 18:02:01
(124/383)
Egyetértek!

Ehhez a filmhez még nem tudok hozzászólni, mivel még nem láttam.
DE FELHÁBORÍTÓNAK TALÁLOM, HOGY A STAR WARS-T LEDEGRADÁLJA BÁRKI IS!!!!
Kultusza van, akárcsak az Alien sorozatnak.

Kedves Norberto!
Láttad te valamelyik Alien részt, vagy csak nézted?
1. Az alienek nem feltétlenül megölték az embert, hanem vitték a tojásokhoz, amikbõl aztán lettek a - tudod - "arcramászók" amik rámásznak az arcra(mily meglepõ!), betojják a tojást, ami bent kikel, majd szétrobbantva az emberek mellkasát kijönnek. Tán ebbe halnak bele vagy mi..?!
2. "mai szemmel" a Cápa sem egy velõtrázó horror, de 79- ben azért odab*szott az a mûanyagcápa!
3. Anyámnak fogalma sincs róla mi az hogy predator, meg alien, (predalient meg hagyjuk is..), de azt vágja hogy mi a Star Wars! No nem mintha látta volna bármelyiket is, csak tudod, ahogy Te mondtad, az már TÖRTÉNELEM! Ennyi.

Egy szó mint száz, véleménye lehet mindenkinek, bármiyen is, hiszem ezért van a fórum és nagyon uncsi lenne, ha mindenki egyetértene. De ha ilyen filmelemzésbe kezdesz, akkor javasolnám, hogy elõtte nézd meg többször azt amirõl írsz, értsd meg, csak aztán véleményezd "nagyközönség" elõtt.
Üdv!