Téma: Ally McBeal

10/10
Meli 2008 febr. 11. - 14:35:25 10/10
(2503/2983)
Kellemes olvasgatást! :) J
10/10
Meli 2008 febr. 11. - 14:33:01 10/10 Előzmény kaltem
(2502/2983)
A tárgyaláson: A házasság érvényteleníthetõ. Ally beszél, teljes beleéléssel: Ez baromság! Bírónõ: - A baromság jogi kifejezés? Ally:…- Az emberek bolondjai lesznek a szerelemnek, de a házasság után komolyan vesszük, úgy hívják intézmény. De ez a férfi aki a péniszével hadonászik, hogy parkolóhelyet kapjon a mozgássérülteknél, hogy meri megalázni azt az asszonyt és kitenni ennek a gyermekeit, hogy mer élni, maga hatalmas seggfej!
Megfordul, megpillantja Greget aki a többiekkel együtt tapsolni kezd.
John Nellehez szól az irodában, sajnálkozik.:- Igazi félelmem nem az, hogy beléd szerethetek, hanem az, hogy képtelen lennék rá. Ha együtt vagyunk, mintha álomvilágba lennék, és pontosan ezt csinálom, mintha álomvilágban élnék. Nelle:- Van valaki más. Akihez ösztönösen rohansz ha baj van, akinek még magyarázkodnod sem kell. Ahogy elnéztem legutóbb a tekintetét, talán túl sokáig vártál.
Bírónõ:- Osztozom Ally McBeal modorával és kötelezem, hogy fizessen asszony és gyermektartást.
Ünnepelnek a bárban. Greg Allyt hazakíséri. Greg: -Mindig ilyen szenvedélyesen érvelsz?
Majd bájosan beszélgetnek a házasságról, dalolgatnak, táncikálnak a ház elõtt. Vége!
10/10
Meli 2008 febr. 11. - 14:31:03 10/10 Előzmény kaltem
(2501/2983)
Folytatódik a tárgyalás: Bizonygatják, hogy a férfi szexfüggõ és ahogy egy alkoholista sincs tisztába a tetteivel, úgy õ sem, és okozhat házassági kényszert.
Mosdóban John Richardnak:- Próbáld ki Barry Whitetot a kapcsolatoban! Majd elkezdenek gyakorolni! http://www.dailymotion.com/cluster/shortfilms/tag/dance+white/video/xsq49_ally-mc-beal-barry-whites-dance_music Beáll Elaine is majd Ling is. Megjelenik Nelle és jelenlétére dominóként dõlnek össze. Nelle vigyorog.
Richard Allyvel beszél, majd megjelenik Ling: - Menjünk, ma van a laza napom! Ally: - Ez látszik is rajtad Ling! (Mert persze nem látszik.) Ling:- Nem kellene máshol szerelmesnek lenned? Grrr- Ally cicásan, Ling oroszlánosan.J
Ally Johnnak: - Nem ma este van a randid? John: -Lemondtam, én szeretném Nellet elcsábítani. Aki azonban meghallotta: -Várom!- és mosolygott.
Ally otthon Reneenek: -Renee, szerinted jellemzõ, hogyha van valaki akivel össze is jöhet, akkor jön egy ügy ami azt súgja, hogy ne bízz szenvedélyben, sose bízz a bizalomba, mert amikor azt hiszed megtaláltad a szerelmet, ez csak átmenet még kilenc év után is, mert az elévülés rusnya intézménye felhõként lebeg a fejed felett? Renee:- Igen. Ally Billyre gondol:- Ez riaszt legjobban, míg megtaláljuk a szerelmet, már el is illant.
John Nelle irodájába oson. Nelle azonban lassan ledobja ruháit. Amitõl John persze elriad és még Barry White is megakad, John elszalad. Allyékhez. Ally:- Meg kell beszélned Nelle-el.
Ally a munkába menet elmondja Rihardnak, bár nem kellet volna, de olyan furcsa volt. Richard: -A szex a férfinak amikor jó, jó; amikor nem jó, nem jó. Fishizmus.
10/10
Meli 2008 febr. 11. - 14:29:27 10/10 Előzmény kaltem
(2500/2983)
Zajlik a pereskedés, Richard a feleségnek dolgozik és férjhez szól. - Tiltakozom! Hiszen minden férfi bolond aki házasságot köt! Nem elég, hogy megcsalja, hiszen nõs?! Az érvénytelenítéssel nem kapna a felesége pénzt, gyerektartást. Amíg a halál el nem választ, de én hullát sem láttam!
Ling Nellenek: - Szerinted furcsa, hogy nem akarom …azt? Megõrölnek a pasik ha csak kimondom. Nelle:- Ling, mond ki, velem vagy! Ling:- SZ E X. Nelle:- Megismételnéd? Ling:- SZ E X. Nelle nagyot nyelt.
Ally a John terápián elmondja, hogy felkereste egy újságíró nõ aki elmondta, hogy Allyt a dolgozó nõk példaképének választották, csak változtatnak rajta, felhizlalják kicsit, nehogy azt kövessék. Ally tiltakozik a változtatásokon, a nõ gombostûfejnek nevezi, erre Ally leharapja a nõorrát és az a falon landol. Persze ez Ally álmában történt. J
Ally otthon van mégpedig Greggel. Az új fõtémadalát dúdolja vele. Ó-ó gyermek, könnyebb lesz az életed. Ó-ó gyermek, vidámság vár rád.
Majd a bárban történik:
Richard Johnt kérdezi:- Hogy álltok Nelle-el? John: Apró lépésekben. Kölnit váltottam. Richard: -Valaki szerelmes. Allyre és Gregre néznek akik táncikálnak.
10/10
Meli 2008 febr. 11. - 14:27:44 10/10 Előzmény kaltem
(2499/2983)
Ami késik, nem múlik.
Február 4. Hétfõi részben:
Allyt Greg hazafelé kíséri. Greg tartózkodó és Allynek tetszik a lassú közeledése, akárcsak egy úriember. Ettõl Ally kimagaslóan nagynak érzi magát. Még másnap is amikor vidáman bemegy a munkahelyére és lehúzza a fejét a felsõ ajtófélfánál. Majd Ling látványától összeesik. Az irodában megbeszélés van. Ling bepereli a környezetét, mivel a fáknak jogaik vannak a környezetvédelemben, akkor mi is beperelhetjük a fákat. Georgia is dühös lesz: - Fákat beperelni?! De miért velem? Nelle: - Szeretném ha bíróságon lennél amíg elcsábítom Billyt. Vicceltem! Georgina:- Szerinted ez mulatságos? Majd Richard elmondja a másik ügyet, miszerint egy férj érvényteleníteni akarja a házasságát, mert a „karója„ befolyása alatt állt a ceremónia alatt. Ally feladata lesz az ügy.
Az elõtérben Allyhez Elanie beszél: - Greggel megint jársz? Csak szeretetbõl érdeklõdöm, nehogy megint kifacsarjanak. Megpillantják Greget. Elaine:-…meg, hogy itt van. Ally:- Engem nem is facsartak ki! Megbeszélnek egy esti randit, miközben Ally megint kimagaslónak érzi magát. J Greg:- Este ráérsz? Ally:- Elõbb meg kell néznem a naptáramat. Elaine:- Ráérsz! Minden este ráérsz! Búcsú, Ally maga marad és görnyedten áll. John megy oda hozzá: - Mi bajod? Ally:- Lelki segítségre szorulok, boldog vagyok és felkészületlenül ért. Ezért John és Ally együtt mennek a terápiára. Ally Johnnak:- Hinni kezdtem a szerelembe, erre jön ez az ügy?! Traceyt azonban egy férfi (Bruce Willis) helyettesíti. …- Na, buggyantak, varázslónak néznek? Pofa be! Én beszélek! A moziba is visszabeszél a vászonnak? …
Allyék hamar megszabadulnak a kellemetlen alaktól, majd elhatározzák, hogy egymásnak nyújtanak terápiát.
Közben Richard:- Ling nem szereted a szexet? Ling:- Olyan rumlis. Richard: -Szeretek rendet rakni magam után. Ling: -Miért fontos a szex? Richard: -Mintha megrekedtünk volna. Ling erre elmondja, hogy az ujj is erogén zóna és megmutatja Richard mutatóujján a szájával. Ling:- Csináltad már? Richard:- Csak ha csirkecombot ettem.
Nelle Johnnak: - Ne játszd a megközelíthetetlent, különben Billyt környékezem meg! Persze Georgia ott áll mellette, aki odaszól Johnnak:- Csak kíváncsiságból kérdezem, mit eszel rajta?
Gerbera 2008 febr. 04. - 22:22:04
(2498/2983)
Oh köszi a választ!
Sajna nem tudom nézni,mert suli...olyan rossz idõpontban van,ezt el sem hiszem!pedig simán mehetne fõmûsoridõben is akár...de ha már akkor mindenképpen nem,akkor meg valami normálisabb idõpontban,vagy még korábban,de ez a 7:50-es kezdés a lehetõ legrosszabb,legalábbis nekem.
Na mindegy,amikor csak tudom nézem.
10/10
jocsill 2008 febr. 04. - 16:35:51 10/10 Előzmény Gerbera
(2497/2983)
Hali!

***SPOILER***

Ami Ally és Billy kapcsolatát illeti, régen láttam már, de nem emlékszem, hogy annyira összejönnének, hogy Ally miatt hagyná el Georgiát... Georgia és Billy között kezdenek megromlani a dolgok, amin Billy agydaganata csak ront, mert nagyon megváltozik a személyisége...

Válni készülnek, de aztán Billy hirtelen meghal...

Egyébként nem akartuk elkottyantani, hogy Billy meghal

Üdv mindenkinek
10/10
kaltem 2008 febr. 04. - 10:43:11 10/10
(2496/2983)
Egy egy szép, de egyben nagyon szomorú vidi. Szegény Billy. :-(


Egyébként mi volt a mai részben, mert sajnos nem láttam. Nem értem miért nem esténként adják, mondjuk a Jóbarátok után, akkor legalább több ember meg tudná nézni.
Gerbera 2008 febr. 02. - 17:21:18
(2495/2983)
Kösziiiiiiiiiiiiii!
10/10
Meli 2008 febr. 02. - 13:55:50 10/10 Előzmény Wanted
(2494/2983)
Azt hiszem a 99. résztõl.
10/10
Meli 2008 febr. 02. - 13:41:34 10/10 Előzmény Gerbera
(2493/2983)
Gerbera 2008 febr. 02. - 07:17:39
(2492/2983)
Látom nem nagyon akartok nekem válaszolni :(((
10/10
Wanted 2008 febr. 01. - 22:22:56 10/10
(2491/2983)
Hello
Nagyonb szeretem ezt a sorozatot csak oylan rossz idpben adják..ne mtudjátok jon bon jovi mikor lesz benne?:P
10/10
hozzászóló 2008 jan. 31. - 17:58:55 10/10
(2490/2983)
Nyugodjék békében! :-((((((
Gerbera 2008 jan. 31. - 17:09:01
(2489/2983)
Hú én még csak nemrég nézem,és a héten le is maradtam róla,de nagyon jó kis sorozat!
Komolyan Billy meg fog halni?Hogyan?Mikor?Én azt se értem,hogy most hanyadik évadban járunk...meg olvastam az elõzetest itt a porton,és Ally meg Billy hamarosan összejönnek,elhagyja Billy Georgát vagy mi lesz?
Látom,hogy ti tájékozattabbbak vagytok a témában.
Egyébként a Testvérek is jó kis sorozat lesz,meg "Allyért" érdemes már alapból nézni :)
"Georgát" meg a Melrose Placebõl ismerem.Egyébként nekem õ a kedvencem a sorozatban.
10/10
jocsill 2008 jan. 31. - 14:54:04 10/10
(2488/2983)
Szia!

Köszi a Testvérek infót, kíváncsi vagyok rá nagyon, de majd meglátjuk...

A hóvirágok olyan kis édesek, pici, fehér, ártatlan... Nekem kicsit a remény kifejezõdése, hogy nemsokára jön a többi virág is, mert a fránya tél egyszer csak elmegy...

A Hairrõl annyit, hogy Kecskeméten Katona Józsefg Színházban láttuk, nem világhírû nevekkel, de nekem eszméltlenül tetszett Claude és Jeannie, meg Sheila hangja... Berger nekem viszont elmaradt a várakozástól...

üdv Nektek
10/10
jocsill 2008 jan. 31. - 14:50:19 10/10
(2487/2983)
Üdv a csapatban...

Nagyon jó kis film, és ugyanezen érzéseket keltette bennünkj is...

Az elsõ széria a csúcs... Azt hiszem igazán akkor kezdtünk el írogatni a fórumba, amikor Billy meghalt... A barátnõm és én nem akartuk lhinni ami történt a film szerint, reménykedtünk, Ally csak hallucinál, de nem így lett... Tisztán emlékszem, hogy leírtam a fórumra, hogy meg is sirattam Billyt, aztán Meli erre írt reakcióján felkaptam a vizet... Amiért újra megkövetem, azt hittem kinevet... Szerencsére nem ez történt és azóta írkálunk... Szóval az elõs komoly törés valóan Billy halála, a második viszont Larry eltûnése... az azonban sokkal nagyobb érvágás volt, ott szerintem teljesen kifulladt a sori... Jobban jártak volna, ha várnak kicsit és utána folytatják, amikor Robertünket kiengedték a hûvösrõl...

Nem tudtam élvezni az 5. évadot... Szórakoztató volt, de a régi "Ally-ségnek" nyoma sem volt benne...

Szóval üdv, és írj nekünk sokat
10/10
jocsill 2008 jan. 31. - 14:44:53 10/10
(2486/2983)
Szeva!

Bevallom, nem vagyok képes Allyt nézni, pedig imádom, de ez nekem annyira lehetetlen idõben van, hogy le vagyok taglózva... Felkelünk, megreggelizünk, kicsit pörölünk a kiscsajjal, mosogatás, kis házimnka, stb... A tv-t csak délután 5 elõtt pár pecel kapcsolom be, mert most szoktam nézni a Bostoni halottkémeket (legalább Ally is bostonban játszódott), de azt nem szeretném, ha Emma hozzászokna a tv-hez, szóval bõven elég a délutáni bekapcsolás, és így Emma ügyet sem vet rá... Szóval én is kicsit el voltam tûnve...

Selmeczi Rolandon le vagyok döbbenve, és nagyon bánt, de ugyanígy padlóztam Heath Ledger halálhírén, mert tök édi pasi volt, különösena Lovagregényben csíptem... Anno Brendon Lee halálhíre ütött meg ennyire, mert Õ is ennyire fiatal volt...

A válságaidat megértem, és nem is lenne érdektelen egyáltalán, nekem az utolsó komoly lelki válságom Karácsonykor volt, hát örülök, hogy túl vagyok rajta... Neked meg szorítok, hogy mihamarabb túl legyél Te is, és ha van kedved írj, akár privire is...
10/10
Blythe 2008 jan. 31. - 12:48:35 10/10
(2485/2983)
http://www.sorozatjunkie.hu/2008/01/31/elhunyt-selmeczi-roland/

Nem csak az Ally McBealben, hanem egyébként is a kedvenc hagom volt. :((((
Nyugodjék békében!
10/10
jeffero 2008 jan. 31. - 12:23:35 10/10
(2484/2983)
Egy szomorú hírt hallottam az elõbb az RTL-es híradóban:

Meghalt Selmeczi Roland.
Õ volt az Ally McBeal sorozat 1. évadában Gil Bellows magyar hangja.