ELog 2008 aug. 20. - 17:52:52
(6/46)
Az egyáltalán nem baj, ha nem könnyû egy film. Ahogy olvasom a tartalmat az is elég lenne, de nekem Alan Parker neve is meggyõzõ. Zseni ez a pasas. Volt már történetíró, dramaturg, zeneszerzõ, rendezõ, producer, és egyiket se egyszer követte el, tehát nem egy kis kiruccanásról van szó valamely ismeretlen területre. Olyan filmek fûzõdnek a nevéhez mint pl. a David Gale élete. Az elsõ filmjével meg belopta magát a szívembe. :)
eugénia22 2008 máj. 26. - 10:08:13
(5/46)
Azt tudom tanácsolni,hogy az HBO mûsorát figyeld,én régen rengetegszer láttam rajta,úgy is emlékszem,hogy csak ott láttam.
Elég,régi film már,nem biztos,hogy leadja még valamelyik csatorna,de sokszor addnak régi filmeket.
Nekem is tetszett.
sixfeetunder 2008 máj. 26. - 09:51:44 Előzmény eugénia22
(4/46)
Nekem nagyon-nagyon tetszett a film, számtalanszor láttam, de sajnos évek óta nem adta le egyik csatorna sem(hacsak nem ekkora vak vagyok és lemaradtam, de ezt nem hiszem ebben az esetben) és már nagyon várom, hogy végre észbekapjon valamelyik csatorna, legalább egy adás erejéig, hogy feltudjam venni. Egyébként akár csak ezen egy adás erejéig is, de én mindenkinek ajánlom, akkor is, ha tényleg nem egy könnyû film.
Akinek esetleg megvan a film, kérem, hogy jelezzen nekem privát üzenetben! Kösszi.
eugénia22 2008 ápr. 17. - 09:32:05 Előzmény Humpy
(3/46)
Ahogy leírtad,a film nem annyira hasonlít rá.Bár mondtam,hogy nem egy könnyû film,amivel egyértelûm,hogy mire célzok.Érdemes megnézned,de nem tudom mennyire fog neked tetszeni a film.
Humpy 2008 ápr. 16. - 20:51:05
(2/46)
A filmet még nem láttam. A könyv viszont csodálatos: Frank McCourt: Angela's Ashes. Fordításban is megjelent, ha jól tudom, bár még nem láttam. Angolul viszont nagyon érdemes elolvasni. Megrázó, lebilincselõ, szívettépõ és mégis bájos és gyermeki. Ez egy sokat nélkülözõ ír azaz katolikus család életrajza egy gyermek, Frank szemén és gyermekien tiszta világlátásán keresztül. Nincs az a film, ami ezt a könyvbeli drámát ugyanolyan hatásfokkal tudná visszaadni, de azért kíváncsi vagyok a filmre.
eugénia22 2008 ápr. 16. - 19:39:05
(1/46)
Régen, rengetegszer láttam az HBO-n.Nem rossz film,de nem is kiemelkedõ.Most már, nem nézném meg újra.Nemis egy könnyû film.Bár, nem volt rosszul megcsinálva.A helyszínek például,nagyon jól kivoltak választva.