Téma: Anna Karenina

dll89 2012 okt. 20. - 08:57:44
(10/110)
Aaron tényleg borzalmasan néz ki ezzel a fejjel, kár érte, mert amúgy baromi jóképû pasi. :) Nagyon jó színész is szerintem, én még nem csalódtam benne, lehet, hogy téged is meg tud majd gyõzni.
Merryweather 2012 okt. 20. - 00:40:57
(9/110)
Nem vagyok elragadtatva a gondolattól hogy Keira Knightley kapta a fõszerepet, mert mint színésznõt nem kedvelem. Gondolom látványos film lesz. A Vronszkij-t alakító színész pedig....hát innen nézve annyira nyálasnak tûnik már külsõre is. Lehet hogy csak elfogult vagyok de a Sean Bean által alakított Vronszkij-ért el tudnám képzelni hogy Anna otthagyja a házasságát de ez...
De hátha mindezen elõítéletek ellenére kellemesen csalódóm majd.
Caline 2012 szept. 14. - 02:39:21
(8/110)
Ui.: God, save us from Keira Knightley! Nagyon mérges vagyok! :O
Caline 2012 szept. 14. - 02:22:49
(7/110)
Angliában ünneplik Keirát, a buszokról õ mosolyog. Hát, engem a hideg kiráz, hogy õ játssza Anna Kareninát! Keira Knightley túl fiatal erre a szerepre; nincs meg hozzá az alakja :), nincs meg hozzá a keleti tragikum az arcán, semmi kelet-európai nincs rajta. Akkor valóban, Sophie Marceau közelebb állhatott Anna Karenina szerepéhez - Keira már csak egy kilúgozott, igazi nyugat-európai lányka, akinek semmi köze nincs ehhez. Lehet, hogy szerette olvasni a könyvet és az magával ragadta õt, de ez még nem jogosítja föl az angolokat, hogy õt tegyék meg a világirodalom egyik legcsodálatosabb könyvének hõsnõjévé! Tolsztoj forogna a sírjában!
Vadics 2012 szept. 12. - 18:27:40 Előzmény Pástétom
(6/110)
Egyetértek. Nem értem, hogy ezt a színésznõt mért kell minden filmbe belepasszírozni, ami egyértelmûen nem illik hozzá. Anna Karenina, egy telt nõ, Keira meg csontsovány. És nem csak ez az egyetlen eltérés, Annának az egész kisugárzása más. Olyasmi inkább mint Sophie Marceaué volt az elõzõ filmben, bár még azt is lehetett volna fokozni. Levin csak egyszer tûnt fel a trailerben... Bár szerintem mivel másfél órában úgyse lehetne 1000 oldalt levezetni akkor jobb ha egy szálat kihagynak és a másikat meg legalább rendesen kibontják. Például a Sophie-e filmben mindkét fõszál elég hiányos volt, és csak a lényeges dolgokat mutatták, amitõl elég érthetetlen lett annak, aki nem olvasta. De Levin kihagyásával, csak egy szokásos bugyuta szerelmi történet lesz, azt leszámítva, hogy **SPOILER** a fõszereplõ a végén meghal... **SPOILER vége*
1/10
Pástétom 2012 szept. 11. - 13:48:49 1/10
(5/110)
Rettenetes, hogy mit képesek mûvelni egy remek regénnyel és az is, hogy akadnak olyanok, akik erre vevõk. Tudom, hogy manapság már divatjamúlt az olvasás és a mûvelõdés, de azt azért enyhe túlzásnak tartom, hogy ezt a színésznõt gondolták a legtökéletesebbnek Anna Karenina szerepére.
RozaNyikolova 2012 szept. 07. - 19:45:20
(4/110)
Mikor nézhetem? Amerikában ma vetítették, itt mikor fogják?
zsófi923 2012 júl. 29. - 20:55:26
(3/110)
én is várom már!!!
diusletoltes 2012 júl. 21. - 20:13:00
(2/110)
Alig várom, hogy láthassam :)))
Encyy 2012 júl. 01. - 10:48:03
(1/110)