Téma: Apja lánya

Vikke 2008 okt. 26. - 20:16:39
(75/135)
Nagyon nagyon kedves film. Kellemes volt nagyon, jól válogatták meg a szereplõket, kellõ képpen humoros volt, és nagyon jól bemutatta az apa-lánya viszonyt. Tetszett, hogy nem egy ömlõs nyálas hanem egy aranyos érzelemgazdag filmet láttam.
A maga kategóriáján belül
10/10
8/10
Les 2008 aug. 15. - 22:50:40 8/10
(74/135)
Aranyos film volt. 8/10
3/10
csilisbab16 2008 aug. 14. - 13:50:07 3/10
(73/135)
hát nekem nem nagyon tetszett a film, nem kötött le és szerintem a történet is gagyi volt. 10/3
blackman 2008 júl. 26. - 13:13:33
(72/135)
Aranyos film,és tanulságos is lehet,ha az ember komolyan veszi
10/10
Zajac 2008 júl. 24. - 09:07:17 10/10
(71/135)
Nekem nagyon tetszet :)

***Spoiler***
Fõleg a beszólás Will Smithnek :DDD
Necros 2008 jún. 16. - 05:28:40
(70/135)
A leggyengébb filmje? LOL! :D Na igen, ha nem a szokásos, Jay és Silent Bob poénok röpködnek ezerrel, akkor már szar... Szerintem meg egy kiváló film, ahol Kevin megmutatta, hogy tud õ "rendes" filmet is csinálni, persze azért valamennyire a maga módján. :) Általában unom az ilyen romantikus/családi filmeket, de neki sikerült életet lehelni bele.

***SPOILER***

Jennifer Lopez nem értem, miért volt rossz választás. :S Alig pár percet van a filmben, azt viszont nagyszerûen megoldja és kapcsolódik is hozzá pár nagyszerû poén, meg ugye a drámai fordulópont. A film meg jórészt azért kapott közepes-gyenge kritikát sok helyrõl, mert ugyebár akkoriban jött ki a Gigli, egy tényleg gyenge Beniferr alkotás és amiatt már zsigerbõl lehúzták a filmet, szerintem kevés hiteles kritika látott napvilágot... Persze ezen nem kell meglepõdni...
A kislány, Raquel Castro meg nagyszerû volt, úgy gondolom, nagy színésznõ válhat belõle. Általában a falra tudnék mászni az idegesítõ kis kölyköktõl vagy csak szimplán gyengén játszanak, de õ a kivételt erõsíti, aranyos és jól is alakítja a karaktert. Az extrák közt lévõ interjút is ajánlom, haláli kiscsaj. :D (SPOILER!!! Megkérdezték, látott-e már KS filmet, erre õ: Egyszer ment WC-re és elsétált a nappali elõtt és akkor látott az egyikbõl valamit. :D)
Will Smith jelenete meg szerintem nagyon jó volt, nem szimpla példabeszéd. Két apa beszélgetése. Nem értem, miért kellett volna taplónak lennie? Ja, hogy ezt vártad Kevin korábbi filmjei után? Pff...

Nekem meg nem szakadt le a pofám attól, hogy nem kajtatott tovább a régi élete után. Semmi hihetetlen nincs benne. Úgy is jól éltek, nem szenvedtek hiányt semmiben, igaz, nem is voltak gazdagok, de egy boldog életük volt. Most azt dobja el azért, hogy alig legyen otthon, az apját magára hagyja, a gyerekét szinte sose lássa? Persze, sokkal több pénzük lenne és ha egy évben néhányszor el tud szabadulni, akkor elverhetnének sokat belõle, de tényleg megérné? Egyszerûen rájött, mi a fontosabb számára, és ez a családja.

Abban viszont egyetértek, hogy a vége nagyon erõteljesre sikerült. Nem szégyellem bevallani, mikor elõször láttam (az elsõ vetítési napok egyikén moziban, suli után egybõl mentem) is "bepárásodott" a szemem, de azóta is, ha újra nézem, megvan a hatása. Pedig abszolút nem vagyok érzelgõs, meghatódós típus, de ez a film nagyon kedves, szívmelengetõ. :) Leszámítva a drámai részeket. :D
eugénia22 2008 máj. 26. - 05:01:07
(69/135)
Szerintem, jó kis film.
A kislány egész jól játszott,gyerek létére!
Ben A.-k játéka, közepes volt...
A történet, az tetszett,fõleg a mögöttes dolog,dolgok a fontosak a filmben...
Egyszer megnéztem,tetszett,igazinak éreztem a mondanivalóját,részemrõl ennyi...
Sirol 2008 máj. 25. - 18:38:51 Előzmény Kendra22
(68/135)
Liv Tylernek nem is volt még rosz filmje, legalábbis szerintem, de mondjuk nem is vállal oan szerepeket ami nem illik hozzá...
fuzz9 2008 máj. 24. - 16:20:19
(67/135)
Szerintem is nagyon jó film, anélkül, hogy nyálas lenne, sikerült kihozniuk a legjobbat, és könnyekig megható filmet rendezniük :)
10/10
Verus999 2008 máj. 18. - 11:37:19 10/10
(66/135)
A film elején kicsit megijedtem, h lehet hogy mégsem olyan film, mint a bemutatóban. Aztán a végére teljesen kibontakoztak a szálak és nagyon sokat lehetett nevetni rajta, a végére már szinte vígjáték lett. Nagyon jók a színészek és fantasztikus kötõdés van az apa lánya között, ami sztem meghatározza a filmet. Én ezt apukámmal láttam elõször a moziban és nagyon tetszett mindkettõnknek.
Natalie000 2008 máj. 14. - 16:31:02
(65/135)
A kiscsaj tényleg jó benne , de nekem Liv szerepe is nagyon tetszik ( kicsit lökött) XD
Kendra22 2008 máj. 10. - 08:43:18 Előzmény pimpernel
(64/135)
Igenigen.....Jól választották a kiccsajt!:)))
Natalie000 2008 márc. 04. - 19:56:25
(63/135)
A legjobban az a rész tetszik ahol Liv énekel :))))
pimpernel 2008 márc. 01. - 17:07:30
(62/135)
az a kislány meg tiszta Jennifer Lopez kicsibe!!!! :)
nagyon bájos volt! :)
pimpernel 2008 márc. 01. - 17:06:08
(61/135)
nem számítottam semmi extrára, uh nagy meglepetés volt ez a film. Nagyon megható, és aranyos! Üdítõ a léleknek!
starv 2008 márc. 01. - 13:20:12
(60/135)
Ez a film szerintem tök jó:). Amúgy valaki nem tudja, hogy mi volt az a kis musical-részlet, amit elõadtak? Én már elfelejtettem ^^"
9/10
JunkieLeia 2008 jan. 04. - 18:03:18 9/10
(59/135)
Nem szeretem az ilyen fimeket de szerintem ez nagyon szép film, érdemes megnézni!
zszoltan 2007 dec. 31. - 16:53:44
(58/135)
Hát ez a film nem egy 'Ötödik pecsét'. Jól sarkítani sem könnyû.
Redfield 2007 dec. 31. - 16:47:46
(57/135)
Amíg mások nem tartják szem elõtt, hogy koránt sem a sértegetés vagy az adott személy megbántása a célom, (akik ismernek valamennyire is azok tudhatnák ezt) addig miért nyílvánuljak meg az õ elvárásaik szerint? Én is meg szoktam sértõdni, de csak ha olyanokkal vagyok körülvéve, akik be vannak zárkózva, és akkor érzik jól magukat, ha minden vita után még én kérek tõlük bocsánatot. Reméltem, hogy azt a cseppnyi (tényleg csak cseppnyi) iróniát észreveszed a kommentben. Az emberek általában úgy veszem észre: makacsul ragaszkodnak a véleményükhöz, ami még nem is lenne baj, de emellett az ellenvéleményekre nem kíváncsiak, + mindent személyes támadásnak vesznek, és gyûlölködni kezdenek. Az ilyen embereket nem szeretem, és õk sem szeretnek engem. Szerinted pedig én vagyok a barom, hogy nem alkalmazkodok a többséghez, és ahhoz, amit õk elvárnak.
Redfield 2007 dec. 31. - 16:12:40
(56/135)
Ne haragudj, ha megbántottalak. A sarkítás a provokáció része volt, csak mert sarkítottnak látod a filmet, (amiben van igazság, ez tagadhatatlan). Elfelejtettem, hogy esetleg elõveszed amazon részedet, és megsértõdsz. Azért kezdtem, mert nem voltam a véleményed teljes ismeretében, és érdekelt. Reméltem, hogy ezt nem úgy fejezed majd ki, hogy az enyém az hülyeség, és bizonyos megvilágításban szart se ér, de hát így jött ki.