Téma: Ally McBeal

juzer22 2008 jan. 31. - 06:37:31
(2483/2983)
Üdv!

Mar nagyon regóta megakartam nezni ezt a sorozatot de sose tudtam magam ravenni mert a tvben mindig képtelen idõpontban volt, ahogy most is akkor van. Namost az elmult 2 hétben megneztem az összes részt mert marhan raertem :). Namost összességében annyit, hogy nagyon tetszett.
De, ugyerzem mikor Billy kiszallt a sorozatból akkor megtört picit a sorozat, nos be kell valljam nem szamitottam ilyen fordulatra, aszittem gondolom nem egyedül, h majd az lesz a vége a sorozatnak h összejönnek a végén és élnek boldogan :). Utananeztem a neten ez a sorozat ez marhasok mindent kibirt:), sokaig töprengtem h vajon miért irtak ki a sorozatbol billyt, mikor talaltam vmi infot hogy megnõsült es szuletett babája.
Masik eleg nagy bukta szerintem az volt mikor a larry a valo életbe börtönben került ez ujra megtörte a sorozatot, majd az 5. szezonban mar john cage sem szerepelt sokat, voltak uj arcok persze de nem volt az igazi. Elég buta vége lett, érdekes volt hogy egyes szereplõk mintha nem is lettek volna elõtte ugy eltuntek, pl aza mark a 4. szezon utso reszeben meg volt az 5. szezonban meg mar nem.
na most lefekszem...
10/10
Meli 2008 jan. 30. - 23:11:27 10/10
(2482/2983)
SZIASZTOK!
Jó volt olvasni az ismerõs neveket!:))
Köszi, hogy írtatok!:9
Ma volt az iszapbirkózós rész.
Furi de John most egészen más érzéseket kelt bennem. Már olyan bugyutának tûnik. Ráadásul tudom mit fog mûvelni Nelle-el. Allyvel is milyen volt amikor röhögött a békaügyön?!:( -John röhögés közben részletezi Allynek a történteket mennyi mindenen esett át a béka, majd így Ally is nevetségesnek találja, hasonlóan közösen mondják az emlékeiket. Majd John hirtelen elkomolyodik és leszidja Allyt, hogy kineveti és elrohan.-
A béka sztori is olyan gáz volt szerintem. Elvitték egy étterembe és a pincérre bízták, hogy vigye be a konyhába megetetni. Nem értem ezt, mert általában az ételt hozzák ki. Hát ki is hozták!
Persze aki ezt a sorit nézi ne csodálkozzon az ilyen furcsaságokon!:)))

Üdv Mindenkinek! Kellemes tévézést!

ui.: Néztem a Testvéreket, de az Ally McBeal sokkal jobb. Az új sorit inkább olyan szappanoperásnak látom, nincs kedvemre amikor veszekednek. Nem nagyon fogok belemélyülni.

Láttam ma kiskertben hóvirágokat!!!!
10/10
Blythe 2008 jan. 30. - 17:18:28 10/10
(2481/2983)
Természetesen gratula a vizsgáidhoz és kitartást Emmához! :)
10/10
Blythe 2008 jan. 30. - 17:14:37 10/10
(2480/2983)
Jut eszembe, hol nézted a Hairt? IBS?
Mert õk nagyon cukkancsok, az a sok fiatal.
Harsányi Bence az én nagy kedvencem, mint Berger. De Tas Gergely óriási Claude. Csak Kapócs Zsóka minek bele...

Na mindegy, ez most "off" volt elnézést mindenkitõl!
10/10
Blythe 2008 jan. 30. - 17:11:35 10/10
(2479/2983)
Szia-szia Jocsill!
Nem vagyok eltûnve, mindig ide klikkolok reggleente. De mivel most az ismétléseket én se nagyon nézem, meg picit elcsábultam az odaát fórum felé, nem nagyon szólok hozzá a dolgokhoz.
Amúgy meg épp lelki (ki vagyok én és mit akarok az élettõl) válságon megyek át, és nagyon nem találom a helyem, röviden épp olyan zizi vagyok, mint Ally (most aztán teljesen) így jobbnak látom, ha nem sokkollok titeket a hülyeségeimmel :)

Ally rlz!
Amennyit elcsípek regglenete, azt kell mondjam, tényleg az elsõ évad vitte a pálmát, alig várom már hogy eljussunk a Larry-s részekhez, kíváncsi vagyok második blikkre mennyire jönnek be.
Ja és így, hogy nem emlékezetbõl kellett figyelni a szinkronhangokra, hanem az elsõ évad után kapásból jött a második, azt kell mondjam jó munkát végeztek, a hangszínek nagyon egyeznek.

Na, gyorsan ennyit. :)

(Most úgy kell tennem, mintha dolgoznék, mert itt a fõnök a szomszéd irodában :((((
10/10
jocsill 2008 jan. 30. - 16:42:32 10/10
(2478/2983)
Sziasztok!!!!

Mizujs Veletek?

Képzeljétek el befejeztem a vizsgaidõszakot (nem mintha minden vizsim sikerült volna, de elég volt belõle...

Emma mellett azonban nem egyszerû semmi... Most sem tudok írni sokat, mert folyton itt bõg, mindigm van valami, ami nem stimmel...

Sajna nem láttam a Testvéreket... Bár nekem jó volt így is, mert Színházban voltam és emiatt nem láttam... A Hairt néztük... Nagyon tetszett, igazi élmény volt, és végre kicsit kimozdultunk úgy kettecskén...

Mi a véleményetek a Hairrõl?

Laci, félévit mikor osztják?

BogiBlythe is el van tûnve, Meli? Ugye jól vagytok?

Üdv:jocsilla
10/10
Blythe 2008 jan. 29. - 11:27:59 10/10
(2477/2983)
Szia!
Még nem is találhatsz tv6-ot, tudtommal február 1. az elsõ adásnap, addig hiába keresed. :(
Meg persze függ a szolgáltatódtól is, hogy beteszi-e. Nálam az antenna digital minden csomagba betette, gondolom lesz 1-2 hónap beetetés, aztán átteszik a családi, vagy extra csomagba, hogy arra fizessek elõ.
De addig is élvezem a beetetést. :)
10/10
hozzászóló 2008 jan. 29. - 11:08:49 10/10 Előzmény jeffero
(2476/2983)
Szia!
Nekem a Testvérek nagyon tetszett...én ajánlanám. Végülis ez egy családi dráma sok könnyel és nevetéssel.

Hali!:-)
10/10
jeffero 2008 jan. 28. - 21:24:46 10/10 Előzmény jeffero
(2475/2983)
Részben visszavonom az elõbbi ismétlõs témát a Viasat kapcsán, mert az elvileg ma startolt TV6-on számos olyan sorozatot ismételnek, amelyek korábban a Viasat 3-on korlátozottabb mértékben mentek. A csatorna honlapján látszik pár nap mûsorrendje, bár az oldal még eléggé kezdetleges.
Most már értem, valószínûleg azért volt ez, mert a Viasat 3 elkezdett szeparálódni nõi csatornává, és ezek a sorozatok férfiasabb jellegûek, pl. scifi stílusban a Babylon 5, vagy krimi stílusban a Twin Peaks.

Bõvebben: http://www.tv6.co.hu/

Jelenleg nem találtam a TV6-ot, valószínûleg nem állította be még a kábeles cég itt vidéken.
10/10
jeffero 2008 jan. 27. - 21:17:27 10/10
(2474/2983)
Az lenne az igazi, ha Allyt is ismételnék úgy kb. 12 órán belül, mint sok más sorozatot. Érdekes, hogy míg mindenféle helyszínelõ, jóbarátok-féle sorozatot pár órával késõbb vagy másnap reggel megismételnek, addig igazán jó sorozatokat nem. Így az Ally is csak egyszer ment le a 2. évadtól (az 1. évadnak volt egy ismétlése már, úgy emlékszem), de tudok másféle sorozatokat is, amiket csak késõbb ismételtek, azaz egyszer lement, aztán szünet, és még egyszer mûsoron volt hasonló idõpontban.
Arra tippelek, hogy így van meghatározva a sugárzási jogban, talán többet kéne fizetniük, ha kétszer adnák le, míg pl. egy Jóbarátok tök olcsó, mivel már annyiszor lement sok csatornán, meg régi is a sorozat. Persze valószínûleg nézettségi kimutatások alapján is döntenek.

Azért rendes a csatorna, hogy az egyik kábelhálózat adáskimaradására hivatkozva leadta újra az epizódot. Volt már olyanra is példa más sorozatnál, hogy véletlenül kihagytak egy részt, aztán a következõ héten is ugyanazt adták, mint elõzõ héten, mivel akkorra már az volt beírva a mûsorba. Végül a 3. héten, mivel többen jelezték feléjük emailben a hiányosságot, leadták a kimaradt részt.

Mondjuk elõbb-utóbb úgyis megjelenik minden jobb sorozat dvdn, meg egyszer majd elterjedtebb lesz a t-home vagy hasonló megoldás. Én is jó ideje már nagyon ritkán ülök le a tévé elé, hogy valamit élõben megnézzek, inkább felveszem videóra, vagy megpróbálom letölteni valahonnan.

Ah, ma is lemaradtam a Testvérek sorozatról, mert közben mást néztem, bár annyira nem is volt kitûzve, hogy feltétlenül megnézzem.
Írjátok majd be, mennyire volt jó, érdemes-e nézni.
kezo0 2008 jan. 25. - 17:39:09
(2473/2983)
nagyon szépen köszönöm! akkor tehát ma tényleg a 29. volt, és nem a 30., ahogy a nyomtatott sajtóban szerepel. :)
10/10
Blythe 2008 jan. 25. - 10:27:16 10/10
(2472/2983)
Szia!
Nyugodj meg, nem maradtál le semmirõl. Hétfõn az a rész ment le újra, amit pénteken adtak. Ez tuti, mert én még rá is csodálkoztam, hogy miért adják le újra ugyanazt a részt. Nekem Antenna Digitalom van, és azzal pénteken sem volt semmi gond. De most hogy nézem a fórumot, már értem. :)
kezo0 2008 jan. 25. - 02:45:26
(2471/2983)
akkor most tudja valaki biztosan, hogy kimaradt-e egy epizód azoknak, akiknek upc kábelük van, vagy sem?
hétfõn végül azt adták le, amit múlt pénteken kellett volna sugározni (de ami alatt végig nem volt kép), vagy számunkra "mindörökre elveszett" az a rész?

engem azért érdekelne, mert rögzítem mindet, és hétfõ óta nem tudom, milyen sorszámot adjak a felvett epizódoknak...
10/10
hozzászóló 2008 jan. 23. - 22:41:19 10/10
(2470/2983)
Sziasztok!

Üdv Mindenkinek!
:-)
10/10
kaltem 2008 jan. 23. - 10:36:48 10/10
(2469/2983)
:-)
10/10
kaltem 2008 jan. 23. - 10:35:30 10/10
(2468/2983)
Köszi.

Örülök, hogy nem maradtam le fontos dolgokról. Aranyos volt Ally, ahogy reggel a táncot próbálta, de hihetetlenül vékony ez a nõ!
10/10
Meli 2008 jan. 22. - 20:18:30 10/10 Előzmény kaltem
(2467/2983)
Szia!
Nem sokról. Annyi volt, hogy betoppant Nelle barátnõje Ling. Pereltek, visszavontak. Allyt pedig meghívott egy rádiós (akit pereltek a szexuális célzatú stílua miatt) kis beszélgetésre, Ally állta a sarat.
Semmi különös, Nelle és Ally harc volt.
Üdv! Szerintem pénteken ugyanez lett volna, de nem volt semmi.
Másnál??
10/10
Meli 2008 jan. 22. - 20:04:02 10/10
(2466/2983)
Helló!
Nálunk kábel van és csak nagy fekete képernyõ volt azon a pénteken Ally helyett. Elvileg hétfõn volt az a rész amelyik pénteken lett volna.
Szióka!:)
kekcsillag 2008 jan. 22. - 18:23:21
(2465/2983)
SZia

Nagyon szivesen megirom neked, cserébe mivel nekem is fizetnem kell érte, kérdad nék 2000.-6évad ( összesen 3 évada van neki )
ha érdekel irj lszi emilt ide: kekcsillag@freemail.hu
üdv
Évi
10/10
kaltem 2008 jan. 22. - 11:59:04 10/10
(2464/2983)
Találtam egy jó oldalt, szerintem érdemes megnézni.

http://www.winive.hu/index.php?referer=24263