dash 2007 nov. 18. - 13:39:30
(6/146)
Remek film, ugyan láthattunk már hasonlót, de ettõl még nem veszít annyit az értékébõl.
10/10
11messi87 2007 nov. 16. - 21:50:42 10/10
(5/146)
Ma láttam!
Órisási!!!!
Nagyon tetszett!Klasszikus,remek szereposztással!
Látni lehet,hogy milyen korrupt volt akkor a hadseregtõl kezdve a rendõrségig minden,és mindenki.Russell Crowe meg a becsületes zsaru..?:)
Hesztia 2007 aug. 22. - 17:48:23
(4/146)
sipka 2007 aug. 22. - 12:04:12
(3/146)
Itt pedig egy kép a filmbõl :)
sipka 2007 aug. 21. - 18:29:17
(2/146)
Ez pedig a Russel Crowe-os változat :)
sipka 2007 aug. 21. - 18:25:37
(1/146)
Ez biztos, hogy egy nagyon jó film lesz! Mivel két nagyon tehetséges, Oscar díjjal rendelkezõ színész játszik benne: Denzel Washington és Russel Crowe. S elégé nosztalgikus az õ szerepeltetésük egyazon filmben, mivel Denzel és Russel a "SID6.7-A tökéletes gyilkos"-ban már játszottak együtt. Abban Russel valami vírust alakitott, aki kitört a cybertérbõl, hogy embereket öldössön. Denzelnek meg az volt a feladata, hogy elkapja, és leállítsa. Elég gyenge film volt. De ha belegondolunk, nekik is elkellett kezdeniük valahol a színészkedést... Az "Amerikai gengszter" valós eseményeken alapszik. Egy drogbáróról (akit Denzel alakít) és az õt üldözõ zsaruról (akit pedig Russel alakít) szól. Már alig várom, hogy a két színész macska-egér játékát láthassam a vásznakon. Azt el is felejtettem megemlíteni, hogy a rendezõi székben Ridley Scott ül. Õ rendezte a "Gladiátor", a "Hannibál", a "Sólyom végveszélyben", és a "Trükkös fiúk" címû nagysikerû filmeket. Úgyhogy remélhetõleg egy újabb olyan alkotás születtik, amely fennmarad a köztudatban. Ha a filmet hasonlítani kénne valamihez, akkor én a "Szemtõl szemben" címû alkotást mondanám. (Ha csak kicsivel is lesz rosszabb, már az is jó.) Felrakom a filmnek az egyik alternatív plakátját, amelyen Denzel Washington látható. (Legalábbis feltételezhetõ, hogy õ van a képen :)