Téma: Ally McBeal

Lisa111 2006 júl. 27. - 10:23:10
(103/2983)
Famke alakja lehet jó, de a feje??? nem bírom sokáig nézni...
Lisa111 2006 júl. 27. - 10:22:10
(102/2983)
Sziasztok !!!
a tegnapi olyan szomorú volt, én is otthagytam volna mindent érte....azt hiszem, Only You kúrát kell tartanom...
egy amerikai fórumon most olvastam, hogy Calista és Robert az életben barátok voltak, meg hogy állítólag az esküvõi forgatókönyv nagyon jó volt Calista szerint...
azt a híres Playboyos interjút hol találom??

és én is imádom, mikor énekel...
a Durr durr csók végén is õ énekli a dalt..
10/10
jocsill 2006 júl. 27. - 09:05:11 10/10
(101/2983)
Szia Meli és Bogsza!!!

Larry még nem végezett a sorival, csak a 90. részben lép ki véglegesen... Akkor ha nem baj elárulom úgy lesz, hogy Larry az ex-feleségével fagyizik, tehát nem Sam anyjával, hanem ex-feleséggel, és Ally félreérti, Larry fejére borítja a fagyit és elviharzik, Larry egy üzit hagy, amit majd Elaine olvas fel, mert Ally nem akarja elolvasni, anélkül is tudja mi lesz benne: I love You, Goodbye. Ez lesz az üzin. Így oldották meg, hogy Robert Downey jr-nak el kellett hagyni a sorit, és azt hiszem akkor már börtönbe küldték. Egyébként állítólag azóta tiszta, a Playboyban nagyon fain interjú volt vele.

Az tuti, hogy nem tököltem volna, a valóságban mentem volna Larry után (ezt a való életemben már megtettem, otthagytam anno csapot-papot, munkahelyet a szerelmemért, aki azóta a férjem és van egy gyönyörû kislányunk.) Minden kapcsolatban az egyik fél valamivel többet feccöl dologba, nálunk én voltam...

Szóval szerintem is hülyeség, hogy elküldte, de mivel ez film, a forgatókönyvíró, és ebben az esetben az élet (=drog és börtön) alakította a sorit...

Egyébként én is olvadok, amikor Larry énekel, tök szexi...

Üdv, és jó Ally nézést, bár a formámat ismerve most is kábelhiba lesz belõle, de akkor felrobbanok...
10/10
Meli 2006 júl. 26. - 21:07:54 10/10
(100/2983)
Hali!
Sok szerencsét!!
Hát a melegtõl már én is ordítanék, de nagyon!
Olyan ostobaság volt ez a búcsú Ally és Larry közt! Ha igazán szeretnék egymást akkor nem így döntenek. Ally is mehetett volna, még hívta is Larry. Gondolom nem az exnõjével fog úgy sem lakni és a fiával sem lesz éjje-nappal. Egy hónapot kibírt volna Ally a jól fizetõ munkája nélkül. Most meg búsúl. Ki érti?!? Hagyta elmenni a pasiját, sõt küldte! Jobb is ha én is lelépek.... valahogy meg kellett oldania a forgatókönyvírónak. Temetés meg már volt.
Szerinted ennyi volt Larrybõl??
Kösz a pihi kivit! Szuper lesz biztos. Bár aktív lesz. Inkább üdülök, felüdülök, felpezsdülök!
Lazulj ahogy csak bírsz! Csak szét ne ess! :-)) Szia-szia!
10/10
Meli 2006 júl. 26. - 20:53:35 10/10
(99/2983)
Hali Bogsza!
Üdvözöllek! Úgy nézett ki, hogy nincs szó szakításról. Szerintem pedig ennek a kapcsolatnak annyi....
Bogsza 2006 júl. 26. - 19:47:25
(98/2983)
Nagyon szeretem az Ally MacBealt,jó kis sori.De most akkor a Ally meg a Larry szakított?Larry nagyon szipmi legutobb a dur dur és csókban láttam.Azt ugy imádom amikor énekel!!
na csak ennyi...Ja amugy hétfõn nézztem egy mûsort (sztárok rács mögött)és abban volt a Larry(Robert Dawney Jr.)hogy drogozott.Kicsi lesújtó hír volt.....
Pussza minden Ally rajongónak!!
10/10
jocsill 2006 júl. 26. - 19:28:54 10/10
(97/2983)
Helló!

Ezt nem hiszem el. Ma is "kifingott" a kábel. Most van korszerûsítés alatt, és sokszor behal, de hogy mindig a sorim alatt... Mindegy a közeptõl láttam, hát nem vagyok túlságosan feldobva. Úgy is mondhatnám le vagyok törve, hogy Ally és Larry most így állnak, bár igaz Sam nagyon tutkó kis pasi.

ja, Famke Janssen nagyon jó kis nõ, nekem az X-menben nagyon tetszett, szeretem azt a filmet.

nem tudom mi lesz a holnapi részben., de a formámat ismerve nem látom holnap se!!! :-(((

Ma nagyon elfáradtam, Emma rettenetesen szenvedett a nap 2/3-t végigordította a meleg miatt. Gondolom már várod a nyaralást.

Most megyek és nézem a vízilabdásainkat... Jó pasik :-) Egy pártól van autogrammom... :-)))

Üdv, és jó pihit
10/10
Meli 2006 júl. 25. - 21:05:05 10/10
(96/2983)
Helló!
Sajnálom a viharos esetet. :-( Itt meg nem is esett, kábulok a kánikulától!
Hát remélem azért jó lesz majd, kicsit izgulok. Jó lenne, ha addig Lisával trécselhetnél, aztán meg hárman. Majd elolvasom mi volt a téma.:-)
Jó nõ Larry exnõje is. Még az volt a múltkor, hogy Ling volt jegyese feltûnt, akinek az esküvõje lesz Ling barátnõjével. Káosz volt, mert a srác megkérdezte Linget, hogy van-e még esélye, a barátnõ meg féltékenykedett. Ling ismét kedves volt, rendezte a pár gondjait. Bár a srác elmondta, hogy õ álmai asszonya.
Süti barátnõjének állását mentették meg még a tárgyaláson. Gyerekekkel foglalkozik, meséket olvas és ír.
Szia! Szia mindenkinek!
Remélem legalább felétek hûvös lett!
10/10
jocsill 2006 júl. 25. - 19:50:47 10/10
(95/2983)
Szia!

Akkor trécselünk mi... :-)

Famke Janssen szerintem nem ronda, szeretnék valai hasonló alakot, de az még odébb lesz, talán soha, mert szülés elõtt sem voltam vékony... Imádom, ahogy larry énekel. Bár a mai részt sem láttam, de tuti jó volt.

Üdv és Jó pihit az összes Ally mcBeal rajongónak...
Lisa111 2006 júl. 25. - 09:20:38
(94/2983)
nem exfeleség, hanem exnõ, akitõl a gyerek van, vagyis Famke Janssen (aki szerintem olyan ronda..)...:((
Lisa111 2006 júl. 25. - 09:16:38
(93/2983)
Én itt leszek !!!
a tegnapi jó volt!! Visszajött megint Larry exfelesége, vissza akarta kaparintani Larry-t, még csók is volt, de aztán Larry ellenállt, bevallotta Allynek a csókot, az kiakadt, a végén Larry mondta, hogy szereti, mert õ az Igazi.. és énekelt Larry megint...ahhh...:)))
10/10
jocsill 2006 júl. 25. - 08:33:12 10/10 Előzmény Meli
(92/2983)
Szia!

Ne is mondd, már bele vagyok betegedve, hogy állandó beszélgetõ-partnerem nem lesz 2 hétig. Legalább Te jól érzed majd Magad!!!

A tegnapi részt nem láttam, mert egy nagy viharnak köszönhetõen egész Ally McBealtõúl kezdve nem volt mûsor a Viasaton. Le is vagyok sújtva, mert valszeg egyéb okokból nem látom ma sem...

Tisztára le leszek maradva!!!

Szép napot, mennem kell, mert Emma nyöszörög, nem viseli túl jól ezt a párás meleget!!!

Üdv
10/10
Meli 2006 júl. 24. - 20:04:41 10/10
(91/2983)
Üdvözletemet küldöm az Ally McBeal sori nézõinek!
10/10
Meli 2006 júl. 23. - 09:24:26 10/10
(90/2983)
Szia-szia!
Neked is jó kis hétvégét!
Mi strandolunk délutánonként késõ estig a hétvégén.
Jövõ héten még leszek, de utána augusztusba két hétig hiányolhatsz. Remélem... :-) A sori is kazira kerül majd, lesz lemaradásom!
Újabban John is belevetette magát a randizgatásba, mint Ally. Itt láthatod az újabb esetét...
Szia! Üdv neked!
10/10
jocsill 2006 júl. 22. - 14:05:13 10/10
(89/2983)
Hali!
a tegnapit nem láttam, kicsit csavarogtunk aprósággal, és apukával... Így még idõben megkértem a kebelbarátnõmet, hogy vegye fel. Õ is Ally rajongó, mindig kitárgyaljuk a részeket :-)

Nagyon kíváncsivá tettél, pedig azt se tudom mikor látom, mert nekünk nincs videónk, csak dvd-nk, úgyhogy anyukáméknál tudom majd megnézni!!!

Ez az anyuka, Kimmy John hármas kicsit komikus... :-)

Most szép hétvégét, én épp pizzát készülök sütni, ma ugyanis olasz napot tartok, mert ebédre istenien sikerült lasagne volt...

üdv
10/10
Meli 2006 júl. 21. - 22:28:52 10/10
(88/2983)
Sziasztok lányok! Gyertek ám máskor is!!:-))
10/10
Meli 2006 júl. 21. - 22:25:48 10/10
(87/2983)
Szia Csil-la!!:-)) Úú-u :-)
-Én Meli vagyok...:-))
-A mai részben nem értettem, hogy az a csajó egyáltalán hogyan kapott jogsit !?! Hiszen ha a keze hadonászik, simán az árokba rántaná magát! Na, de Süti rákattant....
-Aha, jól játszik a szerelmespár, aranyosak! Ma is a mamival poénkodtak.
-Nelle szeret gonosz boszi lenni, szerinte az izgalmasabb. Pedig bánja párszor. Amikor John kiakadt rá mert kiderült lenézõ másokkal, akkor arra számítottam, hogy jól megleckézteti majd. Hiszen John okos, dehát inkább elhülyülte és szakítottak.
-Szép napot! Szia!
Lisa111 2006 júl. 21. - 21:29:52
(86/2983)
Igen, sejtettem, hogy rokonlélek vagy...:)))
az egyik kedvenc sorim, régebben csak az elsõ évadot láttam, most pótolom a többit... a Larrysekrõl olvastam, hogy jók, de hogy ennyire...

<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=XS3G7BeN_FE" title="http://www.youtube.com/watch?v=XS3G7BeN_FE">www.youtube.com</a>

itt van egy nagyon jó Ally-Larry video :))

még Johnt is szeretem, õ mindegyik évadban nagyon jó...
10/10
jocsill 2006 júl. 21. - 20:38:48 10/10
(85/2983)
Szia!
Nekem is larry a kedvencem, és épp az Only You miatt, annyira imádom!!!
Mindenki jó benne, ez a világ legjobb sorozata...
üdv
Lisa111 2006 júl. 21. - 12:21:55
(84/2983)
a televíziózáson belül Ally McBeal..
a pontos linket nem rakta be vmiért..