10/10
kisárpi57 2008 febr. 11. - 22:13:27 10/10
(3/23)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz, bravúrosan fényképezett, vágott, rendezett.
Sajnos én is lemaradtam az elsõ rész felvételérõl, ha valakinek meglenne.... Felháborító, hogy állandóan változtatják a mûsorrendet a közszolgálati csatornán, bezzeg ha valami szappanoperáról lenne szó....
bartabandi 2008 febr. 10. - 22:47:16
(2/23)
NAGYON EL VAGYOK KESEREDVE! - fõleg miután az elõzõ hozzászólásokat is végigolvastam. Kerestem mindenhol a holnapi (február 11-i) ismétlés idõpontját, és sehol nem találom.
Miután vasárnap beosztásom miatt nem tudom megnézni, mindig az elõzõ részeknél a hétfõi ismétlés volt számomra az elérhetõ. Lehet, hogy tényleg nem ismétlik meg? (Vagy csak én vagyok ügyetlen a keresésben?)Várnék egy gyors választ..ha mégis van valami lehetõségem a rész megtekintésére.(bartabandi@freemail.hu)
10/10
Tittin 2008 febr. 10. - 19:59:51 10/10
(1/23)
Nnna! Hát ilyenkor bizony iszom a Tv-bõl áramló információkat! Talán ilyesmit kéne mutogatni a kölyköknek földrajzórán, már ahol erre a technikai feltételek adottak. Magát a BBC-t, de az ilyen kaliberû sorozatait igencsak preferálom!!! Ilyenkor rácsodálkozik az ember olyasmire, ami egyértelmûnek tûnik, és menet közben tudatosul, hogy mégsem az! DVD-re, CD-re szintén vevõ vagyok!!