Téma: Ally McBeal

datolya 2006 aug. 03. - 22:26:18
(163/2983)
köszi hogy írtál errõl a playboy interjúról, én nem olvastam :)

Azért kár hogy kiírták, mert mint szereplõ vagy inkább mint karakter nagyon jó. Tök jó volt amikor Lane-nek megmondta hogy kihelyezheti a kandallóra is a nyert szobrot meg elteheti a szekrény mélyére ott is szépen csillog, de semmi esetre se mérje hozzá magát.

Meg ahogy kezdetben lerendezte Ally problémáját hezitálását a mmásik (szexügyben elégséges) pasival.

Aki nekem tetszik stílusilag az Ling. Olyan jókat szórakozom, amikor jól megmondja a véleményét vagy túl érzéketlen. Szeintem jól csinálja. Bár mostanában mintha õ is kezdene "szívet kapni" Jobb volt a régi karakter. nem?
10/10
jocsill 2006 aug. 03. - 10:04:06 10/10
(162/2983)
Szia!

Érdekes, hogy így látod, hogy kezd uncsi lenni..., ugyanis Robert abban a bizonyos playboy intrejúban azt nyilatkozta, hogy ugyan börtönbe került, de egyébként is kiírták volna, mert rohamosan csökkent a nézettség a kapcsolatuk miatt. Szóval akkor tényleg így lehetett.

Valóban furi, mert ilyen kapcsolatok nincsenek. Bármennyire szereti az ember a szerelmét, vannak összezörrenések, mert minden ember más, és ezt valahogy össze kell egyeztetni.

Örülök, hogy megírtad a véleményed, színesebbé, árnyaltabbá tette a véleményeket, mert mi ugye elfogult Ally-Larry rajongók vagyunk, és ebbõl az aspektusból nem is "vizsgálódtunk"...

Üdv, és írj még sokat nekünk
datolya 2006 aug. 03. - 08:24:39
(161/2983)
én is bírom Larryt de már valahogy túl tökéletes nem? meg a kapcsolatuk is. kezd pont ettõl olyan unalmassá válni, hogy minden annyira de annyira stimmel köztük.

Az a rész kifejezetten idegesített amikor Ali belekontárkodott hogy Larry védje a leendõ feleség érdekeit. Szerintem tök normális dolog ha a pasi nagyon gadag hogy házassági szerzõdést köt elõtte. Ha a nõ szereti eé fpgadja, hisz nem a pénzért megy hozzá. Ha nem szereti akkor meg persze kiakad. Persze Amerikában más a jog mint nálunk ilyen feleségtartás és társai ...

Úgy tûnik mintha Larryt "foglalkoztatni" akarnák és ezért cibálják vele mindig a sorozat ügyeibe, pedig szerintem ez így erõltetett. Már a múltkor is volt egy ügy amire Richard õt kérte fel mint külsõs, sztm semmi szükság nem volt rá. Lehetnének saját külön ügyei hisz ügyvéd van irodája és a tárgyalóteremben találkoznának.
Bogsza 2006 aug. 02. - 17:50:13
(160/2983)
Szia!köszi hogy megérted a promlmámat a mai rész kárpótolt mindenért!Jajj Lary olyan cuki volt!!Gyorsan mondom mik tetszetek:
Jack:larry
Larry:igen ez a kedvenc nevem :D
Jack:Ally Larry(jajj ez anyira rímel)
Jack:Bírom a stílusod!
larry:Én meg utálom a te stílusod!!
ez is annyira cuki volt,istenem miért kellet pont most drogoznia????nem akarom hogy kilépjen olyan cuki!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
jocsill 2006 aug. 01. - 19:50:42 10/10
(159/2983)
Helló Mindenki!

A mai rész fergeteges volt... Richard néha még magát is alulmúlja, de ettõl jó, Süti persze mindig zseniális. Imádom, ahogy dadog: poki, poki...

Csúcs ez a két figura!

Tök fain volt, ahogy bénázott a görkorival...

Remélem a holnapi is jó lesz...

Üdv Mindenkinek
10/10
jocsill 2006 aug. 01. - 19:48:31 10/10 Előzmény netti100
(158/2983)
Szia Netti100!

Megírtam a Josh Groban-os részek számát, de nem vagyok biztos, hogy ugyanígy számoznak magyarországon is, mert nekem gyanús, szóval +- 1 rész a 90. és a 97.-hez képest...

Üdv: jocsill
10/10
jocsill 2006 aug. 01. - 19:46:09 10/10
(157/2983)
Kedves Bogsza!

Sajna tökéletesen megértelek, nekem múlt héten volt így, akkor alig volt rész, amit végig láttam. Azt hiszem az 5 napból csak kettõn volt Viasat, sõt az egyik nap semelyik csatornán nem volt adás. A szép az egészben, hogy a városban kábelt cseréltek, mert korszerûsítenek..., nem tom mi lenne, ha nem tették volna.

Szóval együtt érzek Veked, bár gondolom ez nem segít, ilyenkor én is tiszta pipa voltam...

Remélem a holnapit látod...

Üdv: jocsill
pepi 2006 aug. 01. - 18:42:59
(156/2983)
megértelek
Bogsza 2006 aug. 01. - 17:05:14
(155/2983)
Ezt nem hiszem el!már több mint negyedóraja nincs adás és nem láttom a kedvenc sorozatomat,és reklamálni fogok az upcnek!havi 5000 ft fizetni azért hogy ne látthasam a legjobb sorozat legjobb részét?pedig ugy vártam már hogy kezdõdjön erre nincs adás.......elegem van!!!!
Bogsza 2006 aug. 01. - 16:40:46
(154/2983)
Kedves Jocsill!
Köszi a válaszodat,és gratulálok Emmának hogy ilyen nagy lány lett!
10/10
jocsill 2006 aug. 01. - 11:21:16 10/10
(153/2983)
Helló!

Elõször is Boldog Névnapot Neked Bogsza...

Az én kislányom Emma, pedig ma 4 hónapos...

Robertünk legjobb tudomásom szerint eredeti amcsi...

Igen, a betettél a frigóban nagyon édes volt, mint ahogy az egész pasi az... Imádom :-)))

Üdv, és jó mai részt
Bogsza 2006 júl. 31. - 20:38:46
(152/2983)
valaki megtudja mondani hogy Robert Downey jr. britt vagy amerikai?vagy estelge más??sztem britt de nem akarok égni mert ti bizti tudjátok!!!
Bogsza 2006 júl. 31. - 20:32:23
(151/2983)
Hello!
Olyan jó volt Larryt újra láttni.All sokat égett azért mert René barátját Larrynek képzelte.Olyan kár hogy Larry már csak keveset lesz.És a bezártál a frigoba is olyan édes volt....
Meg az eleje volt még jó amikor ALly álmában az apáca mellet ül és az apáca minden féle fogamzásgátlókról beszél.....azon is halalra röhögtem magam.Valaki nem tud egy Ally Macbeal rajongói oldalt??
Pussza mindenkinek.Amugy holnap lesz a névnapom!!!!
10/10
jocsill 2006 júl. 31. - 19:39:27 10/10
(150/2983)
Hali!

Igen, annyira jól nézett ki most is. Egyszerûen olvadok a pasitól...

Tuti figura...

Holnap lesznek Richardék LA-ben...

üdv
10/10
jocsill 2006 júl. 31. - 19:36:22 10/10
(149/2983)
Helló!

Nagyon örülünk Neked, minden Ally "szeretõ" véleményét szívesen vesszük...

A mai részen meglepõdtem... Nem gondoltam, hogy egyszerre ennyi nõ lesz a filmben, aki nem szeretne gyereket. Nekünk most van egy holnap 4 hónapos kislányunk, és nélküle nem lenne élet az élet. Tényleg a világ legjobb dolga, ha két szerelmes ember létrehozza szerelme gyümölcsét. Csodálatos egy új élet, ami részben a párod, részben Te, részben a családod más tagja, részben pedig teljesen "új"...

Pedig Süti és Melanie jó páros lett volna...

Imádom Süti különcségét is.

Üdv, és jó sori nézést
Lisa111 2006 júl. 31. - 18:18:02
(148/2983)
Már ma is láttuk..
"Betettél a frigóba?? "
pepi 2006 júl. 31. - 18:09:53
(147/2983)
itt most kicsit elborult az idõ de én is a 3-on lakom és itt is kb. 30 fok van :(
Omachel 2006 júl. 31. - 18:05:43
(146/2983)

Hát én nem vagyok rajongója a sorozatnak (eleve nem vagyok már egy rajongó típus), de az évek alatt nagyon a szívemhez nõtt...

Nem régóta vagyok fenn a fórumon és még nem volt idõm egy hosszabb elemzést írni errõl a fantasztikus sorozatról, majd egyszer talán ezt is megejtem, de most nem lesz rá idõm. Azt azonban el szeretném mondani, hogy tényleg csak szuperlatívuszokban tudnék beszélni róla... Tényleg tökéletes, minden szempontból és nem rémlik, hogy láttam volna olyan részt, amely nem tetszett, habár nem vagyok állandó nézõje a sorozatnak...

A mai rész azonban arra késztetett, hogy írjak valamit... Mert szegény Süti mesterhez nem is olyan régen jártam hasonló cipõben... Ilyen pocsék egy szakítást... Férfiasan bevallom, én is majdnem elsírtam magam... Ráadásul ugyanúgy voltam a saját élményemmel én is, mint Süti úr: tökéletesen együtt tudtam érezni a nõvel, aki így szakított velem, és ez volt az igazán fájdalmas, hogy igaza volt (pedig nem is) és nem tudtam nemet mondani neki és nem tudtam haragudni rá...

Ez is egy fantasztikusan jó rész volt egyébként, mint általában a többi...

Na, majd legközelebb többet írok (részletesebb elemzést azért nem merek ígérni, arra több idõ kellene, meg jobban neki kellene készülnöm)...
10/10
jocsill 2006 júl. 31. - 17:12:57 10/10
(145/2983)
Ja, az idõ brutális, a lakásban, fenn a 3-on 31 fok van. A kislányom se nagyon bírja...

kitartás, csak jön egy kis enyhülés...

üdv
10/10
jocsill 2006 júl. 31. - 17:12:01 10/10
(144/2983)
Helló!

Örülök, hogy jobban vagy!

Mindenkitõl Bocsi, de a magyar részeket másképp számozták, így nálunk holnap jön a los angeles-i rész és csak szerdán látjuk Larryt, ha így halad. Jobb lenne már ma...

A mai rész nagyon jó egyébként. Ally az átlagosnál többször ég... :-)

Üdv Mindenkinek