Petrapetrus 2009 júl. 22. - 19:43:58 Előzmény Nafi
(7/27)
Igen, én is. Akartam nyitni, de nincs. :-( Azt is szoktam nézni, ha lehetõségem van rá. Hihetetlen, hogy milyen csodákat tudnak tenni az állatorvosok... Viszont igen, van, hogy sajnos még a csoda sem segít... :-(
Petrapetrus 2009 júl. 22. - 19:42:16 Előzmény mushi
(6/27)
:-(
Nos igen, vannak nagyon-nagyon megrázó képsorok... :-(
Azt az epizódot láttátok, amiben a lyukas nyakú ló volt? Hihetetlen volt... Szerencsétlen pára, mit mûvelhettek vele... :-(
mushi 2009 júl. 20. - 22:26:14
(5/27)
Amióta van Animal Planetünk, mindig nézem, mint az összes "Állatrendõrség xy-ban" címût. Elõbb is nyitottam volna neki topikot, ha tudnám, hogy kell...
Sokszor sírtam már a részei alatt, fõleg ha egy csontsovány lovat, vagy egy jól elvert, leforrázott kutyát mutattak. Sajnos mindenhol vannak rohadékok, akik kihasználják, hogy õk emberek, és bánthatnak egy náluk gyengébb, tehetetlen lényt... Ilyen rendõrséget kéne bevezetni Magyarországra is. Bár lehet, hogy csak korruptság lenne a vége, meg ejnyebejnye..
Nafi 2009 júl. 20. - 17:09:23
(4/27)
Azt is sajnálom, hogy ehhez a témához igen kevés a hozzászóló, pedig érdemes lenne nézni.
Nafi 2009 júl. 20. - 16:54:37
(3/27)
Sajnálom,hogy "Állatorvosok a baleseti sebészeten" címû mûsorhoz nincs téma indítás. Most nézem az animal planeten ezt a mûsort. Mivel nagyon szeretem a kutyákat, nagyon megrendített, hogy nem tudtak megmenteni egy kutyus életét. :(((
Nafi 2009 júl. 19. - 22:08:30
(2/27)
Én is beleszoktam nézni, jó mûsor. Szeretem az állatokat nagyon, vannak kutyáink, cicáink..
Petrapetrus 2009 máj. 16. - 20:29:21
(1/27)
Szeretem ezt a sorozatot. Jó látni, hogy vannak ilyen remek emberek, akik segítenek ezeken a szegény párákon, és jól elkapják a sok szemetet, akik bántják az állatokat...